Jelenleg 277 vendég és 2 tag online

Csak egy-két kérdés!

2 éve 9 hónapja #223684 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

McArthur beküldte: Üdv!valami kiszivárogtatás volt,hogy mit kapunk újévkor?

Persze.Titkos WG források jelentése alapján újévkor megkapjuk a 2017-es évet. Ezen kívül 15-0, 14-1, 13-2...stb csatákat, +25% RNG-t, top tier MM-et. Vagy ha éppen nem mi, akkor valaki más a 29 emberből biztosan. :trollol:
Ja, majd elfelejtettem: megkapjuk a lehetőséget, hogy vegyünk goldért/pénzért prémium tankokat, fiókot, kreditért normál tankokat, free xp-ből átugorjunk nemtetszik tankokat. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 9 hónapja #223747 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Sziasztok, ti hogy viselkedtek ha csata kezdéskor csapattársatok kék? Komolyan kiváncsi lennék rutinos játékosok véleményére (őszintén szólva én nagyon szélsőségesen reagálok rá)

2 éve 9 hónapja #223749 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
A hozott kékség valami korábbi bénaságra, de inkább konfliktusra utal. Az előzményeket nem tudjuk, lehet "vétlen" elszenvedője valamilyen atrocitásnak. De számomra legalább is gyanús az ilyen játékos. / Pedig már - gondolom - valamennyien voltuk bekékülve./
Én a játék elején figyelni szoktam, hogy mit csinál. Játszik rendesen és igyekszik megszabadulni bélyegétől, vagy egy troll és szórakozik tovább. Volt, hogy lőttem ki csapatból saját kék játékost.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #223752 Írta: Tekagi
Kösz, én gyanakodva figyelem kék csapattársat, kockázati tényező. Igen volt h én is likvidáltam már. De akkor szidták is. Ha meg már kezdőkörben nekiáll lövőldőzni....(én még sohasem voltam kék)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #223758 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
Köszönjük Emese! :troll: csak trollkodok, frappáns volt a válaszod! :applause: :blondy:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

2 éve 9 hónapja #223759 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Tekagi beküldte: Sziasztok, ti hogy viselkedtek ha csata kezdéskor csapattársatok kék? Komolyan kiváncsi lennék rutinos játékosok véleményére (őszintén szólva én nagyon szélsőségesen reagálok rá)

Nem ismered az elozmenyeket, igy kell neki adni egy eselyt. Ha tovabbra is a csapat ellen van, akkor ki kell loni a picsaba.

En sokszor azert vagyok kek, mert megoltem a csapattarsat aki akadalyozott abban hogy lehozzam a csatat. En azert jatszok, hogy nyerjen a csapat, neki meg mindegy csak elsusse az agyut.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: McArthur, Tomat

2 éve 9 hónapja #223763 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
A kékeket én is hasonlóképpen kezelem - ha látom hogy játszik normálisan, ami hamar lejön, akkor minden OK, de ha gyanús már megy is a min. 2 lövés.
Ritkán kékülök be de előfordul velem is hogy elszakad a cérna - utána viszont igyekszem azt mutatni a csapatnak hogy nem troll vagyok hanem hasznos játékos aki igyekszik hozzátenni valamit a játékhoz. Csak azért mert kékként léptem be a csatába még egyszer se csaptak ki.

Balista1 beküldte: A hozott kékség valami korábbi bénaságra, de inkább konfliktusra utal. Az előzményeket nem tudjuk, lehet "vétlen" elszenvedője valamilyen atrocitásnak. De számomra legalább is gyanús az ilyen játékos. / Pedig már - gondolom - valamennyien voltuk bekékülve./
Én a játék elején figyelni szoktam, hogy mit csinál. Játszik rendesen és igyekszik megszabadulni bélyegétől, vagy egy troll és szórakozik tovább. Volt, hogy lőttem ki csapatból saját kék játékost.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

2 éve 9 hónapja #223765 Írta: Tekagi

dobilaci beküldte:

Tekagi beküldte: Sziasztok, ti hogy viselkedtek ha csata kezdéskor csapattársatok kék? Komolyan kiváncsi lennék rutinos játékosok véleményére (őszintén szólva én nagyon szélsőségesen reagálok rá)

Nem ismered az elozmenyeket, igy kell neki adni egy eselyt. Ha tovabbra is a csapat ellen van, akkor ki kell loni a picsaba.

En sokszor azert vagyok kek, mert megoltem a csapattarsat aki akadalyozott abban hogy lehozzam a csatat. En azert jatszok, hogy nyerjen a csapat, neki meg mindegy csak elsusse az agyut.

Hogy tudd akadályozni csapattárs? Engem egyedül arty akadályozott még (kilőtt pitsába) troll szakasznál meg nyelek egyet, elvégre lehet csak valaki kisgyerekét, kezdő cimbijét hozta be megmutattni milyen egy 5+os meccs. De Balista1-el értek egyet ne haragudj, ha kék s játék közben ismét csapattársat lő, van rá esély kilövőm. Off: miota nincs autoaim, vagyis tilos, megszaporodtak kék csapattagok, azért is kérdeztem.

2 éve 9 hónapja #223768 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Tekagi beküldte:
Hogy tudd akadályozni csapattárs?.

Kitol a fedezekbol.

Beall elem a lovonalba es nem lo, csak forgatja a tornyat.

Blokkol.

Belem lo ok nelkul.

Elkezdi loni valamelyik masik csapattarsat.

Beall mogem a spotter bokorba, en konnyu tankkal vagyok, o E-75-el.

Sokat beszel feleslegesen a chat-en. :troll:

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KopiBDW, Tekagi, DURR_BELE_BUMM

2 éve 9 hónapja #223769 Írta: Tekagi

F3rmi beküldte: A kékeket én is hasonlóképpen kezelem - ha látom hogy játszik normálisan, ami hamar lejön, akkor minden OK, de ha gyanús már megy is a min. 2 lövés.
Ritkán kékülök be de előfordul velem is hogy elszakad a cérna - utána viszont igyekszem azt mutatni a csapatnak hogy nem troll vagyok hanem hasznos játékos aki igyekszik hozzátenni valamit a játékhoz. Csak azért mert kékként léptem be a csatába még egyszer se csaptak ki.

Balista1 beküldte: A hozott kékség valami korábbi bénaságra, de inkább konfliktusra utal. Az előzményeket nem tudjuk, lehet "vétlen" elszenvedője valamilyen atrocitásnak. De számomra legalább is gyanús az ilyen játékos. / Pedig már - gondolom - valamennyien voltuk bekékülve./

F3rmi Te már láttál játszanni :) Tudod nálam nagyobb noob kevés van, mégse lőttek ki csapattársak, szóval mi ez a csapattárs akadályoz? Meg elszakadt cérna? Mit csinál csapattag h olyan humánus, türelmes, kiemelkedően jó játékost fel tud idegelni mint Te?

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #223770 Írta: Tekagi

dobilaci beküldte:

Tekagi beküldte:
Hogy tudd akadályozni csapattárs?.

Kitol a fedezekbol.

Blokkol.

Belem lo ok nelkul.

Nah, mondom én h noob vagyok, ezek közül van amin simán napirendre térek (1--2---7) mert gondolom ő a vérprofi, jobb a gépe, tudja mit csinál :) Köszönöm szépen h összefoglaltad. Szerk: mondjuk az zavar mikor elsők közt kilőtt csapattag, úgy dönt irányitja csapatot :cheer:

2 éve 9 hónapja #223793 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

dobilaci beküldte:
Kitol a fedezekbol.

Blokkol.

Belem lo ok nelkul.

+ Cikizte a bőrnadrágomat és a kezemre ütött. :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Tekagi, Serious_Black, Frankenstein Bourne

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #223807 Írta: padi73
Megválaszolva: padi73
Üdv.
Mi lett a francia tankokkal??
Ha nekimegyek 1 bokornak akkor is lőszerrekeszt kapok???
Eddig nem kaptam összesen ennyi lőszerrekeszt mint most :(

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #223809 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

Tekagi beküldte:

dobilaci beküldte:

Hogy tudd akadályozni csapattárs? Engem egyedül arty akadályozott még (kilőtt pitsába) troll szakasznál meg nyelek egyet, elvégre lehet csak valaki kisgyerekét, kezdő cimbijét hozta be megmutattni milyen egy 5+os meccs. De Balista1-el értek egyet ne haragudj, ha kék s játék közben ismét csapattársat lő, van rá esély kilövőm. Off: miota nincs autoaim, vagyis tilos, megszaporodtak kék csapattagok, azért is kérdeztem.

Kb. 1 hete megvettem az 4. svéd td-t. Első meccsen elindultam, és eléggé elől álltam be, de azért nyilván nem spot pozícióban. Az egyik lightunk nekiállt lökdösni, kitolni. Ráfordultam és bumm. A trollágyú meg működött, kimúlt. Erre nekem ugrott egy t28, hogy report, idiot, stb., ő is nekiállt lökdösni, kitolni. Szerencsém volt, mert bár ő volt az erősebb, de valahogy csak elém került. Bumm és neki is vége volt. Azt hittem, bannolnak, de nem. Bekékültem, de szerintem csak saját magam előtt, kb. 10 meccsre. Az aktuális meccset nem befolyásoltam, mert mire kivégeztem ezt a két hülyét, már egyedül maradtam, mindenkit kinyírtak.

Egyébként van olyan játékos, aki direkt arra játszik, hogy kilövesse veled magát. Eléd áll, hogy ne tudj tőle továbbmenni. Ha ki akarod kerülni, megint eléd bújik. Nem túl gyakori, de azért előfordul. Ha pechje van, trollágyússal kötekszik. :troll:

2 éve 9 hónapja #223853 Írta: Firemanhun
Megválaszolva: Firemanhun
Sziasztok! 2 kérdésem lenne!
Nagyon sok lövésem elveszik, azt hittem, hogy beképzelem, mert nem akartam elhinni, hogy jól látom, de egyik nap itt sógorom mellettem(nem tudta a gondom) és ő is felháborodott, hogy hová tűnt a lövés...
Mi lehet az oka ennek a sok lövés elveszésnek? SD- ben nyomom, ajánlott felbontásban(magas minőség)
A másik kérdésem, hogy tudtod-e köd eltávolítót és autoequipet? A micropatch óta nem találok jót....
Előre is köszönöm a segítséget!

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.