Jelenleg 306 vendég és egy tag online

Csak egy-két kérdés!

1 éve 9 hónapja #255266 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Artyom1986 beküldte:

matyiabagoly beküldte: Csak ennyit írtam, miután kiválasztottam a megfelelő kategóriát:
"I would like to restore my T26E4 Super Pershing, but i have sold it a long time ago (more than 60 days)."

Az is igaz, hogy ez még az első becserélős időszakban volt (május elején), amikor még elnézőbbek voltak.

Bemásolnád mit feleltek ha nem gond? :D

"David Duke 10 May 2017 19:53

Dear matyiabagoly,

Thank you for contacting Customer Support and please excuse us for not having been able to get to you earlier.

We are experiencing some difficulties at the moment and a unusually high amount of contacts.

In order to recover your T26E4 SuperPershing we need to remove 1.440.000 Credits from your account. Please keep in mind the Trade-in will end on the 16th, so if you would like to use the vehicle in the event you must gather the credits quick.

Looking forward to hear from you.

Best regards,

David Duke

Wargaming Customer Support EN/ES"
Nekem ebből az jön le, hogy csak május 16-ig lehetett ezt megcsinálni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #255270 Írta: zeroveritas
Megválaszolva: zeroveritas

KobiJ beküldte: Szia!
Nem, csak a tanktest fordul.

A mods és res_mods mappából töröld a configs mappát, akár a modsot is törölheted. Az xvm configodat tartsd meg, ha a sajátod

Dudálj nyugodtan, éppen újratöltök!

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #255277 Írta: Arthedainx
Megválaszolva: Arthedainx
Sziasztok, az lenne a problémám , hogy nem tudok belépni SH csatába... elfogadom a meghívót és azt írja: Hiba az adatok betöltése során. Próbáltam erődön belűl is, de úgyan az.Csak nekem nem műkszik? Most csinálja, 2 órával ezelőtt minden rendben volt. :sick: Evvel az új frissítésel katasztrófa a játék...

1 éve 9 hónapja #255279 Írta: Amada125
Megválaszolva: Amada125
Hali, nekem is van ilyen problémám, szerettünk volna Sh-zni, de nem sikerült,másnak is volt ilyen problémája! Mod probléma nem lehet mert nincs fent semmi. Kliens újraindítás sem oldotta meg a problémát. Ez is egy sikeres mikropach volt!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Arthedainx

1 éve 9 hónapja #255281 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
általános SH belépési gondok vannak

1 éve 9 hónapja #255284 Írta: Arthedainx
Megválaszolva: Arthedainx
Most írjuk a WG-nek a ticketet, sajna nem tudtunk belépni előrenyomulás közben a második csatába, erre kapjuk a figyelmeztetést, mert nem töltött be pár embernek az SH felület...
Mellékletek:

1 éve 9 hónapja #255325 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Ha nem tiltott kategóriás, akkor van bárkinek olyan modja, hogy a spot lámpa villanása után visszaszámolja a spoton "levést"? Ha van, és PM-ben linken elküldené, azt megköszönném.

Happy brrrrrrt day

1 éve 9 hónapja #255331 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr

jamon_serrano beküldte: Ma felfedeztem a modpackomban egy általam eddig ismeretlen modot. Pathfinder 3D a neve, és azt ígéri, hogy megmutat lehetséges hegymászó utakat, ki-be kapcsolható. Érdekesnek hangzik, de nem merem felrakni, mert nem tudom, legális-e. Szerintetek?

9.19-ben még futott sztrímernek.

Buta vók ehezz a játkho, ezért nem jáccom artyk-val
Mellékletek:

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #255332 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr

bfreshfishb beküldte: Ha nem tiltott kategóriás, akkor van bárkinek olyan modja, hogy a spot lámpa villanása után visszaszámolja a spoton "levést"? Ha van, és PM-ben linken elküldené, azt megköszönném.

Spotlámpa modok- nál hallod a pittyegést csak számolni kell (max 12sec)

Buta vók ehezz a játkho, ezért nem jáccom artyk-val

1 éve 9 hónapja #255333 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

gwr beküldte:

bfreshfishb beküldte: Ha nem tiltott kategóriás, akkor van bárkinek olyan modja, hogy a spot lámpa villanása után visszaszámolja a spoton "levést"? Ha van, és PM-ben linken elküldené, azt megköszönném.

Az XVM-én kívül nincs más fent. Amikor meg szedni kell a könnyű kis testemet, "néha" belekavarodok a számolásba... :)
*ez a hegymászósegítő mód eléggé szexi.

Happy brrrrrrt day

1 éve 9 hónapja #255335 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
ha használsz xvm-et miért nem álítod be benne, hogy 10mp-ig mutassa a lámpát? Akkor nem kell számolni semmit.

bfreshfishb beküldte:

gwr beküldte:

Az XVM-én kívül nincs más fent. Amikor meg szedni kell a könnyű kis testemet, "néha" belekavarodok a számolásba... :)
*ez a hegymászósegítő mód eléggé szexi.

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #255336 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

Hali!

Itt találsz párat:
Wotsite.net

Érdemes törölni a mod_lobbyloader.pyc fájlt, ez a ...\scripts\client\gui\mods mappában található. Sok modban benne van nem csak ezen az oldalon találhatókban. Ez csak egy kis reklám, a garázsban az xvm-hez hasonlóan feldob 1 kis ablakot az első belépésnél...

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

1 éve 9 hónapja #255344 Írta: pubi632
Megválaszolva: pubi632
Sziasztok!

A Leviatán 2.heti küldetés miért nem működik.
Az elsőből csak a 10 leviatán küldi nem jött még össze (3-10).
Ezt is meg kell csinálni???
Vagy másnál sem működik?

1 éve 9 hónapja #255355 Írta: -Pannon-
Megválaszolva: -Pannon-
Volt mostanság valami WN8 balanszírozás?

1 éve 9 hónapja #255357 Írta: -Pannon-
Megválaszolva: -Pannon-

F3rmi beküldte: ha használsz xvm-et miért nem álítod be benne, hogy 10mp-ig mutassa a lámpát? Akkor nem kell számolni semmit.

Hol lehet beállítani?

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.