Jelenleg 224 vendég és 2 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 éve 3 hónapja #277837 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Sziasztok!

Kaptam egy ilyen email-t a WG-től:

Subject: Wargaming.net - Goods added to the account

"Dear Player,
We would like to inform you that we have added some goods that were missing after last server issues.
Please accept our apologies for the inconvenience.
Wargaming Support Team"

Benéztem a garázsomba, de nem vettem észre változást. Más is kapott ilyet? Lehet, hogy csak 1-1 boost ami akkor ment, mikor a szerver összeomlott?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 3 hónapja #277838 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
Lehet :)

1 éve 3 hónapja #277845 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
30-40 másodpercig keresgél az MM, aztán:
"Hiba a csatába való belépés során (ARENA_CREATION_FAILURE)"
és visszadob a garázsba.
Más is találkozott ezzel a hibával?

1 éve 3 hónapja #277846 Írta: Scanmen
Megválaszolva: Scanmen

Hunti beküldte: 30-40 másodpercig keresgél az MM, aztán:
és visszadob a garázsba.

Valamelyik topikban írta valaki, hogy hasonló hibánál a szerver váltással megoldódott a probléma.

Isten útjai és a WG döntései kifürkészhetetlenek....

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunter9956

1 éve 3 hónapja #277850 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1

Hunti beküldte: 30-40 másodpercig keresgél az MM, aztán:
és visszadob a garázsba.

Most előjött nálam is. A garázsba nem dobott vissza, de a csata fele már lemnt mire beengedett.

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #277853 Írta: Scanmen
Sikerült összeszedni a szükséges XP-t az Obj 430U illetve az Obj. 277-re. A kapott nerf miatt, picit elment a kedvem a holnap megjelenő tízes nehéztől. A tízes med viszont kint van egy ideje és úgy gondoltam hogy megkérdezek pár tulajdonost, aki lejátszott ezzel a tankkal 150-200 csatát, hogy szeretik-e, mennyire használható (tudom ez attól is függ hogy ki kezeli ;)) milyen taktikát alkalmaznak, illetve úgy általában milyennek gondolják.
Előre is köszönöm mindenki véleményét. :beer2: shaking

Már nem aktuális. :)

1 éve 3 hónapja #277881 Írta: PZoli
Ha a tank camo-knál a festékes vödrök közül választok, azok hogy befolyásolják az álcaértéket?

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #277882 Írta: Scanmen

PZoli beküldte: Ha a tank camo-knál a festékes vödrök közül választok, azok hogy befolyásolják az álcaértéket?

A sima festék önmagában nem ad álca értéket. Ha szeretnél álcaértéket, és festést is, akkor csak a tanktestre kötelező álcafestést tenni, (így érvényesül a tankra az adott százalékos álca), majd a tank többi részét úgy festegeted, ahogy akarod. Ha a torony és az ágyú csupaszon marad, vagy sima festékkel kidekorálod, az álcaértéket akkor is megkapod, a tanktestre tett álcafestésnek köszönhetően. :woohoo:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 éve 3 hónapja #277883 Írta: MaxWell125
Megválaszolva: MaxWell125
Mindig elfelejtem: A prémiumtankba lehet beültetni bármilyen másik (ugyanazon nemzet, ugyanazon típus) tank legénységét és 100%-on fognak működni átképzés nélkül, vagy adott prémiumtankra kiképzett legénységet lehet beültetni bármilyen másik (ugyanazon nemzet, ugyanazon típus) tankba és abban fognak átképzés nélkül 100%-on fognak működni?
(Még sosem vettem prémium tankot, így nem tudom ezt, csak hogy van valami ilyesmi.)

Csak randomban játszom mókából és 2012 óta. Átlagosan jónak tartom magam, akinek még bőven van hová fejlődnie.

1 éve 3 hónapja #277885 Írta: Scanmen

MaxWell125 beküldte: Mindig elfelejtem: A prémiumtankba lehet beültetni bármilyen másik (ugyanazon nemzet, ugyanazon típus) tank legénységét és 100%-on fognak működni átképzés nélkül, vagy adott prémiumtankra kiképzett legénységet lehet beültetni bármilyen másik (ugyanazon nemzet, ugyanazon típus) tankba és abban fognak átképzés nélkül 100%-on fognak működni?
(Még sosem vettem prémium tankot, így nem tudom ezt, csak hogy van valami ilyesmi.)

Az első.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MaxWell125

1 éve 3 hónapja #277886 Írta: MaxWell125
Megválaszolva: MaxWell125
Köszi! Akkor ha jól értem a mindenki nyakán a Frontline-os ideiglenes ajándéktankokból maradt prémium szovjet és amcsi legénységek semmit sem érnek, mert ugyanúgy 200 arany átképezni őket hogy másban tudjanak menni, mintha valaki újonnan vesz 200 aranyért egy 100%-os legénységi tagot?

Csak randomban játszom mókából és 2012 óta. Átlagosan jónak tartom magam, akinek még bőven van hová fejlődnie.

1 éve 3 hónapja #277887 Írta: Scanmen

MaxWell125 beküldte: Köszi! Akkor ha jól értem a mindenki nyakán a Frontline-os ideiglenes ajándéktankokból maradt prémium szovjet és amcsi legénységek semmit sem érnek, mert ugyanúgy 200 arany átképezni őket hogy másban tudjanak menni, mintha valaki újonnan vesz 200 aranyért egy 100%-os legénységi tagot?

Igen, de ha az FL módban rátettél egy-két skillt, akkor már megéri átképezni.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MaxWell125

1 éve 3 hónapja #277888 Írta: PZoli

Scanmen beküldte:

PZoli beküldte: Ha a tank camo-knál a festékes vödrök közül választok, azok hogy befolyásolják az álcaértéket?

A sima festék önmagában nem ad álca értéket. Ha szeretnél álcaértéket, és festést is, akkor csak a tanktestre kötelező álcafestést tenni, (így érvényesül a tankra az adott százalékos álca), majd a tank többi részét úgy festegeted, ahogy akarod. Ha a torony és az ágyú csupaszon marad, vagy sima festékkel kidekorálod, az álcaértéket akkor is megkapod, a tanktestre tett álcafestésnek köszönhetően. :woohoo:

Köszönöm az infot. Így viszont, ha jól értem, akkor nem tudok egyszínűre festett tankot csinálni (ha szeretnék +álcázást %-ot kapni), mert a testre muszáj camo-t rakni, annak viszont mindig van valamilyen mintája?

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #277889 Írta: Scanmen

PZoli beküldte:

Scanmen beküldte:

Köszönöm az infot. Így viszont, ha jól értem, akkor nem tudok egyszínűre festett tankot csinálni (ha szeretnék +álcázást %-ot kapni), mert a testre muszáj camo-t rakni, annak viszont mindig van valamilyen mintája?

Azt is lehet. Ha jól emlékszem az álcafestés, és a sima külön rétegnek számítanak. Felteszel egy álcafestést a tanktestre, majd sima festékkel ráfestesz a testre, toronyra, ágyúra. Így lesz álcád is (leellenőrizheted a garázsban) meg egyedi színű tankod is. :)

Gyorsan megkerestem a forrást, és tévedtem. :oops: A sorrendet a beállításoknál levő sorrend határozza meg.

All exterior customizations are layered on each other in the same order as they are presented in the customization panel. For example, if you apply camouflage after painting your vehicle, the camouflage will cover the paint.

Forrás:
Exterior Customization

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #277890 Írta: PZoli

Scanmen beküldte:

PZoli beküldte:

Scanmen beküldte:

Azt is lehet. Ha jól emlékszem az álcafestés, és a sima külön rétegnek számítanak. Felteszel egy álcafestést a tanktestre, majd sima festékkel ráfestesz a testre, toronyra, ágyúra. Így lesz álcád is (leellenőrizheted a garázsban) meg egyedi színű tankod is. :)

Gyorsan megkerestem a forrást, és tévedtem. :oops: A sorrendet a beállításoknál levő sorrend határozza meg.

All exterior customizations are layered on each other in the same order as they are presented in the customization panel. For example, if you apply camouflage after painting your vehicle, the camouflage will cover the paint.

Forrás:
Exterior Customization

Már csak az a kérdés, hogy ezt a beállítást hol lehet megváltoztatni, mert jelenleg hiába mázolom be a tankot, mindig a camo van felül?
(ha pedig nem lehet megváltoztatni a sorrendet, akkor az például az olaszoknál vagy festést jelent bónusz álca nélkül vagy pedig camo-t, de akkor pedig a festésből nem látszik semmi, mert náluk még részben átlátszó camo sincs. Kéne minden nemzethez egy teljesen átlátszó camo mintázat nélkül, ami csak a bónusz álcát adja és akkor lehetne egyszínű, de álcabónuszos tankot is csinálni.)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.