Jelenleg 509 vendég és 5 tag online

Csak egy-két kérdés!

8 hónapja 3 hete - 8 hónapja 3 hete #285461 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Rengeteget kínlódtam ezzel a fokozatos FPS esés problémával én is. / Van egy külön FPS problémák topik is./ Nálam a játék alatt fogyott el fokozatosan 110-ről 15-re, a játszhatatlanságig.
Tulajdonképpen ma sem tudom egyértelműen mi volt a hiba. Lehet videokártya, táp, memóriahiány ezeket orvosoltam, de a probléma megmaradt. Egyébként sejtettem, hogy nem hardver oldalon van a hiba, hiszen korábban ultra beállításokon az előző konfigurációval is hiba nélkül futott a játék.

Érdemes a játék betöltése előtt a a Game Centerből egy ellenőrzés-javítást lefuttatni. Ez volt, hogy segített. Ha az sem hoz megoldást játék uninstall és újra telepít. / modot sosem használtam /
Nálam a játék SSD ről megy, de egy idő után Win 10 től kezdve minden újra lett telepítve + video kártya frissítéseket-optimalizálásokat figyelni kell.
Most rendben van a dolog, de pl. a karácsonyi pechek miatt ismét újra telepítettem a játékot mert akkor meg a csata hangok mentek el ötletszerűen.
Sajnos tudom milyen őrjítő ezzel kínlódni remélem megtalálod a megoldást.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eddi11

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 hónapja 3 hete #285464 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Nos, annyira nem fejéze a probléma mert eddig nem volt.Az utolsó pachel jött.A karácsonyi kagarázs meg egyebek elött.
A tápot kizárnám mert ha csak minimálisra csökkentem a hardvert a gépben akkor is jelentkezik a probléma.

Ami szerintem csinálhatja az a videókártya driver.Hiszen azt minden rendszerindításnál betölti és bent marad.

Az FPS-s topikot nem találtam de majd rá keresek el olvasgatom.

A többi problémához sosem volt szerencsém.Úgy jártam hogy vagy indult vagy nem.A hongok azok eddig mindig jók voltak.

A javítást meg próbálom még.

Kellemes Ünnepeket.

8 hónapja 3 hete #285466 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Próbáltad a normál (nem a fejlsztett) grafikával is?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eddi11

8 hónapja 3 hete #285473 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Sziasztok!

Végre eljött számomra is a pihenés ideje!
Ha lenne kedves valaki és belinkelné azt a listát, ahol a prém járművek megtalálhatóak 1 heti használatra dec 31.-ig?!
Akkor nagyon hálás lennék, valszeg már mindenki túl van rajta, de nekem csak most van 1 hét pihenőm egyhuzamban....

8 hónapja 3 hete #285474 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

norbi215 beküldte: Sziasztok!

Végre eljött számomra is a pihenés ideje!
Ha lenne kedves valaki és belinkelné azt a listát, ahol a prém járművek megtalálhatóak 1 heti használatra dec 31.-ig?!
Akkor nagyon hálás lennék, valszeg már mindenki túl van rajta, de nekem csak most van 1 hét pihenőm egyhuzamban....

esport1.hu/news...scheff
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: norbi215

8 hónapja 3 hete #285482 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
A Holiday Opsban ha megveszem a IX . szintű tankot 40% kedvezményért akkor még a X est is megvehetem 30% ért, ha összejön a küldetés?
Vagy csak egy tankot lehet venni az egész küldetés időtartama alatt?

8 hónapja 3 hete #285483 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Balista1 beküldte: A Holiday Opsban ha megveszem a IX . szintű tankot 40% kedvezményért akkor még a X est is megvehetem 30% ért, ha összejön a küldetés?
Vagy csak egy tankot lehet venni az egész küldetés időtartama alatt?

Mindegyik szintért 1-1 tankot lehet venni az adott szinthez tartozó kedvezményes áron, tehát egy 10-es tier-re is kapsz kedvezményt, ha eléred a szintet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

8 hónapja 3 hete #285488 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy hol találok olyan statisztikát, hogy melyik tanknak mennyi xp kell egy M-hez vagy egy I. osztályhoz.
Illetve olyan statisztika van-e hogy az egyes tankok mennyit pattintanak-
Üdv
U.

8 hónapja 3 hete #285496 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Usul beküldte: Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy hol találok olyan statisztikát, hogy melyik tanknak mennyi xp kell egy M-hez vagy egy I. osztályhoz.
Illetve olyan statisztika van-e hogy az egyes tankok mennyit pattintanak-
Üdv
U.

Sajnos a Vbaddict átmenetileg nem elérhető, ott voltak ilyenek.

8 hónapja 3 hete #285520 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Van-e valami hivatalos info arról, hogy a díszítgetésből megszerezhető 4 lányt meddig lehet felhasználni? Event végéig vagy mivel már bekerültek a barakkba, ezért nincs időkorlát?

8 hónapja 3 hete #285521 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Szerintem hasonlóképp lesz, mint tavaly. Akkor azt hiszem márciusig volt idő kiválasztani a kapott árengedményeket.
Talán akkor még a kapott lányokat is be kellett addig sorozni, mert utána eltűntek.

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

8 hónapja 3 hete #285524 Írta: KiralyPapa
Megválaszolva: KiralyPapa
Sziasztok!

Olvastam korábban, hogy zárt szuperteszten vannak a francia kerekes járművek. Viszont tegnap teljesen normál random csatában találkoztam kettővel is!? Ez hogy lehet? Ráadásul nem is valami superunicum játékosok voltak, hanem egy citrom, meg egy zöld.

Miután kilőttek, figyeltem az egyiket. Hát ahogy ez gyorsul... Bebújt egy ház mögé, várt kicsit, aztán meglódult. Mire a bal alsó kijelzőre néztem, hogy mennyivel mehet, 60-nál tartott...

8 hónapja 3 hete #285533 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

KiralyPapa beküldte: Sziasztok!

Olvastam korábban, hogy zárt szuperteszten vannak a francia kerekes járművek. Viszont tegnap teljesen normál random csatában találkoztam kettővel is!? Ez hogy lehet? Ráadásul nem is valami superunicum játékosok voltak, hanem egy citrom, meg egy zöld.

Miután kilőttek, figyeltem az egyiket. Hát ahogy ez gyorsul... Bebújt egy ház mögé, várt kicsit, aztán meglódult. Mire a bal alsó kijelzőre néztem, hogy mennyivel mehet, 60-nál tartott...

Úgy lehet, hogy a CC-k (community contributor), mint például Mr. Scheff a magyarok közül kapott kódokat, amiket odaadhat annak aki gondolja és az illető talán 1 hétig használhatja azt.

8 hónapja 3 hete - 8 hónapja 3 hete #285555 Írta: hjani
Megválaszolva: hjani
Kedves Tagok!

Volt itt nem rég egy SztahanoW nevű moderátor. Szerintem ingame is nevet váltott. Tudja esetleg valaki, hogy mire és milyen néven tudnám elérni itt vagy ingame?

8 hónapja 3 hete #285558 Írta: Serious_Black
Megválaszolva: Serious_Black

hjani beküldte: Kedves Tagok!

Volt itt nem rég egy SztahanoW nevű moderátor. Szerintem ingame is nevet váltott. Tudja esetleg valaki, hogy mire és milyen néven tudnám elérni itt vagy ingame?

Szia!

hu.wot-life.com...06922/ ez az accja.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hjani

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.