Jelenleg 264 vendég és 3 tag online

Az E25 ös TD

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #276505 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Sziasztok! Brit közepes tank témában kérdeznék.
Nekem meg van az FV4202-es prémium tank.
Ha meglesz a Centurion I., akkor a második csövet, a Type B Barrel típusút ki kell fejlesztenem 45k xp-ért, vagy mivel már van másik tankon (FV), ezért úgy tekint rá a rendszer, hogy már ismerem?

Van valakinek tapasztalata ezügyben?
A Free xp-t számolgatom, ezért kérdezem.
Köszönöm!

A képet a játékból mentettem. Ebből úgy tűnik, hogy a prém tank csöve nem ugyanaz, így szerintem ki kell fejleszteni. :wb:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 6 hónapja #276533 Írta: MarktheHero
Megválaszolva: MarktheHero
Sajnos nem tudod. Ki kell majd fejlesztened a csövet. Egyébként ha nyitva lenne akkor azt látnád a Centurion moduljainál.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tökfilkó2017

1 éve 6 hónapja #276560 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Egyébként csak nekem ilyen bugos az SH, vagy másnál is küzd nehézségekkel? Gondolok itt arra, hogy a csapat keresésnél mindig visszaugrik legfelülre a listánál, vagy osztagot csinálni is órákba telik, mert nem bírja felhozni a kiválasztandó módokat....

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #276578 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni ez a mód engedélyezett a játékba,és ha igen mi a mód neve?
Melléklet:

1 éve 6 hónapja #276581 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Marcus beküldte: Sziasztok!
Szeretném megkérdezni ez a mód engedélyezett a játékba,és ha igen mi a mód neve?

Marcus!
Mit csinál ez a mód? Mert nekem erről a képről nem esik le.
Arra tippelek, hogy akit látsz a kistérképen az zöld, akit már nem látsz, de fel volt derítve az piri, akit meg még nem spotoltak a csatában, az fehér. De én az előbb említett módot nem ezekkel a jelzésekkel ismerem, hanem a kistérképen láthatóakat lámpával jelzi az általam ismert mód. Ha eltaláltam a módot, az tudtommal nem tiltott, mert előnyt nem ad a módot használó játékosoknak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #276585 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
XVM-nek is része a felderítettség-jelző (van XVM nélküli verzió is), jelenleg nem tiltott, van egy hasonló a Mod Hub -on is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #276586 Írta: Marcus
.

1 éve 6 hónapja #276588 Írta: Marcus

hadtjuk beküldte:

Marcus beküldte: Sziasztok!

Marcus!
Mit csinál ez a mód? Mert nekem erről a képről nem esik le.
Arra tippelek, hogy akit látsz a kistérképen az zöld, akit már nem látsz, de fel volt derítve az piri, akit meg még nem spotoltak a csatában, az fehér. De én az előbb említett módot nem ezekkel a jelzésekkel ismerem, hanem a kistérképen láthatóakat lámpával jelzi az általam ismert mód. Ha eltaláltam a módot, az tudtommal nem tiltott, mert előnyt nem ad a módot használó játékosoknak.

Igen a felderítéshez van köze,viszont a térkép azt nem jelzi,hogy ki nem volt még felderítve.Régen sokszor volt,hogy támadtam mert azt hittem mindenki fel volt derítve.Mert a térképen nehéz volt megszámolni ki-kicsoda mert egy helyen voltak sokan.Aztán pont kiszaladtam az ellenség elé,és kiszedtek vagy kiszedett.

1 éve 6 hónapja #276589 Írta: Marcus

Lord_Loga beküldte: XVM-nek is része a felderítettség-jelző (van XVM nélküli verzió is), jelenleg nem tiltott, van egy hasonló a Mod Hub -on is.

Köszönöm neked így külön is,ezt a módot frissítik minden kiadott frissítésnél?

1 éve 6 hónapja #276622 Írta: Gpeti
Megválaszolva: Gpeti
Sziasztok,

Újratelepítettem a gépemet és azóta nem tudok belépni a játékba. A játék telepítése után azt kéri, hogy frissítsem, de nincs elérhető frissítés. A hibakód 94. Ötletem sincs mi lehet a gond. Talán valamelyik biztonsági beállítás?
Nektek ötlet?

Köszi: Peti

1 éve 6 hónapja #276623 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
elvileg osszejohet googlez kicsit

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #276624 Írta: Scanmen
Megválaszolva: Scanmen

Gpeti beküldte: Sziasztok,

Újratelepítettem a gépemet és azóta nem tudok belépni a játékba. A játék telepítése után azt kéri, hogy frissítsem, de nincs elérhető frissítés. A hibakód 94. Ötletem sincs mi lehet a gond. Talán valamelyik biztonsági beállítás?
Nektek ötlet?

Köszi: Peti

Win10 van a gépeden? Az oprendszert próbáld frissíteni, mivel valószínűleg nincs minden frissítés telepítve.

Isten útjai és a WG döntései kifürkészhetetlenek....

1 éve 6 hónapja #276635 Írta: Gpeti
igen win 10-em van. köszi, megnézem hátha ez a gond

1 éve 6 hónapja #276637 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
3-4 hétig minden bekapcsolás után, változó idővel kékhalál, különböző hibaüzenettel. Újraindulás után, amíg ki nem kapcsoltam a gépet, tökéletes. Frissítettem már mindent, bios, anyámkínja stb. A végén, az internetes oldalakat folyamatosan bújva, egy tippet követve, a win defenderben találtam egy hibaüzenetet: a gigabyte ( alaplap ) frekvenciabuzerálója leállt. No, ezt frissítve kézzel, mert önmagát, meg a gigabyte updatéja nem tudta, helyreállt a rend. :scratch:

A win10-re érdemes a wot telepítőjével a régebbi directx-et is felrakni... Meg a c++ összes változatát. :beer:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

1 éve 6 hónapja #276646 Írta: Gpeti
ez volt a gond, köszi

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.