Jelenleg 478 vendég és 3 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 éve 4 hónapja #272373 Írta: Lucfenyő
Megválaszolva: Lucfenyő
Sziasztok!

Van arról infó, hogy az 1.0 bevezetésével változtattak-e a tényleges lövedék sebességeken? Azt tudom, hogy korábban is lassabb volt a játékban a gránát mint a valóságban (elvileg a való életben 3-4 szer gyorsabb a 800 m/s pl mint a játékban). Érzésre nekem lassabbnak tűnnek, a 7-800 m/s-os lövedékekkel körül-belül olyan lőni, mintha hajigálnám a gránátot....

Kösz, Fenyő

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #272380 Írta: bodorcsaba55
Megválaszolva: bodorcsaba55
Hali!
102 tokenem van, de nem kaptam se tankot, se garázshelyet!
Help!

Szerkesztve: SORRY! Megoldódott!

1 éve 4 hónapja #272429 Írta: quark164
Megválaszolva: quark164
ÜDV Milyen pályák kerültek ki a játékbol az 1.0-val??
köszi.

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #272430 Írta: Satya1987
Megválaszolva: Satya1987
Jó reggelt tankos kollegák!

Szeretnék érdeklődni, hogy az arany és prém fiókos csomagok bankkártyás fizetéssel másoknak se elérhetők? Probáltam mobilról is és 2 fajta böngészőből nem enged továbbjutni arra az oldalra ahol az adatokat kell megadni, sőt kiválasztanám a bankkártya típusát és rákattintás után kiírja hogy (no additional fee) Máskor gond nélkül ment a rendelés de most nem jó vmi, a kérdés hogy nálam lesz a hiba vagy a WG-nél van vmi túlterheltség? Előre is köszönöm

1 éve 4 hónapja #272431 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
nálam sem a kártyás, sem a paypal nem működik.

1 éve 4 hónapja #272432 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Satya1987 beküldte: Jó reggelt tankos kollegák!

Szeretnék érdeklődni, hogy az arany és prém fiókos csomagok bankkártyás fizetéssel másoknak se elérhetők? Probáltam mobilról is és 2 fajta böngészőből nem enged továbbjutni arra az oldalra ahol az adatokat kell megadni, sőt kiválasztanám a bankkártya típusát és rákattintás után kiírja hogy (no additional fee) Máskor gond nélkül ment a rendelés de most nem jó vmi, a kérdés hogy nálam lesz a hiba vagy a WG-nél van vmi túlterheltség? Előre is köszönöm

Most próbáltam, és simán tovább lép a kártyás fizetésre.

Mellékletek:

1 éve 4 hónapja #272433 Írta: Satya1987
Nálam már rá se enged kattintani a bankkártyákra, nem tudom mi lehet erre a megoldás, de legyen tank vásárlás, prémium számla mindegyiknél no addition fee, nincs felár és nem tudok tovább lépni a rendelésre.
Mellékletek:

1 éve 4 hónapja #272435 Írta: dies
Megválaszolva: dies
Ezért jó,hogy eszemben nincs fizetni ezeknek egy kopejkát se... :P

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.

1 éve 4 hónapja #272436 Írta: Paxton84
Megválaszolva: Paxton84

Satya1987 beküldte: Nálam már rá se enged kattintani a bankkártyákra, nem tudom mi lehet erre a megoldás, de legyen tank vásárlás, prémium számla mindegyiknél no addition fee, nincs felár és nem tudok tovább lépni a rendelésre.

Nálam is ezt csinálja.

1 éve 4 hónapja #272437 Írta: Satya1987
Köszönöm a megerősítést! Vmi WG féle probléma lehet, írtam játékon belül supportnak, már a 2. jegyet hoztam létre sok jóra nem számítok mert 1napja nem válaszoltak még egy más problémámra se, hogy ennyire túlterheltek legyenek....

1 éve 4 hónapja #272438 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Aranyat akartam venni, h eljek az atkepzesi lehetoseggel. A master kardos fizetest nem engedte.

1 éve 4 hónapja #272440 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Nekem is volt ilyen, írtam a suppportnak.
Az volt a válasz, hogy náluk egy automata rendszer ellenőrzi ezt, és némely accountokat ideiglenesen nem enged fizetni kártyával valami védelmi okból. Egy idő után rendeződik a dolog.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 4 hónapja #272442 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke
Akinek nagyon kell valami, az írja meg mit szeretne, utalja el nekem a pénzt és meg kifizetem neki és elküldöm ajándéknak, ha ez segít.

1 éve 4 hónapja #272456 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215

Robb_HUN beküldte: Nekem is volt ilyen, írtam a suppportnak.
Az volt a válasz, hogy náluk egy automata rendszer ellenőrzi ezt, és némely accountokat ideiglenesen nem enged fizetni kártyával valami védelmi okból. Egy idő után rendeződik a dolog.

Akkor ez Vmi előre megint válasz lehet, mert minap nyitottam tikettet egy csaló miatt, küldtem raplayt is...
Válasz : már nem foglalkoznak külön külön raplay nezesevel és nem vizsgálják ki az esetet, van erre egy külön program ami ezt ellenőrzi.... Ja....
Egy ismerősöm használja az aimbot progit és amikor tankot lehetett nyerni, a rangsorolt csatában és most A laptopnal is használja.... Mégis milyen az a program???
Mert ugye mindenki át lett vilagitva... Nagy 0 az egész...

1 éve 4 hónapja #272457 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Snoke beküldte: Akinek nagyon kell valami, az írja meg mit szeretne, utalja el nekem a pénzt és meg kifizetem neki és elküldöm ajándéknak, ha ez segít.

Snoke ez kedves toled, de igy hetvegen en csak egy atutalasi lehetoseget ismerek. Ez az otp-nel a bankkartyak kozotti utalas, ami csak adott bankon belul mukodik. Hetvegen unnepnep a banki rendszerek is zarva vannak.
A bizalom teszemrol fenn all. Ha otp-s vagy es holnapig nem oldodik meg a problema en jelentkezem.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.