Jelenleg 516 vendég és 5 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 éve 6 hónapja #269067 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Snoke beküldte:

Lord_Loga beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

:troll: :troll: Fáj az igazság, mi? Figy: ne erőltesd a magas tierű csatákat, menj vissza tier II-be gyakorolni! :troll: :troll:

Lehet először a lánctalpasok irányítására kellene visszamennem. Keresek egy kotrógép szimulátort, aztán ha az megy, akkor egy kombájn szimulátort, a helyzetfelismerés gyakorlása végett. Utána jöhet a tier 2 :d3:

Mindig is tudtam hogy rendkívüli vagy.
Mármint renden kívüli.
Létrehoztak neked egy külön kategóriát,
Hogy te is beférjél valahova a 11tiereddel meg a - WN el, erre itt sírsz..
Namost áruld el milyen rokonságban állsz a wg belső köreivel?
Mert az tuti, hogy akárki szép szemeiért nem csinálnak ilyet.
Vagy valamivel a zsebedben vannak.
Megígérted hogy nincs több tankozás ha nem viselkednek?

Amúgy a wotinfo.net sokkal jobb.
A wotlife néha meghülyül.
Van amikor szerinte nem is játszottam pedig de.
Hiába frissitem.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 6 hónapja #269069 Írta: dies
Megválaszolva: dies

matyiabagoly beküldte:

dies beküldte:

matyiabagoly beküldte:

dies beküldte:

ttaamm74 beküldte:

schenic beküldte: [url=http://world-of-tanks-bonus-code-key-giveaway-1][/url]
Ez menyire valós ??

Tud valaki valamit

Müxik,köszi! :d3:

igen
ezt adta:
1 day of Premium Account
1 Personal Reserve
100% Crew XP for 2 hours
1 Large Repair Kit
köszi.

A link lényeges része lemaradt:
eu.alienwareare...away-1

regisztrálsz,kérsz egy kódot,ennyi nem maradt le semmi

Hiányzott a link eleje! Ezt írta: "http://world-of-tanks-bonus-code-key-giveaway-1", de ez csak a link töredéke, ami önmagában nem működik.

tényleg,a gugli keresőbe vitt,onnan már nem volt nehéz...

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.

1 éve 6 hónapja #269071 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74

matyiabagoly beküldte:

dies beküldte:

ttaamm74 beküldte:

schenic beküldte: [url=http://world-of-tanks-bonus-code-key-giveaway-1][/url]
Ez menyire valós ??

Tud valaki valamit

Müxik,köszi! :d3:

igen
ezt adta:
1 day of Premium Account
1 Personal Reserve
100% Crew XP for 2 hours
1 Large Repair Kit
köszi.

A link lényeges része lemaradt:
eu.alienwareare...away-1

Köszi ma is műxik! :d3:

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #269075 Írta: ggamer4
Megválaszolva: ggamer4
Ó igen, ez nálam is ment még. Ezer köszönet hogy meg lett említve! shaking :thx2:

1 éve 6 hónapja #269076 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt
Valaki mondja már meg hogy mit lehet azzal csinálni hogy játék közben mono-ra vált a fejhallgató. Rohadtul idegesít, mindig indíthatom újra a játékot. A gépem hibája, vagy a WOT-é? Mert már hónapok óta van ez a gondom.

1 éve 6 hónapja #269077 Írta: habena
Megválaszolva: habena
Jatek hiba nekem is tobbszor megtortent csak az ujrainditas a megoldas majd orvosoljak a wg fiuk

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #269078 Írta: Paxton84
Megválaszolva: Paxton84

diszno_sajtt beküldte: Valaki mondja már meg hogy mit lehet azzal csinálni hogy játék közben mono-ra vált a fejhallgató. Rohadtul idegesít, mindig indíthatom újra a játékot. A gépem hibája, vagy a WOT-é? Mert már hónapok óta van ez a gondom.

Nem a gépeddel van probléma. Nálam is ezt csinálja. Nincs fent semmi mod ezért az nekem nem kavarhat be.

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #269079 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

diszno_sajtt beküldte: Valaki mondja már meg hogy mit lehet azzal csinálni hogy játék közben mono-ra vált a fejhallgató. Rohadtul idegesít, mindig indíthatom újra a játékot. A gépem hibája, vagy a WOT-é? Mert már hónapok óta van ez a gondom.

Nekem csak akkor csinálja, ha fejhallgató üzemmód van kiválasztva a beállításoknál. 2-2.1-en fülesezek, azóta nem monósodott le. Így most jó egy ideje.

1 éve 6 hónapja #269083 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

Snoke beküldte: Lehet először a lánctalpasok irányítására kellene visszamennem. Keresek egy kotrógép szimulátort, aztán ha az megy, akkor egy kombájn szimulátort, a helyzetfelismerés gyakorlása végett. Utána jöhet a tier 2 :d3:

Snoke,nekem van mindkettő,de előtte elásom őket és keresd meg a fémdetektor szimulátorral,mert a spotra is illő volna gyúrnod,mielőtt bármibe is belekezdesz.Ha nem tudnád hol keress ilyen kifinomult szimulátort,adok egy linket segítség gyanánt.Jó keresgélést. :trollol: :beer2:
www.metaldetect...ang=hu

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Snoke

1 éve 6 hónapja #269085 Írta: diszno_sajtt

Snoke beküldte:

Nekem csak akkor csinálja, ha fejhallgató üzemmód van kiválasztva a beállításoknál. 2-2.1-en fülesezek, azóta nem monósodott le. Így most jó egy ideje.

Köszönöm. Megnézem.

1 éve 6 hónapja #269096 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Udv!

Azt szeretnem kerdezni toletek, hogy masnak is magas a pingje vagy csak nekem?
A megszokott 40 es alatti pingem most valamiert 200 korul mozog es baromi zavaro, mintha "uszna" a jatek... Ma reggel 5 korul mikor utoljara jatszottam meg semmi baja nem volt es valtozas sem tortent a gepen... Letoltes sem megy a hazban meg semmi ilyesmi a routert/modemet is kikapcsoltam picit es vissza, de semmi valtozas... :unsure:

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

1 éve 6 hónapja #269097 Írta: Proxima_hun
Megválaszolva: Proxima_hun
Nekem is ennyi most... Pont ezért jöttem fel, hogy megnézzem mi a helyzet. De ezek szerint most éppen ez a "normális".

Mortein beküldte: Udv!

A megszokott 40 es alatti pingem most valamiert 200 korul mozog es baromi zavaro, mintha "uszna" a jatek... Ma reggel 5 korul mikor utoljara jatszottam meg semmi baja nem volt es valtozas sem tortent a gepen... Letoltes sem megy a hazban meg semmi ilyesmi a routert/modemet is kikapcsoltam picit es vissza, de semmi valtozas... :unsure:

"Si vis pacem, para bellum"
"Whenever books are burned men also in the end are burned."

1 éve 6 hónapja #269098 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

A rangsorolt ideje alatt (16 és 23 óra között) az EU1 sűrűn produkál ilyeneket. Próbáld meg az EU2-t.

1 éve 6 hónapja #269099 Írta: diszno_sajtt

matyiabagoly beküldte:

A rangsorolt ideje alatt (16 és 23 óra között) az EU1 sűrűn produkál ilyeneket. Próbáld meg az EU2-t.

EU2-őn ugyanaz. Nem megy 200 alá. Szégyenteljes hogy egy ilyen szintű játéknál ezt nem tudják megoldani.

1 éve 6 hónapja #269100 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Igen megprobaltam az EU2-t is es semmivel sem jobb...
Ilyenkor ugye szabad mondani, hogy kapja be WG? Fizet az ember erre ennyire amatorok vagy csak szimplan szarnak a nepre... Ritka alkalmak egyike, hogy ilyenkor tudok jatszani erre szar az egesz ugy ahogy van.... :thx:

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.