Jelenleg 335 vendég és 5 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 éve 4 hónapja #274715 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Feri38_HUN beküldte: Sziasztok!
Van valakinek infója arról,hogy mennyi XP-be fog fájni az új ruszki közepes meg nehéz 10-es vas?

Nincs infó, de kb annyi lehet, mint a többi ruszki vas. A legénységet addig is tudod húzni, ha van megfelelő prémium vasad.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 4 hónapja #274752 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
SRY, ha hülye kérdés, de a HEAT is tud rendesen úgy pattanni, hogy utána kinyírjon még egy másik tankot? Valamiért eddig úgy tudtam, hogy az max. elnyelődik... :unsure:
A kérdéses rész 3:16 körül van a videóban...

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #274883 Írta: akodolanyi
Megválaszolva: akodolanyi
Sziasztok,

megvan a Cromwell_B hackocsi. Ha megveszem megegyszer akkor megkapom az arat aranyban, a garazshelyet es a legenyseget a BIA skillel? Vagy ezt csak en kepzelem?

1 éve 4 hónapja #274926 Írta: Proxima_hun
Megválaszolva: Proxima_hun
Sziasztok...
Kb. 1 hónapja vettem észre, hogy minden nap amikor bejelentkeztem várt egy-két üzenet ismeretlen kamu profiloktól. Az üzenetben mindig van egy link meg egy rövid szöveg, amiben kreditet, plusz xp-t meg ilyen szarokat ajánlottak nekem. sose kattintottam rá ilyen linkekre, tiltottam a profilokat aztán cső.
Most vagy 2 hetet kihagytam, és basszus ma mikor bejelentkeztem legalább 15-20 villogó üzenet várt, és mindegyikben ugyan az a szöveg szerepelt.
Más ilyet tapasztalt? Esetleg sikerült bekapnom, valamilyen vírust?Bár ebben az esetben nem értem, hogy van köze a wotos klienshez. Modokat már rég nem teleptettem...
Elég zavaró, és már kb ijesztő is...

"Si vis pacem, para bellum"
"Whenever books are burned men also in the end are burned."

1 éve 4 hónapja #274927 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Valahogy bekerülhettél egy ilyennel foglalkozó weboldal adatbázisába, ami alapján minden nap egy bot -mindig egy-egy új profilról- elküldi neked (is) az üzenetet.

Szerintem jelentsd a profilt, aztán Te ennyit tehetsz. Valószínűleg ezt a WG is tudja, de tenni ellene nem tudom hogy tud-e.

Pár másik játékban ezt úgy oldják meg a dolgot, hogy pl 4-5 nap vagy 8-10 szint előtt/alatt nem tudsz kommunikálni a többiekkel.

Trollz be flippin' out, Mon!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Proxima_hun

1 éve 4 hónapja #274929 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

akodolanyi beküldte: Sziasztok,

megvan a Cromwell_B hackocsi. Ha megveszem megegyszer akkor megkapom az arat aranyban, a garazshelyet es a legenyseget a BIA skillel? Vagy ezt csak en kepzelem?

Tudtommal már csak kreditet (amennyiért eladható) adnak a tank helyett, a csomag többi részét megkapod.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: akodolanyi

1 éve 4 hónapja #274988 Írta: dudi10
Megválaszolva: dudi10
Helló!Sokaknál látom,hogy a kommentek alatt ott van a ststja.Na azt hogyan lehet odavarázsolni?

1 éve 4 hónapja #274992 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga

dudi10 beküldte: Helló!Sokaknál látom,hogy a kommentek alatt ott van a ststja.Na azt hogyan lehet odavarázsolni?

wotlabs.net például, kikeresed EU szervert, ott magad, lejjebb mész, találsz olyat: create forum signature. Megcsinálod, linket img közé aláírásba belököd.

Mellékletek:

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #274996 Írta: acelkocka
Megválaszolva: acelkocka
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Jól néz ki de nem pontos..:)

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #274997 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Nem bizony: valójában nem is mentem annyit artykkal :whistle:

1 éve 4 hónapja #274999 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Másnak is gyúlékonyabbak a tankjai az 1.0 óta? Nagyjából minden második-harmadik meccsen kigyújtanak.

1 éve 4 hónapja #275000 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Ezmiez? :ohmy: Nem egész 10 perce léptem ki a játékból... :spaz: És már máskor is csinálta ezt, akkor egy reboot megoldotta...

Mellékletek:

1 éve 4 hónapja #275001 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

pap32 beküldte: Ezmiez? :ohmy: Nem egész 10 perce léptem ki a játékból... :spaz: És már máskor is csinálta ezt, akkor egy reboot megoldotta...

Nekem is kihal néha a játék induláskor ezzel a hibával. Én az nvidia driverre gyanakszom, mert annak a frissítése után jelentkezett először.. Ha kézzel elindítom a geforce expefience-t, akkor a játék is elindul.

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #275003 Írta: sheff01
Megválaszolva: sheff01
Sziasztok!

Lehet, hogy ma hajnalban volt vmi szerverkarbantartás féle, mert 04:30körül (magyar idő) be akartam lépni a játékba, de a szerverekkel való kapcsolat sikertelen lett. Az 1.0 előtt rendszeresen csütörtök hajnalban csinálták a szerverkarbot. De arról olyan üzi is jött. Most nem. Azt írta a kapcsolatfelvétel sikertelen, ellenőrizzem az internetbeállításaim. Megtettem, semmi nem változott; sőt újra is indítottam a gépet. Tegnap este bent voltam, de csak garázsban. Nem léptem ki, csak lecsuktam a laptopot. Előtte feltettem az xvm 7.5.6-ot. (7.5.5 volt fent és írta, hogy van frissebb, a régi kikapcsolva).
Más modom nincs, csak a magyarul szövegelős srácok. Korrektül, szabályosan játszok, a fikázó üziket sem reagálom max egy mosolygó smileval. Ban üzenet nem jött. Nem is tudom hol jöhet... betöltéskor, esetleg mailben? Írtam supportnak is. A rendszerellenőrzést is lefuttattam a játékban, hiba nincs.

Tudtok vmi segítséget? Sh

1 éve 4 hónapja #275004 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
thearmoredpatro...orrow/

Tudtommal verzióváltás lesz, szóval emiatt nem elérhetőek a szerverek 10-ig. Vagy tovább...

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sheff01

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.