Jelenleg 534 vendég és 14 tag online

Csak egy-két kérdés!

2 hete 4 napja #285789 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
miota lehet az e100-at kigyujtani a tornya oldalát érő lövéstől???

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 4 napja #285792 Írta: TheMajor66
Megválaszolva: TheMajor66
Ha a dekoráció készítésnél elértem a X-s szintet, azaz mindent össze gyűjtöttem az ünnepi hangulathoz, utána maradt egy csomó különböző szintű dísz. Ezután kellene feltölteni a 2019-s kollekciót. Hogyan lehet egyszerűen ezt megoldani? Várni amíg minden dísz meglesz, ez szerintem hosszú idő. A díszkészítővel kellene csinálni a hiányzókat....na és itt a lényeg, hogyan lehet a legegyszerűbben megkeresni, hogy melyik nincs meg? Egyesével mindig visszanézni, vagy hogy? Mert az OK, hogy amiből duplán van, azt beteszem töredéknek....és utána? Egyáltalán ami már megjött a kis dobozokból, azok automatikusan belekerülnek a kollekcióba? Akár az összeset le lehetne ezáltal zúzni, ami a töredékek gyűjtésénél van? Ha igen, megint a visszatérő kérdés, egyesével kell keresgetni, hogy melyiket készítsem el? Vagy ezt lehet egyszerűbben is?

2 hete 4 napja #285794 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Bezúzhatod őket, az a lényeg hogy megszerezd és azzal már be is kerül a kollekcióba, de nem kell megtartani.
Készíteni pedig úgy a legegyszerűbb ha lapozod az albumot és amelyik hiányzik annak a helyére odakattintasz. Ekkor átdob a készítőhöz úgy hogy bevannak állítva a paraméterek és már csak a készítésre kell nyomni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: TheMajor66

2 hete 2 napja #285835 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Sziasztok!
Gépcsere előtt állok. 300 ezres keretben ki-mit tudna ajánlani?!
Prioritás: Dell-HP, intel i7, bika memória, és videókártya, laptop.
Előre is köszönöm a válaszokat :)

Happy brrrrrrt day

2 hete 2 napja #285836 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo

bfreshfishb beküldte: Sziasztok!

Attól függ , mit értesz "bika" alatt ? :)
Ez eléggé "Bika" , csak éppen "picivel" több mint a "takaró"-d :evil:

Kicsit komolyabban , érdemes itt kicsit utána nézned a lehetőségeknek. Nagyon jó a keresője az oldalnak.
Aztán ha találsz valamit ami megfelel akkor javaslom hogy nézz utána hogy máshol mennyi , ha szerencséd van akkor meglesz valahol olcsóbban is. ;)

2 hete 2 napja #285841 Írta: Cpt_Sheperd
Megválaszolva: Cpt_Sheperd
Sziasztok!

Először is mindenkinek Boldog Új Évet szeretnék kívánni!

Másodszor pedig lenne egy kérdésem a kötvényért vásárolható fejlesztett levegőztető rendszerrel kapcsolatban!
Szerintetek megéri megvenni? Jelentősen növeli a gyakorlatban (nem papíron) a legénység képességeit?

Előre is köszönöm a válaszokat!

2 hete 2 napja #285852 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

AzertsemJo beküldte:

Kicsit komolyabban , érdemes itt kicsit utána nézned a lehetőségeknek. Nagyon jó a keresője az oldalnak.
Aztán ha találsz valamit ami megfelel akkor javaslom hogy nézz utána hogy máshol mennyi , ha szerencséd van akkor meglesz valahol olcsóbban is. ;)

Köszi a laptop.hu-s tippet, de azért fél milliót értelmes ember nem ad ki szerintem...:D

Happy brrrrrrt day

2 hete 2 napja #285866 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo

bfreshfishb beküldte:

AzertsemJo beküldte:

Köszi a laptop.hu-s tippet, de azért fél milliót értelmes ember nem ad ki szerintem...:D

Ha már Dell , akkor ezt is megveszik tőlük , nem is kevesen. :whistle:
Az általad említett "fél milliót értelmes ember nem ad ki" kitételnek is tökéletesen megfelel :evil:

2 hete 2 napja #285867 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Valaki írhatna egy 430U elemzést:)

2 hete 1 napja #285870 Írta: Hatyesz
Megválaszolva: Hatyesz
Hali!

Valamikor régebben láttam valahol itt, vagy a FB-csoportban egy összesített térképet szinte az összes pályával, szerintem valaki csak poénból összevágta, nincs meg véletlen valakinél?
Ha igen, feltölthetné, vagy dobhatna egy linket a bejegyzéshez.

Köszi!

2 hete 1 napja #285898 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
Meg tudja mondani valaki, hogy a X-es szinttel aktiválandó tank akció/legénységet meddig lehet kiválasztani?

Pl a X-es tankot a francia kerekesre szeretném. De január 15-én lejár az adventi fa díszités. Akkor eltűnik a lehetőségem ? 15-ig biztos nem kerülnek be.

Pl van pár csajom szintén a karácsonyfa alól. Meddig kell eldöntenem, hogy hova képzem őket? Eltűnnek a fa alól 15-e után?

Pl az a mikulás bácsi. Bocs, nem tudom a nevét amit a ládák dobtak és valahol van, de még nem találkoztam vele, mert a fa jutalmakban nincsen. Az is lelép 15-e után?

Köszi a válaszokat :thx3:

2 hete 1 napja #285900 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

nagyzsolt beküldte: Meg tudja mondani valaki, hogy a X-es szinttel aktiválandó tank akció/legénységet meddig lehet kiválasztani?

Pl a X-es tankot a francia kerekesre szeretném. De január 15-én lejár az adventi fa díszités. Akkor eltűnik a lehetőségem ? 15-ig biztos nem kerülnek be.

Pl van pár csajom szintén a karácsonyfa alól. Meddig kell eldöntenem, hogy hova képzem őket? Eltűnnek a fa alól 15-e után?

Pl az a mikulás bácsi. Bocs, nem tudom a nevét amit a ládák dobtak és valahol van, de még nem találkoztam vele, mert a fa jutalmakban nincsen. Az is lelép 15-e után?

Köszi a válaszokat :thx3:

Az ajándék legénységet (a Mikulást és a lányokat) megtalálod a barakkban, van ott nekik egy külön opció. A kedvezményt nem tudod másra elhasználni?

2 hete 1 napja #285905 Írta: Feri38_HUN

Feri38_HUN beküldte: Valaki írhatna egy 430U elemzést:)

Nem kell,eladtam.

2 hete 1 napja #285908 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Feri38_HUN beküldte:

Nem kell,eladtam.

:yk: Miért?

2 hete 1 napja #285911 Írta: Feri38_HUN

Black_Sheep_01 beküldte:

Feri38_HUN beküldte:

Nem kell,eladtam.

:yk: Miért?

Gyalázat egy tank.A sima 430 olyan volt mint az álom,imádtam.Erre jön helyette ez a szarkupac.Csak egy kemény torony,és más semmi.Inkább eladtam,mint hogy kárt tegyek a klaviatúrában.Ekkorát még nem csalódtam 10-es tankban,Lehet van akinek bejön,de nekem bitang idegen volt.Szenvedés minden csata.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.