Jelenleg 335 vendég és 5 tag online

Csak egy-két kérdés!

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #227469 Írta: Aljas Alpaka
Megválaszolva: Aljas Alpaka
Nem felhajtok, csak nem értem! És odaírtam az értékeket! Köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #227471 Írta: Aljas Alpaka
Megválaszolva: Aljas Alpaka
Oké, látom, hogy benéztem, nem a sebzéseket, hanem a HP-kat kell nézni. De akkor is Én sebeztem többet, a feltétel pedig az, hogy "Oszd ki a legtöbb sebzést a csatában". Vágenzi?

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #227472 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
Istenem...na fussunk neki mégegyszer, aztán feladom.
Nem az számít, hogy a Te vagy az enemy csapata mennyit sebzett összességében, hanem hogy mennyi az enemy összes hp-értékének 20%-a. Levezetem egy példával, hátha ez segít:

Most csak ők ketten képezik az ellenséget:
Csörcsilnek legyen 600 hp-ja
Luccsnak meg 400.
Ez együtt 1000 hp, ennek a 20%-a 200. Te a tankoddal beléjük sebeztél összesen 199-et. Hiába vagy topsebző, akkor sem jár a nagykaliber, mivel tegyük fel, hogy:
A gonosz piros Luccs a ti csapatotokba (amelynek legyen mondjuk az össz hp-értéke 950), belesebzett 198-at. Megkapja a nagykalibert, mert a 950 20%-a 190, tehát elérte a szükséges értéket. Kevesebbet sebzett nálad, ez igaz. Ez van.
Annyiban igazad van, hogy ilyenkor szerintem az enemynek se kellene megkapnia, mivel ő is csak 1 feltételt teljesített (a 20%-ot elérte), és te is csak 1-et (topsebző lettél).
worldoftanks.co...ments/

2 éve 9 hónapja #227473 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

INFARKTUS beküldte: Sziasztok.
A kérdéseim
-hogy kell rögzíteni a tank tornyát (melyik gomb?) eddig nem használtam....
-letöltöttem a sandbox klienst.Erre nem müködik az egyetlen mod amit használok-a napi stat mod.
a lényeg,hogy egy particióba van a két "játék" .A rendes és a sandbox.
Újra letöltöttem (itt a wotinfon) és kicsomagoltam és bemásoltam a res mappát a játék főkönyvtárába és....semmi. Ötlet?(ja kérdi,hogy felül irom e,és igen után is semmi)
- a sandbox módba ha játszok annak a tp-je belemegy az adott tank tp..."jébe"? ,mert olvastam hogy az aranyat nem lehet venni kreditért csak aranyért - na én a send.-on ki is vettem a játszott tankokból.És láss csodát a sima kliensnél is kivette.

Letöltöttem a Sandboxot, használok modokat a normál kliensnél és nálam nem jelentkezett probléma.
A két accountodnak (a normálnak és a Sandboxosnak) csak annyi köze van egymáshoz, hogy majdnem ugyanaz a felhasználóneved, csak a homokozóban mögéteszik, hogy "_EU". Nem tudsz ott XP-t gyűjteni a normál fiókos tankjaidra, sem kreditet, sem aranyat. Nincs közük egymáshoz.
Másik jelszót adtál meg a Sandboxos hozzáféréshez, ugye?

Játékosnév: szeni17

2 éve 9 hónapja #227475 Írta: Z0lo
Megválaszolva: Z0lo

INFARKTUS beküldte: Sziasztok.
A kérdéseim
-hogy kell rögzíteni a tank tornyát (melyik gomb?) eddig nem használtam....

Nálam egér jobb gomb nyomva tartva.

2 éve 9 hónapja #227476 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Sziasztok!
Hogyan tudnám elmenteni a saját keyboard beállításokat ?

2 éve 9 hónapja #227499 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
Engem az érdekelne, hogyan működik a tűzoltás skill? Működik-e egyáltalán?
Próbaképpen felraktam e50m-re, gondolván, az álca úgysem sokat dob rajta sokadik skillnek, így meg majd pótkajázhatok vele nyugodtabban :)
Igaz nem fullos, 70%-on van minden emberen, de 7-800 HP-k égnek le rólam... olyan, mintha nem is lenne aktív. Természetesen azóta, mióta így van,5 csatából 3-szor kigyulladtam vele.

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #227500 Írta: Vagabond
Megválaszolva: Vagabond

HUNterRichie beküldte: Engem az érdekelne, hogyan működik a tűzoltás skill? Működik-e egyáltalán?
Próbaképpen felraktam e50m-re, gondolván, az álca úgysem sokat dob rajta sokadik skillnek, így meg majd pótkajázhatok vele nyugodtabban :)
Igaz nem fullos, 70%-on van minden emberen, de 7-800 HP-k égnek le rólam... olyan, mintha nem is lenne aktív. Természetesen azóta, mióta így van,5 csatából 3-szor kigyulladtam vele.

"A legénységi tagok tűzoltás képességét növeli. Akkor lép életbe, amikor a jármű kigyullad. Minél nagyobb a képzettség szintje, annál gyorsabban oltják el a tüzet, és annál kevesebb sebzést okoz a tűz másodpercenként. Ez a skill nem csökkenti a jármű kigyulladásának esélyét. Ez egy általános skill, amit minden legénységi tag elsajátíthat. A képzettség szintjét áltagolják a legénységi tagok között. Ha 4 tagból csak 1 rendelkezik 80%-os tűzoltással, akkor a jármű tűzoltási teljesítménye: (80+0+0+0)/4 azaz 20%."

"Tűzoltás/Firefighting (skill)

+100% tűzoltási tempó.
Teljesen haszontalan skill. Sima tűzoltó fogyócikk mérföldekkel hatásosabb a "legtűzoltóképzettebb" legénységnél, mert leglomhább reakcióidejű ember kezében is hamarabb oltja el a tüzet, így kevesebb HP fogy és kevesebb modul sérül. "Csak ha nincs más" kategória. Még a szemből gyújtható sok HP-s járműveknél is (pl. német első váltós nehéz tankoknál) jobban megéri a Megelőző karbantartás és arany tűzoltó."

2 éve 9 hónapja #227503 Írta: be.ga1004
Megválaszolva: be.ga1004
Csak azt szeretném megkérdezni ,hogy a könnyű tankok mikor kaptak páncél buffot,mert az utóbbi időben mindig olyan helyen vannak általában ahol a nehéz tankok gyepálják egymást ,nem elég az ellenre figyelni még az idiótára is vigyázni kell nehogy felkenjem a falra :wb: közben meg az ellen futrinkája vígan a bázisunk közelében furikázik.

2 éve 9 hónapja #227504 Írta: doom13
Megválaszolva: doom13
Nem feladatod vigyázni rá, ha nincs a csapat hasznára, ha akadályoz, kend fel nyugodtan. Valószínű, hogy azzal, hogy kiiktatod a zavaró tényezőt, több sebzést tudsz kiosztani, mint ő tudott volna ha nem kened fel.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: be.ga1004

2 éve 9 hónapja #227506 Írta: be.ga1004
Igen azt is lehetne csak nem szeretem a csapat sebzést,habár néha elgurul a gyógyszer :blondy: ,főleg ha hátulról inzultálnak akkor szoktam ráfordulni az illetőre ha abból sem ért akkor magára vessen,vagy instant garázsmenet :evil: ,csak az a baj hogy nem a feledatát lássa el könnyű tank léttére,és lehet azzal többet használna néha ha látná az ember honnan jön az ellen

2 éve 9 hónapja #227507 Írta: doom13
Ha heavyvel vagy, simán az oldalára is tudod borítani és kész. Az nem sebzi.

2 éve 9 hónapja #227509 Írta: be.ga1004
Köszi a tippet akkor legközelebb tekézni fogok :troll:

2 éve 9 hónapja #227510 Írta: doom13
Nincs mit, arra vigyázz, hogy egy csatában ne büntess túl sokat, kékülni azért nem kell. Csak meg kell nevelni az ilyeneket, mert lehúzzák az egész csapatot.

2 éve 9 hónapja #227529 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

RAZERXX beküldte: Sziasztok!
Hogyan tudnám elmenteni a saját keyboard beállításokat ?

Amit beállítasz a játékban, az elvileg nem változik.
Maguk a beállítások a %appdata%/wargaming.net/worldoftanks/preferences.xml fájlban vannak, de azt nem érdemes piszkálni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RAZERXX

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.