Jelenleg 190 vendég és nincs tag online

Csak egy-két kérdés!

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #242620 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

akodolanyi beküldte: Sziasztok,

ma delutan leultem jatszani es a kovetkezot tapasztaltam; Vk 30.02 M-el jatszottam 10 csatat, ebbol 5 tier 8, 3 tier 7, es 2 sajat tier. tudtam jatszani 3 gyozelmet, a tobbi vereseg volt. Ez igy azt gondolom kisse unalmas (pl. Skorpion G a palya tuloldalarol 2 lovessel kiszed) vagy bujkalok es ido kerdese mikor szednek ki, mivel a 110-140es sebzessel nem nagyon vagyok vetelytars szinte csak a hatos tankoknak, ha bujkalok akkor meg nem teszek semmit hozza a csapatomhoz, es jon a noob, camper, mennyel legozni, retardalt kreten uzenet. (Pontosabban ezeket mar nem kapom mert letiltottam a chat-ot , hogy ne turbozza a jo kedvet ez is tovabb az MM es a 0 csaopatjatek mellett.) Nos igy WN8-at nem nagyon lehet gyarapitani vagy csak nagyon lassan, es marad a kussoljal noob kussoljal enny WN8-al. Szoval van egy olyan erzesem, ha nem premium harckocsival jatszol, akkor nagyon kinkeserves az elorejutas. Ha premiummal akkor legalabb a kredit jon. (Nekem is van egy Panther 8,8-am es imadom mert fossa a penzt, es ha nem tizes tierbe tesz akkor meg ertelmesen is lehet vele jatszani.)

Kerdeseim,
- tudtok olyan nem premium harckocsit amit nem a fent leirt aranyban tesz magasabb tierbe? ( Szeretnek skilleket gyujteni mielott a hatos tierbol felfele indulok, mert akkor ott is csak celtabla vagyok.)
- Van olyan napszak amikor kedvezobbek az MM besorolasok?
- A fentebb leirtak miatt szerintetek jobb az EU2 szerver? (Az egyest kerulom a rangsorolt csatak miatt, mert gondolom ott van most minden 10-es jatekos.)

Udv., Andras

Tudom ajánlani az Ikv65-öt ( annak ellenére, hogy utálom a torony nélküli TD-ket ). Én imádtam azt a tankot ( ami már nem mondható el az utódjáról ), ennél valahogy nem zavartak a +2 tier-es csaták sem, pedig még 6. érzékem sem volt. :lol:
Vagy az A-43, azzal is elég jókat lehet menni. Jackson, rengeteg TD-s küldit csináltam meg vele.

Napszak amikor jobb csaták vannak? Én úgy tapasztaltam, hogy reggel 9 előtt lehet jókat menni, utána gondolom felébrednek a fiatalok ( 10 év alatt ) és jönnek az agyatlan csaták. Hajnal 4-6 között szintén jó szokott lenni. Néha játszok du. 3-5 között, de ilyenkor mindig megállapítom, hogy nem szabad, mert szintén agyhalottak vannak mindenhol. Az esti játékkal is vannak rossz tapasztalataim ( 8-10 között ), viszont éjjel 11-12 környékén szintén lehet jókat játszani.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 4 hónapja #242712 Írta: Ace of spades
Megválaszolva: Ace of spades
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha rendelkezem T34-gyel, és most vennék egy másikat, akkor 12.000 aranyat kapnék helyette (nem próbáltam még ilyet)? Csak azért kérdezem, mert most 12.300 Ft.-ért van akcióban úgy, hogy 30 nap prém fiók jár hozzá. A "cherry on top" csomagot szoktam venni, de ez jobban megéri, mivel +3.000 Ft.-ért 5.000 arannyal adna többet, már ha működik a dolog, és tényleg 12k aranyat ad cserében. Előre is köszönöm a segítséget.

2 éve 4 hónapja #242762 Írta: rockpapa
Megválaszolva: rockpapa
Sajnos a WOT bár nagyon szórakoztató ,de közben nagyon unfair.II. III. IV. tier-ben még úgy ahogy becsületes,de utána hiába fejlesztesz,mindig magasabb osztályú prémium harckocsik elé tesznek könnyen kilőhető ajándéknak.Nekem van V. VI.VII. szovjet gépeim.Saját osztályaikban kiválóak.de nemigen játszom velük mert nagyon elmegy a kedvem a játéktól amikor számomra kilőhetetlen,vasszörnyetegekkel kell harcolni,állandó bujkálás az egész.Például a VII. KV-13-as járművem 42% -on van.Csak VIII-és IX-es harckocsik ellen teszik be.Nem tudod befolyásolni az eseményeket,vagy mázlid van ,és megnyerik helyetted a csatát,vagy legázolnak.Sajnos csak akkor lesz sikerélményed ha költesz rá,mert a fejlesztőknek is élni kell valamiből.Most a WOT egyeduralkodó a piacon,de csak addig, ameddig meg nem jelenik egy becsületesebb játék. :angry: :angry:

Figyelem fiatalok,ha a harctéren találkozunk kérem hogy finoman mészároljatok le,tiszteljétek a korom.
Pléhkaszni kapitány.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #242770 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

rockpapa beküldte: Sajnos a WOT bár nagyon szórakoztató ,de közben nagyon unfair.II. III. IV. tier-ben még úgy ahogy becsületes,de utána hiába fejlesztesz,mindig magasabb osztályú prémium harckocsik elé tesznek könnyen kilőhető ajándéknak.Nekem van V. VI.VII. szovjet gépeim.Saját osztályaikban kiválóak.de nemigen játszom velük mert nagyon elmegy a kedvem a játéktól amikor számomra kilőhetetlen,vasszörnyetegekkel kell harcolni,állandó bujkálás az egész.Például a VII. KV-13-as járművem 42% -on van.Csak VIII-és IX-es harckocsik ellen teszik be.Nem tudod befolyásolni az eseményeket,vagy mázlid van ,és megnyerik helyetted a csatát,vagy legázolnak.Sajnos csak akkor lesz sikerélményed ha költesz rá,mert a fejlesztőknek is élni kell valamiből.Most a WOT egyeduralkodó a piacon,de csak addig, ameddig meg nem jelenik egy becsületesebb játék. :angry: :angry:

Az a helyzet, hogy van igazság abban, amit írsz, de nem minden stimmel.
1. Valóban kellemetlen, mikor sorozatosan a csapat aljára oszt a játék, és igazságtalani is egy kicsit, amiért olyan sokszor teszi ezt. Viszont attól még igenis tudsz a csatában tenni a győzelemért. Először is, az ellenfélnél is van olyan szintű játékos, mint te vagy, és ha vele kerülsz szembe, legyőzheted.
Nézhetsz sok tankos videót, azokból is lehet tanulni, bár azok többnyire mázlis menetek. De legjobb jó játékosok élő közvetítését megnézni. Rosszpénz, Scheff, Mars, Goodbad stream-jei mindig jók, sokszor kommentelik is, hova miért mennek a pályán, mit miért csinálnak. Az oldalukon találsz oktató videókat is pályákról, tankokról. Ha ezeket nézegeted, megtanulhatod, mik a tankok erősségei, gyengéi. Meg fogod látni, hogy a nagyobbak is belőhetőek oldalról. A KV-13-adat is megláthatod, hogyan használható hatékonyan. Megtanulhatod, és ráadásul az különösen ajánlott is, ha szeretnél eredményesebben játszani, melyik pályán mi az általános taktika, mivel hova érdemes menni. Ezekből mindjárt kikövetkeztetheted, hol milyen tankra számíthatsz szemből. Ha ezekkel kezdesz kicsit képben lenni, mindjárt könnyebb lesz kis tankkal oda menni, ahol az ellenfél kis tankjaival találkozhatsz össze. Hidd el, tudom, mit beszélek, nem is olyan nagyon régen én se tudtam, mit is kezdjek egy 'med'-del, ma meg már nagyon szeretem őket. Persze nem mindig jön össze, lehetsz bármilyen jó taktikus, attól még borulhat minden terved, mert az ellenfél, a csapat nem mindig azt csinálja, amit a józan ész diktál. De ha tudatosan játszol, akkor többször fogsz tudni számodra kedvező helyzetet kialakítani. Figyeld a minimapot, melyik csapattag hol jár éppen, merre mennek a heavyk, merre a medek, hol jár a spotter, merre várható majd, hogy észrevesz valakit, az ellenféltől ki hol volt felspotolva, ki nem volt még, csapattársat ki hol lőtte ki, stb. Nem fog egyik napról a másikra sikerülni ennyi dolgot figyelni, de ha törekedsz rá, meglátod, előbb utóbb élvezetesebb lesz a játék.
2. Azt írod, hogy a sikerért fizetni kell. Na, ez egész egyszerűen nem igaz. Tényleg tud igazságtalan lenni a játék, de ez teljesen független attól, hogy prémium fiókod van, vagy nincs, hogy prémium tankkal mész-e, vagy 'közönségessel'.
3. Bármelyik tank lehet félelmetes ellenfél, ha a játékos megtanulta használni és a körülmények is kedveznek neki. És bármelyik tankot lehet pancser módon használni, ha nem tudod, hova menj vele, ha nem jó lőszert választasz, ha nem tudod elrejteni a tankod gyenge pontjait, ha nem ismered az ellenfél gyenge pontjait, stb.
4. Látszólagos egyszerűsége ellenére ez egy elég összetett játék, rengeteg szabállyal. Ha nem csak unalmas óráidban szeretnél puffogtatni egy kicsit, hanem szeretnél jó eredményeket elérni, ezekkel a szabályokkal legyél tisztában. Spotrendszer, álcarendszer, páncéltípusok, lőszertípusok, tankok paraméterei, tankfelszerelések, legénség fejlesztése, mind-mind nagyon fontosak.
5. Nem kell minél magasabb szintű tankokkal játszani. attól nem leszel eredményesebb. Amíg nem tudsz kis tierben viszonylag magabiztosan játszani, nem érdemes 7--8 szinten nyomulni, mert ott még kevesebb sikerélményed lesz, és csak a kedved megy el. Gyakorolj kis tierben. Ennek az az előnye is megvan, hogy fejleszted a legénységet, amit tovább tudsz vinni nagyobb tierbe, ahol már nagyon számít, mennyire jól képzett a személyzeted.
Remélem tudtam valami használható segítséget adni, és kellemesebb lesz a csatákban töltött időd. Jó játékot!

2 éve 4 hónapja #242773 Írta: sinat11
Megválaszolva: sinat11
Jamon sok mindenben igazad van. De azért a Wg bekaphatja! Miért van az, hogy egyik héten 2000a w8am, amásikon meg 600? vagy miért van hogy délben 1800, délután meg 500? elfelejtek játszani? vagy hogy van az hogy egyszer mindent eltalálok, utána meg semmitsem találok el? és ne mond kérlek, hogy csak rajtam múlik blablabla!a folyamatos 2 tierrel feljebb dobálás? a jó édes anyja temetésén dobáljon feljebb ez a tetű fos játék! bár nem nevezném ezt már játéknak, mert a játék az szórakoztató! amÍg lehetett rendesen játszani, addig költöttem erre a szarra, de mióta csak azzal foglalkoznak hogy milyen hang legyen, meg heti egy új prémtank, hogy a sok buzinak legyen mit megvennie, azóta egy fillért sem költök erre a szarra!!!! Meglehet tanulni játszani videókból??? amikor a cél keresztet el sem mozdÍtom, és 4ből 4 különböző helyre megy a lőszer??? Amikor ma is egymás után 5:15, 4:15, 15:5, 15:6 csatákat mentem? a kiegyensúlyozás olyan szar hogy az már szégyen! de a hangokat cserélgetni kell 3 havonta! mert az rohadt fontos! Gratrulálok a Wgnek! Remélem eljön az a nap, hogy annyian fogják itt hagyni ezt a fost, hogy már ezek az idióták is észre vegyék! csak sajnos addig még sokat kell szenvedni, illetve már egyre kevesebbet. Elitélhettek ezért a véleményért, de azért tegyétek a kezeteket a szÍvetekre, és úgy mondja valaki hogy nincs igazam.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck, ttaamm74

2 éve 4 hónapja #242790 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
A játékosokat nem tudják lecserélni. :troll: A wn8-at napra (órára) lebontani meg nem érdemes, abból még nem lehet semmilyen következtetést levonni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, straubbazsi, Admiral_von_Yorck

2 éve 4 hónapja #242830 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck

akodolanyi beküldte: Sziasztok,

ma delutan leultem jatszani es a kovetkezot tapasztaltam; Vk 30.02 M-el jatszottam 10 csatat, ebbol 5 tier 8, 3 tier 7, es 2 sajat tier. tudtam jatszani 3 gyozelmet, a tobbi vereseg volt. Ez igy azt gondolom kisse unalmas (pl. Skorpion G a palya tuloldalarol 2 lovessel kiszed) vagy bujkalok es ido kerdese mikor szednek ki, mivel a 110-140es sebzessel nem nagyon vagyok vetelytars szinte csak a hatos tankoknak, ha bujkalok akkor meg nem teszek semmit hozza a csapatomhoz, es jon a noob, camper, mennyel legozni, retardalt kreten uzenet. (Pontosabban ezeket mar nem kapom mert letiltottam a chat-ot , hogy ne turbozza a jo kedvet ez is tovabb az MM es a 0 csaopatjatek mellett.) Nos igy WN8-at nem nagyon lehet gyarapitani vagy csak nagyon lassan, es marad a kussoljal noob kussoljal enny WN8-al. Szoval van egy olyan erzesem, ha nem premium harckocsival jatszol, akkor nagyon kinkeserves az elorejutas. Ha premiummal akkor legalabb a kredit jon. (Nekem is van egy Panther 8,8-am es imadom mert fossa a penzt, es ha nem tizes tierbe tesz akkor meg ertelmesen is lehet vele jatszani.)

Kerdeseim,
- tudtok olyan nem premium harckocsit amit nem a fent leirt aranyban tesz magasabb tierbe? ( Szeretnek skilleket gyujteni mielott a hatos tierbol felfele indulok, mert akkor ott is csak celtabla vagyok.)
- Van olyan napszak amikor kedvezobbek az MM besorolasok?
- A fentebb leirtak miatt szerintetek jobb az EU2 szerver? (Az egyest kerulom a rangsorolt csatak miatt, mert gondolom ott van most minden 10-es jatekos.)

Udv., Andras

Német ágon ajánlom a Nashornt!!!! Alap legénység húzásra több mint kiváló, nem tudsz creditben mínuszba menni, T8-ban is megfelelő 8,8 cm-es löveg jó átütéssel és jó sebzéssel!
Ha meg kihúztad a legénységet legalább 2 skill sorosra ajánlom a TD ág váltást T6-ban!!! A Jg. Pz. IV a fejlett legénységgel valami bprzalmas OP tud lenni, igaz szarabb a 8,8 cm-es top lövege mint a Nashorné, viszont cserébe olyan álcája van hálóval skillekkel, festéssel, hogy sztem csak a T8-9-10-es svéd tervrajz szökevényeknek van hozzá hasonló, és így meg engedhetsz magadnak közelebbi, gyenge pontra mért ütést is a T8 -ban!
T6-ban meg akár vezetheted is a támadást + csiga szemmel baromi jól lehet vele spottolni!
Nem vagyok még közepes játékos sem, de örömködőben van néhány jó köröm felrakva replayben ha érdekel a dolog. shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #242893 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

sinat11 beküldte: Jamon sok mindenben igazad van. De azért a Wg bekaphatja! Miért van az, hogy egyik héten 2000a w8am, amásikon meg 600? vagy miért van hogy délben 1800, délután meg 500? elfelejtek játszani? vagy hogy van az hogy egyszer mindent eltalálok, utána meg semmitsem találok el? és ne mond kérlek, hogy csak rajtam múlik blablabla!a folyamatos 2 tierrel feljebb dobálás? a jó édes anyja temetésén dobáljon feljebb ez a tetű fos játék! bár nem nevezném ezt már játéknak, mert a játék az szórakoztató! amÍg lehetett rendesen játszani, addig költöttem erre a szarra, de mióta csak azzal foglalkoznak hogy milyen hang legyen, meg heti egy új prémtank, hogy a sok buzinak legyen mit megvennie, azóta egy fillért sem költök erre a szarra!!!! Meglehet tanulni játszani videókból??? amikor a cél keresztet el sem mozdÍtom, és 4ből 4 különböző helyre megy a lőszer??? Amikor ma is egymás után 5:15, 4:15, 15:5, 15:6 csatákat mentem? a kiegyensúlyozás olyan szar hogy az már szégyen! de a hangokat cserélgetni kell 3 havonta! mert az rohadt fontos! Gratrulálok a Wgnek! Remélem eljön az a nap, hogy annyian fogják itt hagyni ezt a fost, hogy már ezek az idióták is észre vegyék! csak sajnos addig még sokat kell szenvedni, illetve már egyre kevesebbet. Elitélhettek ezért a véleményért, de azért tegyétek a kezeteket a szÍvetekre, és úgy mondja valaki hogy nincs igazam.

Szia!
Ha te igy erzed am legyen.
De.
Deleleott, delutan, ejszaka mas es mas a jatekos allomany. Ekkor gyerekek, akkor csaladapak, hetvegen vegyesen. Minden korulmeny befolyasolja a jatekot, minden korulmeny kozott maskeppen teljesitesz raadasul a te jatekodban is lehet valamenyyi hullamzas. Ezek ha osszeadodnak egesz nagy kilengesek lehetnek belolle. Persze lehet az MM et szidni hiszen nem tokeletes.
Peldanak hoznam az en eredmenyeim. Az ossz wn8- am szep piros 445, 9000K csataval. Az elmult havi teljesitmeny 1000 korul mozog, tehatszepen lassan, csendesen csk ragad ram valami MM ide, MM oda, es olyan kritikan aluli napok is belefernek mint a tegnapi.

Seranonak abszolut igaza van a fejlodesert folyamatosan tenni kell.
Pl. Straubbazsi, ha olvasod a naplojat lathatod mi mindent tesz azert ahol tart. Mennyire tudatosan epiti fel a wotozasat.
Te mit tszel a sirankozason es szitkozodason kivul?
Lehet nincs igazam, akkor elnezest. De elgondolkodni esetleg erdemes rajta.
Tovabbi mergelodesmentes jatekot.
AntTheZ (a jatekban is)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, guzu99, Lord_Loga, Tekagi, Tomat, straubbazsi, Admiral_von_Yorck

2 éve 4 hónapja #243074 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

rockpapa beküldte: Sajnos csak akkor lesz sikerélményed ha költesz rá,mert a fejlesztőknek is élni kell valamiből.Most a WOT egyeduralkodó a piacon,de csak addig, ameddig meg nem jelenik egy becsületesebb játék. :angry: :angry:

Kiábrándítalak...
Van öt darab 8-as prémtankom és én költöttem arra, hogy a jelenlegi MM-metában, ugyanúgy sz*pjak +2-ben a fizetős tankjaimmal, mint te a fejlesztettekkel... igaz, hogy van limites is, de azzal sem vagyok toptier gyakrabban.
Tegnap trollmódba váltottam Defenderrel, mert elegem lett, az AP mellől kivettem az APCR-t és feltöltöttem repesszel, csináltam magamnak egy kis játékélményt és kerestem is szépen, mert az ócsó.
Sosem gondoltam volna, hogy ennyire mélyre süllyedek, de nem én kezdtem :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #243077 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00

sinat11 beküldte: Jamon sok mindenben igazad van. De azért a Wg bekaphatja! Miért van az, hogy egyik héten 2000a w8am, amásikon meg 600? vagy miért van hogy délben 1800, délután meg 500? elfelejtek játszani? vagy hogy van az hogy egyszer mindent eltalálok, utána meg semmitsem találok el? és ne mond kérlek, hogy csak rajtam múlik blablabla!a folyamatos 2 tierrel feljebb dobálás? a jó édes anyja temetésén dobáljon feljebb ez a tetű fos játék! bár nem nevezném ezt már játéknak, mert a játék az szórakoztató! amÍg lehetett rendesen játszani, addig költöttem erre a szarra, de mióta csak azzal foglalkoznak hogy milyen hang legyen, meg heti egy új prémtank, hogy a sok buzinak legyen mit megvennie, azóta egy fillért sem költök erre a szarra!!!! Meglehet tanulni játszani videókból??? amikor a cél keresztet el sem mozdÍtom, és 4ből 4 különböző helyre megy a lőszer??? Amikor ma is egymás után 5:15, 4:15, 15:5, 15:6 csatákat mentem? a kiegyensúlyozás olyan szar hogy az már szégyen! de a hangokat cserélgetni kell 3 havonta! mert az rohadt fontos! Gratrulálok a Wgnek! Remélem eljön az a nap, hogy annyian fogják itt hagyni ezt a fost, hogy már ezek az idióták is észre vegyék! csak sajnos addig még sokat kell szenvedni, illetve már egyre kevesebbet. Elitélhettek ezért a véleményért, de azért tegyétek a kezeteket a szÍvetekre, és úgy mondja valaki hogy nincs igazam.

wotinfo.net/en/...ver=EU

Nem látok ilyet mint amit írsz.
3 csatás , meg 5 csatás átlagot ne nézzünk mert semmi értelme.

megnézel egy teljes napot, /hetet amiben min 20-30 csata van. Vagy 100-150.
Na az már mérvadó.
Miből gondolod, hogy neked a 2000 wn8 a valódi és nem az általad írt 600? Esetleg azt, hogy a kettő között félúton van az igazság?

Amikor 2000-es köröket futsz, megnézve téged arra tudok tippelni, hogy top tier , vagy top tier közeli csatákat kapsz egy rövidebb szakaszban, esetleg a csapat is még jó és tudsz produkálni.

Amikor 600 akkor kapsz pár lowtiert, esetleg nehéz ellenfeleket és azonnal elvérzel.
Ergo az esetek többségében nem tudod megoldani a helyzeteket amivel a 2000-es kategóriába kellene tartoznod. Még én magam sem lengek ki ilyen durván.

De megnézve neked is ilyen 50-100 csatás periódusaidban simán látható, hogy valahol 900-1200 között játszol.
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Haladsz előre, csak lassan. Szerintem ehhez a teljesítményhez még a győzelmi % is reális.

Nem értelek igazán ?! A napi /heti összesített eredményednek 2k körül kellene mozogni , akkor nyernél kb 53-55%-ban. Ennyi kb a különbség.

2 éve 4 hónapja #243430 Írta: INFARKTUS
Megválaszolva: INFARKTUS
Sziasztok.
Ha már volt a kérdés akkor storno.
Valaki próbálta már ezt az oldalt?Fészbuk dobta föl.
wotrand.com/

2 éve 4 hónapja #243454 Írta: Kopasz0721
Megválaszolva: Kopasz0721
Hi!

A személyes tartalékok nem vesznek el egy idő után? Mennyit enged összeszedni?
Mert van már több mint 250db :silly:

Cogito ergo Bumm... :-)

2 éve 4 hónapja #243470 Írta: matyiabagoly

Kopasz0721 beküldte: Hi!

A személyes tartalékok nem vesznek el egy idő után? Mennyit enged összeszedni?
Mert van már több mint 250db :silly:

Régen voltak olyanok, ami lejártak, de már nincsenek ilyenek. Ha megnézed, mindegyiknél az van odaírva, hogy "Nem jár le".
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz0721

2 éve 3 hónapja #243491 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
A valamelyik napon elkövetett mikropatch óta érzékelte valaki, hogy sokkal, de NAGYON sokkal kevesebb a +2?
Nem hiszem, hogy ekkora mákom lenne második napja... T8-al alig voltam +2-ben??? Tierlimites tankkal toptier és látok -2 tankokat??? Na neeeee :troll:

2 éve 3 hónapja #243543 Írta: matyiabagoly

HUNterRichie beküldte: A valamelyik napon elkövetett mikropatch óta érzékelte valaki, hogy sokkal, de NAGYON sokkal kevesebb a +2?
Nem hiszem, hogy ekkora mákom lenne második napja... T8-al alig voltam +2-ben??? Tierlimites tankkal toptier és látok -2 tankokat??? Na neeeee :troll:

Ha láttál -2-es tankokat, akkor nekik más lehet véleményük...

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.