Jelenleg 578 vendég és 7 tag online

Csak egy-két kérdés!

2 hónapja 1 hete #282484 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN

gmaster0o0 beküldte: Ez miert csak elso osztaly lett?

Mondjuk ha nem lonek agyon, mert hat aki probal vmit cisnalni az mindig megszivja alapon akkor 15-16ezer is lehett volna:(

Mert a Mesterjelvényt és a fokozatait az XP-re adja nem a sebzésre meg ilyesmikre.
Az adott héten kell több XP-t elérned mint a játékosok 99%-a.
A WZ-132 elég népszerű tank, sok jó játékos játszik vele így az esetleges követelmény magasabb lehet.

@totalnoob:
Ezt képzeld el úgy, mint egy pénzfeldobást, 15 alkalomból könnyen megeshet hogy végig fej eredményt kapsz, de az is hogy végig írást. (vagy akármilyen variációját ezeknek) Ha minél többet dobálsz, annál jobban fog beállni a dolog 50-50%-ra vagyis ebben az esetben megközelíti az eredmény a te valós teljesítményedet.
Nekem az elmúlt két napban horror WN8 és WR jött. Azért mert nem vagyok annyira jó játékos, hogy érdemben befolyásolhassam hosszútávon ezeket.
De ez csak két nap (eddig) az meg belefér. Majd lesz jobb is.

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 1 hete #282486 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Robb_HUN beküldte: De ez csak két nap (eddig) az meg belefér. Majd lesz jobb is.

Kis naív... :troll:

2 hónapja 1 hete #282487 Írta: Robb_HUN

Snoke beküldte:

Robb_HUN beküldte: De ez csak két nap (eddig) az meg belefér. Majd lesz jobb is.

Nem, haverom, ez tudás.....:):troll:

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #282489 Írta: Snoke

Robb_HUN beküldte:

Snoke beküldte:

Nem, haverom, ez tudás.....:):troll:

2 hónapja 1 hete #282497 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz
Hali.Rég voltam fent.Most vannak a játékba ezek az újabb tankok,amiket meg lehet a kampányoknál szerezni.Ez most véglegesen bentmarad,vagy csak egy ideig???

AMD Ryzen 7 2700X Octa-Core 3.7GHz AM4 +ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME +EVGA SuperNOVA 1000 T2 1000W Titanium +ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG Poseidon Platinum 11GB GDDR5X 352bit +2xCrucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 2666MHz +Samsung 860 EVO 1TB SATA3

2 hónapja 1 hete #282499 Írta: Snoke

turoskeksz beküldte: Hali.Rég voltam fent.Most vannak a játékba ezek az újabb tankok,amiket meg lehet a kampányoknál szerezni.Ez most véglegesen bentmarad,vagy csak egy ideig???

Végleges.

2 hónapja 6 napja #282586 Írta: Pitya78
Megválaszolva: Pitya78
Kinek mi a véleménye az új személyes küldetésekről?

2 hónapja 6 napja #282599 Írta: Robb_HUN
Valaki tudna segíteni nekem abban, hogy szeretnék néhány egyedi skint csinálni (amit moddal nyilván csak én láthatok) hogy hogyan kezdjek neki?
Esetleg van valami leírás ilyesmi?

2 hónapja 6 napja - 2 hónapja 6 napja #282602 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Robb_HUN beküldte: Valaki tudna segíteni nekem abban, hogy szeretnék néhány egyedi skint csinálni (amit moddal nyilván csak én láthatok) hogy hogyan kezdjek neki?
Esetleg van valami leírás ilyesmi?

Hogy hogyan kell csinálni passz, de itt rengeteg skin van, hátha találsz kedvedre valót, meg szerintem a forumon is tudnak segíteni.

worldoftanks.cu...-skins

.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Robb_HUN

2 hónapja 6 napja #282605 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Ha tavaly megcsináltam a japán tigrises maratont és most a shopból megvenném újra a tankot a "best buy" csomagban, akkor kompenzációként aranyat vagy kreditet kapnék?

Rudy-ból (amit anno megvettem) már vettem újabb csomagot a 0. biás legénység miatt és ott természetesen gold volt a kompenzáció, így kb. olyan volt, hogy vettem egy kis goldot és kaptam mellé 0. biás legénységet.
A japán tigris esetén most ha goldba kapja meg az ember a kompenzációt, akkor kap összesen 5250 gold + 30 nap prémet (7750 gold értékének felel meg) kb. 5900 Ft-ért.
Ha viszont csak kreditet kap kompenzációért, akkor csak 1500 gold + 30 nap prém (összesen 4000 gold értékben). + kredit. Így viszont az 5900 Ft-ot már nem éri meg.
/+ természetesen 15db x5-ös küldit a tankhoz, 100%-as legénységet, 1 garázshelyet,/

2 hónapja 5 napja #282638 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

PZoli beküldte: Ha tavaly megcsináltam a japán tigrises maratont és most a shopból megvenném újra a tankot a "best buy" csomagban, akkor kompenzációként aranyat vagy kreditet kapnék?

Rudy-ból (amit anno megvettem) már vettem újabb csomagot a 0. biás legénység miatt és ott természetesen gold volt a kompenzáció, így kb. olyan volt, hogy vettem egy kis goldot és kaptam mellé 0. biás legénységet.
A japán tigris esetén most ha goldba kapja meg az ember a kompenzációt, akkor kap összesen 5250 gold + 30 nap prémet (7750 gold értékének felel meg) kb. 5900 Ft-ért.
Ha viszont csak kreditet kap kompenzációért, akkor csak 1500 gold + 30 nap prém (összesen 4000 gold értékben). + kredit. Így viszont az 5900 Ft-ot már nem éri meg.
/+ természetesen 15db x5-ös küldit a tankhoz, 100%-as legénységet, 1 garázshelyet,/

Ha megvan a tank és megveszed csomagban, akkor aranyat kapsz. Ha viszont megnyered újra, akkor kreditet kapsz. (Már nem tudom, hogy hova volt leírva.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ticsungg

2 hónapja 5 napja #282640 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

matyiabagoly beküldte:

PZoli beküldte: Ha tavaly megcsináltam a japán tigrises maratont és most a shopból megvenném újra a tankot a "best buy" csomagban, akkor kompenzációként aranyat vagy kreditet kapnék?

Ha megvan a tank és megveszed csomagban, akkor aranyat kapsz. Ha viszont megnyered újra, akkor kreditet kapsz. (Már nem tudom, hogy hova volt leírva.)

Tehát nem számít, hogy az 1. példányt csak nyertem és nem fizettem érte, a 2. példány vásárlásáért mindenképpen aranyat kapok?

2 hónapja 4 napja #282657 Írta: Aur1n
Megválaszolva: Aur1n
Sziasztok! Játszott valaki mostanában a Province pályán? Nekem úgy tűnik, hogy kivették a játékból. De ez lehet, hogy csak nekem új.

2 hónapja 4 napja - 2 hónapja 4 napja #282658 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun

PZoli beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Tehát nem számít, hogy az 1. példányt csak nyertem és nem fizettem érte, a 2. példány vásárlásáért mindenképpen aranyat kapok?

Mindegy, hogy vetted, vagy nyerted először, ha a prémshopból megveszed még egyszer (akár csomagban), akkor aranyat kapsz. Arra figyelj, hogy nincs-e konkrétan leírva, hogy mennyi jár kompenzációként, illetve a -x%-al feltüntetett akciós tankoknál a kompenzálásként kapott arany is csökkentve lesz -x%-al.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

2 hónapja 4 napja - 2 hónapja 4 napja #282659 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
.

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.