Jelenleg 566 vendég és 5 tag online

Csak egy-két kérdés!

2 éve 8 hónapja #224445 Írta: borbolya
Megválaszolva: borbolya
Sziasztok! A maximális látótávolság értelmezésében kérném a Bölcsek segítségét! A tankelemzéseknél írják, írjátok a látótáv skillekkel, perkekkel felszerelésekkel pót ellátmánnyal több mint 500 m. De a játékban, az optikánál vagy a csigánál írja, hogy nem lehet több 445m-nél. Akkor ez most hogy is van???
Előre is köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 8 hónapja #224452 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

borbolya beküldte: Sziasztok! A maximális látótávolság értelmezésében kérném a Bölcsek segítségét! A tankelemzéseknél írják, írjátok a látótáv skillekkel, perkekkel felszerelésekkel pót ellátmánnyal több mint 500 m. De a játékban, az optikánál vagy a csigánál írja, hogy nem lehet több 445m-nél. Akkor ez most hogy is van???
Előre is köszi!

Maximun 445m-ig látsz el, ami nem teljesen igaz, mert a kirajzolási távolságig látsz el, ami ha jól emlékszem 700m, de a saját látótávod nem lehet több, mint 445m. Vagyis 445m-nél távolabbi célpontot saját magadnak nem tudsz spotolni. Viszont, a látótávodból vonódik le az ellenség álca értéke, tehát ha 445m a max látótávod, nem fogsz 445m-ről spotolni senkit, mert ebből az értékből még lejön az ellenfél álca értéke. Szóval a lényeg, hogy a látótávot minél följebb kell tornázni, hogy az ellenfél álcájával csökkentett érték is még elfogadható legyen.
Remélem elég érthetően írtam le. Így 3 óra alvás után sajna csak ennyire futotta. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: borbolya

2 éve 8 hónapja #224482 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

borbolya beküldte: Sziasztok! A maximális látótávolság értelmezésében kérném a Bölcsek segítségét! A tankelemzéseknél írják, írjátok a látótáv skillekkel, perkekkel felszerelésekkel pót ellátmánnyal több mint 500 m. De a játékban, az optikánál vagy a csigánál írja, hogy nem lehet több 445m-nél. Akkor ez most hogy is van???
Előre is köszi!

Kezdőknek szekció:
www.wotinfo.hu/...mir4g3
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: borbolya, Tekagi

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #224517 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

Előre is köszi!

Volvo innen is kösz feliratot B) Nekem ez a videó segitett sokat :) (meg persze az értelmes hsz-ok)
volt még egy videó csak annak linkje nincs meg :(
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: borbolya

2 éve 8 hónapja #224611 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Sziasztok!
Kérdésem,jó párvideóban láttam a jobb felső sarokban,hogy élőben számolja valami mod/lehet hogy az XVM/az aktuális wn8-cat és a kredit bevételt.Esetleg tud valaki erről a modról valamit?Mi ez,hol lehet elérni? :thx2:

Betanított magfizikus

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #224613 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_
.

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)

2 éve 8 hónapja #224614 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

Feri38_HUN beküldte: Sziasztok!
Kérdésem,jó párvideóban láttam a jobb felső sarokban,hogy élőben számolja valami mod/lehet hogy az XVM/az aktuális wn8-cat és a kredit bevételt.Esetleg tud valaki erről a modról valamit?Mi ez,hol lehet elérni? :thx2:

WN8 mérő az aslainban is van xvm nélkül.A kredit bevételes dologról nem tudok nyilatkozni.

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74

2 éve 8 hónapja #224615 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW
Esetleg be tennéd a videót lássuk miről van szó pontosan?

MaximusAquila

2 éve 8 hónapja #224617 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Itt egy videó.Sőtt,csata közben alul középen megjelennek az elért plecsnik is./acélfal,topgun,stb.../

Betanított magfizikus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KopiBDW

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #224629 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne
Szerintem az a legjobb, ha a videó alatt megkérdezed azt a srácot, aki felrakta a meccset. ;)

2 éve 8 hónapja #224631 Írta: KopiBDW
Protanki mod pack-ban van benne,meg próbálom ki szedni,nekem is tetszik:

worldof-tanks.c...tanki/

MaximusAquila
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

2 éve 8 hónapja #224632 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2
Látott már valaki ilyet? Mi lehet ez? A nyíllal jelölt izé, a minimapon.

Nem használok semmilyen mod-ot, és már nem egy mapon láttam.

TROLLdoys
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

play4stats.com/...olls2/
Mellékletek:

2 éve 8 hónapja #224634 Írta: KopiBDW
nem tudom de Pilsen-en meg azt hiszem a Krakkói pályán nekem is van ilyen.... :blink:

MaximusAquila
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

2 éve 8 hónapja #224635 Írta: Samy70
Megválaszolva: Samy70
Ott a kincs elásva :cheer: :cheer: :cheer:

Samy

Toydolls2 beküldte: Látott már valaki ilyet? Mi lehet ez? A nyíllal jelölt izé, a minimapon.

Nem használok semmilyen mod-ot, és már nem egy mapon láttam.

A jövő meg fog történni.... az egész csak idő kérdése.... :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, _BudSpencer_

2 éve 8 hónapja #224637 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt
Csak szerintem lett egy kicsit OP a svéd Emil 1, és az AMX M4 Liberté? Vagy csak az újtól való "félsz" van bennem? Bár az Emil 1 frontpáncél teteje elvileg beüthető, de az én 8-as közepes tankom goldjának 258-as penje csak nagyon ritkán viszi át. A franciát meg szinte sose, pedig annak is a front teteje kb 240 mm efektívet mutat. :rofl:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.