Jelenleg 322 vendég és 7 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 éve 5 hónapja #276000 Írta: kmk
Megválaszolva: kmk
Az 5 éves évfordulóst bármire fel lehetett használni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 5 hónapja #276025 Írta: gredd
Megválaszolva: gredd
videokártya driver frissitést próbáltad?

1 éve 5 hónapja #276033 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
Bezzeg Sand Rivert bennhagyták.... :evil:

1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #276065 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Sziasztok!

Ma este beléptem a wot ba.Lejátszottam egy csatát.Nyertünk.

És kapom az üzenetet hogy gratulálunk sikeressen teljesítetted a küldetést.De milyen küldit?!

Olvasom tovább.Bérbe kapott tankok a garázsodban.

Kaptam 20 csatára egy T-127 -t és egy M4A1 Revot.

Ez másnak is van?Vagy ez miez?

Nem rossz tank de pénzt nem adok érte.
Mellékletek:

1 éve 5 hónapja #276079 Írta: MaxWell125
Megválaszolva: MaxWell125
Maximum 120 ezer forintból (mindenestől, akár használtan) lehet olyan laptopot venni, amin alacsony grafikai beállításoknál nagyon jól fut a játék?

Nem nagyon értek hozzá. Mindenképp laptop kell, mert egyetemista is vagyok. A mostani laptopom 6 éve újonnan lett véve a Media Marktban 170 ezerért és most adta be a kulcsot. A WoT az egyetlen ami érdekel benne technikailag, mert azon kívül csak 10-15 éves játékokkal játszom. Ja és lehetőleg Win7 legyen rajta.
Ilyenek voltak a régi laptopon, hogy 4 GB DDR memória, Intel Core i5-2430M és NVIDIA Geforce GT 520M, 1 GB VRAM, meg persze az alap gyári 500 GB-os HDD-vel ment. És ezekkel már lassú volt a játék alacsony grafikán is, pláne a WoT 1.0 óta. Bocs ha valamit furán írtam vagy nem említettem, nem értek hozzá eléggé

Csak randomban játszom mókából és 2012 óta. Átlagosan jónak tartom magam, akinek még bőven van hová fejlődnie.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

1 éve 5 hónapja #276092 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

MaxWell125 beküldte: Maximum 120 ezer forintból (mindenestől, akár használtan) lehet olyan laptopot venni, amin alacsony grafikai beállításoknál nagyon jól fut a játék?

Nem nagyon értek hozzá. Mindenképp laptop kell, mert egyetemista is vagyok. A mostani laptopom 6 éve újonnan lett véve a Media Marktban 170 ezerért és most adta be a kulcsot. A WoT az egyetlen ami érdekel benne technikailag, mert azon kívül csak 10-15 éves játékokkal játszom. Ja és lehetőleg Win7 legyen rajta.
Ilyenek voltak a régi laptopon, hogy 4 GB DDR memória, Intel Core i5-2430M és NVIDIA Geforce GT 520M, 1 GB VRAM, meg persze az alap gyári 500 GB-os HDD-vel ment. És ezekkel már lassú volt a játék alacsony grafikán is, pláne a WoT 1.0 óta. Bocs ha valamit furán írtam vagy nem említettem, nem értek hozzá eléggé

Újat érdemes venni, a használt nem megbízható. 120-ért már kapsz olyat, amin jól mehet a wot, de a windowst külön kell ráraknod. Egyetemistaként lehet, hogy tudsz igényelni ingyen windowst az egyetemen keresztül (ennek érdemes utánanézni). Ha nem kell sok tárhely, de gyors wotot szeretnél, akkor olyat válasszál, amiben SSD van.

1 éve 5 hónapja #276103 Írta: rttrenato
Megválaszolva: rttrenato
Srácok csak nálam fagytak be a szerverek?Egyáltalán nem enged fel.A péniszem kezd tele lenni az egésszel.Kicsit vicces,hogy mekkora költségvetésből gazdálkodnak,és mégsem stabilak a szerverek.

1 éve 5 hónapja #276104 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

rttrenato beküldte: Srácok csak nálam fagytak be a szerverek?Egyáltalán nem enged fel.A péniszem kezd tele lenni az egésszel.Kicsit vicces,hogy mekkora költségvetésből gazdálkodnak,és mégsem stabilak a szerverek.

A mikropatch miatt indulnak újra a szerverek remélem nem lesz túl hosszú a leállás.

1 éve 5 hónapja #276164 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Juájj srácok, segítsetek légyszi.

Hol tudom visszaállítani a pálya szélét jelző redline-t?
(Így nem tudom, meddig mehetek a Maussal... :angel2: )

Happy brrrrrrt day

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #276166 Írta: dies
Megválaszolva: dies

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.
Mellékletek:

1 éve 4 hónapja #276196 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

dies beküldte:

:beer2:

Happy brrrrrrt day

1 éve 4 hónapja #276222 Írta: Sat Okh
Megválaszolva: Sat Okh
Jó reggelt mindenkinek!
Azt szeretném kérdezni tőletek hogy a kollégának miképp sikerülhetett 2 "logo"-t feltenni a toronyra?
Köszönöm megtisztelő figyelmeteket előre is! :)

Melléklet:

" A barátok olyan emberek, akik jól ismernek, mégis szeretnek!"

Melléklet:

1 éve 4 hónapja #276225 Írta: napsika99
Megválaszolva: napsika99
;) hali, érdeklődnék hogy tudok elhagyni egy klánt, hol tudom ezt megtenni, pontosan ez érdekelne, köszi előre is..

1 éve 4 hónapja #276226 Írta: Sat Okh
Megválaszolva: Sat Okh

napsika99 beküldte: ;) hali, érdeklődnék hogy tudok elhagyni egy klánt, hol tudom ezt megtenni, pontosan ez érdekelne, köszi előre is..

Jó reggelt!
A WG fiókodba bejelentkezel, a klán oldalát meglátogatod és balra, lent "leave clan" és már kint is vagy! :)

" A barátok olyan emberek, akik jól ismernek, mégis szeretnek!"

Melléklet:

1 éve 4 hónapja #276227 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Sat Okh beküldte: Jó reggelt mindenkinek!
Azt szeretném kérdezni tőletek hogy a kollégának miképp sikerülhetett 2 "logo"-t feltenni a toronyra?
Köszönöm megtisztelő figyelmeteket előre is! :)

Hali!
Az egy komplett festési stílus, amit rangsorolt csatában szerzett. Az ezüst ligába jutott be és ez volt az egyik jutalom.

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sat Okh

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.