Jelenleg 409 vendég és 12 tag online

Csak egy-két kérdés!

2 hónapja 1 napja #283366 Írta: Wotman5000
Megválaszolva: Wotman5000

Thothem beküldte: Az esport1.hu-n találsz róla egy cikket. Scheff írta.

Köszi, de abban nem írta Scheff végül mi volt az ami miatt betelt a pohár, meg azt sem hogy feloszlott a fame, mivel akkor még volt. Érdekes, hogy trollok nem alkotnak ilyen névvel új klánt

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 1 napja - 2 hónapja 1 napja #283367 Írta: Hunti
Megválaszolva: Hunti

Wotman5000 beküldte:

Thothem beküldte: Az esport1.hu-n találsz róla egy cikket. Scheff írta.

Köszi, de abban nem írta Scheff végül mi volt az ami miatt betelt a pohár, meg azt sem hogy feloszlott a fame, mivel akkor még volt. Érdekes, hogy trollok nem alkotnak ilyen névvel új klánt

Dakiból lett elege sok tagnak és megalapították a ROIDS klánt.Daki meg nem akarta újjáépíteni a FAME-et, ezért átlépett a CSA-ba.
A FAME klán amúgy még megvan, szóval nem tudják ellopni a trollok a nevet.
esport1.hu/news...scheff
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem

2 hónapja 19 órája #283389 Írta: Ubullka
Megválaszolva: Ubullka
Sziasztok valaki elmondaná nekem, hogy az xp-t mire kapnak az emberek? Ebben a csatában sokkal kevesebb sebzéssel végző játékosok vannak előttem, csak nem értem miért. Köszi

[/url]
Mellékletek:

2 hónapja 19 órája #283390 Írta: Hunti
Megválaszolva: Hunti

Ubullka beküldte: Sziasztok valaki elmondaná nekem, hogy az xp-t mire kapnak az emberek? Ebben a csatában sokkal kevesebb sebzéssel végző játékosok vannak előttem, csak nem értem miért. Köszi

www.wotinfo.hu/...kredit

2 hónapja 9 órája #283403 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Valamikor a nyáron ha jól emlékszem fel lett vetve, hogy a fórumon a játékbeli névvel lehessen csak üzeneteket írni. Eme témában történt valami előrelépés, vagy el lett végleg vetve a gondolat? Köszi előre a választ :)

2 hónapja 27 perce #283407 Írta: Misibá
Megválaszolva: Misibá
szerverindítás után eltűnt a 15000 xp?!

Pilisi nyugger:-)

1 hónapja 3 hete #283524 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Nektek normálisan megjelenik a "KÜLDETÉSEK" fül a játékban? Mikor ráklikkelek, csak azt írja, hogy "Inicializálás...". Modokat leszedtem, de még mindig ezt írja.

1 hónapja 3 hete #283525 Írta: cefet
Megválaszolva: cefet
Nálam ugyanez a helyzet. :yk:
Aslain's telepítve van és NomaxXx szinkron is, de évek óta így játszok.

1 hónapja 2 hete #283620 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Egy beforgatott Type-4-5-öt, (váll nem látszik, vagy nincs annyira forgatva, hogy beüssem) O-705, 13-as ágyú, apcr-heat: hol kell lőni, hogy be is üssem?

Ahogy nézegettem, 50% körüli az esély, örömbódottá összefutni V4, Type artykkal...

Köszi!

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #283621 Írta: tothistvan50
Megválaszolva: tothistvan50
Tovább fejleszteni az ágat szerintem felejtős viszont...

A megéri-e T150-et venni kérdésre akartam reagálni

1 hónapja 2 hete #283624 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina
A 430ra megéri a nagyobbik láncot kifejleszteni? Csak mert ahogy néztem az a +1 tonna terhellehtőség nem számít semmit, és ha nem kell, nem dobom ki rá azt a 24k xp-t.

Darton kegyelméből!

1 hónapja 2 hete #283628 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Rylian_Shina beküldte: A 430ra megéri a nagyobbik láncot kifejleszteni? Csak mert ahogy néztem az a +1 tonna terhellehtőség nem számít semmit, és ha nem kell, nem dobom ki rá azt a 24k xp-t.

Tanks.gg szerint nem változtat a talajellenállás értékeken sem, csak 10 extra HP-t ad neki. Ez alapján tényleg nem lényeges.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rylian_Shina

1 hónapja 2 hete #283652 Írta: rockpapa
Megválaszolva: rockpapa
Kedves Jacktor,vagy valaki aki tud segíteni.
Mit tegyek akkor amikor néha a terep nem tölt be rendesen.Az objektumok helyett minden féle rikitó színű táblák jelennek meg.Amikor elhaladok melletük akkor természetesen fák ,bokrok lesznek.Nagyon zavaró mert föleg piros, és sárga színben pompáznak.

Egy másik kérdés: Van néhány tankom amivel remekül játszom,és a legénység is már kiváló,de sajnos csak bádogdobozok.Ha esetleg kettő,vagy három páncél extrát rakok rájuk, akkor jobban páncélozottak lesznek,és ez vonatkozik az álcahálóra,és a többi extrára is?
Várom a kedves segitőkész választ, előre is köszönöm.
Űdv bajtársak!

Figyelem fiatalok,ha a harctéren találkozunk kérem hogy finoman mészároljatok le,tiszteljétek a korom.
Pléhkaszni kapitány.

1 hónapja 2 hete #283657 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
1, van csak 1 kérdés topic.
2, Az első kérdésedre a válasz: A videókártya nem birkózik meg a wottal. Gyenge, vagy túlmelegszik, esetleg csak simán driver hiba.
3, Sajnos a második kérdésed nehéz értelmezni. Tedd fel összeszedettebben.
Próbáltam nem :troll: lenni.

1 hónapja 2 hete #283660 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN
Loga:
Én megvárom amíg ellövi magát, melléhajtok és adok az oldalának. Mire betölt, már leadtál rá 2 lövést. Ha el is tud találni, akkor is a torony felső részét tudja lőni. Vagy nem, ha az rng segít neki. Természetesen arra az oldalára hajtok, ahogyan a társai nem látnak rám tőle. ha tudok.
nem garancia a túlélésre, de ha mindenképpen meg kell vele küzdened, nincs miért nem belecsapni.

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.