Jelenleg 336 vendég és 7 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hónapja 5 napja #285201 Írta: Vadkakasok
Megválaszolva: Vadkakasok
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy érdemes-e periszkópot és távcsövet együtt vinni a könnyű tankra, ha a ventivel és a skillekkel már megvan a max. 455 m látótávolság?
Úgy tudom, hogy a periszkóp +25%, a távcső +10% látótávot ad, de mind a kettő be van maximálva.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 5 napja #285203 Írta: Lamer_hero
Megválaszolva: Lamer_hero
Periszkóp csak álló helyzetben fog aktivizálódni, 3mp ácsorgás után.
Az optika folyamatosan megy.

Az észlelési maximális távolság 455m, így ha ezt elérted már, a fenti eszközöktől nem fog nőni, csak a látótávod. Hiába több a látótávod, mint 455m, nem fogod a messzebbre lévő tankokat észrevenni.

DE! Az ellenség tankjának van álcaértéke. Ha az 30%, akkor annyival közelebbről fogod észrevenni, mint 455m (még nem tettél fel optikát/periszkópot).
Ha felteszel optikát, akkor megnő a látótávod, és a megnövelt értékből vonódik le az ő álcaértéke. Vagyis, ha például 500m a látótávod, és 30%-os az ellenség álcája, akkor már 350m-ről spotolod, míg ha nincs felszerelésed, akkor csak 318m-ről. Ha periszkópot használsz, akkor már 398m-ről észreveszed (feltéve, hogy állsz, és aktív a periszkóp).

Itt az számít, hogy mit szeretnél játszani a tankkal. Ha csak spot-olni akarsz, akkor mehet rá mindkettő.
Ha inkább aktívan spot-olsz, akkor az optika, és stabilizátor, vagy töltésgyorsító, hogy vissza tudj lőni (tankfüggő!)
Ha inkább passzívan spot-olsz, akkor a periszkóp.meg esetleg valami más, ami segít a menekülésben, ha mégis kiszúrtak.
Ha meg mindkettő, mehet rá mindkettő, és akkor a passzív helyre rohanáskor is spotolsz, meg ha el kell onnan mozdulni sem lesz sokkal rosszabb a látótávod.

De én kocaspotter vagyok, hátha van aki jobbakat tud írni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MeGaBigBoy, Vadkakasok, AntTheZ

1 hónapja 5 napja #285209 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
445 m

És érdemes mindkettőt rárakni, keress vissza MrScheff streamjei között, érezhető a periszkóp adta többlet; sok olyan helyzet van, mikor kell még az a + 15% látótáv és éppen ácsorogsz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vadkakasok

1 hónapja 4 napja #285254 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Svéd vagy Angol páncélvadászt érdemes fejleszteni ?? :thx:

1 hónapja 4 napja #285257 Írta: Gamer Patrik
Megválaszolva: Gamer Patrik
Sziasztok! Csak nekem ,,prank''-eli meg a WoT az életemet azzal, hogy elindításkor a Win10 bekékül, és kiírja, hogy TDR Video Failure? Ha valaki tud erre egy permanens megoldást, akkor legyen kedves segítsen! Előre is megköszönném.

1 hónapja 4 napja #285259 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

DraX_HUNM beküldte: Svéd vagy Angol páncélvadászt érdemes fejleszteni ?? :thx:

Nagyon nem összehasonlítható a 3 ág.

Nagyvonalakban
Svéd: eszméletlen pontosság, jó mobilitás, jó dpm, "papír" (csalóka), OP álca

Badger: erős front, hulldownba gyengepont nélkül (amúgy alsó lemez), talán a legjobb dpm, tisztességes alfa és ágyúkezelhetőség, dög lassú.

Kukáskocsi: átlagos mobiltás, 0 álca, ágyúkarakterisztika viszonylag rossz (egy ekkorát baszó td-hez képest viszont elég jó).

Teljesen más, és más szintű játékosoknak való. Bővebben:

Svéd: az OP álcája és az ágyúja a lényeg, illetve ha gáz van, tudsz menekülni, de a csata alakulásával szépen tudsz a sebessége miatt pozícionálni ide-oda. Ehhez jól kell tudni olvasni a játékot, ami az nem álltalános skill a játékosok körében. Páncéljára T9-10ben lehet valamennyire számítani, top tierként frontból olyan, mint egy páncélozott valami.

Az ágról röviden: V-ig egy fos. VI-VII elvileg jó az adatok alapján, én nem szerettem ezeket se, de tegyük hozzá, akkoriban sok hiányosságom volt. T8-tól viszont kezdődik a móka, az Udes eszméletlen camoval rendelkezik, páncélja még nincs.

A sok városi, nem épp td-nek való pályák miatr a svédeket inkább egy kicsivel az átlag felettieknek ajánlom, sok tapasztalattal, akkor eszméletlen jó. Persze egy Prohorovkán bármelyik bot érvényesül vele.

(A két brit ágról nincs saját tapasztalatom, szóval csak fenntartásokkal kezeljétek a véleményem)
Badger: mimt mondtam, brutális front, talán a legjobb dpm, jó ágyúkarakterisztika, viszont nem egy T95-E3, ami még oldalról is meg tud szopatni, illetve ha nem tudod rejteni az alhasát, azt beütik, ellenben az E3 alhasa sokkal ellenállóbb. Igazából itt a dpm a lényeg, tolni kell az ellenfél arcába, és dpmből legyakni.

Az ág ezt a sémát követi, brutális front végig, bár a T8asnak vannak gyengepontjai szép számmal, de pl a kupolák gyengék ugyan a többi részéhez, de azért meg tudja lepni az ellenséget. A dpm jó, mobilitás szar, alfa alacsony, igazából csak a Badger kap egy elfogadható alfát, de mondom: DPM.

Véleményem szerint a svéd jobb ág, viszont átlagos, gyengébb, tapasztalanatlanabb játékosok jobban érvényesülnek a Badger ággal, mert városban abszolút jók, Prohorovkán pedig nem jön zavarba, ha bújni kell és snipeolni.

Fv4005: fun. Nagyon. Annak aki tud játszani vele. Lassan céloz, a szórása sem éppen kicsi, szóval sniperkedni nem fogsz vele nagyon. A sebzése állat (1150 AP, 1750 Hesh, penje: 310?/230. Oooo babaaaa. Aha. De papír és nem mobilis, és mivel sniperkedni nem tudsz, rövid, középtávon kell vitézkedned. Éppen ezért szerintem ez a tank is inkább a szűk, zárt, de zegzugos pályán erzi jol magát, ahol eldöreenzed magad, majd tudsz fedezékbe húzódni. Majd vhol máshol felbukkani, mert ha egyszer tudják h hol vagy, csak az állatok mennek úgy oda mégegyszer, h lőhess. Viszont majd fél perxig védtelen is vagy, szóval ne csak fedezék, de társ is legyen a közelben.

Az ágról sokat nem tudok, keveset látni őket, talán a Charioteer az egyetlen használható példány. Amúgy papír, viszonylag mobilis, forgótornyos td-k.

Ezt még inkább csak a jobbaknak javaslom, mert védeni a papír tankod és a kevés hp-d úgy, h még mobolitásod sincs, de az ágyúd sem igazán jó, és 230as pennel sem olyan egyszerű, de mivel Hesh, mindif sebzel, a 183 mm-s caliber miatt sokat ráadásul. Az AP-t nem használnám, mert bár fasza átütés, ha lepattansz, az bizony fájni fog 30 mp-ig.

Nagyjából ennyit tudtam mondani, remélem segítettem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DraX_HUNM

1 hónapja 3 napja #285280 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM

Grande__Reagel beküldte:

DraX_HUNM beküldte: Svéd vagy Angol páncélvadászt érdemes fejleszteni ?? :thx:

Nagyon nem összehasonlítható a 3 ág.

Nagyvonalakban
Svéd: eszméletlen pontosság, jó mobilitás, jó dpm, "papír" (csalóka), OP álca

Badger: erős front, hulldownba gyengepont nélkül (amúgy alsó lemez), talán a legjobb dpm, tisztességes alfa és ágyúkezelhetőség, dög lassú.

Kukáskocsi: átlagos mobiltás, 0 álca, ágyúkarakterisztika viszonylag rossz (egy ekkorát baszó td-hez képest viszont elég jó).

Teljesen más, és más szintű játékosoknak való. Bővebben:

Svéd: az OP álcája és az ágyúja a lényeg, illetve ha gáz van, tudsz menekülni, de a csata alakulásával szépen tudsz a sebessége miatt pozícionálni ide-oda. Ehhez jól kell tudni olvasni a játékot, ami az nem álltalános skill a játékosok körében. Páncéljára T9-10ben lehet valamennyire számítani, top tierként frontból olyan, mint egy páncélozott valami.

Az ágról röviden: V-ig egy fos. VI-VII elvileg jó az adatok alapján, én nem szerettem ezeket se, de tegyük hozzá, akkoriban sok hiányosságom volt. T8-tól viszont kezdődik a móka, az Udes eszméletlen camoval rendelkezik, páncélja még nincs.

A sok városi, nem épp td-nek való pályák miatr a svédeket inkább egy kicsivel az átlag felettieknek ajánlom, sok tapasztalattal, akkor eszméletlen jó. Persze egy Prohorovkán bármelyik bot érvényesül vele.

(A két brit ágról nincs saját tapasztalatom, szóval csak fenntartásokkal kezeljétek a véleményem)
Badger: mimt mondtam, brutális front, talán a legjobb dpm, jó ágyúkarakterisztika, viszont nem egy T95-E3, ami még oldalról is meg tud szopatni, illetve ha nem tudod rejteni az alhasát, azt beütik, ellenben az E3 alhasa sokkal ellenállóbb. Igazából itt a dpm a lényeg, tolni kell az ellenfél arcába, és dpmből legyakni.

Az ág ezt a sémát követi, brutális front végig, bár a T8asnak vannak gyengepontjai szép számmal, de pl a kupolák gyengék ugyan a többi részéhez, de azért meg tudja lepni az ellenséget. A dpm jó, mobilitás szar, alfa alacsony, igazából csak a Badger kap egy elfogadható alfát, de mondom: DPM.

Véleményem szerint a svéd jobb ág, viszont átlagos, gyengébb, tapasztalanatlanabb játékosok jobban érvényesülnek a Badger ággal, mert városban abszolút jók, Prohorovkán pedig nem jön zavarba, ha bújni kell és snipeolni.

Fv4005: fun. Nagyon. Annak aki tud játszani vele. Lassan céloz, a szórása sem éppen kicsi, szóval sniperkedni nem fogsz vele nagyon. A sebzése állat (1150 AP, 1750 Hesh, penje: 310?/230. Oooo babaaaa. Aha. De papír és nem mobilis, és mivel sniperkedni nem tudsz, rövid, középtávon kell vitézkedned. Éppen ezért szerintem ez a tank is inkább a szűk, zárt, de zegzugos pályán erzi jol magát, ahol eldöreenzed magad, majd tudsz fedezékbe húzódni. Majd vhol máshol felbukkani, mert ha egyszer tudják h hol vagy, csak az állatok mennek úgy oda mégegyszer, h lőhess. Viszont majd fél perxig védtelen is vagy, szóval ne csak fedezék, de társ is legyen a közelben.

Az ágról sokat nem tudok, keveset látni őket, talán a Charioteer az egyetlen használható példány. Amúgy papír, viszonylag mobilis, forgótornyos td-k.

Ezt még inkább csak a jobbaknak javaslom, mert védeni a papír tankod és a kevés hp-d úgy, h még mobolitásod sincs, de az ágyúd sem igazán jó, és 230as pennel sem olyan egyszerű, de mivel Hesh, mindif sebzel, a 183 mm-s caliber miatt sokat ráadásul. Az AP-t nem használnám, mert bár fasza átütés, ha lepattansz, az bizony fájni fog 30 mp-ig.

Nagyjából ennyit tudtam mondani, remélem segítettem.

Nagyon szépen köszönöm az eléggé informatív válasz :thx2: . Sokat segítettél. Úgy döntöttem hogy a svéd ágat kezdem el.

1 hónapja 3 napja #285283 Írta: Oberjunker
Megválaszolva: Oberjunker
Sziasztok!

A Holiday Ops keretében ugye minden szintnél kap az ember egy akciót egy tankra, ingyen, 50% stb. Ezt hol lehet aktiválni ha szeretnék venni egy tankot ?

1 hónapja 3 napja #285284 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Ahogy haladsz elore a sznitek ben a jutalom aztomatikusan megvan. Pl a fa mellett felul. A felirat nem jut eszembe, de megtudod nezni mit kaptal, hol tartasz es ott tudod a tankot is Koos jelolni amire a kedvezmenyt fel akarod hasznalni. Valamint a noi legenysegi tagokat is onnan tudod toborozni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Oberjunker

1 hónapja 1 napja #285325 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Sziasztok!

Kérdésem arra irányulna, hogy miért nem kaptam meg a másodlagos küldiért az xp-t, hiszen teljesítve van!!!
Mellékletek:

1 hónapja 1 napja #285326 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

norbi215 beküldte: Sziasztok!

Kérdésem arra irányulna, hogy miért nem kaptam meg a másodlagos küldiért az xp-t, hiszen teljesítve van!!!

A küldetés könnyítve lett, de a rendszer ezt nem dolgozta fel automatikusan. Lőj még ki 2 tankot egy csatában (megadott nemzettel), és akkor biztosan meglesz.

1 hónapja 1 napja #285334 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
No, tőlem is egy kérdés.

Mivel még egyikkel sem mentem korábban, melyiket lenne érdemes kihúznom? TVP-t vagy a Progettot?
Bónusz kérdés: nekem nagyon tetszett az Obj.277 amikor kipróbáltam egy kölcsön accon kb 5 meccs erejéig, hát ezt megéri e kihúzni?

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."

1 hónapja 1 napja #285335 Írta: Hunti
Megválaszolva: Hunti

_Szazados_ beküldte: No, tőlem is egy kérdés.

Mivel még egyikkel sem mentem korábban, melyiket lenne érdemes kihúznom? TVP-t vagy a Progettot?
Bónusz kérdés: nekem nagyon tetszett az Obj.277 amikor kipróbáltam egy kölcsön accon kb 5 meccs erejéig, hát ezt megéri e kihúzni?

1.Progetto.Jobb, ott az újdonság varázsa is, érdekesebb vele a játék.
2.Obj277 olyan mint a WZ5A mindkettőt megéri kihúzni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #285338 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

_Szazados_ beküldte: No, tőlem is egy kérdés.

Egyetértek Huntival, csak 1-2 további gondolat.

- Randomban a Progetto jobb győzelmi statisztikákat szállít. Feltételezem, hogy a gyenge játékosok ellen elég troll páncél miatt. Nehezebb is ellene a játék. (Jobb statisztikákat, de a teljes mezőnyhöz képest még mindig nem kiemelkedőt.)
- Azért a TvP egy dinamikusabb dolog, a Progetto sokszor lesz egyfajta türelemjáték.
- Ha klános játékmód közelébe kerülnél, akkor az olasznak zéró értéke van.
- Ha nem tervezem a HEAT lőszer használatát, akkor az még egy dolog az olasz mellett.
- A grind.
A cseh hatos korrekt és jó móka.
A hetesen túl lehet lenni, mert hetes med, de amúgy gyenge a mezőnyben.
A nyolcas hírhedten hulladék. A kilences erős.
Az olasz hatos nem jó móka. A hetessel sem vagyunk sokkal előrébb. A nyolcas OK. A kilences a legerősebb tank az ágon.
- Az újabb nemzethez az egyik legerősebb és legszórakoztatóbb prémiumtank tartozik. A riválist jobb nem is említeni.

*

Igen, valahol az IS7, 5A, 430u, 113 gyorsabb típusú nehezek között. Valahol több, valahol kevesebb. Sebességben elől van, ezért használjuk CW/SH is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_

4 hete 1 napja #285398 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Sziasztok!

Most már egy ideje felfigyeltem egy érdekes dologra.Az én gépem 24/24 órában megy.(Mos hogy szabadságon vagyok.)
A lényeg, elindítom a Wot-ot 90-100 fps.Elég volt/dolgom van, kilépek.Aztán újra indítom a Wot-ot és az fps MÁR csak 40-60.Ha ezt a műveletet megísmétlem akkor akövetkező újraindításnál 25-40 fps aztán pedig 2-10 fps.
Újraindítom a gépet elindítom a játékot minden jó.Az fps is a szokott.És ezt tudom újra kezdeni.
Amikor esik az fps akkor hiába állítom át a grafikát semmi nem változik.
A videókártya driver a legújabb.A Dx is frissítve.

Valakinek valami ötlete?

Gép:
Win 7 64 bit
120 giga kingston ssd
8 giga ddr3 ram
Intel i5 4x3,4 Ghz
nVidia GF GTX 1050

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.