Jelenleg 620 vendég és 22 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hete 4 napja #284898 Írta: Reka-Hunnia
Megválaszolva: Reka-Hunnia
A sok eszetlenség mellé nem tervezik, hogy lehessen ezüstpénzt (Kredit) is ajándékozni? Ennek mondjuk lenne értelme. Ahogy láttam fél órája már cirka 18 millió van az egyik acc-on. Elkölthetetlen...persze éppen lehetne golddal lőni mozdonyra tartálykocsira de épeszű pláne használható dolgot nem nagyon lehet érte venni. Vannak viszont kezdők akik értékelnék ajándékként. Pláne ha szót fogad csatában :D

"...and remember that closed source leads to the dark side of the force! "
(Jaume Sabater)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 4 napja #284899 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Reka-Hunnia beküldte: A sok eszetlenség mellé nem tervezik, hogy lehessen ezüstpénzt (Kredit) is ajándékozni? Ennek mondjuk lenne értelme. Ahogy láttam fél órája már cirka 18 millió van az egyik acc-on. Elkölthetetlen...persze éppen lehetne golddal lőni mozdonyra tartálykocsira de épeszű pláne használható dolgot nem nagyon lehet érte venni. Vannak viszont kezdők akik értékelnék ajándékként. Pláne ha szót fogad csatában :D

Dobjad,kezdő vagyok:silly:

1 hete 4 napja #284900 Írta: zúzapöri
Megválaszolva: zúzapöri
Sziasztok!
1 hónap kihagyás után,újra csatában!Ennyi idő alatt tudtak a laptophoz billentyűzetet szerezni!:dancing:
Ez idő alatt olvasgattam csak a fórumot,és láttam hogy megint lehet bérelni tankot,és most nem találom.
Már vége van,vagy csak én nem veszem észre?
Tudna valaki segíteni?
Köszönöm!

1 hete 4 napja #284901 Írta: Reka-Hunnia
:) ...dobtam! Gyanítom nem tudtad elkapni :)

(Jaume Sabater)

1 hete 4 napja #284902 Írta: Reka-Hunnia
...és nem tudtál addig egy külsőt rádugni? Ne már! A bérlésnek meg vége!

(Jaume Sabater)

1 hete 4 napja - 1 hete 4 napja #284903 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

zúzapöri beküldte: Sziasztok!
1 hónap kihagyás után,újra csatában!Ennyi idő alatt tudtak a laptophoz billentyűzetet szerezni!:dancing:
Ez idő alatt olvasgattam csak a fórumot,és láttam hogy megint lehet bérelni tankot,és most nem találom.
Már vége van,vagy csak én nem veszem észre?
Tudna valaki segíteni?
Köszönöm!

Keress vissza a hírek közt, ott vannak az aktiváló kódok.
Szerk.:
Közben megtaláltam:
www.wotinfo.hu/...hozzad
Még nem járt le, dec. 31. a határidő!

1 hete 3 napja #284916 Írta: zúzapöri
Megválaszolva: zúzapöri
Köszi!
A lorr40 szimpi,arra hajtok.

1 hete 3 napja #284924 Írta: gugiii
Megválaszolva: gugiii
Sziasztok!

Az lenne kérdésem, hogy mi lehet annak az oka, hogy két barátom, nem kapták meg a 10. évfordulós ajándékokat?

Játékbeli nevük: martinstar99 illetve Stranger643
Előbbi 2014 nyarán utóbbi pedig ha jól tudom 2012-ben regisztrált, szóval bőven benne vannak 4+ ill. az 5+-os besorolásban.

Az lehet oka annak, hogy csak nagyon ritkán játszanak, akkor is csak egy-két csatát?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

1 hete 3 napja #284925 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

gugiii beküldte: Sziasztok!

Az lenne kérdésem, hogy mi lehet annak az oka, hogy két barátom, nem kapták meg a 10. évfordulós ajándékokat?

Játékbeli nevük: martinstar99 illetve Stranger643
Előbbi 2014 nyarán utóbbi pedig ha jól tudom 2012-ben regisztrált, szóval bőven benne vannak 4+ ill. az 5+-os besorolásban.

Az lehet oka annak, hogy csak nagyon ritkán játszanak, akkor is csak egy-két csatát?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Elvileg mindenki kapott, nem volt más kikötés a regisztráció dátumán kívül. Ha tényleg nem kaptak semmit, akkor próbáljanak meg írni egy ticketet.

1 hete 3 napja - 1 hete 3 napja #284927 Írta: Misibá
Megválaszolva: Misibá
Hétvégén sok olyan volt aki pár száz csatát játszott, de a regisztráció 2013-2014.megkapták az ajándékokat.

Pilisi nyugger:-)

1 hete 3 napja #284932 Írta: Colonel_Fox1984
Megválaszolva: Colonel_Fox1984
Sziasztok! Ezt máshol már kérdeztem, de nem jött válasz, így itt is megkérdezem. A helyzet annyi, hogy a sok kötvény miatt elkezdtem gondolkodni a fejlesztett felszerelés alkalmazásán. Összesen 2db cuccot tudok felrakni. Az egyik egy "innovatív töltőrendszer" lesz az Obj 430U-ra, mert azon úgyis hosszú a töltésidő. A másik fejlesztett VALAMIT a T-44-100-ra gondoltam, mert az az egyik farm tankom, na de itt jön a dilemma: Mit tegyek rá? Jelenleg töltésgyorsító, vertikális stabilizátor és optika van rajta. Szerintetek melyiket cseréljem le fejlesztett felszerelésre?
Még egy apróság: A hivatalos wg fórumon olvastam miket javasolnak alapból. A vertikálist és a töltésgyorsítót egyöntetűen javasolta mindenki, de pont 50-50% javasolta az optikát/ventit.
Előre is köszi minden ötletet! shaking :angel. :beer2:

1 hete 3 napja #284933 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
én az összes farmolós vagy kedvenc tankomra vstabbal kezdtem (rakjad először azt a 430u-ra is, gyorsabban fog szűkülni), aztán másodiknak, amit a tank megkívánt (light, med, heavy mind mást)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Colonel_Fox1984

1 hete 3 napja #284934 Írta: Colonel_Fox1984
Megválaszolva: Colonel_Fox1984

zics911 beküldte: én az összes farmolós vagy kedvenc tankomra vstabbal kezdtem (rakjad először azt a 430u-ra is, gyorsabban fog szűkülni), aztán másodiknak, amit a tank megkívánt (light, med, heavy mind mást)

Persze, nem az általános felszereléssel kapcsolatos a kérdésem, hanem az, hogy a 3 lehetséges dologból mi legyen fejlesztett? Tudod, amit kötvényért vehetsz és csak kötvényért szerelhetsz le. Ezért írtam le minden körülményt, hogy farmtank, T-44-100 és h most mi van rajta alapból.

1 hete 3 napja #284935 Írta: Kaszas58
Megválaszolva: Kaszas58
Sziasztok! Végre megcsináltam az t28 htc LT 14 -et ismét, ezúttal kitüntetéssel. Én csináltam 3300 spot sebzést, többit a csatában összehívott csapattársaknak köszönhetem. Megnéztem, leellenőriztem, összesen megvan az 5k spot. De nem adta meg a kitüntetés után járó jutalmat. Valaki járt már így? Érdemes a WG nél próbálkozni?

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #284939 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Kaszas58 beküldte: Sziasztok! Végre megcsináltam az t28 htc LT 14 -et ismét, ezúttal kitüntetéssel. Én csináltam 3300 spot sebzést, többit a csatában összehívott csapattársaknak köszönhetem. Megnéztem, leellenőriztem, összesen megvan az 5k spot. De nem adta meg a kitüntetés után járó jutalmat. Valaki járt már így? Érdemes a WG nél próbálkozni?

Hasonlóan már jártam én is, de nem emlékszem, hogy mi volt pontosan a bibi. Valaki írta is rá a megoldást. A WG-nél ne kopogtass, olvasd át újra figyelmesen a célt és rá fogsz jönni, hogy mi miatt nem kaptad meg.
Közben megtaláltam:
www.wotinfo.hu/...275678
A megoldás az, hogy a láncolásos spotot nem számítja bele végeredménybe.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kaszas58

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.