Jelenleg 191 vendég és egy tag online

Csak egy-két kérdés!

11 hónapja 2 napja #284323 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

straubbazsi beküldte:

Amikor írtam Bhala-nak h szívesen részt veszek a tőlem telhető dolgokkal a közösség fejlődésében, az leginkább a kérdések megválaszolására és esetleg tankelemzésekre vonatkozott. Egy-két régi elemzést szívesen felfrissítenék.

Akkor itt olvastam félre valamit korábban. Úgy rémlett, hogy nálad gyengébbeknek esetleg elemeznél. De persze teljesen korrekt. :)

Meg akkor jó lenne tudni, h milyen replayeket is kellene nyomni a mélyvízhez, miből akarjátom/akarjuk tanítani a népet? A jól sikerült köröket elmondani, h miért sikerült jól (mert akkor vedd tárgytalannak a fentebbj replayeket, es akkor lehet az örömködőből válogatni :D ) vagy a le nem hozott, de lehozható csatákatból, h h is kellett volna?

Hát, én onnan próbálnék közelíteni, hogy ahol a játékosnak bizonytalanságai vannak (akármiért), ahol esetleg vannak jól megfogható nehézségei, kérdései (akármiért). Amíg mondjuk nincsenek elemzők, addig jöhet bármennyi replay! ;) :dry:

Telóról nem tudom így széttagolni meg spoilerezni a hsz-t szóval bocsi h így ömlesztve reagálok :D

Persze, klantagnak már segítettem elemeztem ki replayét, de ha már globálisan csinálunk valamit, egy több száz vagy ezer fős közösségnek, akkor csinálják az igazán kompetensek, mert lehet, h 70%ban jót mondok, de azzal 30%al meg elviszem a népet rossz irányba.

Persze ha nagyon nincs elemző, akkor segíthetek abban is, kérdés az, h ebben az esetben jó lépés e az, h "ha nincs ló, jó a szamár"...

Szerintem kéne egy-két vezető, aki akkor kitalálja részletesen a mélyvíz koncepcióját, és akkor úgy én is, meg mások is tudnák h miben és hogyan tudnak segíteni.

Kérdés h vannak e más hozzád hasonló képességű játékosok, akik akarnak és tudnak is segíteni, mert egyedül ebbe nyilván nem tudsz meg nem is akarsz belevágni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 hónapja 1 napja #284359 Írta: Allanon44
Megválaszolva: Allanon44
Sziasztok! Olyan kérdésem lenn hogy miért nem tudok SMS-el goldot venni? a pénzzel nincs baj mert az van az előfizetésemen,sima magánszemélyeknek meg tudok SMS-t küldeni.. mi lehet a problem?:scratch:

11 hónapja 17 órája #284372 Írta: Bianconeri80
Megválaszolva: Bianconeri80
Sziasztok.

Kiválóság jellel kapcsolatban nem értek valamit. Nagy jelentősége nincs, inkább furcsa a dolog.
Azt írja ugye hogy az átlagsebzésednek magasabbnak kell lennie a játékosok 65,85,95 %-nál az elmúlt 14 napot tekintve, valamint azt hogy az utolsó 100 csata számít. Ez így érthető is lenne. Viszont, kb. 3 éve eladtam az IS 7-es orosz heavy tankomat, alig pá rszáz csatám volt ekkor a játékban, de én hülye nyomultam "tomato"-ként az IS-7 felé. Most visszavettem hogy elinduljak a másik heavy ágon. Mentem egy csatát, semmi kimagasló, 2100 sebzés, és azonnal kiválóság jel. Mondom, jelentősége számomra nincs, de érdekesnek tartom hogy nem 100 csatát vett figyelembe, hanem ezt az egyet. Ez egyébként ha jól emlékszem ugyanígy volt az Isu-152-vel is amikor nem használtam vagy egy évig. Ez valami hiba a rendszerben vagy én értelmezem rosszul a feltételeket?

11 hónapja 17 órája - 11 hónapja 17 órája #284373 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
A Te utóbbi 100 csatádat veszi figyelembe.
És a többi játékos utóbbi 2 hetét.
Attól még hogy eladtad az IS-7 edet az addig megtett csaták számítanak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Bianconeri80

11 hónapja 10 órája #284391 Írta: Latzcko
Megválaszolva: Latzcko
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a WG hova rakta a worldoftanks.eu oldalon belépve a profilba az account management felületről a recruit progress aloldalát? Nem találom, pedig már végigböngésztem.

Köszi,
Latzcko

11 hónapja 9 órája #284394 Írta: kecskesotto
Megválaszolva: kecskesotto
Miért neveznek egy mapot varázserdőnek?

Nem régen játszok. Nézem a streameket. Gyakran hallom időnként, hogy megyek a "varázserdőbe" vagy hogy a varázserdős mapon ez vagy az van. Melyik az a map és miért nevezik varázserdőnek? Miért kapta a varázs jelző szót?

11 hónapja 9 órája #284395 Írta: Aur1n
Megválaszolva: Aur1n
Murovankán van a varázserdő.

11 hónapja 2 órája - 11 hónapja 2 órája #284407 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

kecskesotto beküldte: Miért neveznek egy mapot varázserdőnek?

Nem régen játszok. Nézem a streameket. Gyakran hallom időnként, hogy megyek a "varázserdőbe" vagy hogy a varázserdős mapon ez vagy az van. Melyik az a map és miért nevezik varázserdőnek? Miért kapta a varázs jelző szót?

azokat a helyeket nevezik varázserdőnek, ahol rengeteg fa és bokor található, aránylag nagyobb területen.
azért "varázs", mert ha bedöntesz pár fát a bokrok közé és mögülük lődözöl, akkor az isten sem szpottol fel, amíg te aprítasz. ez természetesen csak akkor müxik, ha egy szpotter mutatja neked a célpontot, mert ha egyedül vagy, akkor annyira látsz ki, mint az ellenfelek be,

ha nincs aki mutassa neked az ellent, akkor úgy illik csinálni, hogy kimész a legszélső bokorig (bent maradsz, nem mész ki belőle!), ha felszpottolsz valakit, akkor először tolatsz (ez fontos!) és csak aztán lődözöl.

hajrá!

jah, a második bekezdés minden bokorra érvényes ám! ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kecskesotto

11 hónapja 1 órája #284411 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

kecskesotto beküldte: Miért neveznek egy mapot varázserdőnek?

Ez a gúnynév még akkor ragadt rá Murovankára, amikor még az erdőben kevesebb domb és több bokor volt, így csak akkor láttad meg a másikat, amikor az már közvetlen előtted volt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ, kecskesotto

10 hónapja 3 hete #284458 Írta: Ludverc
Megválaszolva: Ludverc
Egyszerű a magyarázat. Az ugye RobHun leírta, hogy "a te legutolsó 100 csatádat és a többi játékos legutóbbi két hetét".

Nomármost. Az ISU-152 kb fél éve, egy éve kapott egy jelentős nerfet: elvették a legerősebb ágyúját, a BL-10-et... Ezért azóta a jármű vélhetőleg rosszabbul teljesít, kevesebbet sebez átlagban mint tette azt a nerf előtt.

Te viszont a legutóbbi 100 csatádból 99-et még BL-10 ágyúval mentél vélhetőleg :) ... így jobb esélyed volt magasabb átlagsebzést csinálni, mint amire az ISU-152 manapság képes.

IS-7-nél is hasonló lehet a helyzet: ő is némileg gyengült, csak ő nem nerf miatt, hanem mert bejött a játékba jónáhány olyan új tank, ami némileg erősebb ... így hátrébb került a X-es vasak sebzési rangsorában, illetve ma átlagban kevesebb sebzést bír kiosztani (mielőtt kilövik) mint abban az időben, amikor ő volt a koronázatlan király.

Ez az én tippem...

10 hónapja 3 hete - 10 hónapja 3 hete #284471 Írta: Obito
Megválaszolva: Obito
Sziasztok!
Direktben már nem lehet letölteni a játékot?
Lehet én vagyok fáradt, de akárhogy nyomkodom jelenleg csak az úgynevezett "Game Center"-en keresztül hajlandó letölteni.... Volt aki mostanában telepített és hasonlót tapasztalt vagy én vagyok az úttörő? :lol:

Tapasztalat:
Egy rakás szar... látszik, hogy a WG fejlesztette... Harmadik újratelepítés után sem volt hajlandó elindítani a Wot-ot.... szóval mokoltam egy régebbi laucher telepítőt és láss csodát...:scratch:

10 hónapja 3 hete #284478 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Sziasztok!

Van "Szakasztársat keresek" fórum topic, és csak én nem találom?
Ha igen légyszíves írjátok meg hol találom.
Ha nincs, akkor lehet ilyet létrehozni? Vagy hova érdemes ilyet írni?

Köszönöm!

10 hónapja 3 hete #284481 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Tökfilkó2017 beküldte: Sziasztok!

Köszönöm!

El volt temetve, de kiástam neked:
www.wotinfo.hu/...eresek
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tökfilkó2017

10 hónapja 3 hete #284482 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Tökfilkó2017 beküldte: Sziasztok!

Köszönöm!

Szakasztársat keresek

Szerintem inkább lépj be egy normális aktív klánba, akkor mindig fogsz találni szakasztársat, ráadásul SH, CW + bónuszok is emelhetik a játékélményt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tökfilkó2017

10 hónapja 3 hete #284534 Írta: Colonel_Fox1984
Megválaszolva: Colonel_Fox1984
Sziasztok! Vettem egy LT-432-t és szeretném megosztani veletek a bónuszkódot amit elvileg kaptam, de sehol sem találom. Már néztem in-game az üzenetközpontban, néztem a wg honlapján, hátha notification-ben van és néztem az email címemen is, de sehol nem találom. Valakinek van ötlete? Előre is köszi!

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.