Jelenleg 418 vendég és 8 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 éve 6 hónapja #265743 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Esetleg T54-en minimális gyémánt alakzat használatát javasolnám, HA lehet használni​. De szerintem célszerűbb a tankot a mozgékonysága miatt mozgatni két lövés között. Próbáld maximalizálni a szöget épp annyira, hogy ne kapj lánc+sebzést és ne lőjjék be az oldalad. Kisebb tankok ellen beválik, veled egyszintűeket viszont nem hiszem, hogy meghatna.
Vagy mássz bele az arcukba :evil: A DPM-e elég jó, plusz HEAT ha máshogy nem megy :whistle:

Hulldown-nál meg párszor van lehetőség néhány pályán, hogy valamire feltolass, ezzel növelve a lövegsüllyedés mértékét.

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mustang4244

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 6 hónapja #265781 Írta: acelkocka
Megválaszolva: acelkocka
Üdv! Kérdésem az lenne, hogy mennyire érvényesül mostanában az AMX50B randomban ( szakasz nélkül , klán nélkül)? Nem tudom megvegyem vagy ne mert szerintem már az 50 120-nak sincs nagy értéke. ( teszt szerver nem játszik...) Köszönöm.

1 éve 6 hónapja #265784 Írta: Real4Evah
Megválaszolva: Real4Evah
sziasztok
olyan kérdésem lenne, h kollégám vett egy ps4 et és azon szeretné elkezdeni a wot ot és, hogy tud e billentyűzettel és egérrel jatszani rajta, valamint a konzol is ugyan ezeken a servereken játszhat vagy külön van a pc től.

1 éve 6 hónapja #265792 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Real4Evah beküldte: sziasztok
olyan kérdésem lenne, h kollégám vett egy ps4 et és azon szeretné elkezdeni a wot ot és, hogy tud e billentyűzettel és egérrel jatszani rajta, valamint a konzol is ugyan ezeken a servereken játszhat vagy külön van a pc től.

A szerver teljesen külön van, mások a pályák és a tankoknál is vannak eltérések. Az irányítást nem tudom, csak PC-n játszok.

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #265814 Írta: Rashamoncrow
Megválaszolva: Rashamoncrow
X1: : t8: pershing t7: t20 t6: jumbo , Chinese type tree t5: m4, type 34 prems : exel , t2, t-127 t-29

Y2: no 8-7: 6: vk H/P kv85 church 7 amx 12 t T5: pz4h church 1 kv1 kv1s m7 elc , stug crusader at2 su85 wolverine , t-50 prem t-29

Z3: t7 amx 75 t6: 12 t T5: elc t-34, church 3 prems : church 3, ltp ,t1e6, t7 car t-29

Q3: : comet Cromwell pz4h crusader pzlfsv bdr.
Ez a 4 van, nem tudom melyikkel jatszak, rájöttem hogy több accba játszani fölösleges de most nem tudom melyik accba kéne

Ezért nem kell új téma. Soli

1 éve 6 hónapja #265825 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Rashamoncrow beküldte: X1: : t8: pershing t7: t20 t6: jumbo , Chinese type tree t5: m4, type 34 prems : exel , t2, t-127 t-29

Y2: no 8-7: 6: vk H/P kv85 church 7 amx 12 t T5: pz4h church 1 kv1 kv1s m7 elc , stug crusader at2 su85 wolverine , t-50 prem t-29

Z3: t7 amx 75 t6: 12 t T5: elc t-34, church 3 prems : church 3, ltp ,t1e6, t7 car t-29

Q3: : comet Cromwell pz4h crusader pzlfsv bdr.
Ez a 4 van, nem tudom melyikkel jatszak, rájöttem hogy több accba játszani fölösleges de most nem tudom melyik accba kéne

Hm, ha a kérdés az, hogy melyik accal folytasd, akkor azzal, amelyikbe a legtöbb "munkád" van. Amelyikben több ágat húztál, több nagyobb szintű tankod van. Vagyis, én azt húznám...

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

1 éve 6 hónapja #265829 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein

Mustan beküldte: Na szóval...ide írom,majd ha van megfelelő topic erre,(nem találtam sorry) akkor majd az adminok intézkednek :awesome:

Nagy örömömre meglett az első T9-es medem,ami a T-54.És az öröm valahogy nem volt hosszú életű,mert azt nem tudom hogy mennyire normális dolog az hogy engem szinte minden beüt frontból.Először a Amx 12t-nél tűnt fel,de mostanra még a T-44 is simán szeli a frontpáncélt (bezzeg én ott is pattanok,ahol elvileg...)

Van ennek valami trükkje?A hulldonw egy jó dolog lenne...ha lenne löveg süllyedésem.De nincs.Sajnos.

Nekem is nemreg lett meg a t54 hala a karacsonyi + mostani egyeb bonuszoknak free xp-bol kitudtam huzni 10 vagy picit tobb kort mentem meg a 100mm LB-1 agyuval kb 900 volt az atlag sebzes, aztan kihuztam megint freebol a 100mm D54-et , hat ez az agyu valami felelmetesen jo, nagyon pontos olyanokat eltalal, hogy hihetetlen most 24 meccset mentem mar vele 1500-ra felment az avg dmg, kb 2k-s korok vannak atlagba, persze meg nagyon keves a csata szam, de nagyon biztato eddig... A tank nagyon mozgekony, sebesseg siman okes, pattintani is szepen tud foleg, ha a tornyot mutatod csak, de beforgatva is lehet pattintani. Elvezet vele a jatek nagyon :newyear2: :) Bele se merek gondolni milyen lesz az obj 140 :silly:

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

1 éve 6 hónapja #265830 Írta: armin_fan
Megválaszolva: armin_fan

Mortein beküldte:
Nekem is nemreg lett meg a t54 hala a karacsonyi + mostani egyeb bonuszoknak free xp-bol kitudtam huzni 10 vagy picit tobb kort mentem Bele se merek gondolni milyen lesz az obj 140 :silly:

Akkor a T62A-t is imádni fogod!! ;)

1 éve 6 hónapja #265865 Írta: huntigipsy
Megválaszolva: huntigipsy
Üdv,
Van jó pár dolog amit nem értek ebben a játékban.De a legjobban az bassza fel az agyam mikor állok 1 helyben 1 bokorban és simán mögém kerülnek és nem lehet látni hogyan?
Itt ne könnyű tankokra gondoljatok.Lehet a maus vagy most épp 1 centurion.
Nem igazán értem ez a rejtőzködési mechanizmust.
Valaki felhomályosítaná az elmémet erről?

1 éve 6 hónapja #265875 Írta: singes
Megválaszolva: singes

huntigipsy beküldte: Üdv,
Van jó pár dolog amit nem értek ebben a játékban.De a legjobban az bassza fel az agyam mikor állok 1 helyben 1 bokorban és simán mögém kerülnek és nem lehet látni hogyan?

www.wotinfo.hu/...scheff

www.wotinfo.hu/...rattal

www.wotinfo.hu/...mir4g3

Egyik szemed mindig legyen a minimapon, amit ne a legkisebb méretre állíts! ;)

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257

1 éve 6 hónapja #265888 Írta: huntigipsy
Megválaszolva: huntigipsy

singes beküldte:

www.wotinfo.hu/...scheff

www.wotinfo.hu/...rattal

www.wotinfo.hu/...mir4g3

Azért ernnyire nem vagyok balfasz :)
Minimap nézve és nem a legkisebben van. de akkor is csak akkor látom a tankot ha a csove a seggemben kóricál.

1 éve 6 hónapja #265889 Írta: singes
Megválaszolva: singes

huntigipsy beküldte:

singes beküldte:

www.wotinfo.hu/...scheff

www.wotinfo.hu/...rattal

www.wotinfo.hu/...mir4g3

Azért ernnyire nem vagyok balfasz :)
Minimap nézve és nem a legkisebben van. de akkor is csak akkor látom a tankot ha a csove a seggemben kóricál.

Ha egy maus úgy flnakel be, hogy nem vezsed észre, akkor a hiba a te készülékedben van. :P

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257

1 éve 6 hónapja #265895 Írta: clanmember
Megválaszolva: clanmember
Mit jelent, az hogy "nincs élet tier 10 alatt"?. Amikor ezta kifejezést használják, mit értenek alatta?
Hisz nyílvánvalóan sokan játszanak egész nap az öszes tierben. Még éjjel is lehet 4-est, 6.ost is menni. Mégis mire gondolhattak? :thx2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #265896 Írta: vjani1967
Megválaszolva: vjani1967
Semmit,nagyképűen kijelentik,elfelejtve,hogy ők is játszottak valamikor X. tier alatt!!!!!Nincs élet?! akkor mi .aszért jöttök le kisebb tierbe?!

1 éve 6 hónapja #265905 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

vjani1967 beküldte: Semmit,nagyképűen kijelentik,elfelejtve,hogy ők is játszottak valamikor X. tier alatt!!!!!Nincs élet?! akkor mi .aszért jöttök le kisebb tierbe?!

Mert a sok autis.....gyenge képességű játékos felment tier X-be a redlinehoz campelni.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.