Jelenleg 443 vendég és 6 tag online

Csak egy-két kérdés!

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #223807 Írta: padi73
Megválaszolva: padi73
Üdv.
Mi lett a francia tankokkal??
Ha nekimegyek 1 bokornak akkor is lőszerrekeszt kapok???
Eddig nem kaptam összesen ennyi lőszerrekeszt mint most :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #223809 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

Tekagi beküldte:

dobilaci beküldte:

Tekagi beküldte: Sziasztok, ti hogy viselkedtek ha csata kezdéskor csapattársatok kék? Komolyan kiváncsi lennék rutinos játékosok véleményére (őszintén szólva én nagyon szélsőségesen reagálok rá)

Nem ismered az elozmenyeket, igy kell neki adni egy eselyt. Ha tovabbra is a csapat ellen van, akkor ki kell loni a picsaba.

En sokszor azert vagyok kek, mert megoltem a csapattarsat aki akadalyozott abban hogy lehozzam a csatat. En azert jatszok, hogy nyerjen a csapat, neki meg mindegy csak elsusse az agyut.

Hogy tudd akadályozni csapattárs? Engem egyedül arty akadályozott még (kilőtt pitsába) troll szakasznál meg nyelek egyet, elvégre lehet csak valaki kisgyerekét, kezdő cimbijét hozta be megmutattni milyen egy 5+os meccs. De Balista1-el értek egyet ne haragudj, ha kék s játék közben ismét csapattársat lő, van rá esély kilövőm. Off: miota nincs autoaim, vagyis tilos, megszaporodtak kék csapattagok, azért is kérdeztem.

Kb. 1 hete megvettem az 4. svéd td-t. Első meccsen elindultam, és eléggé elől álltam be, de azért nyilván nem spot pozícióban. Az egyik lightunk nekiállt lökdösni, kitolni. Ráfordultam és bumm. A trollágyú meg működött, kimúlt. Erre nekem ugrott egy t28, hogy report, idiot, stb., ő is nekiállt lökdösni, kitolni. Szerencsém volt, mert bár ő volt az erősebb, de valahogy csak elém került. Bumm és neki is vége volt. Azt hittem, bannolnak, de nem. Bekékültem, de szerintem csak saját magam előtt, kb. 10 meccsre. Az aktuális meccset nem befolyásoltam, mert mire kivégeztem ezt a két hülyét, már egyedül maradtam, mindenkit kinyírtak.

Egyébként van olyan játékos, aki direkt arra játszik, hogy kilövesse veled magát. Eléd áll, hogy ne tudj tőle továbbmenni. Ha ki akarod kerülni, megint eléd bújik. Nem túl gyakori, de azért előfordul. Ha pechje van, trollágyússal kötekszik. :troll:

2 éve 8 hónapja #223853 Írta: Firemanhun
Megválaszolva: Firemanhun
Sziasztok! 2 kérdésem lenne!
Nagyon sok lövésem elveszik, azt hittem, hogy beképzelem, mert nem akartam elhinni, hogy jól látom, de egyik nap itt sógorom mellettem(nem tudta a gondom) és ő is felháborodott, hogy hová tűnt a lövés...
Mi lehet az oka ennek a sok lövés elveszésnek? SD- ben nyomom, ajánlott felbontásban(magas minőség)
A másik kérdésem, hogy tudtod-e köd eltávolítót és autoequipet? A micropatch óta nem találok jót....
Előre is köszönöm a segítséget!

2 éve 8 hónapja #223887 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

Firemanhun beküldte: Sziasztok! 2 kérdésem lenne!
Nagyon sok lövésem elveszik, azt hittem, hogy beképzelem, mert nem akartam elhinni, hogy jól látom, de egyik nap itt sógorom mellettem(nem tudta a gondom) és ő is felháborodott, hogy hová tűnt a lövés...
Mi lehet az oka ennek a sok lövés elveszésnek? SD- ben nyomom, ajánlott felbontásban(magas minőség)
A másik kérdésem, hogy tudtod-e köd eltávolítót és autoequipet? A micropatch óta nem találok jót....

Nézz utána nem e tiltott modok. Én pl már csak szinkront merem feltenni. :)

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #223892 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

Szerintem ilyenek már csak modpack-ban vannak. A köd eltávolító nem tiltott, ha jól tudom, a másikat nem ismerem.

2 éve 8 hónapja #223902 Írta: jamon_serrano

Ajánlom a webium modpackot. Abban van külön autoequip mod, nem kell hozzá xvm, és a ködeltávolító is működik. Kattintgatós telepítője van, mint az aslain-nak, csak nincs benne annyi fölösleges sz@#$ág.

2 éve 8 hónapja #223907 Írta: porter
Megválaszolva: porter
Sziasztok!

Lehet felmerült már korábban,de nem találtam. Hátha valaki jobban belemerül a játék felépítésébe :)

A mostani 3x legénységi szorzónak mi az alapja prémium fiók esetén? Ha hozzá aktíválom a 300%-os legénységit akkor mennyiben változik? ill. a xp boost esetleg segít még ebben is? (bár nem hiszem)

Kicsit nehezebb követni ezt számomra (nincs modom) nem annyira nyílvánvaló mint a sima xp, azokat ugye kiírja.

Köszi.

2 éve 8 hónapja #223913 Írta: Firemanhun
Megválaszolva: Firemanhun
Attól félek én is, hogy csak modpackban találom a végén...
Az autoequip az embereket és a felszereléseket(periszkóp, álcaháló és szerszámos láda) pakolja neked a tankok között.

Frankenstein Bourne beküldte:

Szerintem ilyenek már csak modpack-ban vannak. A köd eltávolító nem tiltott, ha jól tudom, a másikat nem ismerem.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Frankenstein Bourne

2 éve 8 hónapja #224105 Írta: Dam95
Megválaszolva: Dam95
Szerintetek miért nincsenek éjszakai pályák WoT-ba ? Armored Warfareba és WarThunderbe bevált sztem.

2 éve 8 hónapja #224119 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Sziasztok!
Kéne egy kis segítség,egy ismerősöm ki szeretne lépni a klánjából és tőlem kért segítséget,de nekem fogalmam sincs,hogy hogy kellene kilépnie,csak valami olyasmi rémlik,hogy a wot oldalán kell valahol.Ha valaki leírná,hogy mit kell csinálnia,azt nagyon megköszönném. :)

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74

2 éve 8 hónapja #224121 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne
Belépsz az accountoddal, ott rámész a Community lefelé mutató nyilára, kiválasztod a Clans opciót. Ott elő jön a Klán amiben éppen benne vagy. Bal alsó sarok környékén a Help gomb fölött ott van hogy Leave Clan. Arra rá mész és kész is. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger

2 éve 8 hónapja #224127 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

Frankenstein Bourne beküldte: Belépsz az accountoddal, ott rámész a Community lefelé mutató nyilára, kiválasztod a Clans opciót. Ott elő jön a Klán amiben éppen benne vagy. Bal alsó sarok környékén a Help gomb fölött ott van hogy Leave Clan. Arra rá mész és kész is. ;)

:thx: :thx2: :thx3:

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74

2 éve 8 hónapja #224237 Írta: jamon_serrano
Vannak a játékban olyan tankok, amikben nincs rádiós. Ilyenkor a helyzetfelismerést is a parancsnokra lehet ráképezni. Ezzel kapcsolatban három kérdésem lenne a hozzáértőkhöz:

1. Mi lesz ezzel a képességgel, ha a parancsnokot átképzem olyan tankra, ahol egyébként van rádiós?
2. Ha megmarad ez a képesség, ugyanúgy működni fog az új tankban?
2. Ha a rádiósnak is megvan a képessége, esetleg összeadódnak?

Köszönöm szépen a válaszokat!

2 éve 8 hónapja #224239 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Ezt már kérdeztem én is.

Sajna minden képzettség csak azon a legénységi tagon működik akire való :(
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: jamon_serrano

2 éve 8 hónapja #224240 Írta: MagicofMerlin
Megválaszolva: MagicofMerlin

jamon_serrano beküldte: Vannak a játékban olyan tankok, amikben nincs rádiós. Ilyenkor a helyzetfelismerést is a parancsnokra lehet ráképezni. Ezzel kapcsolatban három kérdésem lenne a hozzáértőkhöz:

1. Mi lesz ezzel a képességgel, ha a parancsnokot átképzem olyan tankra, ahol egyébként van rádiós?
2. Ha megmarad ez a képesség, ugyanúgy működni fog az új tankban?
2. Ha a rádiósnak is megvan a képessége, esetleg összeadódnak?

Köszönöm szépen a válaszokat!

Tudtommal ha olyan tankba teszed át ahová már kell rádiós külön, akkor a parancsnok ezen képessége inaktív lesz. Működni nem fog és nem is adódik hozzá a rádiós ugyanezen képességéhez. Tehát lesz egy x %-os skill a parancsnokon ami semmire nem jó
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: jamon_serrano

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.