Jelenleg 337 vendég és 7 tag online

Csak egy-két kérdés!

9 hónapja 3 napja #285407 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

_Szazados_ beküldte: No, tőlem is egy kérdés.

Mivel még egyikkel sem mentem korábban, melyiket lenne érdemes kihúznom? TVP-t vagy a Progettot?
Bónusz kérdés: nekem nagyon tetszett az Obj.277 amikor kipróbáltam egy kölcsön accon kb 5 meccs erejéig, hát ezt megéri e kihúzni?

Szerintem a progetto sokkal jobb.A 9-es skodával imádtam játszani,a 10-es valahogy nem jött be.Viszont a progetto irdatlan hentes gép,jobban tetszik a tártöltő mechanizmusa,néha pattint is,és nem biztos,de szerintem nagyobb az alaplőszer átütése.Sok 10-est kihúztam már,sokat el is adtam,de az olaszt BIZTOSAN nem fogom,örök helye van a garázsban.
277 kihúzva,de még nem vettem meg.

Betanított magfizikus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 hónapja 3 napja - 9 hónapja 3 napja #285408 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
A 9es cseh szvsz a tier legjobbja (bár most az olasz9 komoly kihívója) az olasz 9 nekem most a kedvencem de ha meglesz a X-es (most húzom) akkor azt is megveszem mert randomban brutális dolgokat láttam vele művelni.
A legénységgel vagyok bajban mert a pro8 al jól fel lettek turbózva így kezdhetném elölről...

A 277 nálam mint az 5A kedvelős (néha a medes területekre megyek vele állatkodni ha fedeznek a medek akkor simán körberohanod a pályát míg a heavyk pofozkodnak).

9 hónapja 3 napja - 9 hónapja 3 napja #285418 Írta: geekt hing
Megválaszolva: geekt hing
Sziasztok,

Tudom volt már ezerszer, hogy "csata közben elmegy" a parancsnoki hang. Olvastam, hogy törölni kell a "cache" tartalmát. Egész pontosan hol találom a wot könyvtárban ezt a cache-t? :unsure: :pacifier: :oops: Igen, nagyjából informatikai analfabéta vagyok.

9 hónapja 2 napja #285422 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
hát nem tudom, nekem egészen random elmennek a hangok... van hogy magától elkezdi van hogy lövést kapok és onnantól kimaradnak...nagyon zavaró....
olyan mintha megnémulna a környezet a motor csak a lánctalp hangjat hallom, a következő pillanatban meg mintha viz alatt lennék, minden eltompul...
nem tudom mi okozza...de az uj frissités óta van

9 hónapja 2 napja #285423 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215

geekt hing beküldte: Sziasztok,

Tudom volt már ezerszer, hogy "csata közben elmegy" a parancsnoki hang. Olvastam, hogy törölni kell a "cache" tartalmát. Egész pontosan hol találom a wot könyvtárban ezt a cache-t? :unsure: :pacifier: :oops: Igen, nagyjából informatikai analfabéta vagyok.

számitogéped neve vagy felhasználó név>AppData>roaming>Wargaming.net>wordOfTanks

ezt keresd!!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: geekt hing

9 hónapja 2 napja #285436 Írta: geekt hing
Megválaszolva: geekt hing
Köszi!

9 hónapja 2 napja #285443 Írta: Drigorr
Megválaszolva: Drigorr
Sziasztok!
Akarnék venni 30 nap prémiumot de azon gondolkodom lehet jó lenne várni 24. é ig hátha lesz valami kedvezmény rá szerintetek megéri várni?

9 hónapja 2 napja #285444 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

eddi11 beküldte: Sziasztok!

Most már egy ideje felfigyeltem egy érdekes dologra.Az én gépem 24/24 órában megy.(Mos hogy szabadságon vagyok.)
A lényeg, elindítom a Wot-ot 90-100 fps.Elég volt/dolgom van, kilépek.Aztán újra indítom a Wot-ot és az fps MÁR csak 40-60.Ha ezt a műveletet megísmétlem akkor akövetkező újraindításnál 25-40 fps aztán pedig 2-10 fps.
Újraindítom a gépet elindítom a játékot minden jó.Az fps is a szokott.És ezt tudom újra kezdeni.
Amikor esik az fps akkor hiába állítom át a grafikát semmi nem változik.
A videókártya driver a legújabb.A Dx is frissítve.

Valakinek valami ötlete?

Gép:
Win 7 64 bit
120 giga kingston ssd
8 giga ddr3 ram
Intel i5 4x3,4 Ghz
nVidia GF GTX 1050

Kezdetnek nézd meg, hogy nem e többször nyitódik meg a Wot. Mondjuk valami hiba folytán bezárás után. bent marad a memóriában, és tovább fut a process.
Valamint továbbra sem vágom sokan miért ragaszkodtok még mindig a Win7 hez, foggal -körömmel. A te hardvereid sem igénylik hogy a Win 7 el szenvedj.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eddi11

9 hónapja 2 napja - 9 hónapja 2 napja #285445 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Drigorr beküldte: Sziasztok!
Akarnék venni 30 nap prémiumot de azon gondolkodom lehet jó lenne várni 24. é ig hátha lesz valami kedvezmény rá szerintetek megéri várni?

30 naposra nem szoktak kedvezményt adni. Vedd meg vagy vegyél inkább ládát az árából, hátha nyitsz annyi aranyat meg prémnapot hogy kijöjjön a 30 nap, nem mellesleg lehet nagyobb szerencséd is. De ez ugye lutri :silly:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Drigorr

9 hónapja 2 napja #285446 Írta: Drigorr
Megválaszolva: Drigorr
Köszönöm válaszod!

9 hónapja 2 napja #285451 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina
Erre van valakinek tipje, hogy mire fel kaptam? Annó megvolt az L-60, eladtam, most meg megint megkaptam egy nagyláda kiséretében?

Darton kegyelméből!
Mellékletek:

9 hónapja 2 napja - 9 hónapja 2 napja #285452 Írta: sempron3
Megválaszolva: sempron3
Ez engem is érdekel, mert én is kaptam. 500 gold volt benne
Mellékletek:

9 hónapja 1 napja - 9 hónapja 1 napja #285453 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
A Santamaus és a Krampuszvágen stream ma volt, és a Santamaus győzött. Mivel eltaláltuk a győztest, ezért kaptuk ezeket az ajándékokat (nyereményeket)!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sempron3

9 hónapja 1 napja #285454 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Mindenki kapott egy nagy ládát random cuccokkal. Én egy Mikulást kaptam 0. skillel meg 250 aranyat.

9 hónapja 1 napja #285456 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11

Chaos_42 beküldte:

eddi11 beküldte: Sziasztok!

Most már egy ideje felfigyeltem egy érdekes dologra.Az én gépem 24/24 órában megy.(Mos hogy szabadságon vagyok.)
A lényeg, elindítom a Wot-ot 90-100 fps.Elég volt/dolgom van, kilépek.Aztán újra indítom a Wot-ot és az fps MÁR csak 40-60.Ha ezt a műveletet megísmétlem akkor akövetkező újraindításnál 25-40 fps aztán pedig 2-10 fps.
Újraindítom a gépet elindítom a játékot minden jó.Az fps is a szokott.És ezt tudom újra kezdeni.
Amikor esik az fps akkor hiába állítom át a grafikát semmi nem változik.
A videókártya driver a legújabb.A Dx is frissítve.

Valakinek valami ötlete?

Gép:
Win 7 64 bit
120 giga kingston ssd
8 giga ddr3 ram
Intel i5 4x3,4 Ghz
nVidia GF GTX 1050

Kezdetnek nézd meg, hogy nem e többször nyitódik meg a Wot. Mondjuk valami hiba folytán bezárás után. bent marad a memóriában, és tovább fut a process.
Valamint továbbra sem vágom sokan miért ragaszkodtok még mindig a Win7 hez, foggal -körömmel. A te hardvereid sem igénylik hogy a Win 7 el szenvedj.

Köszönöm válaszod.Tudom hogy elbírja a gép a win10 et.De ez csak spontán lustaság hogy ez van fent. Egyébként nem ragad memóriában.Mert a taskben is kilövöldözöm a Wot szálait akkor is jelentkezik.

Csak érdekesség nem zavaró.Annyit nem játszom.

Kellemes Ünnepeket

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.