Jelenleg 256 vendég és egy tag online

Csak egy-két kérdés!

2 éve 9 hónapja #221932 Írta: LisztQkac
Megválaszolva: LisztQkac
Négyes Ikrek lesznek a svéd hölgyek ? :)

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #221957 Írta: guzu99
Megválaszolva: guzu99

attila651031 beküldte: Négyes Ikrek lesznek a svéd hölgyek ? :)

A töltő barna hosszú hajú... :) Parancsnok még nincs meg...
www.wotinfo.hu/...105700

2 éve 9 hónapja #221959 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Nekem is pont így néz ki mindegyik.

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #221966 Írta: Quentin_KR
Megválaszolva: Quentin_KR

matyiabagoly beküldte:

Nekem három van meg, de különböznek, illetve hárman kétfélék, a rádiós és a vezető egy plasztikai sebésznél járhattak mert a nevük különbözik :P

"Nem az számít hogy veszítesz vagy győzöl, hanem az, hogy én veszítek-e vagy győzök!" :-) (Weinberg)

2 éve 9 hónapja #221968 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Quentin_KR beküldte:

matyiabagoly beküldte:

Nekem három van meg, de különböznek, illetve hárman kétfélék, a rádiós és a vezető egy plasztikai sebésznél járhattak mert a nevük különbözik :P

De az is lehet, hogy férjezettek. :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Quentin_KR

2 éve 9 hónapja #221981 Írta: Kopasz0721
Megválaszolva: Kopasz0721

matyiabagoly beküldte:

Nekem különbözőek voltak mindegyik, de elküldtem őket főzni :troll:
Kár ,hogy pénzt nem kap értük az ember... :silly:

Cogito ergo Bumm... :-)

2 éve 9 hónapja #221998 Írta: Zenobya
Megválaszolva: Zenobya
Sziasztok!

Az egyik csatában 2v2-be maradtunk egymás ellen a végére és innentől a pingem felugrott 999-re. A netem jó volt közben a játékkal sem volt baj se előtte se utána. Ezt mi okozhatja?

2 éve 9 hónapja #222265 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419
Végül nem lett Skorpióm. Ennek oka, hogy este felcsesztem az agyam pár játék alatt és mondtam, hogy ezeknek nem fizetek. Reggelre kipihentem magam, és gondoltam megveszem mégis, 6:10kor gép be, limit módosítás, vásárlás. PayPal nem működik :( 5x próbáltam. Lecsúsztam. Ennek így kellett lennie.
Viszont amiért írtam ide, az az, hogy mivel fizettek Ti? Paypal? Van egy Erste virtuális kártyám, azt használom PayPalon is, de fizethetek azzal direktben is a Wargamingnek?

#FINOALLAFINE

2 éve 9 hónapja #222272 Írta: Jadro
Megválaszolva: Jadro
Fizethetsz direktben is. Kártyaszám, lejárati dátum és CVC kód kell (a 3 jegyű szám). Nem szükséges PayPalon keresztül vásárolni.

WotName: JadroWot

2 éve 9 hónapja #222273 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

Jadro beküldte: Fizethetsz direktben is. Kártyaszám, lejárati dátum és CVC kód kell (a 3 jegyű szám). Nem szükséges PayPalon keresztül vásárolni.

Nem szükséges. De azért jó lenne.

2 éve 9 hónapja #222275 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419
A PayPal biztonságosabb? Mert én így gondoltam eddig, ezért próbáltam azt használni, de párszor már nem sikerült. Valutaváltásnál van különbség?

#FINOALLAFINE

2 éve 9 hónapja #222276 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Paypalt én rég használtam, de bankkárytás fizetésnél csak az euró napi árfolyama számít, semmi más költség nincs, szerintem a Paypal nem adja olcsóbban az eurót :) , így tehát ott is ennyi lehet az ár.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pepe0419

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #222303 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

pepe0419 beküldte: A PayPal biztonságosabb? Mert én így gondoltam eddig, ezért próbáltam azt használni, de párszor már nem sikerült. Valutaváltásnál van különbség?

Nyilvánvalóan biztonságosabb. Pont ezért találták ki.

Attól biztonságosabb,hogy nem kerülnek ki a kártyád adatai a netre minden vásárláskor, illetve az eladó sem kerül a kártyaadataid birtokába, így nem történhet visszaélés. Amire ha rákeresel, bőven találsz példát. (Azért írtam most le, mert mikor egyszer szóba került, egy-két ember nekem esett, hogy milyen hülye vagyok, hogy nem bízok az online kártyás fizetésben.)

2 éve 9 hónapja #222304 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

pepe0419 beküldte: Végül nem lett Skorpióm. Ennek oka, hogy este felcsesztem az agyam pár játék alatt és mondtam, hogy ezeknek nem fizetek. Reggelre kipihentem magam, és gondoltam megveszem mégis, 6:10kor gép be, limit módosítás, vásárlás. PayPal nem működik :( 5x próbáltam. Lecsúsztam. Ennek így kellett lennie.
Viszont amiért írtam ide, az az, hogy mivel fizettek Ti? Paypal? Van egy Erste virtuális kártyám, azt használom PayPalon is, de fizethetek azzal direktben is a Wargamingnek?

Amióta lehetséges minden ügyletet a sima bakkártyámmal intézek a neten, semmilyen problémám nem volt belőle (kopp-kopp-kopp).
Egyszer rendeltem olyan külföldi oldalról, ahol valamiért nem tudtam a bankkártyámmal fizetni, ott egy ismerős kisegített (ő kifizette paypallal, én átutaltam neki).

Játékosnév: szeni17

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #222305 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
PayPal-es fizetés előnye:
Nem kell a bankkártyád adatait mindenhova beírogatni (Bank, Név, Kártyaszám, Lejárat, Biztonsági kód), csak a PayPal oldalra, amikor regisztrálsz.
Moindig azonos felületen kell belépned, ismerős körülmények között fizetsz.

PayPal hátránya:
A felhasználóneved és jelszavad kell csak a fizetéshez. (Tehát a böngészőben véletlen SE jegyeztesd meg őket a PayPal oldalhoz!)

Szerk.:
Ha spyware lopja az adatot, akkor viszont mindegy, hogy melyiket használod! Szóval első a biztonság, használj naprakész virkergetőt!

Trollz be flippin' out, Mon!

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.