Jelenleg 408 vendég és 7 tag online

Csak egy-két kérdés!

2 éve 5 hónapja #222989 Írta: Quentin_KR
Megválaszolva: Quentin_KR

INFARKTUS beküldte: Sziasztok.
kezdő kérdés ami ciki de hát na.....Ha csinálok képernyőről print screent (nem a wotba) akkor azt hol találom meg.paint nem találom a listába.ja és win 10 van.Válaszokat előre is köszi.

Ez èrdekes. Nekem van win 10-el paint (kereső kidobja) . Oda Ctrl+v s màr benn is van a kèp...

"Nem az számít hogy veszítesz vagy győzöl, hanem az, hogy én veszítek-e vagy győzök!" :-) (Weinberg)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 5 hónapja #222992 Írta: INFARKTUS
Megválaszolva: INFARKTUS
ez érdekes-megtaláltam :)

2 éve 5 hónapja #222994 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Ez XVM feature, nem alap kliens... az a gond, hogy csak az XVM userek látják ...

2 éve 5 hónapja #223227 Írta: Sics
Van egy perk, a "Célmegjelölő" avagy "Designated target"

Nem értem, hogy is működik ez pontosan.

A: Rá kell raknom a célkeresztet egy tankra, és akkor látszik csak +2 másodpercig
B: Minden felspotolt tank +2 másodpercig látszik (ennek ugye aktív spotnál van főleg jelentősége..)

2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #223228 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Sics beküldte: Van egy perk, a "Célmegjelölő" avagy "Designated target"

Nem értem, hogy is működik ez pontosan.

A: Rá kell raknom a célkeresztet egy tankra, és akkor látszik csak +2 másodpercig
B: Minden felspotolt tank +2 másodpercig látszik (ennek ugye aktív spotnál van főleg jelentősége..)

Természetesen A.

Találtam egy példát,, hogy ez milyen játékmenettel járhat.

Továbbá:
wotlabs.net/art...arget/

2 éve 5 hónapja #223230 Írta: Sics
Köszi. Úgy tűnik nem túl sokszor hasznos... bokorból visszatolatós lődözésnél jön leginkább jól úgy nézem...

2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #223231 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

Sics beküldte: Köszi. Úgy tűnik nem túl sokszor hasznos... bokorból visszatolatós lődözésnél jön leginkább jól úgy nézem...

Az egy jó példának tűnik. De olyan ritkán látom jelentőségét, hogy mint a másik topikban is írtam, először mindenképpen DeadEye.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

2 éve 5 hónapja #223461 Írta: vadmagyar
Megválaszolva: vadmagyar
Üdv emberek!
Régen játszottam már és most azt veszem észre,hogy az akciókban megszerzett pótellátmányokat nem lehet eladni? Vagy van valami megoldás rá?
Előre is köszi!

2 éve 5 hónapja #223604 Írta: _Aerol_
Megválaszolva: _Aerol_
Üdv!
Mi történik, ha sokáig nem lépek be a játékba?
Mintha olvastam volna olyasmit, hogy bizonyos idő elteltével eltűnnek a kifejlesztett, garázsban lévő tankok.
Van magyar nyelvű ászf a wothoz?

Előre is köszönöm a választ!

2 éve 5 hónapja #223606 Írta: Balu1990
Megválaszolva: Balu1990

_Aerol_ beküldte: Üdv!
Mi történik, ha sokáig nem lépek be a játékba?
Mintha olvastam volna olyasmit, hogy bizonyos idő elteltével eltűnnek a kifejlesztett, garázsban lévő tankok.
Van magyar nyelvű ászf a wothoz?

Előre is köszönöm a választ!

Szia ÁSZF van. ha jól emlékszem a Login képernyőn tudod megnyitni, de amúgy ninc silyesmi, hogy eltűnnek tankok, olyan létezik, hogy ha kihagysz 2-3 hetet akkor sokkal kegyesebb veled az RNG, ezt ki lehet próbálni működik. :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Aerol_

2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #223608 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Pontosan hogy mukodnek a bot programok? Elobb volt egy Borsig csapattars a jatekban aki vegig nem csinalt semmit, allt mozdulatlanul a bazis mellett, a vegen mikor spotot kapott elkezdett egy helyben forogni korbe-korbe. O bot volt?

Targytalan, mert valaszolt a jatekon belul, nem bot csak mr 44%-os lengyel jatekos. :troll:

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #223613 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

dobilaci beküldte: Pontosan hogy mukodnek a bot programok? Elobb volt egy Borsig csapattars a jatekban aki vegig nem csinalt semmit, allt mozdulatlanul a bazis mellett, a vegen mikor spotot kapott elkezdett egy helyben forogni korbe-korbe. O bot volt?

Targytalan, mert valaszolt a jatekon belul, nem bot csak mr 44%-os lengyel jatekos. :troll:

Akkor az nem bot volt, hanem egy búgócsiga :trollol:
Tegnap nekem is volt egy lengyel Borsig-os csapattársam és mivel M103-al voltam, végig könyörögtem neki, hogy spotoljon, ha már nem lő semmit, de meg se mozdult. A meccs végén megnéztem és neki is hasonló volt a statja, csak a találati aránya 27% volt :spaz:
Lehet, hogy ugyan az a srác volt Nálad is :cheer:

2 éve 5 hónapja #223616 Írta: _Aerol_
Megválaszolva: _Aerol_
Mostanában elég csúnya vereségsorozatom volt, tegnap 50 csatából 2 győzelem. Ez már nekem sok. Letöröltem és mostanában nem is tervezem felrakni, ezért kérdeztem. Így aztán login oldalam sincs :)

Köszönöm a választ!
További jó játékot!

2 éve 5 hónapja #223618 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

_Aerol_ beküldte: Mostanában elég csúnya vereségsorozatom volt, tegnap 50 csatából 2 győzelem. Ez már nekem sok. Letöröltem és mostanában nem is tervezem felrakni, ezért kérdeztem. Így aztán login oldalam sincs :)

Köszönöm a választ!
További jó játékot!

Kb 2 éve kíváncsiságból játszottam a WOT-tal, de akkor nem fogott meg igazán, így aztán töröltem, el is felejtettem.
Úgy 3-4 hónapja eszembe jutott, hogy volt egy másik fiókom, de már nem tudtam se a felhasználói nevet, se a jelszót.
Szerencsére a régi email-lek között megtaláltam a régi nevet, így kértem egy új jelszót, amivel be tudtam lépni.
Szerintem minden úgy volt ahogy hagytam, semmi nem változott, ha jól emlékszem! Igaz még ezer csatát se mentem akkor. :lol:

2 éve 5 hónapja #223619 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Frankenstein Bourne beküldte:

dobilaci beküldte: Pontosan hogy mukodnek a bot programok? Elobb volt egy Borsig csapattars a jatekban aki vegig nem csinalt semmit, allt mozdulatlanul a bazis mellett, a vegen mikor spotot kapott elkezdett egy helyben forogni korbe-korbe. O bot volt?

Akkor az nem bot volt, hanem egy búgócsiga :trollol:
Tegnap nekem is volt egy lengyel Borsig-os csapattársam és mivel M103-al voltam, végig könyörögtem neki, hogy spotoljon, ha már nem lő semmit, de meg se mozdult. A meccs végén megnéztem és neki is hasonló volt a statja, csak a találati aránya 27% volt :spaz:
Lehet, hogy ugyan az a srác volt Nálad is :cheer:

Elkepzelheto, ezt bartek+akarminek hivtak, nem emlekszem pontosan csak a bartek-re a nevebol. Az en csatamban nem lott. :troll:

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.