Jelenleg 488 vendég és 10 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 éve 9 hónapja #264995 Írta: Abu2008
Megválaszolva: Abu2008
Sziasztok.Egy borzasztó amatőr kérdésem lenne.Hogyan kell a 30v30 csatába lépni?Annyi világos h a beállitásokban be kell állitani.De tovabb hogyan?

Előre is köszönöm a választ.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #264996 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Ennyi, ha a beállításokban engedélyezve van akkor random bedobál.
Nem tudsz direkt abba belépni, mint ahogy egybázisfoglalósba vagy támadás/védés játékmódba sem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Abu2008

1 éve 9 hónapja #264998 Írta: acelkocka
Megválaszolva: acelkocka

Abu2008 beküldte: Sziasztok.Egy borzasztó amatőr kérdésem lenne.Hogyan kell a 30v30 csatába lépni?Annyi világos h a beállitásokban be kell állitani.De tovabb hogyan?

Előre is köszönöm a választ.

Tier X-ben kell csapatni, aztán néha besorsolja ( volt valahol % is megadva, de azt nem tudom pontosan , talán 10-15% az esély rá)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Abu2008

1 éve 9 hónapja #265003 Írta: Kollbi_HUN
Megválaszolva: Kollbi_HUN
Üdv.
Hol találom a karácsonyi eventen szerzett női legénységet?

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #265004 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt
Sziasztok. Pár hónapja volt nekem egy problémám ami másnál is előfordult. Mégpedig hogy játék közben a fülhallgatóban mono-ra vált a hang. Utóbbi pár napban újra találkozom ezzel a gonddal. Van erre valami megoldás vagy ez a játék hibája? Jelenleg a játék újraindításával orvoslom.

1 éve 9 hónapja #265037 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Azt hiszem Matyiabagoly javasolta, hogy LQ-ra kell állítani olyankor a hangot és megjavul. Nekem bevált (ezúton is köszi!).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: diszno_sajtt

1 éve 9 hónapja #265074 Írta: Lacek89
Megválaszolva: Lacek89
Valaki magyarázza el nekem hogy ilyen accon hogy a rákba van OBJ. 260??

Ráadásul ezzel a stattal?? Kizárólag ingame néztem a stat-ját, másrészt akinek megvan ez tank attól nem autista teljesítményt várna az ember.

Mellékletek:

1 éve 9 hónapja #265075 Írta: Gegcsii20
Megválaszolva: Gegcsii20
Sziasztok.
Nem tudja valaki hogy mikor indul újra a global map?
Válaszotokat előre is köszönöm :)

1 éve 9 hónapja #265076 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Lacek89 beküldte: Valaki magyarázza el nekem hogy ilyen accon hogy a rákba van OBJ. 260??

Ráadásul ezzel a stattal?? Kizárólag ingame néztem a stat-ját, másrészt akinek megvan ez tank attól nem autista teljesítményt várna az ember.

Hm, egyrészt, mert 53ezer meccse van, így ennyi meccs alatt összeszedhette. Plusz akár még orderekkel (parancsokkal) is simán kiválthatta... Másrészt akár még a klántársai is besegíthettek. Ha meg megvan neki és általánosságban véve nem "tud" játszani, akkor nagy valószínűséggel azzal sem lesz kimagasló eredménye.

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #265078 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Gegcsii20 beküldte: Sziasztok.
Nem tudja valaki hogy mikor indul újra a global map?
Válaszotokat előre is köszönöm :)

Február 1.

1 éve 9 hónapja #265084 Írta: acelkocka
Megválaszolva: acelkocka

szecsibeni beküldte:

Lacek89 beküldte: Valaki magyarázza el nekem hogy ilyen accon hogy a rákba van OBJ. 260??

Hm, egyrészt, mert 53ezer meccse van, így ennyi meccs alatt összeszedhette. Plusz akár még orderekkel (parancsokkal) is simán kiválthatta... Másrészt akár még a klántársai is besegíthettek. Ha meg megvan neki és általánosságban véve nem "tud" játszani, akkor nagy valószínűséggel azzal sem lesz kimagasló eredménye.

Szerintem minden játékos nagyobb tudás nélkül kis szerencsével klán nélkül is összeszedheti.

1 éve 9 hónapja #265086 Írta: Gegcsii20
Megválaszolva: Gegcsii20
Köszi

1 éve 9 hónapja #265087 Írta: geritango
Megválaszolva: geritango

Ne haragudj meg, de ezen kar meglepodni mar. Opyan jatekosok szaladoznak neha vele, hogy csak a fejedet fogod. Kicsit hasonlit nekem a Mercedes es BMW automarkakhoz. Egykor ezeknek a markaknak presztizs erteke volt, manapsag meg minden utolso alban, torok es cigany azokkal szaladozik, teszi a jampit, mert hozzajuthat.( Nemetorszagban legalabbis kb ez a modi).

rocksztár vagyok és paraszt

1 éve 9 hónapja #265114 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Kollbi_HUN beküldte: Üdv.
Hol találom a karácsonyi eventen szerzett női legénységet?

Elméletileg oldalt ahol a csata eredmények megjelennek, kell lennie egy felhívásnak és egy belépő gombnak, ami a jutalmakhoz visz. Ott vannak a csajok is.

1 éve 9 hónapja #265124 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Üdv!

Ez hogy jött ki?
Kicsit furcsán számol az oldal.
Mellékletek:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.