Jelenleg 392 vendég és 9 tag online

Csak egy-két kérdés!

4 hónapja 3 hete #281958 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

matyiabagoly beküldte:

pap32 beküldte: Garázs chat-hez egy kérdés... a "Service temporarly unaviable" történet az szimplán egy polkorrekt "úgy sz@r, ahogy van", vagy csak akkor írja ki, ha letiltott a kedves kolléga? Többször előfordult már, hol én kezdeményeztem volna, hol rám írtak és nem tudtam emiatt válaszolni...:unsure:

Az előbbi. A másik esetben más üzenetet kapnál.

Bocsi a kételkedésért, de ez mennyire biztos info?
Ma este történt, hogy az egyik (nem éppen pozitív :whistle: ) beszélgetést már nem bírtam befejezni az egyik csávóval, nem sokkal utána egy pozitívat le tudtunk szépen zárni elejétől a végéig egy másik játékossal, majd egy 3. idiótától nem tudtam megkérdezni, hogy miért lőtte ki fél perccel indulás után a saját arty-t (majd őt is kikapta egy csapattárs :applause: )...tehát rövid időn belül 'nem működött' - 'működött' - megint 'nem működött'....kezd egyre gyanúsabb lenni... :dry:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 3 hete #282046 Írta: Peter1918
Megválaszolva: Peter1918
Sziasztok egy ideje észrevettem ,hogy a teszt szervernél több fps-em van 5-10 fps-el.
Pedig a rendes játék és a teszt szerver egy merevlemezen van. Ennek mi lehet az oka?

Egy játékos vagyok a sok közül! :)

4 hónapja 3 hete #282048 Írta: pap32
Modokat mennyire használsz a live-on? Gyengébb gépeken már egy sima XVM megléte/hiánya perdöntő lehet, hogy egyáltalán tudsz-e játszani ilyen 15-30 fps-sel... (Saját tapasztalat...:pinch: )

4 hónapja 3 hete #282053 Írta: Peter1918
Megválaszolva: Peter1918
Semmilyen modot nem használok. ONLY VANILLA

Egy játékos vagyok a sok közül! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32

4 hónapja 3 hete - 4 hónapja 3 hete #282064 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Valaki tudna egy-két tippet adni hogy , hogyan szerezzem meg a KV-2-re az (életem) első kiválóságjelét ?? 61,20% jobban nem tudok felmenni (pedig megdöntöm többször is az átlagsebzésem ) :(

+ 100% legénység és minden ki van fejlesztve .

Előre köszönöm aki segít !

4 hónapja 3 hete #282079 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Az "új" küldetés ablaknál hol lehet megnézni, hogy meddig elérhető a küldetés? A max. járműs küldiknél ott van egyértelműen a fejléc alatt, viszont a "Más küldetéseknél" ilyen nem szerepel sem a fejléc alatt, sem az adott küldetésre ráklikkelve.
Általánosságban is érdekel, de a konkrét küldi a "T-34 shielded", ugyanis korábban megvettem egy ilyen csomagot, ami mellé jár x5 xp és erre a tankra, de nem tudom, hogy ez meddig használható fel és ha augusztus 31-ig, akkor valahogy bele kell préselnem az időmbe, ami most nem sok van, de ha mondjuk szeptember 31-ig vagy végtelenségig (ezért nincs kiírva lejárati dátum?), akkor ráérős.

4 hónapja 3 hete #282081 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

DraX_HUNM beküldte: Valaki tudna egy-két tippet adni hogy , hogyan szerezzem meg a KV-2-re az (életem) első kiválóságjelét ?? 61,20% jobban nem tudok felmenni (pedig megdöntöm többször is az átlagsebzésem ) :(

Ránéztem a statisztikádra és még nincs 1000 csatád és az eredményeidből is látszik, hogy még kezdő vagy. Nézz youtube-on kv-2-es videókat (nagyon sok van fent) és abból láthatod, hogy a kv-2-es játékosok hogyan használják a tankjukat, hogy helyezkednek a pályán, mikor jönnek elő a fedezék mögül és lőnek rá az ellenfélre és mikor várakoznak. Azt nem tudom, hogy a népszerű és szórakoztató troll ágyúval (152mm M-10) használod-e robbanólövedékkel vagy a 107mm-es Zis-6-al. Ha előbbivel, akkor annyit azért mondhatok, hogy ne "hagyományos" nehéz tank stílust játssz, mert nem annyira páncélozott és mivel ritkán lősz (kb. 20 másodpercenként), ezért a köztes időben védtelen vagy, így használd a fedezékeket. Fontos még, hogy csapatban mozogj, mert a lassú töltési idő a lassú töltési idő alatt könnyedén letámadhat az ellenfél, ha egyedül vagy, de ha vannak társaid, akkor ők meg tudnak védeni ez idő alatt. Ha a Zis-6-al használod, akkor bár a páncélod nem lesz több, de a gyorsabb töltés idő miatt kicsit bátrabban is lehet játszani, feltéve, ha nem magasabb tier-ű tankok vannak veled szemben.
Komoly tudásra csak sok csatával és tudatos utánaolvasással/videók nézésével lehet szert tenni, ami pedig rengeteg idő, azt nem lehet megspórolni, de rövid távon az első kiválóságjel elérésben ez sokat segíthet aránylag kevés idő alatt. A 2. és 3. kiválóság jelhez viszont mélyebb tudás, több tapasztalat szükséges.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DraX_HUNM

4 hónapja 3 hete #282086 Írta: pap32

PZoli beküldte:

DraX_HUNM beküldte: Valaki tudna egy-két tippet adni hogy , hogyan szerezzem meg a KV-2-re az (életem) első kiválóságjelét ?? 61,20% jobban nem tudok felmenni (pedig megdöntöm többször is az átlagsebzésem ) :(

Ránéztem a statisztikádra és még nincs 1000 csatád és az eredményeidből is látszik, hogy még kezdő vagy. Nézz youtube-on kv-2-es videókat (nagyon sok van fent) és abból láthatod, hogy a kv-2-es játékosok hogyan használják a tankjukat, hogy helyezkednek a pályán, mikor jönnek elő a fedezék mögül és lőnek rá az ellenfélre és mikor várakoznak. Azt nem tudom, hogy a népszerű és szórakoztató troll ágyúval (152mm M-10) használod-e robbanólövedékkel vagy a 107mm-es Zis-6-al. Ha előbbivel, akkor annyit azért mondhatok, hogy ne "hagyományos" nehéz tank stílust játssz, mert nem annyira páncélozott és mivel ritkán lősz (kb. 20 másodpercenként), ezért a köztes időben védtelen vagy, így használd a fedezékeket. Fontos még, hogy csapatban mozogj, mert a lassú töltési idő a lassú töltési idő alatt könnyedén letámadhat az ellenfél, ha egyedül vagy, de ha vannak társaid, akkor ők meg tudnak védeni ez idő alatt. Ha a Zis-6-al használod, akkor bár a páncélod nem lesz több, de a gyorsabb töltés idő miatt kicsit bátrabban is lehet játszani, feltéve, ha nem magasabb tier-ű tankok vannak veled szemben.
Komoly tudásra csak sok csatával és tudatos utánaolvasással/videók nézésével lehet szert tenni, ami pedig rengeteg idő, azt nem lehet megspórolni, de rövid távon az első kiválóságjel elérésben ez sokat segíthet aránylag kevés idő alatt. A 2. és 3. kiválóság jelhez viszont mélyebb tudás, több tapasztalat szükséges.

Ezt még annyival egészíteném ki, hogy szerintem a KV-2 az a trollgun miatt KV-2, a 107-es sokkal inkább "klasszikus" nehéz tankra való (T-150)...meg kezdőbb játékosok gyakori hibája, hogy az AP-t erőltetik benne, mint a többi tankban...kb. 30 HE+6 gold AP bőven elég mindenre...
Egyébként az ilyen gunmark-ozósdiban (mezei szinten) sok esetben elég az is, ha nem pusztul meg az ember túl korán a csatákban...tipikus példa erre az ISU-152..."stabilan" 2 sebző lövés átlagban hozza a 2 csillagot...ami azért kicsit vicces, de így van... :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, DraX_HUNM

4 hónapja 2 hete #282170 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok!
Tud nekem valaki segíteni,mitől van az,hogy kb 4 napja a wot csak úgy spontán bead egy fekete képernyőt,és megakad a játék?Ha nyomok egy feladat kezelőt azt írja "nem válaszol"És onnan nem tudok vele mit kezdeni,csak a gép újra indítása segít,de bármikor lefagyhat megint.

4 hónapja 2 hete #282176 Írta: Misibá
Megválaszolva: Misibá
ma ez fogadott?! Átlag tier 1, 86????? Nincs sem 1,sem 2 osztályú tankom!!! Ráadásul chatről kizártak a játékban provokáció miatt, mert elküldtem pár embert melegebbre, mert saját csapattársába lőtt(belém).

Pilisi nyugger:-)
Mellékletek:

4 hónapja 2 hete #282177 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN
A wotlife nem mindig megbízható, sokszor nem frissít.
Javaslom a wotinfo.net-et. Itt tankokra is lebontják a napi teljesítményed.

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Misibá

4 hónapja 2 hete #282180 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Sziasztok.

Tapasztaltatok olyat, hogy játék közben önálló életre kell a tank?

Teszem azt rongyolsz előre és egyszer csak megáll? Vagy nem forog a torony majd a következő pillanatban szó szerint csóválja azt jobbra balra.

De az előbb pl kigurultam side-olva egy sarokról és a tankom folytatta a gurulást még akkor is amikor már rég elengedtem az S-t és a W-t nyomtam mint a meszes.

4 hónapja 2 hete #282181 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf

EnuresisNocturna beküldte: Sziasztok.

Teszem azt rongyolsz előre és egyszer csak megáll? Vagy nem forog a torony majd a következő pillanatban szó szerint csóválja azt jobbra balra.

De az előbb pl kigurultam side-olva egy sarokról és a tankom folytatta a gurulást még akkor is amikor már rég elengedtem az S-t és a W-t nyomtam mint a meszes.

Igen, én tapasztaltam, LTTB-vel kis híján be is rongyoltam emiatt az ellenség karjaiba. Meg felmászott a sziklára, forgott körbe-körbe. Azt hittem, simán csak lag.

4 hónapja 2 hete #282183 Írta: uuee
Megválaszolva: uuee

EnuresisNocturna beküldte: Sziasztok.

lag, mikor rakocátlankodik a netem, akkor pontosan ez történik

4 hónapja 2 hete #282214 Írta: pap32
Azokat a "csúnya", "XVM-sniper" meg egyéb gonosz XVM-használókat kérdezném elsősorban...másnak is csak a csata betöltésnél meg a csata közbeni panelokon látszik a játékosok színe, vagy valami nálam hibádzik? Nyomok egy TAB-ot a "részletesebb információkért", erre mindenki fehér, sehol egy falatka wn8 meg társai...:blink: Ez valami bug lenne, vagy megint valami "nagy újítás" az XVM-készítőktől? Mert így kb. nincs értelme használni...:unsure:
/Netán csak "kezdetleges" még az a mostani XVM-verzió, azt' azért nem teljes?/

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.