Jelenleg 381 vendég és 9 tag online

Csak egy-két kérdés!

10 hónapja 3 hete - 10 hónapja 3 hete #283684 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Ergil beküldte:

Feri38_HUN beküldte: Sziasztok!
Azt valahol meg lehet nézni,hogy a zöld trutyival mennyi pluszt kapok a normál csaták után?

Most nincs nálam game kliens, de egyrészt ráhúzod a zöld iconra a garázsban, és kiírja a plusz százalékokat, illetve a csata jelentésben is megjelenik mint bónusz egy külön sorban.

Csak azért kérdeztem mert a garázsban azt írja,hogy hozzáadódik a prémium fiók bónuszához.Elég érdekes lenne ha csak a prém fióknál aktiválódna.......

Betanított magfizikus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 hónapja 3 hete #283685 Írta: Wally84
Megválaszolva: Wally84
Sziasztok!

Lesz még nemzetek felvonulása valamikor? Tavaly novemberben volt egy éve... azóta semmi hír, de a novemberi programban nincs benne.

Köszi a válaszokat előre is!

Gábor

10 hónapja 3 hete #283686 Írta: Megtorlo
Megválaszolva: Megtorlo
Sziasztok, létezik olyan mód hogy a női parancsnok hangokat ki cseréli férfire? Eléggé idegesítő a női rikácsolás számomra.
Más is tapasztal fps droppot bokrokon való átcélzásnál sniper módban?
Válaszokat előre is köszönöm.

10 hónapja 3 hete - 10 hónapja 3 hete #283689 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Megoldódott a kérdésem amire úgysem válaszolt senki.

10 hónapja 3 hete #283692 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga

Megtorlo beküldte: Sziasztok, létezik olyan mód hogy a női parancsnok hangokat ki cseréli férfire? Eléggé idegesítő a női rikácsolás számomra.
Más is tapasztal fps droppot bokrokon való átcélzásnál sniper módban?
Válaszokat előre is köszönöm.

Elvileg a hangbeállításoknál is alapállásra lehet rakni, hang, legénység, de az Aslain's hangmodjai között találsz neked valót (official mod hub-ról érdemes letölteni, az nem az adfly-on van...).

10 hónapja 2 hete - 10 hónapja 2 hete #283865 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74
IS-4 vàltozàsról(buff) valami infó?...pàr hónapja volt róla szó,de több infót nem talàlttaamm,garàzsban àll 0 km-esen :d3:

10 hónapja 2 hete #283885 Írta: Tiborg33
Megválaszolva: Tiborg33
Üdv!

Ez meg hogyan lehetséges? Vagy a győzelmet is figyelembe veszik a nagy kaliber jelvénynél? :silly:
Mellékletek:

10 hónapja 2 hete #283891 Írta: BigBadWolf
Megválaszolva: BigBadWolf
Gondolom ő lesebezte a 20%-át a csapatod hp-nak, te meg nem, ezt akár kevesebb sebzéssel is elérhette, ha a ti csapatotok eleve kevesebb hp-val rendelkezett. Én erre tippelnék :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tiborg33, Filler1

10 hónapja 2 hete #283904 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

BigBadWolf beküldte: Gondolom ő lesebezte a 20%-át a csapatod hp-nak, te meg nem, ezt akár kevesebb sebzéssel is elérhette, ha a ti csapatotok eleve kevesebb hp-val rendelkezett. Én erre tippelnék :)

"A kiosztott sebzés legalább 20%-a legyen az ellenséges járművek össz HP-jának"

De: " A játékos nem sebezhet meg csapattársat közvetlen találattal."

Vagyis a harmadik oldalon volt az igazság, akár, ami nem lett linkelve....

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

10 hónapja 2 hete #283909 Írta: BigBadWolf
Megválaszolva: BigBadWolf
Ez is egy lehetőség :)

10 hónapja 2 hete #283911 Írta: Exorcist
Megválaszolva: Exorcist
Sziasztok!
Az M46 Patton mennyire jó a top ágyúval? Most a Pershing ágyú van rajta, és körülbelül akkora kínzás mint amekkora az AMX 40 volt. Megéri-e egyáltalán free xp-t áldozni erre a tankra, és kihúzni az M48 Pattont?

10 hónapja 2 hete #283912 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Exorcist beküldte: Sziasztok!
Az M46 Patton mennyire jó a top ágyúval? Most a Pershing ágyú van rajta, és körülbelül akkora kínzás mint amekkora az AMX 40 volt. Megéri-e egyáltalán free xp-t áldozni erre a tankra, és kihúzni az M48 Pattont?

Majd biztos fog jönni olyan aki azt mondja, hogy az M48 nagyon jó tank és valóban jó tank, de nagyon nem egyszerű vele játszani. Persze az M46 jobb lesz a 105-össel, de még úgy sem az igazi.

10 hónapja 2 hete #283913 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Exorcist beküldte: Sziasztok!

Nem nagyon szól a tank másról, mint az ágyújáról. Szóval, így nyilván nem árt, ha rajta is van.

Kicsit elment mellette a wotos világ, de még mindig az egyik legjobb kilences med.

10 hónapja 2 hete #283915 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Az az ágyú szerintem már a Pershingen is egy nagy takony volt. Az M46 Patton viszont tényleg egy nagyon korrekt 9es med.

10 hónapja 2 hete - 10 hónapja 2 hete #283925 Írta: Tiborg33
Megválaszolva: Tiborg33
Igazad van, lusta voltam összeszámolni a csapatom HP-ját. Köszi. Most megtettem, 1930-at kellett volna sebeznem.
Bár magyaroknál nem ritka a csapattárs agyaggalambnak való használata, és az játék áprilisi újrakezdése óta nem sebeztem csapattársat direkt. Még mielőtt rácsapna valaki....ebben a csatában véletlenül sem sebeztem senkit.
Azért jól esett a feltételezés. Megtanultam a leckét, legközelebb a harmadik oldal képét is be fogom másolni.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.