Jelenleg 366 vendég és 5 tag online

Csak egy-két kérdés!

7 hónapja 3 hete #284538 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga

Colonel_Fox1984 beküldte: Sziasztok! Vettem egy LT-432-t és szeretném megosztani veletek a bónuszkódot amit elvileg kaptam, de sehol sem találom. Már néztem in-game az üzenetközpontban, néztem a wg honlapján, hátha notification-ben van és néztem az email címemen is, de sehol nem találom. Valakinek van ötlete? Előre is köszi!

Én közepes csomagban vettem meg, így két kód járt hozzá.

A számlával együtt kaptam két külön e-mailt, egy-egy kóddal és az instrukciókkal. Ha gmail, keresd a promóciókban, vagy még a spam is elképzelhető.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Colonel_Fox1984

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 hónapja 3 hete #284577 Írta: siemkaktopl
Megválaszolva: siemkaktopl
Számora kezdőként sok segítséget nyújtott ez az oldal www.vbaddict.net/ ahonnan megtudtam hogyan kell felszerelni a tankokat alfátólomegáig és a kredithozamot is lehetett rajta nézni. Erre már több napja nem elérhető az oldal. Akkor ez az oldal ennyi volt és kész?
Miért szűnt meg? :cry:

7 hónapja 3 hete - 7 hónapja 3 hete #284579 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

siemkaktopl beküldte: Számora kezdőként sok segítséget nyújtott ez az oldal www.vbaddict.net/ ahonnan megtudtam hogyan kell felszerelni a tankokat alfátólomegáig és a kredithozamot is lehetett rajta nézni. Erre már több napja nem elérhető az oldal. Akkor ez az oldal ennyi volt és kész?
Miért szűnt meg? :cry:

Nem szűnt meg, csak meghekkelték:
www.reddit.com/...acked/

De ez lehet, hogy a megszűnéshez fog vezetni, az oldal készítője már tavaly abba akarta hagyni.

7 hónapja 3 hete - 7 hónapja 3 hete #284585 Írta: Olivin
Megválaszolva: Olivin
Sziasztok Kedves Fórumtársak!
Kezdőként kérném segítségeteket!Amikor normál csata módban játszom a mini mapon az ellenség jele piros pöttyre változik!Ez mit jelent pontosan?Várom a megtisztelő segítségeteket:-)

7 hónapja 3 hete #284588 Írta: Colonel_Fox1984
Megválaszolva: Colonel_Fox1984
Bónuszkódom az LT-432 tankhoz. Aki kapja, marja :)
T4328-XKYG8-M9XZC

7 hónapja 3 hete #284592 Írta: Sevih
Megválaszolva: Sevih
Sziasztok!
Az 1.3 Common Test-jébe bekerült a következő tétel:
IS-3A - Added the autoreloading mechanics to the 122 mm D-25TA gun
Ez elég jól hangzik. Én nem szoktam teszt szerveren játszani, de ha valaki szerez vele némi tapasztalatot, megosztaná?
Előre is köszönöm!

7 hónapja 3 hete #284594 Írta: Lord_Loga
Leesik róla a spot, azaz nem látja közületek senki.

Ha megfigyeled, akkor halványabb piros és nem mozog, a legutolsó ismert helyzet, akkor tűnik el, ha valaki ismét felderíti.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Olivin

7 hónapja 3 hete #284598 Írta: Fresnel
Megválaszolva: Fresnel
Itt nem lesz tanksgiving tankfesztivál? Végülis nincs kevesebb közünk, mint haloweenhez. Remélem hanukáról nem feledkeznek el. Kellenének még akciók megtankok. :angel.

7 hónapja 3 hete #284609 Írta: Olivin
Megválaszolva: Olivin
Köszönöm a gyors válaszod Lord_Loga!

7 hónapja 3 hete #284610 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

Olivin beküldte: Köszönöm a gyors válaszod Lord_Loga!

Ezen fuss át ha nem tetted még meg :) WIKI

7 hónapja 3 hete #284611 Írta: Dilopho
Megválaszolva: Dilopho
Nem tudom hogy másnak is előfordult e már de 2 napja délutánonként egy fojtásba fps dropok jelentkeznek nálam játékban nem tudom mért mert gépemmel minden rendben van és a nettem is jó ha valami tud valamit azt megköszönném. Válaszokat előre is köszönöm.

7 hónapja 3 hete - 7 hónapja 3 hete #284629 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Nem világosak számomra az automata célzás működési feltételei. Olyan, mint ha nekem nem működne, vagy nem is tudom.
Használatához be kell állítani valamit a beállítások menüben? Pl. szerver oldali célkereszt.? Ezt mikor érdemes kipipálni?
A jobb egér gomb megnyomását követően a csata felületen visszajelzi valami a bekapcsolt állapotát?
Pl. ikon, hangjelzés, bármi?
Ha valaki tudja legyen kedves megértetni ezt velem. Nem azt, hogy mikor kellene használni, azt remélem tudom.

7 hónapja 3 hete #284647 Írta: Miklós
Megválaszolva: Miklós
Az előző kötvénygyűjtögetős küldik végére lett 5000 kötvényem. Ezzel kapcsolatban lenne a következő kérdésem:

Melyik tankra - milyen fejlesztett felszereléssel járnék a lehető legjobban?
Kedvenc tankjaim: Progetto mod. 46; E-25; Strv S1
Felszerelések: ventillátor vagy töltésgyorsító.

Köszi: Miki

7 hónapja 3 hete #284649 Írta: gONE_CLICKin
Megválaszolva: gONE_CLICKin

Balista1 beküldte: Nem világosak számomra az automata célzás működési feltételei. Olyan, mint ha nekem nem működne, vagy nem is tudom.
Használatához be kell állítani valamit a beállítások menüben? Pl. szerver oldali célkereszt.? Ezt mikor érdemes kipipálni?
A jobb egér gomb megnyomását követően a csata felületen visszajelzi valami a bekapcsolt állapotát?
Pl. ikon, hangjelzés, bármi?
Ha valaki tudja legyen kedves megértetni ezt velem. Nem azt, hogy mikor kellene használni, azt remélem tudom.

Tudomásom szerint be- ill. kikapcsolt állapotát semmi nem jelzi, viszont egyből kiderül, ha elkezded forgatni a tornyot. :)

Gondolom a beállításoknál már nézted, hogy tényleg a jobb gombra van-e állítva? Ha nem, akkor talán érdemes.

A szerver oldali célkereszt lényegében nem berfolyásolja a működését, azonban abból a szempontból hasznos lehet, hogy a célkereszt valós (szerver által ismert) helyzetét jeleníti meg. Én is próbáltam már, de darabosan mozgott tőle a célkereszt (ami nagyon zavart), ezért kikapcsoltam. Inkább belekalkulálom/saccolom a késést a célzásba.

Sokáig nekem sem működött az auto aim, aztán rájöttem, hogy az egér tisztogatások után nem húztam meg rendesen a csavarokat, ezért nem érintkezett rendesen a mikrokapcsolóval a jobb gomb. :wb: :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

7 hónapja 3 hete #284650 Írta: Lord_Loga
Van hangjelzés, a rárakásnál és a levétel/leesésnél is (ha leesik a spot ugye).

Az alap hangon valami Terget acquired, valami ilyesmi, akkor elkapta.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.