Jelenleg 454 vendég és 4 tag online

Csak egy-két kérdés!

5 hónapja 3 hete #283926 Írta: Sakbanyi
Megválaszolva: Sakbanyi
Sziasztok!

Legénység áthelyezésben kérnék segítséget. Tudtommal a prémium tank legénysége azonos nemzetű, azonos szintű és besorolású járműbe átképzés nélkül áthelyezhető. Én megpróbáltam a Dicker Max legénységét a JpzIV-be áttenni, de csak 75 %-ot adott ki, tehát átképzést igényel, annak ellenére, hogy német, VI. szintű TD mindkettő. Valamit félreértettem, vagy rosszul csináltam. Hogyan kell csinálni?

Előre is köszönöm, ha segítséget kapok!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 hónapja 3 hete - 5 hónapja 3 hete #283929 Írta: Tiborg33
Megválaszolva: Tiborg33
Szia!
Pont fordítva igaz, ha hasonló "átlagos" tank legénységét rakod prémium tankba, akkor azt képességvesztés nélkül megteheted. Tehát, ha a Jg.Pz-ben kiképzett legénységet tennéd a Dicker-be.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sakbanyi

5 hónapja 3 hete #283933 Írta: Kőparittya
Megválaszolva: Kőparittya
Sziasztok!

Ha tudna valaki segíteni abban, hogy a zöld trutyi után kapott harci tapasztalattal mi lesz? Pl. most a csata végén ad 783 sötét front tapasztalatot és ad 53 szabad tapasztalatot. A szabad az hozzáadódik fent a jobb sarokban de a 783 az hova tűnik el? Azt irja ha ráviszem a kurzort hogy váltsam át szabad tapasztalttá,de azt hogy? Vagy ez elveszik, megy a levesbe?

5 hónapja 3 hete #283934 Írta: Sakbanyi
Köszi!
Akkor visszafelé nem működik? Egyes streamerek ide-oda pakolgatják a legénységet, ezért gondoltam, mivel logikusnak is tűnik, hogy prémium tankban kifejleszted a legénységet, aztán átpakolod egy simába, de ha nem így van, én elfogadom. Nem létkérdés. Ja és ha már itt vagyok, artyval hogyan lehet jelölni, hogy kit kívánok meglőni, úgy, hogy látszódjon a pályán?

5 hónapja 3 hete #283935 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Sakbanyi beküldte: Sziasztok!

Legénység áthelyezésben kérnék segítséget. Tudtommal a prémium tank legénysége azonos nemzetű, azonos szintű és besorolású járműbe átképzés nélkül áthelyezhető. Én megpróbáltam a Dicker Max legénységét a JpzIV-be áttenni, de csak 75 %-ot adott ki, tehát átképzést igényel, annak ellenére, hogy német, VI. szintű TD mindkettő. Valamit félreértettem, vagy rosszul csináltam. Hogyan kell csinálni?

Előre is köszönöm, ha segítséget kapok!

Csak hozzafuznekbaz elottem szolohoz.
Alapvetoen a fejleszett tanknak van legenysege amit ha a nemzetiseg, besorolas (med, heawy....), es a legenyseg elosztasa (parnavcsnok, tolto...) stimmel pakolhatod barmely szintu premium tankodba.
En Pl. az OBJ140 legenyseget rakom a Mod1-be.
Vagy pl. a Mod1-ben (med) kepeztem egy teljes garnitura legenyseget es mivel beosztasra megegyezik áz OBJ277 heawy lwgenysegevel utana atkepeztem abba.

5 hónapja 3 hete #283936 Írta: Sakbanyi
Köszi!
Ha jól értem az átképzés nélküli átrakás csak akkor működik, ha a legénység beosztása mindenben megegyezik a másikkal ( pl. 4 fő és mind ugyanaz pk., rádiós, töltő, vezető), ugyanis a D Max legénysége nem pont ugyanaz, mint a JpzIV-é, ezért nem működött? Vagy prémiumból normálba egyáltalán nem műkszik, viszont ha a prémiumból átképzem a normálra, azt már átképzés nélkül áttehetem vissza a prémiumba, ha a legénység stimmel? Elnézést ha értetlennek tűnök, de én, koromra tekintettel, már a második gyerekkoromat élem ki a játékkal. :)

5 hónapja 3 hete #283937 Írta: Tiborg33
A billentyűzeted "T" betűjével, de csak akkor ha a Beállítások menüben be van állítva.
A Streamer-ek azért tudják pakolgatni, mert egy tankba (amit húzni, fejleszteni, vagy csak szorzózni akarnak) kiképzik a legénységet, aztán azt tudják pakolgatni a prémium tankjaikba, amiből - általában - több is van nekik. Természetesen azonos nemzet, és tankosztályról beszélünk. Én magam is élek néha ezzel a lehetőséggel néha. (pl 4x, 5x szorzóknál legénységhúzás miatt).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sakbanyi

5 hónapja 3 hete #283945 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Tiborg33 beküldte: Igazad van, lusta voltam összeszámolni a csapatom HP-ját. Köszi. Most megtettem, 1930-at kellett volna sebeznem.
Bár magyaroknál nem ritka a csapattárs agyaggalambnak való használata, és az játék áprilisi újrakezdése óta nem sebeztem csapattársat direkt. Még mielőtt rácsapna valaki....ebben a csatában véletlenül sem sebeztem senkit.
Azért jól esett a feltételezés. Megtanultam a leckét, legközelebb a harmadik oldal képét is be fogom másolni.

Tudod, van a szándékosság és a véletlen. A harmadik oldalon csak a végeredmény látszik, van csapatsebzés, vagy nincs. Száznuszonvalahány hápé mínuszba még nem hal bele, de a kitüntetés ugrik. :pacifier:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

5 hónapja 3 hete #283946 Írta: STALLONE PAPA
Megválaszolva: STALLONE PAPA
Sziasztok!

Nem szoktam kérdezni, de e most tényleg zavar.
A wot on belül nem nyilik meg a küldetések fül, ha rákattintok akkor a wot embléma tölt kiírja hogy inicializálsl és nem látom mik a küldetések.

Valaki találkozott ezzel, hogy lehet orvosolni?

Köszönöm szépen a válaszotokat!!!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Raizen

5 hónapja 3 hete #283951 Írta: andrecucu
Megválaszolva: andrecucu
Más is van akinek nem látszik a tankjain a klán logó? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsés? Vagy változott valami? Ma tűnt fel. Pár napig nem voltam.

5 hónapja 3 hete #283952 Írta: andrecucu
Megválaszolva: andrecucu
Ilyenkor mi van? Csak a legénység halt ki a tankból az a baj? Már több mint 2 éve játszom de ilyennel még nem találkoztam.
Mellékletek:

5 hónapja 3 hete #283959 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ez valóban így van, ha kihal a legénység, akkor vége a játéknak. Ezen még a kötszer sem segít sajnos (a nagy sem).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: andrecucu

5 hónapja 3 hete - 5 hónapja 3 hete #283961 Írta: Tiborg33
Látom, azért csak sikerült, csakazértisigazamvan.:applause:
Köszönöm a jóindulatú oktatást, TÉNYLEG ki fogom rakni legközelebb a 3. oldalt is. De ha az megnyugtat, nem százhuszoakárhányat sebeztem a csapatomba, hanem mindenkit én lőttem ki.....még magamat is.shaking

5 hónapja 3 hete #283978 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Üdv mindenkinek !

Melyik a jobb francia prémium tank ? : A Lorr. 40t vagy a Souma SM ??? :spaz: . Mivel mind a kettő érdekelne 1 hétre . Mennyivel lassabb, és mennyivel páncélozott a többi nehéz tanktól a Souma SM ??

UI: Stílusom az olasz tankokhoz specializálódott tehát a Lorr. 40t-re hajtok mivel hasonlít a 8-as szintű P.44 Pantera-hoz .

5 hónapja 3 hete #284001 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Sziasztok,szerintetek adjam el az Is-6ot? Mert a T-44 nagyságrendekkel jobb,ebből csináljak prémtankot? Jobb a 122-es ágyúja és sokkal mobilisabb, nehezebb leforogni,csak a páncélja gyengébb,nagyon oda kell figyelni rá,nekem nagyon tetszik ezért kérdezem tőletek hátha valakinek van valami ötlete

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.