Jelenleg 510 vendég és 16 tag online

Csak egy-két kérdés!

6 napja 17 órája #284940 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Colonel_Fox1984 beküldte:

zics911 beküldte: én az összes farmolós vagy kedvenc tankomra vstabbal kezdtem (rakjad először azt a 430u-ra is, gyorsabban fog szűkülni), aztán másodiknak, amit a tank megkívánt (light, med, heavy mind mást)

Persze, nem az általános felszereléssel kapcsolatos a kérdésem, hanem az, hogy a 3 lehetséges dologból mi legyen fejlesztett? Tudod, amit kötvényért vehetsz és csak kötvényért szerelhetsz le. Ezért írtam le minden körülményt, hogy farmtank, T-44-100 és h most mi van rajta alapból.

arról írtam. a kötvényes cuccokról.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Colonel_Fox1984

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 napja 15 órája #284943 Írta: ce1018
Megválaszolva: ce1018
Sziasztok! Kérdésem a következő: ezüstért vett festéts miért szedi le minden csata után a játék...k...ra idegesítő, ha nem azzal a tankkal megyek akkor is leszedi t34-85M meg a t10 csinálja felb.... nagyon.

6 napja 5 órája #284952 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Ez nekem is van, kb. hétvége óta. T-10-el is, de más tankokkal is pl. obj.257.. És hiába teszem újra rá, 1-2-3 csata múlva megint nincs rajta a festés..

6 napja 2 órája #284961 Írta: Ger0p
Megválaszolva: Ger0p

bhaalhun beküldte: Ez nekem is van, kb. hétvége óta. T-10-el is, de más tankokkal is pl. obj.257.. És hiába teszem újra rá, 1-2-3 csata múlva megint nincs rajta a festés..

Nem az a probléma, hogy csak a nyári pályára vettétek meg, és egy más típusú után nem látszik a garázsban?

6 napja 2 órája - 6 napja 2 órája #284962 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Ger0p beküldte:

bhaalhun beküldte: Ez nekem is van, kb. hétvége óta. T-10-el is, de más tankokkal is pl. obj.257.. És hiába teszem újra rá, 1-2-3 csata múlva megint nincs rajta a festés..

Nem az a probléma, hogy csak a nyári pályára vettétek meg, és egy más típusú után nem látszik a garázsban?

Kreditért csak a komplett stíluskészlet vehető meg, amiben a téli és a sivatagi is benne van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun

6 napja 1 órája #284964 Írta: Vadkakasok
Megválaszolva: Vadkakasok

matyiabagoly beküldte:

Ger0p beküldte:

Kreditért csak a komplett stíluskészlet vehető meg, amiben a téli és a sivatagi is benne van.

Nálam is ez van, az aranyért vett festés sem látszik a garázsban néhány tankon. Vettem is az egyikre stíluscsomagot, mert azt hittem, hogy lejárt a 100 meccs és az volt rajta, majd a csatában megjelent az aranyért vett festés. 75000 kredit kuka.

6 napja 47 perce #284966 Írta: MeszGer86
Megválaszolva: MeszGer86
Üdv! Lehet már volt,de lemaradtam. MI lett a FAME klánnal?

5 napja 16 órája #284980 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun

Vadkakasok beküldte:

matyiabagoly beküldte:

Ger0p beküldte:

Nálam is ez van, az aranyért vett festés sem látszik a garázsban néhány tankon. Vettem is az egyikre stíluscsomagot, mert azt hittem, hogy lejárt a 100 meccs és az volt rajta, majd a csatában megjelent az aranyért vett festés. 75000 kredit kuka.

Nekem csatában sem jelenik meg (a kredites), ha előtte nem teszem rá újra! a garázsban. Pl. szombaton eliteztem le a T-10-et és az obj.705-öt, így szinte csak azokkal mentem (felváltva) órákon keresztül.
Nem prém/kis tierű/nem megtartós tankokra a 75k kreditért 100 csatára bérelhető nemzeti csomagot szoktam megvenni, a közelmúltig nem is volt vele semmi gond. Minden esetben bejelölöm az automatikus meghosszabítást is.
Ha "leesik" a festés, és belépek a külső testreszabásába az adott tanknál, ott mutatja is, hogy pl. még 68, vagy 42 csatára elég. Rákattintok, visszarakja. Megyek egy kört, aztán megint vagy eltűnik, vagy nem, akkor is, ha közben megyek más tankkal, akkor is, ha ugyanazzal. Hét elején az obj.257-ről és az is-m-ről szedte le véletlenszerűen. De levette már valamelyik nap a lengyel t7-es ht-ről is (pedig talán 30 csatát mentem vele összesen), úgyhogy nem csak a szovjet tankok esetén van gebasz. Komolyan nem értem, hogy mi a gond most így "hirtelen".

5 napja 14 órája #284981 Írta: matyiabagoly

MeszGer86 beküldte: Üdv! Lehet már volt,de lemaradtam. MI lett a FAME klánnal?

Feloszlottak. Sokan a ROIDS-ba léptek be, de mentek máshova is, azt hiszem. Az okot nem ismerem, csak pletykákat hallottam.

5 napja 4 órája #284983 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

matyiabagoly beküldte:

MeszGer86 beküldte: Üdv! Lehet már volt,de lemaradtam. MI lett a FAME klánnal?

Feloszlottak. Sokan a ROIDS-ba léptek be, de mentek máshova is, azt hiszem. Az okot nem ismerem, csak pletykákat hallottam.

Egy leheletnyivel bővebben (cikkben linkek más hírekre)
esport1.hu/news...scheff

Wings of Turul [WOT]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: matyiabagoly

4 napja 20 órája #284996 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Valaki, aki ért hozzá, adhatna tippeket, hogy kik az esélyesek:
docs.google.com...ewform

3 napja 20 órája - 3 napja 20 órája #285025 Írta: uBootVII
Megválaszolva: uBootVII
Sziasztok!

A wot oldalán próbáltam a profilomnál megváltoztatni a telefonszámom, mert a régi már nem aktuális, de valamit problémázik a kóddal amit kapok. Az új számot megadom neki, oda el is küldi, beírom és kiírja, hogy nem jó / az előző számhoz tartozó kód nem ez... (csak nem küld arra semmit, hiszen már nem létezik)

Gondolom nem túl gyakran cserélgetitek a számotokat, de esetleg valakinek feltűnt már, hogy valami gond van? Ha nincs megoldás, akkor írok a staff-nak, hogy tegyék rendbe.

ui: a jelszavamat addig nem tudom módosítani, amég ez nincs meg... pedig arra már ráférne egy frissítés :D

3 napja 12 órája #285035 Írta: matyiabagoly

uBootVII beküldte: Sziasztok!

A wot oldalán próbáltam a profilomnál megváltoztatni a telefonszámom, mert a régi már nem aktuális, de valamit problémázik a kóddal amit kapok. Az új számot megadom neki, oda el is küldi, beírom és kiírja, hogy nem jó / az előző számhoz tartozó kód nem ez... (csak nem küld arra semmit, hiszen már nem létezik)

Gondolom nem túl gyakran cserélgetitek a számotokat, de esetleg valakinek feltűnt már, hogy valami gond van? Ha nincs megoldás, akkor írok a staff-nak, hogy tegyék rendbe.

ui: a jelszavamat addig nem tudom módosítani, amég ez nincs meg... pedig arra már ráférne egy frissítés :D

Írj egy ticketet, hogy nincs meg a régi számod, különben folyton azt a kódot fogja kérni, amit arra a számra küld. Ha már korábban vásároltál bármit is a WG-től, akkor a fizetési igazolás hasznos lehet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: uBootVII

2 napja 16 órája #285050 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
Srácok.Mi van a WG-vel,hogy/vagy náluk mostanság alacsonyan szállnak a prémium tankok?Kaptam egy Pzkpfw T25-öt,csak azt nem tudom mire/minek?...
Prém accauntot nem vettem a közelmúltban meg nem is csapták semmihez hozzá semmihez extraként.Szóval WTF?

Go your own way! Járd a magad útját!

2 napja 16 órája - 2 napja 16 órája #285051 Írta: matyiabagoly

Mustang4244 beküldte: Srácok.Mi van a WG-vel,hogy/vagy náluk mostanság alacsonyan szállnak a prémium tankok?Kaptam egy Pzkpfw T25-öt,csak azt nem tudom mire/minek?...
Prém accauntot nem vettem a közelmúltban meg nem is csapták semmihez hozzá semmihez extraként.Szóval WTF?

Pár hónapja lehetett megszerezni küldetéssel, valószínűleg eddig nem vetted észre.
worldoftanks.eu...event/

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.