Jelenleg 484 vendég és 8 tag online

Csak egy-két kérdés!

3 hónapja 1 napja #278201 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Tökfilkó2017 beküldte: Elhagyott tankok. Felismeritek, hogy melyik milyen típus?
toochee.reblog....zagban

Rossz a felvezető szöveg a cikkben, ezek a tankok nem vettek részt semmilyen harcban, mivel a háború után gyártották őket. Az első képen egy
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
van, a többin
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
. Ezeket az NSZK vásárolta az amerikaiaktól.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MarktheHero

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 1 napja - 3 hónapja 1 napja #278208 Írta: MarktheHero
Megválaszolva: MarktheHero
Bizony, ezek már a hidegháború tankjai, a cikk írója egyáltalán nem volt tisztában a tankok típusával :lol:

3 hónapja 1 napja #278221 Írta: MarktheHero
Sziasztok, regisztráltam Faceitre és szeretném hozzáadni a Wot-ot az accounthoz, de amikor rákattintok a register gombra ezt dobja ki: {"status":"error","error":{"field":"application_id","message":"EULA_IS_NOT_ACCEPTED","code":407,"value":"This application has been temporary blocked. Please, sign in to https:\/\/developers.wargaming.net and accept EULA agreement."}} Na már most, ha valaki találkozott ezzel a hibaüzenettel elmondaná, hogy mi is a probléma és mi ilyenkor a teendő?

3 hónapja 1 napja #278223 Írta: matyiabagoly

MarktheHero beküldte: Sziasztok, regisztráltam Faceitre és szeretném hozzáadni a Wot-ot az accounthoz, de amikor rákattintok a register gombra ezt dobja ki: {"status":"error","error":{"field":"application_id","message":"EULA_IS_NOT_ACCEPTED","code":407,"value":"This application has been temporary blocked. Please, sign in to https:\/\/developers.wargaming.net and accept EULA agreement."}} Na már most, ha valaki találkozott ezzel a hibaüzenettel elmondaná, hogy mi is a probléma és mi ilyenkor a teendő?

Valahol nem pipáltad ki, hogy "elolvastad és elfogadtad" a szerződési feltételeket.

3 hónapja 1 napja #278229 Írta: MarktheHero
Hát akkor ezt hagyom a francba, nincs mit kipipálni mivel az account létrehozásánál fogadjuk el az EULA-t, az külön mégegyszer nem lehet, illetve mikor új patch jön, első bejelentkezésnél megintcsak elfogadjuk, és mivel mindezt elfogadtam nem tudom mi a franc baja lehet. Mindegy, pechem van :lol:

3 hónapja 1 napja #278233 Írta: matyiabagoly

MarktheHero beküldte: Hát akkor ezt hagyom a francba, nincs mit kipipálni mivel az account létrehozásánál fogadjuk el az EULA-t, az külön mégegyszer nem lehet, illetve mikor új patch jön, első bejelentkezésnél megintcsak elfogadjuk, és mivel mindezt elfogadtam nem tudom mi a franc baja lehet. Mindegy, pechem van :lol:

Ne add fel, próbáld meg még egyszer!

3 hónapja 1 napja #278237 Írta: MarktheHero
Próbálkoznék én ezerszer is, ha tudnám, hogy mi a fene baja van és hogy mi a megoldás rá, így csak sötétben tapogatózom :dry:

3 hónapja 1 napja - 3 hónapja 1 napja #278238 Írta: matyiabagoly

MarktheHero beküldte: Próbálkoznék én ezerszer is, ha tudnám, hogy mi a fene baja van és hogy mi a megoldás rá, így csak sötétben tapogatózom :dry:

A WG megint alkotott valamit, én sem tudom frissíteni a wotos profilomat faceiten. A hiba a WG oldalán van, valamit változtattak múlt hónapban.

3 hónapja 1 napja - 3 hónapja 1 napja #278240 Írta: MarktheHero
Valahogy sejtettem, hogy a WG keze van a dologban :evil:

3 hónapja 22 órája #278244 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

matyiabagoly beküldte:

MarktheHero beküldte: Próbálkoznék én ezerszer is, ha tudnám, hogy mi a fene baja van és hogy mi a megoldás rá, így csak sötétben tapogatózom :dry:

A WG megint alkotott valamit, én sem tudom frissíteni a wotos profilomat faceiten. A hiba a WG oldalán van, valamit változtattak múlt hónapban.

pontosan. szinte az elso naptol tolom a faceit csatakat, es tegnap nalam is gondok voltak. irtam face supportnak, de meg nem jott valasz.

3 hónapja 20 órája #278247 Írta: Buli
Megválaszolva: Buli
Sziasztok!

Nincs valakinek véletlenül felesleges 30%-os kuponja?

Köszönöm.

:thx2:

3 hónapja 10 órája #278274 Írta: matyiabagoly
A Faceitet javították, elvileg most már lehet rajta regisztrálni a Wot-ot.

3 hónapja 8 órája #278280 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Most en kepzelem be vagy nem tudom, de par napja nagyon gyakran gyujtanak ki... Eleg ritkan szoktak gyujtani amugy, de par napja vagy legalabbis nem olyan reg ota feltunoen tobbet gyulladok... :scratch:
Vagy csak kezdek paranoias lenni? :spaz:

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 261
T8 : KV5, Somua SM, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, T92
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

3 hónapja 45 perce #278287 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Mortein beküldte: Most en kepzelem be vagy nem tudom, de par napja nagyon gyakran gyujtanak ki... Eleg ritkan szoktak gyujtani amugy, de par napja vagy legalabbis nem olyan reg ota feltunoen tobbet gyulladok... :scratch:

Csodálod, ebben a melegben? :troll:

2 hónapja 4 hete #278290 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Mortein beküldte: Most en kepzelem be vagy nem tudom, de par napja nagyon gyakran gyujtanak ki... Eleg ritkan szoktak gyujtani amugy, de par napja vagy legalabbis nem olyan reg ota feltunoen tobbet gyulladok... :scratch:

surubben. a nehezen gyullado tankokba mindig pakolok potellatmanyt, ezert konnyu volt eszrevenni, hogy gyakrabban gyulladnak. raktam is vissza a porraloltokat.

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.