Jelenleg 498 vendég és 8 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hete 4 napja - 1 hete 4 napja #283305 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM

ZsoltHun76 beküldte: Sziasztok!
Erről a küldetésről tudtok? Mi ez?

Ez elvileg a 2018-as "Golden Joystick Awards" Küldetései .
Forrás: esport1.hu/news...scheff
2. Forrás: worldoftanks.eu...-2018/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 4 napja #283306 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76
Köszi :thx2: :cheer:

Ahogy elnézem megint valami egyszerű küldikkel lehet kaszálni :cheer:

1 hete 3 napja #283320 Írta: Wotman5000
Megválaszolva: Wotman5000
Most látom streamen Daki a CSA-ba nyomja. Nem is találtam már FAME nevű klánt. Megszűnt teljesen?

Hallottam, hogy kiléptek miatta a klánból. De mégis mi volt DAkinak az utolsó csepp a pohárban amiért kiborult a bili? :huh:

1 hete 3 napja #283328 Írta: RatsNedlog
Megválaszolva: RatsNedlog
Sziasztok!
Láttam videókban, olyan mesterlövész módot,hogy kiírja a páncélvastagságot. Ez legális? Ha igen, mi a neve, mert jó lenne kicsit tanulni,mit hol kell lőni.
Szép napot!

1 hete 3 napja #283329 Írta: Really Happen
Megválaszolva: Really Happen
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy a tokeneket azt hogy lehet beváltani valamire és hol tudom megnézni hogy mennyi is van.Mert csak kapom de használni se tudom látni se látom.

Köszi előre is a választ

1 hete 3 napja #283330 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Sok-sok évvel ezelőtt, ha új prémium tank érkezett, az be is került a techtree-be. Azután megváltozott ez a tendencia és a techtree-be alig kerülnek új vagy legalábbis használható tankok. Ehelyett a webshopban elérhetők időnként, gyakran csak csomagban.

Mivel a WG a profitra haj, nyilván emiatt állt át erre a rendszerre, csak nem értem, hogy ez miért jobb üzletileg. Nekünk játékosoknak nyilván rosszabb.

- Ha benne lenne a tech-tree-be, akkor az emberek jobban vásárolnák őket, mert nem csak évente 1-4 alkalommal lenne elérhető egy adott tank 3-7 napon át.
- A csereakció is jobban működne, hiszen jelenleg a techtree-ben kevés jó/használható tank van. Ha a webshoposok is elérhetők lennének sokkal többen cserélnék le az elavult tankokat jobbakra.
- Mivel tesztszerveren csak a tech-tree-s tankokat lehet kipróbálni, így a játékosnak nem kellene teljesen zsákbamacskát vennie (Nem tudom, hogy jó-e az üzletnek vagy nem, hogy a jelenlegi rendszerben egy adott játékos bár megveszi a terméket, de csalódik benne, mert nem próbálhatta ki)
- Az a probléma a techtree-be minden prém tankot rendszerrel, hogy a CW-s/FaceIt-es játékosok a nyeremény gold-ból meg tudnák venni az újabb tankokat?
- Ha mondjuk a techtree-ben nincsenek is benne (mert nehogy már gold-rt meg lehessen őket venni), akkor miért nem elérhetők bármikor a webshop-ban? Akkor a CW/FaceIt-esek nem szerezhetnék meg a nyeremény gold-ért kvázi "ingyen".

Ez az egész azért merült fel bennem, mert visszaemlékeztem és összeszámoltam, hogy jelenleg 6 db-al több 8-as prémium tank állna a garázsomba, ha állandóan elérhetők lettek volna, ugyanis mikor bejöttek, akkor épp nem volt aktuális a dolog valamiért számomra, később elgondolkodtam rajtuk, elemzéseket olvastam/néztem róluk és akartam őket, de épp nem voltak elérhetők, de mire újra elérhetőkké váltak, már elmúlt a vásárlási fellángolás/nem volt épp keret rá/közben kiderült, hogy mégsem olyanok, mint gondoltam. De akkor és ott megvettem volna őket. Nyilván ez én vagyok, mások lehet másképp vannak ezzel.

Szóval a kérdésem, hogy miért jobb a jelenlegi rendszer a WG-nek és miért nem a régebbi vagy ha a tech tree-be nem is, de legalább a webshopba elérhetők lennének állandóan a prém tankok (ha nem is azonnal, de pár hónappal a megjelenés után legkésőbb)?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Aur1n

1 hete 3 napja #283331 Írta: atilis81
Megválaszolva: atilis81
Nem tudom, de lehet, hogy mélyrepülésben van a forint, vagy a WG emelt a prémium shopban, de minden sokkal drágább lett.

1 hete 3 napja #283332 Írta: Aur1n
Megválaszolva: Aur1n

PZoli beküldte: Szóval a kérdésem, hogy miért jobb a jelenlegi rendszer a WG-nek és miért nem a régebbi vagy ha a tech tree-be nem is, de legalább a webshopba elérhetők lennének állandóan a prém tankok (ha nem is azonnal, de pár hónappal a megjelenés után legkésőbb)?

Tökéletesen egyetértek veled. Már a tank cseréhez is vásárolni kellene aranyat. Tehát üzletileg jobban megérné nekik...
Ugyanis szerintem nem a CW-n rengeteg aranyat farmoló játékosok vannak túlsúlyban (legalábbis szerintem).

1 hete 3 napja #283343 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Ha jól emlékszem az e-25 inditotta el ezt a folyamatot. A kis mocsok elég dögre sikerült. Kicsit meg is boritotta az mm-et, mert boldog-boldogtalan azzal tolta. És a Wg. átértékelte az új prém tankok bekerülesét a játékba.A shopban jobban tudják korlátozni ha veletlenül be kerül az élesre egy op prém tank. Nem mellesleg ki tudják éheztetni a játékosokat egy egy ritkább ajánlattal.

1 hete 2 napja #283351 Írta: Ger0p
Megválaszolva: Ger0p

Chaos_42 beküldte: Ha jól emlékszem az e-25 inditotta el ezt a folyamatot. A kis mocsok elég dögre sikerült. Kicsit meg is boritotta az mm-et, mert boldog-boldogtalan azzal tolta. És a Wg. átértékelte az új prém tankok bekerülesét a játékba.A shopban jobban tudják korlátozni ha veletlenül be kerül az élesre egy op prém tank. Nem mellesleg ki tudják éheztetni a játékosokat egy egy ritkább ajánlattal.

Ha jól emlékszen volt egy TD, ami csak néhány óráig volt kapható, mert annyira OP lett.

1 hete 2 napja #283353 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga

Ger0p beküldte:

Chaos_42 beküldte: Ha jól emlékszem az e-25 inditotta el ezt a folyamatot. A kis mocsok elég dögre sikerült. Kicsit meg is boritotta az mm-et, mert boldog-boldogtalan azzal tolta. És a Wg. átértékelte az új prém tankok bekerülesét a játékba.A shopban jobban tudják korlátozni ha veletlenül be kerül az élesre egy op prém tank. Nem mellesleg ki tudják éheztetni a játékosokat egy egy ritkább ajánlattal.

Ha jól emlékszen volt egy TD, ami csak néhány óráig volt kapható, mert annyira OP lett.

SU-85I?

Azóta egyszer már meg lett szavazva, akárcsak a lefh arty.

1 hete 2 napja #283354 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Nem a SU-76I volt? Nekem úgy rémlik. Azt pedig azóta sem láttuk.

1 hete 2 napja #283357 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
De, az!

Csak az I-ben voltam biztos :)

1 hete 2 napja #283358 Írta: Wotman5000
Megválaszolva: Wotman5000
Most látom streamen Daki a CSA-ba nyomja. Nem is találtam már FAME nevű klánt. Megszűnt teljesen?

Hallottam, hogy kiléptek miatta a klánból. De mégis mi volt DAkinak az utolsó csepp a pohárban amiért kiborult a bili? :ohmy:

1 hete 2 napja #283362 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Az esport1.hu-n találsz róla egy cikket. Scheff írta.

Trollz be flippin' out, Mon!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Wotman5000

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.