Jelenleg 333 vendég és 4 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 éve 7 hónapja #255149 Írta: kistom111
Megválaszolva: kistom111
szevasztok! hogyan és milyen fórum tudok játékost jelenteni. lementettem a csatát...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #255157 Írta: Alipapa64
Megválaszolva: Alipapa64
A leviatan ellen szerzett xp meddig váltható be szabad xp-re?
Idő intervallumra gondolok. :)

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #255160 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Alipapa64 beküldte: A leviatan ellen szerzett xp meddig váltható be szabad xp-re?

November 9. reggel 6-ig.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Alipapa64

1 éve 7 hónapja #255162 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Hunti beküldte:

Alipapa64 beküldte: A leviatan ellen szerzett xp meddig váltható be szabad xp-re?

November 9. reggel 6-ig.

Az event végével át fog kerülni egy tier1 tankra a megszerzett xp. Szóval, érdemes megvárni az átváltás akciót (december):

forum.worldofta...939302
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Alipapa64

1 éve 7 hónapja #255174 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Sziasztok!

Érdemes kihúzni az Amx 30 és Amx 30b-t a jelenlegi formájában? Olvastam 1-2 éves tapasztalatokat, de ugye egy kicsit nerfelték a lövegét és nem tudom érdemes-e kihúzni...
A válaszokat megköszönöm! :)

U.i: Vagy esetleg jobban járok az obj. 140-el? (Csak annak a vonala kicsit elbizonytalanító, gondolok a T43-ra meg T44-re meg a stock grindes T54-re...)

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

1 éve 7 hónapja #255188 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

szecsibeni beküldte: Sziasztok!

Érdemes kihúzni az Amx 30 és Amx 30b-t a jelenlegi formájában? Olvastam 1-2 éves tapasztalatokat, de ugye egy kicsit nerfelték a lövegét és nem tudom érdemes-e kihúzni...

U.i: Vagy esetleg jobban járok az obj. 140-el? (Csak annak a vonala kicsit elbizonytalanító, gondolok a T43-ra meg T44-re meg a stock grindes T54-re...)

Buff óta a lövegpajzs meglehetősen jól pattint, szóval hull downra egész jól használható mindkét tank.
Viszont a kérdés az, hogy TE mire akarod használni. Csak random "fun"-ra kihúzható, ez a te döntésed. Máshova pl.: SH, CW, Advance nem fog kelleni...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni

1 éve 7 hónapja #255190 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Hunyadi_Loveszdandar beküldte:

szecsibeni beküldte: Sziasztok!

Buff óta a lövegpajzs meglehetősen jól pattint, szóval hull downra egész jól használható mindkét tank.
Viszont a kérdés az, hogy TE mire akarod használni. Csak random "fun"-ra kihúzható, ez a te döntésed. Máshova pl.: SH, CW, Advance nem fog kelleni...

Nem igazán játszok csapatban, szóval igen, csak randomban használnám. Viszont akkor így még inkább megjött hozzá a kedvem. :cheer: Mindig is tetszett a tank, de csak most jutottam el odáig, hogy lassacskán ki is fejlesszem.

Köszönöm szépen! :thx2:

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)

1 éve 7 hónapja #255195 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

A Wargaming Support csak és kizárólag akkor ad vissza prémium tankot ha az kevesebb mint két hónappal ezelőtt lett eladva?

Nagyon "szigorúak"? Ha két hónapnál régebben történt akkor nem is nagyon érdemes nekik írni? :S

1 éve 7 hónapja #255196 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

Artyom1986 beküldte: Sziasztok!

A Wargaming Support csak és kizárólag akkor ad vissza prémium tankot ha az kevesebb mint két hónappal ezelőtt lett eladva?

Nagyon "szigorúak"? Ha két hónapnál régebben történt akkor nem is nagyon érdemes nekik írni? :S

mit veszíthetsz ha írsz egy kérést? semmit... próbáld meg! B)

1 éve 7 hónapja #255197 Írta: Artyom1986

Sajnos anno a 2 hónapos korlát bevezetése után írtam nekik. Az 5ös SU85I-ről lenne szó,még "noob koromban" eladtam valamiért :S

A garázsban a kreditért visszaállítható tankok között nem találom (hátha), nem tudom,hogy árulják-e még valaha,tavaly nem volt év végén sem. Bónusz kódot pedig csak orosz szeróra találtam de már azokat sem árulják úgy nézem.

Esetleg van valami ötleted/ötletetek ,hogy mit kéne nekik írni? :whistle: Nem akarok "sablont" írni,vmi "komolyabbra" gondoltam ;)

1 éve 7 hónapja #255200 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Artyom1986 beküldte:

Sajnos anno a 2 hónapos korlát bevezetése után írtam nekik. Az 5ös SU85I-ről lenne szó,még "noob koromban" eladtam valamiért :S

A garázsban a kreditért visszaállítható tankok között nem találom (hátha), nem tudom,hogy árulják-e még valaha,tavaly nem volt év végén sem. Bónusz kódot pedig csak orosz szeróra találtam de már azokat sem árulják úgy nézem.

Esetleg van valami ötleted/ötletetek ,hogy mit kéne nekik írni? :whistle: Nem akarok "sablont" írni,vmi "komolyabbra" gondoltam ;)

Írj nyugodtan egy ticketet, én egy év után kaptam vissza a T26E4-et.

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #255201 Írta: Artyom1986

matyiabagoly beküldte:

Artyom1986 beküldte:

Írj nyugodtan egy ticketet, én egy év után kaptam vissza a T26E4-et.

Egész pontosan mit írtál ? Mivel "magyaráztad",hogy eladtad? Már ha nem titok :ohmy:

1 éve 7 hónapja #255202 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Csak ennyit írtam, miután kiválasztottam a megfelelő kategóriát:
"I would like to restore my T26E4 Super Pershing, but i have sold it a long time ago (more than 60 days)."

Az is igaz, hogy ez még az első becserélős időszakban volt (május elején), amikor még elnézőbbek voltak.

1 éve 7 hónapja #255203 Írta: Artyom1986

matyiabagoly beküldte: Csak ennyit írtam, miután kiválasztottam a megfelelő kategóriát:
"I would like to restore my T26E4 Super Pershing, but i have sold it a long time ago (more than 60 days)."

Az is igaz, hogy ez még az első becserélős időszakban volt (május elején), amikor még elnézőbbek voltak.

Köszi!Nem írtam regényt ,elküldtem én is egy "hasonlót" hátha :cheer:

1 éve 7 hónapja #255205 Írta: Proxima_hun
Megválaszolva: Proxima_hun
Szerintetek mikorra várható az csillagromboló csere? Még úgy 1,5-2 hónap lehet rá ? :/

"Si vis pacem, para bellum"
"Whenever books are burned men also in the end are burned."

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.