Jelenleg 492 vendég és 5 tag online

Csak egy-két kérdés!

9 hónapja 1 hete #282660 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Aur1n beküldte: Sziasztok! Játszott valaki mostanában a Province pályán? Nekem úgy tűnik, hogy kivették a játékból. De ez lehet, hogy csak nekem új.

A visszahozott Province pályát elvileg nem vették ki, de nincs minden tier-ben.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Aur1n

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 hónapja 1 hete #282682 Írta: Misibá
Megválaszolva: Misibá
Hali, tiger1,t29,IS,melyiknek érdemes nekifutni ezek közül. Köszi

Pilisi nyugger:-)

9 hónapja 1 hete #282685 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Tiger 1 : Elvileg ugye nehéz tank lenne szegény Hansnak , a valóságban inkább 2. vonalbeli támogató tank jelenleg. Pontos (papíron :P ) ágyúja van , ezért szépen lehet vele lopkodni a dmg-t. Páncélzatára gyk. ne építs , itt nem tier 3 jön szembe :whistle:
T29 : Ez a tank kimondottan a tornyáról szól. Ha ezt ki tudod vele használni akkor szépen muzsikál - már ha meg van a top lövege mert addig max udvarias kopogtatásra jó a legtöbb esetben :evil:
IS : A "tipikus" ruszki , brutális bunkóval jár , amivel nagyot tud ütni - viszont pontatlan és soká tölt. Azonban a 3 közül jó orosz szokás szerint ez tolerálja a játékos hibáit legjobban. ;)

Általában a bevált tanács hogy orosz nehéz ágon érdemes tanulni - ha sikerélményt is szeretne a kezdő shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Misibá

9 hónapja 1 hete #282701 Írta: Steiner
Megválaszolva: Steiner
Sziasztok! azt szeretném kérdezni, ha egy stílust felrakok az minden évszakra megadja az álca bónuszt vagy minden évszakra külön-külön fel kell rakni?

9 hónapja 1 hete #282702 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

Steiner beküldte: Sziasztok! azt szeretném kérdezni, ha egy stílust felrakok az minden évszakra megadja az álca bónuszt vagy minden évszakra külön-külön fel kell rakni?

Szia! Minden évszakra megadja, egyszer kell felrakni. De ezt látod is, ahogy váltogatod az évszakokat...
Szép acélkék, én szeretem! :)

9 hónapja 1 hete #282716 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

bhaalhun beküldte:

PZoli beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Tehát nem számít, hogy az 1. példányt csak nyertem és nem fizettem érte, a 2. példány vásárlásáért mindenképpen aranyat kapok?

Mindegy, hogy vetted, vagy nyerted először, ha a prémshopból megveszed még egyszer (akár csomagban), akkor aranyat kapsz. Arra figyelj, hogy nincs-e konkrétan leírva, hogy mennyi jár kompenzációként, illetve a -x%-al feltüntetett akciós tankoknál a kompenzálásként kapott arany is csökkentve lesz -x%-al.

Köszönet! Ha a best buy csomagban venném, akkor arra is érvényes a 30%-os kompenzációs árcsökkenés? Tehát 3750 helyett csak 2625-öt ér? Vagy csomag esetén, amikor tele van minden féle egyébbel, ott mi a helyzet?

9 hónapja 1 hete #282717 Írta: Plehterminator
Megválaszolva: Plehterminator
Sziasztok. Valaki tudja hogy hol van a kod amit a barátomnak kellene adni hogy 25 csatára legyen Progetoja ?

9 hónapja 1 hete #282718 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun

PZoli beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Köszönet! Ha a best buy csomagban venném, akkor arra is érvényes a 30%-os kompenzációs árcsökkenés? Tehát 3750 helyett csak 2625-öt ér? Vagy csomag esetén, amikor tele van minden féle egyébbel, ott mi a helyzet?

Nem vagyok biztos benne, de azt hiszem, hogy csomagban nem csökkenti a kompenzációt.
Úgy emlékszem, hogy amikor régebben CSAK AKCIÓS tankot vettem, akkor levette a kompenzációból a -x%-ot, viszont amikor csomagot vettem, akkor nem.
Valaki azért ezt erősítse meg, mert több hónapja volt mindkét vásárlásom.

9 hónapja 1 hete #282727 Írta: Kaszas58
Megválaszolva: Kaszas58
Csak nekem nem megy már napok óta a barátlista és az ingame chat? Kezd már nagyon idegesítő lenni...

9 hónapja 1 hete #282728 Írta: k_m_k_2
Megválaszolva: k_m_k_2
Nálam is hasonló a helyzet.

9 hónapja 1 hete #282729 Írta: vjani1967
Megválaszolva: vjani1967
nálam egy hete,de még a wg-nek sem tudok írni.

9 hónapja 1 hete #282732 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Kaszas58 beküldte: Csak nekem nem megy már napok óta a barátlista és az ingame chat? Kezd már nagyon idegesítő lenni...

Délelőtt működött.

9 hónapja 1 hete #282740 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami
Csak tier 7-ig van Province, felette nem.

9 hónapja 1 hete #282744 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69
Sziasztok!
A legénységi hangok nálam nem működnek, még halkan sem. Valakinél hasonló probléma?
Jacktor mod packot használok és ezen kívül minden f@szányos.
Ja, mégsem ... sokszor lőnek meg hang nélkül, de ez ismert probléma, javítják a WG-s fiúk ... :)

9 hónapja 6 napja #282773 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Csak kíváncsiságból kérdezném: Ha valaki vett a shopban festést, amihez jár x5-ös csata és vett mondjuk még egy japán tigrises best buy csomagot is az adott tankra, amihez szintén jár a x5 (bár ott csak a japán tigrisre), akkor a két bónusz összeadódik, tehát az napi 2. győztes csatára a japán tigrissel emiatt+800%-ot kap xp-re?

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.