Jelenleg 437 vendég és nincs tag online

Csak egy-két kérdés!

1 éve 6 hónapja #266123 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy az alábbi helyzetben miért nem az kapta a Nagy Kalibert, aki a legtöbbet sebezte? Az most mindegy, hogy én voltam a szenvedő fél, csak azért kérdezem, mert ilyet még nem tapasztaltam. A fő kitétel, hogy Te oszd ki a legtöbb sebzést. Vagy van erre valami íratlan rész is? Mert ugye az ellenfél HP-ja nekem is ugyanannyi volt, mint a csapattársamnak.

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #266125 Írta: -
Megválaszolva: -

KLC_KTE beküldte: Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy az alábbi helyzetben miért nem az kapta a Nagy Kalibert, aki a legtöbbet sebezte? Az most mindegy, hogy én voltam a szenvedő fél, csak azért kérdezem, mert ilyet még nem tapasztaltam. A fő kitétel, hogy Te oszd ki a legtöbb sebzést. Vagy van erre valami íratlan rész is? Mert ugye az ellenfél HP-ja nekem is ugyanannyi volt, mint a csapattársamnak.

Szia!

A Nagy Kaliberhez ha jól tudom, 4 dolognak kell teljesülnie:
  1. Te legyél a top sebző
  2. Legalább 1k sebzésnek meg kell lennie
  3. A sebzésednek nagyobbnak kell lennie, mint az ellenfél össz életerejének 20%-a
  4. Ne sebezz meg csapattársat

Valószínűleg a 3. pontban levő feltétel nem teljesült :(

1 éve 6 hónapja #266126 Írta: KLC_KTE
De Főnök, az AMX a csapattársam volt, ergo az ellenség össz HP-ja neki is akkora volt, mint nekem :D Tehát ha az 1730 már benne van, akkor az 1752-nek is benne kéne lennie nem? :)

1 éve 6 hónapja #266127 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Ha már akár kezdetkor koccantál valakivel indulásnál, akkor a nagy kaliber ugrott. Természetesen ha meglövöd, akkor is. :P

1 éve 6 hónapja #266128 Írta: -

KLC_KTE beküldte: De Főnök, az AMX a csapattársam volt, ergo az ellenség össz HP-ja neki is akkora volt, mint nekem :D Tehát ha az 1730 már benne van, akkor az 1752-nek is benne kéne lennie nem? :)

Basszus, nem néztem meg a képet rendesen, ne haragudj :D :D

Akkor csakis az lehet, amit treffhetes mondott, hogy koccanhattál valakivel. :(

1 éve 6 hónapja #266130 Írta: KLC_KTE
Nem ütköztem senkivel, szerencsére egyből tudtam menni a helyemre. De a jelentésben sem írja, hogy megsebeztem volna bárkit is. De ha így is lett volna, az AMX akkor sem teljesítette a legfontosabb feltételt, a legtöbb sebzést. Na mindegy, lehet hogy egy kis bug, annyira nem lényeg, csak kicsit furcsa :)

Mellékletek:

1 éve 6 hónapja #266133 Írta: -

KLC_KTE beküldte: Nem ütköztem senkivel, szerencsére egyből tudtam menni a helyemre. De a jelentésben sem írja, hogy megsebeztem volna bárkit is. De ha így is lett volna, az AMX akkor sem teljesítette a legfontosabb feltételt, a legtöbb sebzést. Na mindegy, lehet hogy egy kis bug, annyira nem lényeg, csak kicsit furcsa :)

Hm, akkor még egy olyan tippem lehet, bár ezt inkább ilyen "mendemonda" szintjén hallottam, hogy bekékülés után valamennyi csatán keresztül sem kaphatod meg a nagy kalibert. Ritkán kékülök be, szóval ezt nem tudom biztosra mondani :D

1 éve 6 hónapja #266135 Írta: allinmax
Megválaszolva: allinmax
Ha ráhúzod az egeret a plecsnire, írja a feltételeit: A kiosztott sebzésnek el kell érnie az ellenséges harckocsik össz hpjának 20%-t.

1 éve 6 hónapja #266137 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

allinmax beküldte: Ha ráhúzod az egeret a plecsnire, írja a feltételeit: A kiosztott sebzésnek el kell érnie az ellenséges harckocsik össz hpjának 20%-t.

Hmmm olvass inkább vissza.

KLC ne rombold ezzel a hszel a szemed:)

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KLC_KTE

1 éve 6 hónapja #266141 Írta: KLC_KTE
Ez még akár lehetne is, de kaptam már ma is, meg tegnap többet is! Na mindegy, a játék furcsa dolga, az AMX sem értette, beszéltem vele! Nem fogom Robb! :)

1 éve 6 hónapja #266163 Írta: Real4Evah
Megválaszolva: Real4Evah
sziasztok
valakinek valami ötlet h win10 lett most feltéve és rendszerint kidob a játékból, a csata kellős közepén, vagy akár az elején, és gyakorlatilag vissza sem tudok lépni.
valakinek hasonló tapasztalás, ötlet?

1 éve 6 hónapja #266168 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Real4Evah beküldte: sziasztok
valakinek valami ötlet h win10 lett most feltéve és rendszerint kidob a játékból, a csata kellős közepén, vagy akár az elején, és gyakorlatilag vissza sem tudok lépni.
valakinek hasonló tapasztalás, ötlet?

Töröld az összes fájlt a %appdata%/wargaming.net/worldoftanks mappából (főleg azokat, amik a frissítés előttről vannak).

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #266184 Írta: treffhetes10

KLC_KTE beküldte: Nem ütköztem senkivel, szerencsére egyből tudtam menni a helyemre. De a jelentésben sem írja, hogy megsebeztem volna bárkit is. De ha így is lett volna, az AMX akkor sem teljesítette a legfontosabb feltételt, a legtöbb sebzést. Na mindegy, lehet hogy egy kis bug, annyira nem lényeg, csak kicsit furcsa :)

Azt tudom még elképzelni, hogy véletlenül meglőttél csapattársat, de nem sebezted (pl. láncoltad vagy pattant).
Mivel ilyen esetben ez a játékos már nem számít a high caliber kiosztásakor, ezért kaphat meg olyan játékos high caliber medált, aki valójában nem a legtöbb sebzést osztotta ki a csatában.

replay esetleg?

1 éve 6 hónapja #266185 Írta: KLC_KTE
Sajna nincs :( Utólag már bánom, hidd el! Át is fogom állítani a csak utolsó csata mentéséről! Közben este StahanoWwal TS-en kibeszéltük, és valóban ütközés lehet, ugyanis egy szövetséges tank belém hajtott, miközben én már az enemyt lőttem. Mivel már sérült volt, nem tudom, hogy sérült-e ettől, de én nem. Csak erre tudok gondolni. De már elengedtem, lőttem helyette újabbakat, meg egy Radleyt is. :)

1 éve 6 hónapja #266194 Írta: treffhetes10

KLC_KTE beküldte: Sajna nincs :( Utólag már bánom, hidd el! Át is fogom állítani a csak utolsó csata mentéséről! Közben este StahanoWwal TS-en kibeszéltük, és valóban ütközés lehet, ugyanis egy szövetséges tank belém hajtott, miközben én már az enemyt lőttem. Mivel már sérült volt, nem tudom, hogy sérült-e ettől, de én nem. Csak erre tudok gondolni. De már elengedtem, lőttem helyette újabbakat, meg egy Radleyt is. :)

Olyan kevés helyet foglal, hogy megéri, még ha hetente törlöd is.
Grats az újakhoz. :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KLC_KTE

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.