Jelenleg 230 vendég és egy tag online

Csak egy-két kérdés!

1 éve 3 hónapja #276581 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Marcus beküldte: Sziasztok!
Szeretném megkérdezni ez a mód engedélyezett a játékba,és ha igen mi a mód neve?

Marcus!
Mit csinál ez a mód? Mert nekem erről a képről nem esik le.
Arra tippelek, hogy akit látsz a kistérképen az zöld, akit már nem látsz, de fel volt derítve az piri, akit meg még nem spotoltak a csatában, az fehér. De én az előbb említett módot nem ezekkel a jelzésekkel ismerem, hanem a kistérképen láthatóakat lámpával jelzi az általam ismert mód. Ha eltaláltam a módot, az tudtommal nem tiltott, mert előnyt nem ad a módot használó játékosoknak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #276585 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
XVM-nek is része a felderítettség-jelző (van XVM nélküli verzió is), jelenleg nem tiltott, van egy hasonló a Mod Hub -on is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #276586 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
.

1 éve 3 hónapja #276588 Írta: Marcus

hadtjuk beküldte:

Marcus beküldte: Sziasztok!
Szeretném megkérdezni ez a mód engedélyezett a játékba,és ha igen mi a mód neve?

Marcus!
Mit csinál ez a mód? Mert nekem erről a képről nem esik le.
Arra tippelek, hogy akit látsz a kistérképen az zöld, akit már nem látsz, de fel volt derítve az piri, akit meg még nem spotoltak a csatában, az fehér. De én az előbb említett módot nem ezekkel a jelzésekkel ismerem, hanem a kistérképen láthatóakat lámpával jelzi az általam ismert mód. Ha eltaláltam a módot, az tudtommal nem tiltott, mert előnyt nem ad a módot használó játékosoknak.

Igen a felderítéshez van köze,viszont a térkép azt nem jelzi,hogy ki nem volt még felderítve.Régen sokszor volt,hogy támadtam mert azt hittem mindenki fel volt derítve.Mert a térképen nehéz volt megszámolni ki-kicsoda mert egy helyen voltak sokan.Aztán pont kiszaladtam az ellenség elé,és kiszedtek vagy kiszedett.

1 éve 3 hónapja #276589 Írta: Marcus

Lord_Loga beküldte: XVM-nek is része a felderítettség-jelző (van XVM nélküli verzió is), jelenleg nem tiltott, van egy hasonló a Mod Hub -on is.

Köszönöm neked így külön is,ezt a módot frissítik minden kiadott frissítésnél?

1 éve 3 hónapja #276622 Írta: Gpeti
Megválaszolva: Gpeti
Sziasztok,

Újratelepítettem a gépemet és azóta nem tudok belépni a játékba. A játék telepítése után azt kéri, hogy frissítsem, de nincs elérhető frissítés. A hibakód 94. Ötletem sincs mi lehet a gond. Talán valamelyik biztonsági beállítás?
Nektek ötlet?

Köszi: Peti

1 éve 3 hónapja #276623 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
elvileg osszejohet googlez kicsit

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #276624 Írta: Scanmen
Megválaszolva: Scanmen

Gpeti beküldte: Sziasztok,

Újratelepítettem a gépemet és azóta nem tudok belépni a játékba. A játék telepítése után azt kéri, hogy frissítsem, de nincs elérhető frissítés. A hibakód 94. Ötletem sincs mi lehet a gond. Talán valamelyik biztonsági beállítás?
Nektek ötlet?

Köszi: Peti

Win10 van a gépeden? Az oprendszert próbáld frissíteni, mivel valószínűleg nincs minden frissítés telepítve.

Isten útjai és a WG döntései kifürkészhetetlenek....

1 éve 3 hónapja #276635 Írta: Gpeti
igen win 10-em van. köszi, megnézem hátha ez a gond

1 éve 3 hónapja #276637 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
3-4 hétig minden bekapcsolás után, változó idővel kékhalál, különböző hibaüzenettel. Újraindulás után, amíg ki nem kapcsoltam a gépet, tökéletes. Frissítettem már mindent, bios, anyámkínja stb. A végén, az internetes oldalakat folyamatosan bújva, egy tippet követve, a win defenderben találtam egy hibaüzenetet: a gigabyte ( alaplap ) frekvenciabuzerálója leállt. No, ezt frissítve kézzel, mert önmagát, meg a gigabyte updatéja nem tudta, helyreállt a rend. :scratch:

A win10-re érdemes a wot telepítőjével a régebbi directx-et is felrakni... Meg a c++ összes változatát. :beer:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

1 éve 3 hónapja #276646 Írta: Gpeti
ez volt a gond, köszi

1 éve 3 hónapja #276655 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt
Kilép a játék a windowsba.
Valakinek van ötlete hogy miért tesz velem ilyet? Win10-em van, és úgy tapasztalom hogy csak frontline módban csinálja. De az utolsó FL csatámban kilépett vagy 5-6 alkalommal legalább.

1 éve 3 hónapja #276656 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

diszno_sajtt beküldte: Kilép a játék a windowsba.
Valakinek van ötlete hogy miért tesz velem ilyet? Win10-em van, és úgy tapasztalom hogy csak frontline módban csinálja. De az utolsó FL csatámban kilépett vagy 5-6 alkalommal legalább.

Esetleg: By Sics

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

1 éve 3 hónapja #276658 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt

Filler1 beküldte:

diszno_sajtt beküldte: Kilép a játék a windowsba.

Esetleg: By Sics

Köszönöm a segítséget.
Elolvastam Sics kommentjét, lehet hogy onnan fúj a szél amit ír, bár nálam van 8 giga a gépemben, és viszonylag erős gépem is van a wot-hoz. Ultra grafikán hozza a kb 50+ fps-t frontline-on, mégis a wot indítása után is kidobott az FL-ből szinte azonnal. Míg vannak akik gyengébb géppel játszanak, mint az egyik ismerősöm is, és nála most nem volt ilyen probléma. Háttérben meg nem szokott futni más alkalmazás.
Már az is megnyugtat hogy remélhetőleg nem az én gépemben van a hiba.

1 éve 3 hónapja #276663 Írta: gubanc
Megválaszolva: gubanc
Sziasztok,
Van egy T32FL tankom. felszereltem minden földi jóval és amikor csatába szerettem volna indulni vele az írja ki, hogy "hiba történt a csatába való belépés során: a jármű nem áll készen". viszont a tank alatt a képernyőn azt írja , hogy a jármű csatára kész! Mit lehet ezzel kezdeni???
Üdv,
Gubanc

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.