Jelenleg 496 vendég és 6 tag online

Csak egy-két kérdés!

10 hónapja 6 napja #284218 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Az mitől van, hogy dinamikus szakasz létrehozásánál bizonyos játékosok nem invitálhatók, mert egy áthúzott karika van előttük?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 hónapja 6 napja #284220 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Van egy lehetőség a beállításoknál, hogy felkérés elfogadása csak a barátlistán lévőktől.
Tehát ha valaki meghív szakaszba de nem tudod elfogadni az ezért van, mert nála ez van beállítva.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

10 hónapja 6 napja #284222 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

PZoli beküldte: Az mitől van, hogy dinamikus szakasz létrehozásánál bizonyos játékosok nem invitálhatók, mert egy áthúzott karika van előttük?

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

10 hónapja 6 napja #284223 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Robb_HUN beküldte: Van egy lehetőség a beállításoknál, hogy felkérés elfogadása csak a barátlistán lévőktől.
Tehát ha valaki meghív szakaszba de nem tudod elfogadni az ezért van, mert nála ez van beállítva.

Filler1 beküldte:

PZoli beküldte: Az mitől van, hogy dinamikus szakasz létrehozásánál bizonyos játékosok nem invitálhatók, mert egy áthúzott karika van előttük?

Köszönet. Mindig tanul az ember.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

10 hónapja 6 napja #284226 Írta: BenAdaephonDelath
Megválaszolva: BenAdaephonDelath
Köszönöm szépen mindkettőtöknek!

Akkor jön a KV-1 :thx2:

10 hónapja 4 napja - 10 hónapja 4 napja #284251 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
wotreplays.eu/s...4_ltwt

Nem tudom hova kellene, úgyhogy ide rakom fel, egy esetleges mélyvíz elemzésnek

10 hónapja 4 napja #284268 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Kezdem újratanulni a játékot. Bemelegítésnek artyval. :)
Tegnap egy csatára jutott idő/kedv. Viszont a végén volt valami, ami szemet szúrt.

Két Szárnysegéd medál lett kiosztva. A leírás szerint egyet osztanak, annak aki, a legtöbb ellenséget sebesíti meg, de azt más lövi ki. Egyenlőség esetén a szerzett XP dönt. (Ha az XP is egyenlő, akkor senki nem kap semmit.)

No, a csata legjobbja egy AMX 65 t-vel, 11 sebesítés + 4 kill, 3585 dmg, 1278 XP.
Csóringer arta (én) GW. Panther-el, 7 sebesítés + 0 kill, 1302 dmg, 652 XP.

Ez hogy jött össze? Artyknak külön nézik a Szárnysegédet?
Ha nagyon szükségét érzitek, van replay.

Trollz be flippin' out, Mon!

10 hónapja 4 napja #284270 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Thothem beküldte: Kezdem újratanulni a játékot. Bemelegítésnek artyval. :)
Tegnap egy csatára jutott idő/kedv. Viszont a végén volt valami, ami szemet szúrt.

Két Szárnysegéd medál lett kiosztva. A leírás szerint egyet osztanak, annak aki, a legtöbb ellenséget sebesíti meg, de azt más lövi ki. Egyenlőség esetén a szerzett XP dönt. (Ha az XP is egyenlő, akkor senki nem kap semmit.)

No, a csata legjobbja egy AMX 65 t-vel, 11 sebesítés + 4 kill, 3585 dmg, 1278 XP.
Csóringer arta (én) GW. Panther-el, 7 sebesítés + 0 kill, 1302 dmg, 652 XP.

Ez hogy jött össze? Artyknak külön nézik a Szárnysegédet?
Ha nagyon szükségét érzitek, van replay.

One finger animal:silly: :cheer:

Betanított magfizikus

10 hónapja 4 napja - 10 hónapja 4 napja #284271 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem

Feri38_HUN beküldte: One finger animal :silly: :cheer:

Bocs, én két ujjal tolom. Balkézzel T + F8 megy. :D

Trollz be flippin' out, Mon!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

10 hónapja 4 napja #284278 Írta: Grande__Reagel
Még1 replay Mélyvízhez:

wotreplays.eu/s...l-t-44

10 hónapja 3 napja #284285 Írta: tothistvan50
Megválaszolva: tothistvan50

Aur1n beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Szerintem az orosz ágat kezd el a KV-1 > KV-1s > KV-85 > IS . Innen 2 felé mehetsz tovább. Talán az IS3 könnyebb irány. Nekem legalábbis az volt, nem túl gyakorlott játékosként.

Ráadásul 6-os szinten lehet tobzódni olyan oldalhajtásokban mint pl. a KV2, és a T150. Ezeket tovább vinni ugyan szerintem nem érdemes, de többféle heavy stílus kipróbálható így ugyanazon egy ágon! A kellemetlenség a fejlesztési fában a KV-1s, ami állítólag jó ugyan, de miatta túlságosan sokat kell grindelni. Én kifejlesztettem "rendesen": KV1, T150, KV2 tankokat, aztán az IS-t, átfree-zve a KV-1s és KV-85 -öt. Az IS a 100-as löveggel már egész jó, de érdemes elidőzni vele, és kielitezni. Aztán nem árt egy illő prém tank sem. (defender)

10 hónapja 3 napja #284295 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Grande__Reagel beküldte: Még1 replay Mélyvízhez:

wotreplays.eu/s...l-t-44

Neked nem elemezned kellene? :P

Amúgy én sajnos csúszóban leszek az egy beígérttel is : (... sajnos, nem nagyon számoltam a hétvégi kétestés klános versenyünkkel.

10 hónapja 3 napja #284317 Írta: Grande__Reagel

straubbazsi beküldte:

Grande__Reagel beküldte: Még1 replay Mélyvízhez:

wotreplays.eu/s...l-t-44

Neked nem elemezned kellene? :P

Amúgy én sajnos csúszóban leszek az egy beígérttel is : (... sajnos, nem nagyon számoltam a hétvégi kétestés klános versenyünkkel.

Nekem?? Azt hittem a játékos közösséget fejleszteni akarjuk, nem porba dönteni :D

Viccet félretéve, nem vagyok olyan jó, h mások csatáit elemezgessem. Az én statom első sorban a játékmechanikai tudásomat, másodsorban a technikai tudásomat, és csak harmadsorban a taktikai (nem)tudásomat tükrözi.

Pont ezért szeretném annyira azt a mélyvíz topicot, mert a utóbbiban tudna segíteni fejlődni, és szerintem nekem az hiányzik. Az én csatáim többsége nem taktikusak, inkább ösztönösek.

Amikor írtam Bhala-nak h szívesen részt veszek a tőlem telhető dolgokkal a közösség fejlődésében, az leginkább a kérdések megválaszolására és esetleg tankelemzésekre vonatkozott. Egy-két régi elemzést szívesen felfrissítenék.

Meg akkor jó lenne tudni, h milyen replayeket is kellene nyomni a mélyvízhez, miből akarjátom/akarjuk tanítani a népet? A jól sikerült köröket elmondani, h miért sikerült jól (mert akkor vedd tárgytalannak a fentebbj replayeket, es akkor lehet az örömködőből válogatni :D ) vagy a le nem hozott, de lehozható csatákatból, h h is kellett volna?

10 hónapja 3 napja - 10 hónapja 3 napja #284319 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Amikor írtam Bhala-nak h szívesen részt veszek a tőlem telhető dolgokkal a közösség fejlődésében, az leginkább a kérdések megválaszolására és esetleg tankelemzésekre vonatkozott. Egy-két régi elemzést szívesen felfrissítenék.

Akkor itt olvastam félre valamit korábban. Úgy rémlett, hogy nálad gyengébbeknek esetleg elemeznél. De persze teljesen korrekt. :)

Meg akkor jó lenne tudni, h milyen replayeket is kellene nyomni a mélyvízhez, miből akarjátom/akarjuk tanítani a népet? A jól sikerült köröket elmondani, h miért sikerült jól (mert akkor vedd tárgytalannak a fentebbj replayeket, es akkor lehet az örömködőből válogatni :D ) vagy a le nem hozott, de lehozható csatákatból, h h is kellett volna?

Hát, én onnan próbálnék közelíteni, hogy ahol a játékosnak bizonytalanságai vannak (akármiért), ahol esetleg vannak jól megfogható nehézségei, kérdései (akármiért). Amíg mondjuk nincsenek elemzők, addig jöhet bármennyi replay! ;) :dry:

10 hónapja 3 napja #284323 Írta: Grande__Reagel

straubbazsi beküldte:

Akkor itt olvastam félre valamit korábban. Úgy rémlett, hogy nálad gyengébbeknek esetleg elemeznél. De persze teljesen korrekt. :)

Hát, én onnan próbálnék közelíteni, hogy ahol a játékosnak bizonytalanságai vannak (akármiért), ahol esetleg vannak jól megfogható nehézségei, kérdései (akármiért). Amíg mondjuk nincsenek elemzők, addig jöhet bármennyi replay! ;) :dry:

Telóról nem tudom így széttagolni meg spoilerezni a hsz-t szóval bocsi h így ömlesztve reagálok :D

Persze, klantagnak már segítettem elemeztem ki replayét, de ha már globálisan csinálunk valamit, egy több száz vagy ezer fős közösségnek, akkor csinálják az igazán kompetensek, mert lehet, h 70%ban jót mondok, de azzal 30%al meg elviszem a népet rossz irányba.

Persze ha nagyon nincs elemző, akkor segíthetek abban is, kérdés az, h ebben az esetben jó lépés e az, h "ha nincs ló, jó a szamár"...

Szerintem kéne egy-két vezető, aki akkor kitalálja részletesen a mélyvíz koncepcióját, és akkor úgy én is, meg mások is tudnák h miben és hogyan tudnak segíteni.

Kérdés h vannak e más hozzád hasonló képességű játékosok, akik akarnak és tudnak is segíteni, mert egyedül ebbe nyilván nem tudsz meg nem is akarsz belevágni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.