Jelenleg 301 vendég és 9 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 éve 11 hónapja #255771 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Snoke beküldte:

Robb_HUN beküldte: Snoke: Köszönjük, nagyon sokat hozzátett a válaszod:) :)(nem ehhez a témához)

Már bocsánat, de én egy konkrét kérdésre, konkrét választ adtam. Vagy nekem is be kellett volna szállnom a savazás / békítés témába?

Nem, csak mosolyogtam a tipikus "Snoke" válaszon, ennyi nem több:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 11 hónapja #255772 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Robb_HUN beküldte: Nem, csak mosolyogtam a tipikus "Snoke" válaszon, ennyi nem több:)

Örülök, hogy tetszett. :troll:

1 éve 11 hónapja #255777 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

SSLReaper beküldte: Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy mi lesz a decemberi Top of the tree témája?

Ha emlékeim nem csalnak, akkor decemberben nincs ToT, mert minden nemzetet érintő leárazások szoktak lenni.

1 éve 11 hónapja #255874 Írta: Kamasuka
Megválaszolva: Kamasuka
Valaki tudna segíteni, hogy az FV215b (183) cseréje, hogyan is fog zajlani majd??? (Akinek megvan az megtarthatja vagy pedig kiveszik mint annó a Waffenträger auf E 100-at)

1 éve 11 hónapja #255888 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

Kamasuka beküldte: Valaki tudna segíteni, hogy az FV215b (183) cseréje, hogyan is fog zajlani majd??? (Akinek megvan az megtarthatja vagy pedig kiveszik mint annó a Waffenträger auf E 100-at)

Akinek megvan a garázsában (nem elég kifejleszteni, meg kell venni) az megkapja az új Tier10-es TD-t (ami a normál) a jelenlegi FV meg átalakul egy spec státuszúvá (mint a reward tankok). Ez azt jelenti, hogy úgy fog működni, mint egy prém tank, csak extra kreditszorzó nélkül.
A festés, felszerelés lekerül róla ingyen és ingyen átrakhatod az új 10-esre. A legények át lesznek képezve az újra.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kamasuka, MegaJani

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #255940 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Van egy problémám, adatok javaslatok kellenének a döntéshez.

Szeretnék (majd eccer) egy X-es lightot. Részint nyomulásra, ahol bizonyos pályákon jól jönne .. de most kezdem a t55a küldiket, ott is nyilván hasznos volna egy ilyen.

A ruszki X-es könnyű ki van fejlesztve, csak persze kreditem nincs rá hogy megvegyem... T54lwt-vel épp tegnap csináltam meg végre kitüntetéssel a HTC LT-15-ét. Szóval itt elvileg feljebb léphetnék...

A másik lehetőség a kínai vonal ... ott még messze vagyok az X-es vastól, WZ-132-őt kéne mevennem.

Az eredeti tervem a kínai light vonal volt ... csak ugye azóta változtak a light tankok .. és most nem vagyok benne biztos mi volna a jó döntés ...

( Francia amcsi német ágon nagyon messze vagyok a nagyobbacska ligtoktól, azokat most hagyjuk sztem...)

Mit mondtok, mit javasoltok ?

1 éve 11 hónapja #255946 Írta: Serious_Black
Megválaszolva: Serious_Black

Sics beküldte: Van egy problémám, adatok javaslatok kellenének a döntéshez.

Szeretnék (majd eccer) egy X-es lightot. Részint nyomulásra, ahol bizonyos pályákon jól jönne .. de most kezdem a t55a küldiket, ott is nyilván hasznos volna egy ilyen.

A ruszki X-es könnyű ki van fejlesztve, csak persze kreditem nincs rá hogy megvegyem... T54lwt-vel épp tegnap csináltam meg végre kitüntetéssel a HTC LT-15-ét. Szóval itt elvileg feljebb léphetnék...

A másik lehetőség a kínai vonal ... ott még messze vagyok az X-es vastól, WZ-132-őt kéne mevennem.

Az eredeti tervem a kínai light vonal volt ... csak ugye azóta változtak a light tankok .. és most nem vagyok benne biztos mi volna a jó döntés ...

( Francia amcsi német ágon nagyon messze vagyok a nagyobbacska ligtoktól, azokat most hagyjuk sztem...)

Mit mondtok, mit javasoltok ?

Buff után, főleg ha előrenyomulásra is szeretnéd használni, a palacsintasütő a legjobb megoldás (T100LT). Csak kreditet kell rá farmolnod, ez is egy indok mellette. A németet lehet még látni CW-Advance játékmódokban, mert az ér a leggyorsabban pozícióba (Cliff hegy pl), de a T100 camoja az alacsonysága miatt a legjobb passzív spotra, illetve ha felgyorsul, akkor tartja is a sebességét, aktív spoton nehéz eltalálni szintén az alacsony profil miatt. Ráadásul van egy mocskos trollpáncélja, időnként elég lehetetleneket szokott pattintani.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, AntTheZ

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #256025 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke
Újabb hiba! Vége a Halloween kampánynak, de a Franken és a Stein bent maradt a garázsban. Csatát nem tudsz indítani velük, mert felugrik egy hibaüzenet, de nézegetheted továbbra is. :rofl: :thx:

Mellékletek:

1 éve 11 hónapja #256027 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Snoke beküldte: Újabb hiba! Vége a Halloween kampánynak, de a Franken és a Stein bent maradt a garázsban. Csatát nem tudsz indítani velük, mert felugrik egy hibaüzenet, de nézegetheted továbbra is. :rofl: :thx:

A hiba akkor indult, amikor bekerültek a garázsba... :trollol:

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

1 éve 11 hónapja #256034 Írta: Tibicsoki80
Megválaszolva: Tibicsoki80
Sziasztok !

Utolsó videót hogyan lehet visszanézni ?
Tudom, hogy volt már itt kérdés, de nem találtam meg a választ.
(légyszíves ne kérjétek, hogy olvassak vissza 500 oldalt) :)

1 éve 11 hónapja #256035 Írta: Kacsa1
Megválaszolva: Kacsa1
Ha be van állítva, hogy mentse a replayeket (legalább egyet), akkor a world of tank mappáján belül a replays mappát megnyitva fogod megtalálni a fájlt. Elvileg ha duplán ráböksz, akkor el is indítja a wotot és benne a replayt (a wot ne legyen megnyitva, amikor megnyitod). Ha nem, akkor társítsd hozzá a klienst (ne a launchert), és menni fog.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tibicsoki80

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #256037 Írta: Tibicsoki80
Áhh ez a baj, hogy meg volt nyitva a WOT :)

Szuper Meg tudtam nézni köszönöm !

Arra is van mód, hogy elmentsem ezt a videót valahogy ?

1 éve 11 hónapja #256038 Írta: Kamasuka
Megválaszolva: Kamasuka
Egy olyan kérdésem lenne, hogy csata közben a játékosok neve mellett sokszor látom a klán logót is megjelenítve ezt hol/hogyan lehet beállítani ebben tudna valaki segíteni??

1 éve 11 hónapja #256039 Írta: Tibicsoki80
Szerintem az nem a klán logó, hanem a küldetésekért kapsz ilyet.

1 éve 11 hónapja #256040 Írta: Kacsa1
Megválaszolva: Kacsa1

Tibicsoki80 beküldte: Áhh ez a baj, hogy meg volt nyitva a WOT :)

Szuper Meg tudtam nézni köszönöm !

Arra is van mód, hogy elmentsem ezt a videót valahogy ?

Normális módon (pl átkonvertálással vagy ilyesmivel) nem lehet, de ha letöltesz egy felvevő programot (én az OBS-t ajánlom), azzal fel tudod venni a csatát olyan minőségben/kiterjesztésben amilyennel akarod (szinte). Csak így még egyszer végig kell nézned.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tibicsoki80

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.