Jelenleg 330 vendég és 6 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hete 3 napja #284774 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

Mustang4244 beküldte: Na pont ezek a "micro laggok" miatt jöttem én is ide,de úgy látom nem vagyok egyedül.Biztos hogy nem nálam van a hiba mert mióta megcsináltattam itthon a netet nagyon (is) stabilnak tűnik.
(T-Online)Ez miatt sajnos szinte használhatatlan az EU1.

A szokásos probléma a teszt szerver miatt, EU2 teljesen jó szinte teljesen lagmentes.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 3 napja #284778 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

pampalini_9 beküldte:

pampalini_9 beküldte:

matyiabagoly beküldte:

pampalini_9 beküldte: Sziasztok!
Vaki tudna segíteni?Kettő accom van az egyik tökéletesen mükszik a másikon csatában az egérgörgővel nemtudok teljesen zoomolni!?Letöröltem újra telepítettem,de a régebbi accomon nem működik.

Nem a játékot kell letörölni, hanem a beállításoknál kell a 25x-ös zoomot bekapcsolni.

Hát ez az amit nem értek! :)
Megtörtént,ugyanazokat a beállításokat adtam meg mind a két accnál!?
Azért töröltem le és raktam vissza,módokat nem használok...

Feltelepítettem a játékot egy másik gépre és ott is ez a helyzet.Zoom bekapcsolva és mégis...Eszméletlen bosszantó abban a regisztrációban több éves játékom van...
Mit lehetne tenni?Senkinek nem volt ilyen?

Csak a beállításokban lehet a hiba, esetleg nézd meg az irányításnál. Hiába törlöd le a játékot, a beállításokat máshol tárolja. Az mondjuk furcsa, hogy másik gépen is ugyanaz van.

1 hete 2 napja #284802 Írta: gONE_CLICKin
Megválaszolva: gONE_CLICKin
Van olyan beállítási lehetőség is, hogy csak a Shift megnyomásával lehet váltani a normál és a sniper mód között. Az nincs esetleg kipipálva?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vadkakasok

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #284805 Írta: Hunti
Megválaszolva: Hunti

Ezt csak moddal lehet megcsinálni, vagy a játék beállításaiban is el lehet tüntetni az "árnyékolást"?
Mellékletek:

1 hete 1 napja #284837 Írta: siemkaktopl
Megválaszolva: siemkaktopl
Nem értek profi módon a twitchhez és a streamekhez sem. Nem értem, hogy aki prime előfizetésre vált és kiváltja a lootot az miért támogatja a wot streamereket? worldoftanks.eu...prime/

Úgy tudom, hogy a pénz ami az előfizetést jelenti a twitch és a prime video kapja a számládról. Mi köze ennek a streamerekhez? A lootért nem fizetünk külön vagy igen és ezt a pénzt osztja el a WG a streamerek közt?

Ne haragudjatok kérdésemért, de nem világos. Elolvastam a discusst is és most sem értem. Valamilyen módon támogatom a streamereket ezzel? :ohmy:

1 hete 1 napja #284838 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN
Engem csak az érdekelne, ha van egy sima 252U-m abból lehet csinálni Defendert?
Mármint hasonlóképpen mint a GF nem GF festések?

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"

1 hete 1 napja #284839 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
engem az érdekelne, ha van egy defenderem, abból lehet csinálni 252u-t? jobban teccik nah. :)

1 hete 1 napja #284840 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN
Cseréljünk, és öröm bódottság
:)

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"

1 hete 1 napja - 1 hete 1 napja #284841 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
https://www.dropbox.com/s/569bhblw4uk1rea/5%20%C3%A9v%20szolg%C3%A1lat.jpg?dl=0
www.dropbox.com...g?dl=0
Ez vajomí?
Pár nap szünet után ilyesmivel hülyítik az enbert? :yk:
Olyan játékos is kapott aki tényleg tett érdemlegeset a játékért?(Írjon PLS)
Mert én csak elképzeltem anyjukban pár pillanatra a készítőket,és ezt beírtam csetbe.Időnként.
Na jó,kitöltöttem pár kérdőívet,de azoknak kb 0% értéke volt.Pl: tetszik a növényzet az 1pont 0 frissítésben?Hát röhej.Ha meg megírod nekik a véleményed hogy ne ökörségeket kérdezzenek és még példát is írsz nekik,akkor meg azt válaszolják: igen,a csapatunk hónapok óta foglalkozik a kérdéssel. :blink:
Mondanám hogy etetés+parasztvakítás de csak azt mondom fura.

Közben hogy lenyugodtam,látom hogy az ötéves évfordulónkra kaptam :love:

Sry hogy ennyi link van de már nem megy a beszúrás :d3:

Mindenkinek van egy terve.Amíg ki nem lövik. by Tájszon
Alig győzöm a statomat artyzással lerombolni :D

1 hete 1 napja #284845 Írta: Gaben13
Megválaszolva: Gaben13
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Tegnap éjjel megcsináltam még hármat a meglévő háromhoz az "Egy jó tankhoz egy jó legénység kell" (3000 XP összegyűjtése) küldetésből, ami után elvileg járt volna a "Gyorsítsd a legénységed" küldetésből a 10 db Személyes tartalék: +200% legénységi XP 1 órán keresztül, de valami oknál fogva ezt nem kaptam meg. Mit lehet ilyenkor tenni? Ötleteket előre is köszönöm!

1 hete 1 napja - 1 hete 1 napja #284846 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
A WoT rejtelmei, a lényeg a kilőtt lőszereken van.
Talán beleszámolja a lepattanó és ezáltal más tankot eltaláló találatot is?
Mellékletek:

1 hete 11 órája #284867 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
Érdekesen számolja a küldetés teljesítést a játék. Előző csatában nem írt jóvá, pedig egyértelműen benne voltam a 10-ben, most meg duplázza. :D Ez hogy lehet?
Mellékletek:

1 hete 10 órája #284868 Írta: Colonel_Fox1984
Megválaszolva: Colonel_Fox1984
Nem lehet h napi első győztes csatád volt ezzel a tankkal? Olyankor nem számolja még a 3x-os legénységi bónuszt. Vagy nem erre a jóváírásra gondoltál? Most este volt egy lagos időszak az EU 1-es szerveren. Lehet, hogy ezért csuklott egyet a rendszer és csak később írta jóvá..

1 hete 8 órája #284875 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Ynnegaf beküldte: Érdekesen számolja a küldetés teljesítést a játék. Előző csatában nem írt jóvá, pedig egyértelműen benne voltam a 10-ben, most meg duplázza. :D Ez hogy lehet?

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ööö, a kilőtt tankokat számolja, mert az a cél?

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

1 hete 8 órája #284876 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf

Filler1 beküldte:

Ynnegaf beküldte: Érdekesen számolja a küldetés teljesítést a játék. Előző csatában nem írt jóvá, pedig egyértelműen benne voltam a 10-ben, most meg duplázza. :D Ez hogy lehet?

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ööö, a kilőtt tankokat számolja, mert az a cél?

Köszi. Közben már én is rájöttem. Mondjuk, amikor erre ráébredtem, kedvem lett volna megtekerni a WG illetékesének torkát, hogy mi a fenéért kellett erre az idétlen dizájnra csinálni a küldetések kinézetét. A régi jobb és áttekinthetőbb volt. Most meg simán össze tudom keverni, hogy most elég a top10 xp, vagy kell még hozzá valami. Emellett úgy kell keresni néha egyik-másik küldetést, az újakat meg csak addig írja ki, amíg meg nem nyitom a küldetés felületet. Onnantól olvassam végig az összeset, ha meg akarom találni, mire is gondolt a WG. Ezzel kapcsolatban amúgy lesz valami változás? Mert sokszor elég idegesítő ám.

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.