Jelenleg 204 vendég és nincs tag online

Csak egy-két kérdés!

1 éve 2 hónapja #281453 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

vili0404 beküldte: Sziasztok:
Csak az lenne a kérdésem hogy az Évfordulós álcafestés amit egyszer lehet megcsinálni a 20.000 Tapasztalati pont, és az Évfordulós embléma ami 20.000 sebzés amit háromszor lehet megcsinálni.Mettől meddig tart mert nem találom sehol a leírást.
Köszönöm előre is a választ.
:thx2: :thx2:

A kliensben augusztus 20-ig láttam.

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 2 hónapja #281459 Írta: Sholto13
Megválaszolva: Sholto13
Üdv.Olyan kérdésem van hogy kaptam egy 30%-os kupont,hogy lehet aktiválni ha vásárolni szeretnék.

1 éve 2 hónapja #281464 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke
Van valakinek tapasztalata a K91-gyel kapcsolatban? Ma vettem meg, mentem vagy 5 csatát, de nagyon nem vagyunk kibékülve egymással. Sniper nézetben test forgásnál olyat ugrik a célkereszt, azt sem tudom merre van fent meg lent. Játékon belül 9 fok löveg sűllyedést ír, közben meg 5 fok. Tanks.gg sem mutatja egyértelműen, most akkor merre mennyi. Statok alapján egy lézerágyúnak kéne lenni, de lő minden felé. :huh:

1 éve 2 hónapja #281465 Írta: Snoke

Sholto13 beküldte: Üdv.Olyan kérdésem van hogy kaptam egy 30%-os kupont,hogy lehet aktiválni ha vásárolni szeretnék.

Csak nem akciós tankra vagy aranyra tudod beváltani. Ha ilyen cuccnál a vásárlásra kattintasz, a következő oldalon fogja feldobni a beváltható kuponokat (ha esetleg több is lenne) és ott tudod kipipálni fizetés előtt.

1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #281466 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
K-91: ahogy elnézem, az a -9 fok oldalt igaz, szemből nem. Amint a lövegpajzs teljes felületével kikerül a test fölül, máris jobb lesz a lehajlás.

Még egyszer megnéztem a Tanks.gg-n, kizárólag balra forgatva működik a 9 fok. Ez szerintem egy bug lehet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

1 éve 2 hónapja #281469 Írta: Snoke

Ynnegaf beküldte: K-91: ahogy elnézem, az a -9 fok oldalt igaz, szemből nem. Amint a lövegpajzs teljes felületével kikerül a test fölül, máris jobb lesz a lehajlás.

Még egyszer megnéztem a Tanks.gg-n, kizárólag balra forgatva működik a 9 fok. Ez szerintem egy bug lehet.

Igen, csak balra mutatja, pedig a tank oldala egyforma.

1 éve 2 hónapja #281470 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
Csak szimplán trehányak. Az ósztrál cent egy ideje meg van. de tiszta képet nem láttam róla. Lehet a játékban is ilyen a hitbox? :spaz: :rofl:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Patsky

1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #281476 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Snoke beküldte: Statok alapján egy lézerágyúnak kéne lenni, de lő minden felé. :huh:

Statok alapján a Leopard 1 a játék egyik legpontosabb medje, mégis erős küzdelemben van a legpontatlanabb helyezésért.

Pedig:

1 éve 2 hónapja #281530 Írta: trew
Megválaszolva: trew
Üdv mindenkinek!

Tudna valaki abban segíteni hogy elmagyarázza hogy működnek a kampány módban a parancsok és a kiváltások? Jelenleg van nyolc szabad parancsolom és a következő járművemhez Kell még összesen öt küldetés. Elég lesz az a nyolc parancs az öt küldetésre vagy sem? Hogy működik ez az egész?
Előre is köszönöm!

1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #281532 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

trew beküldte: Üdv mindenkinek!

Tudna valaki abban segíteni hogy elmagyarázza hogy működnek a kampány módban a parancsok és a kiváltások? Jelenleg van nyolc szabad parancsolom és a következő járművemhez Kell még összesen öt küldetés. Elég lesz az a nyolc parancs az öt küldetésre vagy sem? Hogy működik ez az egész?
Előre is köszönöm!

Szia!
Nemrég használtam fel én is a parancskészletemet. :)
1 - 14 küldi egy parancsba kerül, az utolsó 15. pedig négybe ... mármint az elsődleges feltételek.
Rámész az adott küldetésre és jobb felső sarok, "parancs beváltása", vagy valami hasonló van kiírva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: trew

1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #281534 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Előre is köszönöm!

Egy küldetés kiváltásához 4 parancsra van szükséged. (15.-ösnél)
Érdemes a 15.-öst kiváltani, nem baj ha az előzőeket nem csináltad meg, így is megadja a tankot. Aztán, ha van erőd, idegzeted, akkor érdemes megcsinálni a hiányzó küldiket, hogy visszakaphasd a parancsaidat, hogy fel tudd használni őket máskor is.
szerk: Óh, Foxy megelőzött, bocsi nem láttam:)
Szerk2: tehát attól függ, hogy neked a hiányzó küldik egyazon ágon vannak e, vagy többön. Egyhez elég a 4 , de ha kettő van akkor 2x 4 kell
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: trew

1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #281535 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

Robb_HUN beküldte:

Előre is köszönöm!

Egy küldetés kiváltásához 4 parancsra van szükséged. (15.-ösnél)
Érdemes a 15.-öst kiváltani, nem baj ha az előzőeket nem csináltad meg, így is megadja a tankot. Aztán, ha van erőd, idegzeted, akkor érdemes megcsinálni a hiányzó küldiket, hogy visszakaphasd a parancsaidat, hogy fel tudd használni őket máskor is.
szerk: Óh, Foxy megelőzött, bocsi nem láttam:)
Robby! :)
Amíg nem teljesíted a többinél az elsődlegest, neki sem tudsz állni a 15. küldinek!
Te biztos minden sorozatot a 15-el kezdtél? ;)
Szerk2: tehát attól függ, hogy neked a hiányzó küldik egyazon ágon vannak e, vagy többön. Egyhez elég a 4 , de ha kettő van akkor 2x 4 kell

1 éve 2 hónapja - 1 éve 2 hónapja #281546 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
@Redfox69:

Nagy nehezen kihalásztam az idézetsorból amit írtál.:)

Szóval ha mondjuk a HT ágon tartasz a 6. küldetésnél, akkor 4 paranccsal ki tudod váltani a 15.-iket, és megkapod a jutalmát, attól függetlenül, hogy lenne még hátra küldi.
Tudom, mert a t55a-t így szereztem meg.:)
;)
Amiért nem tudod az összesnek a 15.-jét kiváltani az az, hogy nincs annyi parancsod. Okosan van ez kitalálva kérem. Én a TD, Arty, és light ágak küldetéseit nem csináltam meg, csak valameddig, aztán inkább kiváltottam paranccsal.

1 éve 2 hónapja #281551 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Úgy van, ahogy Robb_HUN leírta. Így van arra lehetőség, hogy például az összes arty küldetést kihagyd.

1 éve 2 hónapja #281571 Írta: totalnoob
Megválaszolva: totalnoob
Szasztok.Kerdesem a kovetkezo.Masnal is elofordul az,hogy csata utan nem tolti ujra a fogyocikkeket a rendszer?Be van xelve az ujratoltes,piiz is van rajta.Megis.Aztan elindulok automatikusan rankedbe javito,es elsosegely nelkul....Anyone?

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.