Jelenleg 271 vendég és 6 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 éve 5 hónapja #275734 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
> T-34 2G FT (Kínai TD) melyik ágyút érdemesebb használni rajta?

Én a száz milissel használom, de ezt lehet rosszul teszem.

Azt mondanám, ízlés kérdése. Valszeg mindkettővel jó.

És valszeg játékstílus és legénység kérdése is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 5 hónapja #275737 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana

Robb_HUN beküldte: Egy kérdés a T-34 2G FT (Kínai TD) -vel kapcsolatban.
Most húztam ki, melyik ágyút érdemesebb használni rajta?

Mivel, hogy meglegyen a tier VIII-as TD-d mindkét ágyút ki kell fejlesztened.
Áldozol rá 132k kreditet, felteszed, szaladsz pár kört és ahogy jobbnak látod azt hagyod meg.
Én spec szeretem ha egy TD odavág. VIII-as ágyúnak asszem 390-es az alfája, azzal már lehet operálni. Maximum itt ami a célzási sebesség... kicsivel több mint a 100mm-es de sacc/kb 1 secről beszélünk.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

1 éve 5 hónapja #275744 Írta: Troll_Doll
Megválaszolva: Troll_Doll

matyiabagoly beküldte: Kölcsönbe, amíg tart a frontline (júni 3), mivel csak ott lehet menni velük. A legénység végleges.

:thx2: :applause: :dancing:

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

1 éve 5 hónapja #275778 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Azt elmagyarázná valaki, hogy miként van az, hogy amint 'normál' beállításra kapcsolok a grafikai beállításoknál (modok törlésével is próbáltam, de semmi változás), egyből ablakos módban akarja nekem indítani a játékot? (HDD-n észbontóan lassan tölt be egy-egy map 'fejlesztett' verzióban, még minimum beállításokon is, főként a legutóbbi patch óta... :angry: )
Az pedig tök mindegy, hogy hányszor állítom be in-game a teljes képernyős módot (Windows-ban is arra van téve), ez a sz*r baromira nem foglalkozik vele :angry: ...
Vagy netán ez egy újabb WG-féle "mi megmondtuk, hogy vegyél SSD-t, ha nem, hát így jártál" hozzáállás akar lenni? Mert amennyire hallottam, az oroszoknál csomóan nyomják ratyi gépekről, ergo sokakat érinthet ez a probléma...

1 éve 5 hónapja #275789 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa

az a Standard B nevű med, valami cws opéság?
Mellékletek:

1 éve 5 hónapja #275790 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Okynawa beküldte:

az a Standard B nevű med, valami cws opéság?

Nem,a 9-es olasz táras med.

Betanított magfizikus

1 éve 5 hónapja #275791 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa
köszi, tényleg :wb: :wb: :wb: nem is néztem még mik vannak olasz t8 felett :rofl:
:thx2:

1 éve 5 hónapja #275873 Írta: MattZoombie96
Megválaszolva: MattZoombie96
2 Hete kb kaptam egy ajándékot, amolyan "gratulálunk a kiválló teljesítményedért! ezért adunk egy kupont/tokent amivel akciósan vásárolhatsz blabla" témájú dolgot a wg-től. Meg is láttam, 2500 forintért -"HERO PACK" Pz T25 vip tank, 3000 Gold, 30 nap prémium - lehetőséget, gondoltam később megveszem amit most akartam megtenni. Kiderült hogy eltűntek az akciók, mivel félre tettem könyvjelzőbe az "ajándék" oldalt.

A kérdés mégpedig az, hogy ezzel együtt a tokenem is elveszett? :wb:
Mert ha igen, akkor nem lehet valahogy jelenteni a wg-nek, hogy nekem amúgy van ilyen tokenem, vagy valami?

1. kép hero pack
2. kép mai alkalommal kapott üzenet a wg-től nekem, hogy #jólbesz*ptadezért404
Mellékletek:

1 éve 5 hónapja #275878 Írta: dies
Megválaszolva: dies
Ha ez olyan,mint amit én is kaptam,akkor vagy igénybe veszed de hirtelen vagy lecsó.. Mondjuk nekem nem gond,1 kopejkát nem fogok fizetni soha :)

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32, MattZoombie96

1 éve 5 hónapja #275888 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69
Sziasztok!
Az Object 430-ra érdemes feltenni a fejlesztett felfüggesztést?
Mert jól elvan nélküle, sok pluszt nem ad, Tanks.gg-n néztem, csak egy kis lánctalp életerőt.
:scratch:

1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #275906 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
Annyira nem vagyok ráizgulva a wn8-ra, párszor megnézem mi a helyzet, örülök ha emelkedik, húzom a szám ha csökken. Viszont az utóbbi időben a két leggyakrabban látogatott oldal (noobmeter és wotinfo) értékei között egyre nagyobb különbségek vannak, legutóbb már több százzal tért el a két érték. A noobmeter kevesebb wn8-at ír, a wotinfón viszont vannak érdekes adatok, mint pl nekem obj 705 : 1 csata 1 win, átlagsebzés 0, ami azért 2000 valamennyi volt. Ez mitől van? Melyik most a "hiteles"?

1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #275913 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

RedFox69 beküldte: Sziasztok!
Mert jól elvan nélküle, sok pluszt nem ad, Tanks.gg-n néztem, csak egy kis lánctalp életerőt.

Szerintem nem érdemes. Akkor már inkább javítás skill. Avagy, ha a miatt tennéd fel, hogy nincs kifejlesztve a lánctalp és már nem bírja el ágyút/toronyt. Akkor célszerűbbnek tartom szabadból kifejleszteni a lánctalpat.
Én a ventilátor, vertikális stabilizátor és a töltésgyorsított tenném rá.

1 éve 5 hónapja #275915 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Szerintem a modulfejlesztésre gondolt - én mindig kifejlesztek minden tankot fullra, így ehhez nem is szólnék hozzá.
Viszont ami a felszerelést illeti, orosz medre inkább töltésgyorsító+vert.stab.+távcső a hatékonyabb megoldás.

hadtjuk beküldte:

Szerintem nem érdemes. Akkor már inkább javítás skill. Avagy, ha a miatt tennéd fel, hogy nincs kifejlesztve a lánctalp és már nem bírja el ágyút/toronyt. Akkor célszerűbbnek tartom szabadból kifejleszteni a lánctalpat.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69

1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #275917 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

F3rmi beküldte: Szerintem a modulfejlesztésre gondolt - én mindig kifejlesztek minden tankot fullra, így ehhez nem is szólnék hozzá.
Viszont ami a felszerelést illeti, orosz medre inkább töltésgyorsító+vert.stab.+távcső a hatékonyabb megoldás.

hadtjuk beküldte:

Ha modulfejlesztésre gondolt, akkor:
A lánctalp befolyásolja a haladás, fordulás, gyorsuláson kívül az ágyúpontosságot is!
Nálam ezért a fejlesztés úgy történik, hogy kigrindelem/felrakom az alap lánctalpra felrakható legnagyobb tornyot/ágyút, majd a kifejlesztem lánctalpat. És utána, ha még maradt, kifejlesztem a top ágyút/tornyot, majd motor, és a végén rádió után látok neki a következő tank kifejlesztésének.

1 éve 5 hónapja #275924 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

F3rmi beküldte: Szerintem a modulfejlesztésre gondolt - én mindig kifejlesztek minden tankot fullra, így ehhez nem is szólnék hozzá.

hadtjuk beküldte:

Igen, a modulfejlesztésre gondoltam, bocs a pontatlan fogalmazásért.
Az Object 430 egy különös tank ebben a tekintetben, az alap lánctalpra felmegy minden, a fejlesztett pedig szinte nem befolyásol semmit, kivéve a lánctalp életerejét.
Amennyiben szerintetek is így van, akkor nem rakom rá, hanem nyomulok a 430U felé.
Igazad van F3rmi a felszerelések tekintetében, én is ezt a "szentháromságot" használom, szinte az összes medemen.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.