Jelenleg 554 vendég és 9 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hete 4 napja - 1 hete 4 napja #284156 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Nem olcsobb, egy fityinggel sem. Amikor tankot veszel van ott egy sor, ahová az van írva, hogy legénység nélkül veszed, na oda kell egy pipa és ennyi. De ha nem pipálod be akkor sincs semmi, kapsz hozzá 50%-os legénységet, azokat utána elzavarod és kész.

Szerk.: még mielött más teszi meg, van egy csak egy-két kérdés topik, vagy segítség topik ott kell az ilyen kérdéseket feltenni, és akkor nem szaporodnak feleslegesen a topikok
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: rockpapa

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 3 napja #284174 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Valakinek nincs egy olyan accountja kölcsön pár meccs erejéig, amin van Obj. 140?

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

1 hete 3 napja #284175 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

_Szazados_ beküldte: Valakinek nincs egy olyan accountja kölcsön pár meccs erejéig, amin van Obj. 140?

Szia!
Ment privát.

1 hete 3 napja #284189 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Szerettem volna megnézni Twitch-en korábbi videókat, amit pár napja elkezdtem nézni. Ez az ablak fogadott:
www.twitch.tv/v...985362
www.twitch.tv/v...644523
Létezik, hogy két hónap után eltűnnek a videók Twitchról?
Más streamernél februárit is találtam. Egyéni beállítás ez?
Van mód, hogy elérjem ezeket a videókat?

1 hete 3 napja #284190 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat
A streamer dönthet arról, hogy maradnak-e a videók, de az alap beállítás az az hogy két hét után törli a streameket.

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005, Obj260

3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #284191 Írta: fsb
Megválaszolva: fsb
Köszi mindenkinek a választ. (személyes tartalékra)
Hát... ott nem kerestem. 2500 gold elég húzós ár érte.,

1 hete 2 napja #284194 Írta: PZoli

Serious_Threat beküldte: A streamer dönthet arról, hogy maradnak-e a videók, de az alap beállítás az az hogy két hét után törli a streameket.

Köszönöm a tájékoztatást. Ezt sajnos szomorúan hallom. :(

1 hete 2 napja #284201 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
Sziasztok!
Úgy alakult, hogy egy töltőt át kell képezzek rádiósá.
Hol és hogy lehet ezt megtenni és menyibe fáj?

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #284203 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

hadtjuk beküldte: Sziasztok!

Alapból 500 arany, de a képességeket is újraoszthatod. Volt már kedvezmény, talán egyszer.

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

1 hete 2 napja #284204 Írta: PZoli

Filler1 beküldte:

hadtjuk beküldte: Sziasztok!

Alapból 500 arany, de a képességeket is újraoszthatod. Volt már kedvezmény, talán egyszer.

Az az egy alkalom múlt hónapban volt a "Crew is crucial" eseménynél. Ekkor 25% kedvezmény volt rá, tehát 375 gold-ba került. Korábban soha. Ez az esemény havonta van, de ekkor volt egyetlen alkalommal akció a legénység teljes átképzésére.. November 27-30-ig lesz ismét "Crew is crucial" esemény, de azt nem lehet tudni bizonyosan, hogy ez a fajta átképzés is akciós lesz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

1 hete 2 napja #284205 Írta: BenAdaephonDelath
Megválaszolva: BenAdaephonDelath
Sziaztok,

nem találtam ennél jobb topikot a kérdésemnek:
melyik nehéz tank ágat érdemes nem túl gyakorlott játékosként elkezdeni a német, angol amerikain kívül? VK.30.01.H már megvan azon tudok továbbhaladni, angol lassú nem jött be, amerikai M6-ig megvolt de valahogy az sem feküdt igazán, azzal sem élveztem a játékot.

Abban gondolkodom, hogy 5 . szintű tankot vennék szabad XP-ből, gold legénységgel.

Előre is köszönöm a válaszokat!

1 hete 2 napja #284206 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Nem biztos, hogy megéri ezért aranyat áldozni. A töltő akár még másik ágra is jó lehet az adott nemzeten belül, sok magasabb szintű vasba két töltő is kell. (Ha a svédekről van szó, akkor nem szóltam.)

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #284207 Írta: Aur1n
Megválaszolva: Aur1n

Szerintem az orosz ágat kezd el a KV-1 > KV-1s > KV-85 > IS . Innen 2 felé mehetsz tovább. Talán az IS3 könnyebb irány. Nekem legalábbis az volt, nem túl gyakorlott játékosként.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BenAdaephonDelath

1 hete 2 napja #284208 Írta: hadtjuk

matyiabagoly beküldte:

Nem biztos, hogy megéri ezért aranyat áldozni. A töltő akár még másik ágra is jó lehet az adott nemzeten belül, sok magasabb szintű vasba két töltő is kell. (Ha a svédekről van szó, akkor nem szóltam.)

Talált süllyedt.

1 hete 2 napja - 1 hete 2 napja #284211 Írta: hadtjuk

Aur1n beküldte:

Szerintem az orosz ágat kezd el a KV-1 > KV-1s > KV-85 > IS . Innen 2 felé mehetsz tovább. Talán az IS3 könnyebb irány. Nekem legalábbis az volt, nem túl gyakorlott játékosként.

Csatlakoznék Aur1nhoz!
Az oroszoknál van 4 ág:
Ebből én az IS7 csináltam meg. Akkor még T10-zel. Ezt most azóta két ág lett, de szerintem lehet élvezni.
IS3-ól jön még a hátultornyos ág. Nem tudom milyen lehet. De ezekhez nagy játéktudás kell. Ezen ágak számomra rossz tankjai a KV-1s és a KV85. Valahogy ezek nekem nem jöttek be.
Maradt még a IS4 ága, ami azért kellemetlen mert se a 8 se a 10 nem olyan jó tank. A 7 és 9-ese viszont veri tier-jében a többit.
Kinai ág:
Nagyban olyan mint az orosz. Azzal a feltéttel, hogy a kínaiak nem tudnak lefele lőni. (Ez baromi frusztráló tud lenni.) Csak a 7 tier-től kezdődik, ha nem szereted a light-eket és a med-eket, akkor ez az ág nem éri meg.
Francia ág:
Ők azok a hevik, akik nem hevik. Mindenki mindenhol átlő. Gyorsulásuk sebességük gyenge. Szűkülésük lassúúúúú. Ágyuk francia... Egyetlen előnyük a táras ágyú lenne. De mivel se pattintani, se odarohanni, se sniperkedni nem tud, nagyon szenvedős. Most a 9 tiernél tartok, de nem sietek. Talán nyáron játszottam vele utoljára...
Japán ág:
Na Ők a nehezek... Az értelmesebbje repeszágyúval használja. Átlőni szemből nehéz, de még oldalról se megy mindig. Hátrányuk a lassúságuk. Hiába töri át a frontot, nem éri utol a bagást. Ha meg magára marad megeszik. Alacsonyabb ellenséges tankok előszertettel futnak be mellé mivel olyan magasak, hogy nem bír rájuk lefele lőni. Ezt az ágat úgy érdemes csinálni, ha szakaszba mész valakivel, aki segít. Lasúságuk miatt Arty csemege.
Svéd ág:
Bár csak 8 tirben kezdődnek szerintem megéri kifejleszteni őket.
Tárasak (4 lőnek csak, míg a franciáknál van 6 lövetű), és kemény a fejük.
Mivel testük puha, és a kitárazás ideje alatt nem mozognak Ők is Arty csemegének számítanak. Ma veszem meg az Emil I.
Lengyel ágról sajnos nem tudok nyilatkozni. Mert még csak 5 tierben vagyok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BenAdaephonDelath

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.