Jelenleg 435 vendég és 7 tag online

Csak egy-két kérdés!

9 hónapja 3 napja - 9 hónapja 3 napja #286256 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31
https://photos.app.goo.gl/g8mLNZH5J7AJNgAQ9 Püff neki! Korcs magyar lettem!..?
Meg Európa rákfenéje.
A kérdésem az, hogy hová kell/lehet jelenteni az ilyen megnyilvánulásokat?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 hónapja 3 napja #286259 Írta: zúzapöri
Megválaszolva: zúzapöri
Köszi,végig olvastam az anyagot.A pk-kat kell fejlesztenem gyors ütemben.

9 hónapja 3 napja #286260 Írta: zúzapöri
Szép estét Harcosok!
Van lehetőség prém tank elajándékozásra/másik felhasználói fiókomba áthelyezni?

9 hónapja 3 napja #286261 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Szia.

Nincs. Nem lehet garázsból garázsba ajándékozni/cserélni.
Ráadásul TOS szerint egy embernek csak egy accountja lehet. (Igaz, ezt mindenki lesz_rja.)

Trollz be flippin' out, Mon!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zúzapöri

9 hónapja 3 napja #286270 Írta: zúzapöri
Köszi.Akkor marad igy.
Van ismerősöm akinek 3 ac.-ja van.

9 hónapja 2 napja #286290 Írta: Drigorr
Megválaszolva: Drigorr
Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy az új álcafestéseket nem látom, megnéztem az összes beállítást és sehol nem találok ilyen opciót hogy ki és belehetne kapcsolni a mutatásukat.
A régi álcafestéseket (az alapot amit 75k kreditért lehet venni 100 game-re) látom.
Valami ötlet?
Előre köszönöm a válaszokat!

9 hónapja 2 napja #286294 Írta: kecskesotto
Megválaszolva: kecskesotto
Ez a Panzer V/IV, aukció mit takar pontosan? Felmentem az aukciós oldalra worldoftanks.eu...n2019/ de minden polákul van. Nem értek semmit sem :(

9 hónapja 2 napja #286307 Írta: Silence666
Megválaszolva: Silence666

Drigorr beküldte: Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy az új álcafestéseket nem látom, megnéztem az összes beállítást és sehol nem találok ilyen opciót hogy ki és belehetne kapcsolni a mutatásukat.
A régi álcafestéseket (az alapot amit 75k kreditért lehet venni 100 game-re) látom.
Valami ötlet?
Előre köszönöm a válaszokat!

Helló!

Az álcafestéseknél az előre összeállított stílus a 75k, de van mellette egy Saját stílus nevű opció, kattints rá arra és megtalálod a többi festést, valamint feliratot és emblémát is.

9 hónapja 2 napja #286308 Írta: Drigorr
Megválaszolva: Drigorr
Bocsánat nem voltam egyértelmű a csata közben nem látom máson a festéseket

9 hónapja 1 napja #286355 Írta: Babraguba
Megválaszolva: Babraguba
Azt érti valaki, hogy miért nem lett meg a küldi?
Mellékletek:

9 hónapja 1 napja - 9 hónapja 1 napja #286363 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Babraguba beküldte: Azt érti valaki, hogy miért nem lett meg a küldi?

Ott van, hogy 3/5. Még egy ilyen tank ász ("M") kell vagy két 1. osztály.

9 hónapja 1 napja #286368 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Udv!

Vajon lesz mostanaban 50% akcio felszerelesekre?
Jo par tankomon hianyos a felszereles es most talan lenne eleg penzem felszerelni az osszeset persze csak, ha felaron van... :)

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

9 hónapja 1 órája #286417 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Valaki elárulná nekem, hogy hogy a bánatba kellene játszani a type 4-el? A "nézz róla videót" válasz nem jó, köszönöm. Azok a videók fullos tankokról szólnak és általában az értelmesebb körök kerülnek föl. Az olyan válasz sem értékelhető, hogy "csak menj előre úgy sem tudnak átlőni neked meg úgy sem kell célozni csak lövöldözz".
Nincs meg a top ágyú! A középső átütése 249/282/70, ezzel célozni kell, vagyis kint kell lenni a célzás idejére.
A problémám a következő: kezdődik a csata, kinézek egy oldalt ahová szerintem heavy-vel menni kell és elindulok.
Ilyenkor a következő lehetőségek vannak:
1. elindulok és kis idő múlva látom, hogy senki nem jön arra mert az agyhalott banda úgy gondolja, hogy mindenkinek egy kupacban kell tömörülnie valahol, ilyenkor fordulás és go a tömeg után, persze mivel lassú vagyok mire odaérek (ha odaérek) vagy vége mindennek, vagy az agyhalott csapat fele elhull a másik felét meg lemészárolják az onnan érkezők, ahová nem ment senki.
2. elindulunk páran egy oldalra csak éppen az ellen úgy gondolja hogy nem kell arra menniük (az agyhalottak éppen a másik csapatban vannak) és a pálya túloldalán lezajlik a csata én meg kimaradok szinte az egészből.
3. ELJUTOK A FRONTIG!!! Ilyenkor le tudok adni 3-4 lövést mire szétgoldoznak.
Tehát.
Adott egy lassú szarkupac, van rajta egy 600 alfájú ágyú, ami nem rossz, mert 4 lövés már 2400dmg, de általában esélyem sincs 4-et lőni! Az ember azt gondolná, hogy egy ilyen páncélozott vasdarab azért többet kibír, DE NEM!!!!
Jön a Löwe szórja a sárgát, jön az Obj. 430U szórja a sárgát, a TD-k szórják a sárgát, MINDENKI SZARJA RÁM AZ ARANYAT!
Nem azt mondom, hogy nem pattint, szokot. De rohadt idegesítő mikor az Obj. 430U padlógáznál frontból csak rámnéz és már be is üt.
Tudom, minek játszok vele? Ez egy jó kérdés, lehet hogy hagynom kéne a csába.....
Jaaaa, a másik kedvencem az artyk!!!!!!!!! Direkt raktam rá szuperhipernehézrepeszpáncélt 700000-ért, hogy az majd valamennyire megvéd. A nagy büdös ló...... Úgy belémvernek az artyk 400-500-at hogy a könnyem is kicsordul.
Az O-Ho-t imádtam. :cry2:
A type-tól lassan agyvérzést kapok. :wb:

8 hónapja 4 hete #286423 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

bandras32 beküldte: Valaki elárulná nekem, hogy hogy a bánatba kellene játszani a type 4-el? A "nézz róla videót" válasz nem jó, köszönöm. Azok a videók fullos tankokról szólnak és általában az értelmesebb körök kerülnek föl. Az olyan válasz sem értékelhető, hogy "csak menj előre úgy sem tudnak átlőni neked meg úgy sem kell célozni csak lövöldözz".
Nincs meg a top ágyú! A középső átütése 249/282/70, ezzel célozni kell, vagyis kint kell lenni a célzás idejére.
A problémám a következő: kezdődik a csata, kinézek egy oldalt ahová szerintem heavy-vel menni kell és elindulok.
1. elindulok és kis idő múlva látom, hogy senki nem jön arra mert az agyhalott banda úgy gondolja, hogy mindenkinek egy kupacban kell tömörülnie valahol, ilyenkor fordulás és go a tömeg után, persze mivel lassú vagyok mire odaérek (ha odaérek) vagy vége mindennek, vagy az agyhalott csapat fele elhull a másik felét meg lemészárolják az onnan érkezők, ahová nem ment senki.
2. elindulunk páran egy oldalra csak éppen az ellen úgy gondolja hogy nem kell arra menniük (az agyhalottak éppen a másik csapatban vannak) és a pálya túloldalán lezajlik a csata én meg kimaradok szinte az egészből.
Tehát.
Adott egy lassú szarkupac, van rajta egy 600 alfájú ágyú, ami nem rossz, mert 4 lövés már 2400dmg, de általában esélyem sincs 4-et lőni! Az ember azt gondolná, hogy egy ilyen páncélozott vasdarab azért többet kibír, DE NEM!!!!
Jön a Löwe szórja a sárgát, jön az Obj. 430U szórja a sárgát, a TD-k szórják a sárgát, MINDENKI SZARJA RÁM AZ ARANYAT!
Nem azt mondom, hogy nem pattint, szokot. De rohadt idegesítő mikor az Obj. 430U padlógáznál frontból csak rámnéz és már be is üt.
Tudom, minek játszok vele? Ez egy jó kérdés, lehet hogy hagynom kéne a csába.....
Jaaaa, a másik kedvencem az artyk!!!!!!!!! Direkt raktam rá szuperhipernehézrepeszpáncélt 700000-ért, hogy az majd valamennyire megvéd. A nagy büdös ló...... Úgy belémvernek az artyk 400-500-at hogy a könnyem is kicsordul.

Ilyen ez a showbusiness. Bármelyik lassú tankkal ez a probléma, gyakran lemarad az ember a sebzésről. Ami segíthet:
1. pingeld a mapot a visszaszámláláskor, amerre menni akarsz. Néhány bizonytalan játékost meggyőzhetsz vele.
2. Várd meg, merre indul a heavy vonat, majd kövesd őket szép lassan. Talán feltartják annyi időre az ellent, amíg odaérsz.
3. sárkány ellen sárkányfű: ha szénné goldoznak, ne legyen erkölcsi dilemmád, hogy mivel viszonozd: goldot nekik!

Egy szupernehéz tankban ülsz, nem várhatod el, hogy csak karcolgassák a páncélod. A legtöbben már eleve goldot töltenek, amint meglátják a leosztást. Type-okra én sem fogok kavicsot dobálni, csak a hülyék szeretnek pattogni sebzés helyett. Nekem a papír medjeim is sisteregnek a bekapott HEAT-ektől, már megszoktam.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

8 hónapja 4 hete #286425 Írta: Greysword
Megválaszolva: Greysword

bandras32 beküldte: Valaki elárulná nekem, hogy hogy a bánatba kellene játszani a type 4-el? A "nézz róla videót" válasz nem jó, köszönöm. Azok a videók fullos tankokról szólnak és általában az értelmesebb körök kerülnek föl. Az olyan válasz sem értékelhető, hogy "csak menj előre úgy sem tudnak átlőni neked meg úgy sem kell célozni csak lövöldözz".
Tehát.

Hasonlókat élek át az E-100-al, így próbálom kezelni.
1. Elfogadom, hogy lassú vagyok, a toronyfrontom prémium lőszernek nem akadály és kapom az áldást az artyktól.
2. Ha csak nem top tier vagyok 3-5-7-ben alapvetően úgy játszom, mintha páncél nélküli tankban ülnék, amennyire csak tudom próbálom megtartani a hp-mat a kritikus szituációkhoz. Full tier 10-ben már-már FV td-ként játszom.
3. Pofátlanul beállok campelni, ha látom, hogy a heavy dühöngőt esélytelen megnyerni, mert nem ment oda elég tank.
Ami leginkább kikészít az az inkonsziztencia, még egyetlen tankomnál se éreztem azt, hogy ennyire függök az RNG-től meg a csapattól.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.