Jelenleg 284 vendég és nincs tag online

Csak egy-két kérdés!

2 éve 6 hónapja #236818 Írta: Buzz Lightyear
Megválaszolva: Buzz Lightyear
Sziasztok,
a kérdés a következő lenne:
Churchill III. Ha nem szeretném mindenképp hogy percenként eggyel többet lőjön, akkor felszerelések terén szerintetek a fokozott szellőzés, nehéz repeszpáncél, szerszámos láda kombó működőképes lehetne?
Előre is köszi a válaszokat!

Játékosnév: Sancejev

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 6 hónapja #236819 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

Buzz Lightyear beküldte: Sziasztok,
Churchill III. Ha nem szeretném mindenképp hogy percenként eggyel többet lőjön, akkor felszerelések terén szerintetek a fokozott szellőzés, nehéz repeszpáncél, szerszámos láda kombó működőképes lehetne?

Nekem azt tanácsolták a nehéz repeszpáncél helyett tegyek heavy tankra használhatobb felszerelést.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Buzz Lightyear

2 éve 6 hónapja #236821 Írta: Buzz Lightyear
Megválaszolva: Buzz Lightyear
Igen, ezt nekem is mondták már, de a Churchill III-nál indokoltnak érzem. Mivel sokat megy saját tierben ezért gyakran találkozok a PZ IV H-val és az M4-el amiket leginkább derppel használnak. Az ellen meg szerintem kicsi segítséget jelent, nem tudnak annyi kritikust meg legénységet lőni.
Artyk ellen tudom hogy nem ér semmit.

Játékosnév: Sancejev
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

2 éve 6 hónapja #236824 Írta: Tekagi
Igy nem hangzik butaságnak :) De majd profik adnak tanácsot.

2 éve 6 hónapja #236825 Írta: Tekagi
Igy nem hangzik butaságnak :) De majd profik adnak tanácsot.

2 éve 6 hónapja #236826 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Én mindenkinek mindig a minimax szemléletet ajánlom arra, hogy maga hozzon döntéseket: az erősségeket erősíteni, a gyengeségeket minimalizálni.

Személy szerint azt gondolom hogy a kis alfa miatt ezen a tankon kulcs fontosságú, hogy minél nagyobb legyen a DPM. Két lövés között ezzel a tankkal nem sok teteje van annak, hogy próbálj fedezéket keresni. A legjobban ezzel a tankkal akkor jársz, ha olyan helyzeteket keresel, ahol az ellenfél egyedül van, és lehetőség szerint másokra is kell figyelnie, és DPM-ből leamortizálod az ellenfeleket amilyen gyorsan csak tudod, hogy te minél kevesebb lövést kapj vissza.
Ezért nálam a töltésgyorsító alap.
Ha valamin el lehet gondolkodni, akkor az inkább a ventillátor, ami mindenen egy kicsit javít, de alapvetően a churchill 3 elég gyorsan szűkül és az ágyukezelhetőség (szórás) adatai sem vészesek, így alapvetően a ventillátor szerintem ebben az esetben nagyon keveset segít, bár relatíve sok statisztikán javít egy-egy kicsit.
Repeszpáncél : normál esetben szerintem ezen a szinten régebben nem volt létkérdés, de az arty osztály változása miatt lehet benne fantázia 9.18 után, mivel ha kevesebbet sebződsz a repeszlőszertől, akkor elvilág a kábítás időtartalma is rövidebb lesz. Ugyhogy a jövőre nézve megfontolandó, majd biztos születnek elemzések, amik konkretizálják az előnyeit az új rendszerben.
Szerszámosláda: alapvetően ezt neked kell érezni, hogy milyen sok lövést vagy képes felvenni a lánctalpaddal és cserébe milyen sokat láncolnak. A Szerszámosláda nálam alapvetően csak a láncjavításnál érdekes, mert fontosabb belső modulok esetében mindig jobban jár az ember, ha javítócsomaggal javít. A szerszámosláda alapvetően akkor jön jól, ha egyébként tudsz vigyázni a tankodra. Ha ez nem áll fenn, és láncolást követően általában 5-10 másodperc után elhalálozol, akkor azon nem fog segíteni a szerszámosláda. Ha hatékonyan tudsz sebzés nélkül felvenni lövéseket lánccal, és meccsenként 3-4, vagy akár több láncolást is elszenvedsz közben, akkor megéri a helyhezkötött időt csökkenteni a szerszámosládával. Ilyenkor a te képességeidből eredő túlélőképességedet erősíti. Ha nincs mit erősíteni, akkor csak fogja a helyet.

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi, Buzz Lightyear

2 éve 6 hónapja #236828 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Szerintetek mi lesz a sorsa az artyknak?
Szerintem ez a bénításos ló..sz ki fogja verni a játékosok zöménél a biztosítékot.
Az egész arty osztály egy értelmetlen baromság.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, _Szazados_

2 éve 6 hónapja #236831 Írta: Balu1990
Megválaszolva: Balu1990

Szia.

Nos igen ez egy érdekes kérdés, de én azt mondom a Churchillről lévén szó, hogy én a DPM-et növelném. Az ilyen derp gunos sz.rok egyszer meglőnek addig te szétkapod és ha még mákod is van akkor lánctalpat kap (ami ennél a tanknál néha tud érdekes dolgokat produkálni) és nem sebződik olyan mértékben a tankod sem.
Szerintem fokozott szellőzés és töltésgyorsító kombóval iszonyat DPM-et lehet kifacsarni abból a tankból.

Én ezt tenném. :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Buzz Lightyear

2 éve 6 hónapja #236832 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Tudom, hogy ez nem tartozik az oldal profiljához, de úgy vettem észre, hogy sok informatikában jártas fórumtag van itt, és hátha tud valaki segíteni nekem.

A problémám a videólejátszással van mégpedig az, hogy a videók képminősége homályos és pixeles.
Valahogy így:

Ez a Windows Media Player, de a többi lejátszóval is ez van gyakorlatilag minden formátumon és felbontáson.
Egyetlen kivétel a VLC player, ott a videó éles, viszont mkv lejátszásakor micro akadások észlelhetőek, ráadásul a nagyon tömörített 1080p filmeknél, hullámzik a kontraszt.
Próbaként felraktam egy egyszerű MKV file playert, annál nem jelentkeztek a problémák, viszont egyszerűsége okán nem is túl használható, (nincs léptetés, felirat hozzárendelés stb.) ráadásul hajlamos leakadni.
Felraktam Matroska codec pack-et aztán K-lite, majd Win7 cp, de semmi változás.
A gépem Athlon II 3500mhz Hd7770 Win7 home basic.

Az esetleges segítségeket előre is köszönöm és a wot témájához nem illő topik nyitásét pedig Jacktortól elnézést kérek.
Mellékletek:

2 éve 6 hónapja #236835 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke
Codec packok használata TILOS! 99%-ban tele vannak minden féle káros programmal. Malware, spyware, trójai, stb. VLC mindent lejátszik önmaga tudásából. Más lejátszóra nincs is szükség. VGA driverből használd a legújabbat!

2 éve 6 hónapja #236861 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Vagy ajánlom a Media Player Classic Home Cinema-t, ingyenes, s hozza magával a szükséges codecet is, felteszed, használod, semmi de semmi gond nincs vele. ;)

2 éve 6 hónapja #236905 Írta: zeezoltano001
Megválaszolva: zeezoltano001
Sziasztok
1 hét kihagyás után jöttem vissza és ha a garázsból a fejlesztésre kattintok csak gondolkodás megy percekig és nem történik semmi, ha nyomok egy ESC -t visszalép egyébként tökéletesen fut minden csak ez az egy hiba van.
Mi lehet a megoldás?

2 éve 6 hónapja #236906 Írta: Firemanhun
Megválaszolva: Firemanhun

Balu1990 beküldte:

Szia.

Nos igen ez egy érdekes kérdés, de én azt mondom a Churchillről lévén szó, hogy én a DPM-et növelném. Az ilyen derp gunos sz.rok egyszer meglőnek addig te szétkapod és ha még mákod is van akkor lánctalpat kap (ami ennél a tanknál néha tud érdekes dolgokat produkálni) és nem sebződik olyan mértékben a tankod sem.
Szerintem fokozott szellőzés és töltésgyorsító kombóval iszonyat DPM-et lehet kifacsarni abból a tankból.

Én ezt tenném. :D

Gyorsabbn tölt, mint céloz és hajlamos szórni is, ezért célzás gyorsító és fokozott szellőzés kell rá én is dpm növelésből töltés gyorsítót tettem 3.nak

2 éve 6 hónapja #236912 Írta: GamerBoldi
Megválaszolva: GamerBoldi
Sziasztok! Sajnos nem találtam meg a küldetéses topicot, így szeretném itt megkérezni, hogy a személyes küldetésekhez melyik ágat javasoljátok?

2 éve 6 hónapja #236913 Írta: GamerBoldi
Megválaszolva: GamerBoldi
TD-t *

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.