Jelenleg 488 vendég és 7 tag online

Csak egy-két kérdés!

3 éve 1 hónapja #209160 Írta: setelekot 1
Megválaszolva: setelekot 1
Nekem ezzel a frissítéssel elszállt a gold lőszer újra töltésének, ill. használatának a lehetősége. Nagyon jó. A WG takarékoskodik a kreditemmel. :trollol:

"...számukra a lét legszentebb pillanata az, ha egyedül nézhetnek szembe minden ellenséggel." Frank Herbert

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #209164 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

setelekot 1 beküldte: Nekem ezzel a frissítéssel elszállt a gold lőszer újra töltésének, ill. használatának a lehetősége. Nagyon jó. A WG takarékoskodik a kreditemmel. :trollol:

MrSchefftől a megoldás: Sziasztok! Jött ma egy update, és ami az új játékmódon túl érdekelhet benneteket az egy hiba és persze a megoldás rá. :)
Először arra gondoltam, hogy a WG megpróbálja megoldani a rákot, amit máshol csak Grillének neveznek és a gold ammo kivételével újra futhatunk normális random csatákat, de sajnos megint csak szeretett cégünk egy újabb baklövéséről beszélhetünk. Pedig gondolkoztam rajta, hogy mégiscsak lesz random live szeptemberben. :(
Adott a probléma: nem lehet újratölteni a gold lőszert.
Megoldás: megveszed kreditért, majd leokézod aranyért.
Nem elfelejteni: kapcsold ki az automatikus újratöltést. (Nehogy csata után megvegye neked aranyért.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: setelekot 1, dotty

3 éve 1 hónapja #209673 Írta: Wood
Megválaszolva: Wood
Sziasztok . tudom hogy van már ilyen topik de sajnos nincs benne az ami nekem kell .
azt szeretném meg tudni hogy a régebbi verziós replayeket hogyan lehet lejátszani ? ˙( nekem az nem vált be hogy a régi replay-t bele húzom az exe fájl ba társítom ´) mert el indul de betöltéskor crashel a játék ha valaki tudja a válszt az szájba rágósan irja le legyen olyan szives kösszönöm :) :D

3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #209674 Írta: Padre
Megválaszolva: Padre

Wood beküldte: Sziasztok . tudom hogy van már ilyen topik de sajnos nincs benne az ami nekem kell .
azt szeretném meg tudni hogy a régebbi verziós replayeket hogyan lehet lejátszani ? ˙( nekem az nem vált be hogy a régi replay-t bele húzom az exe fájl ba társítom ´) mert el indul de betöltéskor crashel a játék ha valaki tudja a válszt az szájba rágósan irja le legyen olyan szives kösszönöm :) :D

Igen van sok topic amiben nincs mindenre válasz, de ez nem azt jelenti, hogy mindenért új topicot kell nyitni. Ott is feltehetted volna kérdésed.
Nyitok én is párat. Nem üt át. Lepattanók. Hogyan játsz okosan. MM stb stb stb.

3 éve 1 hónapja #209676 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender
Bal oldal, hasznos oldalak. Itt találod a régebbi klienseket, felrakod azt, ami kell és kész is vagy. :)

The enemy's gate is down!
Melléklet:

3. GM: Pz. III/IV, Chi-Nu, Chi-Nu Kai, Pz. IV H, T-34, M4, Pz. T 25, Crusader, T67, Chaffe, StuG III G, Strv m/42, Leopard, M4A3E2, M4A3E8, T37, Type 64, KV-85, T-34-85M, Cromwell, VK 28.01, Comet, T20, T71 DA, T71 CMCD, LTG, Leo, E 25, Panther/M10, T25/2, T25 Pilot Number 1
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Wood

3 éve 1 hónapja #209682 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Eltekintve attól, hogy nagyon kedvellek Kopasz/Zsolti: szerintem az Ender féle hsz-eket kellene erőltetni; majd a modik összeollózzák.

Az új emberek általában megakadnak, kérdeznének: ippen beregisztrált, nem fog keresgélni a fórumon, mert azt sem tudja, hol van ...

Aki tud, válaszoljon, lehetőleg építő módon, 'oszt várjuk meg a modikat; természetesen ez minden fórumon probléma, mert a régi tagoknak böki a csőrét :)

Ezt nem Neked szántam (nem csak), de most úgy megérett, kikívánkozott: sok régi (és VIP) tag ezen akad fent: engedd el, segíts, majd a VIP vagy az Adminok topikban lehet őket nógatni, ha esetleg nem tennék a dolgukat :)

Üdv.:

Lord
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wotlajko

3 éve 1 hónapja #209764 Írta: Padre
Megválaszolva: Padre

Lord_Loga beküldte: Eltekintve attól, hogy nagyon kedvellek Kopasz/Zsolti: szerintem az Ender féle hsz-eket kellene erőltetni; majd a modik összeollózzák.

Az új emberek általában megakadnak, kérdeznének: ippen beregisztrált, nem fog keresgélni a fórumon, mert azt sem tudja, hol van ...

Aki tud, válaszoljon, lehetőleg építő módon, 'oszt várjuk meg a modikat; természetesen ez minden fórumon probléma, mert a régi tagoknak böki a csőrét :)

Ezt nem Neked szántam (nem csak), de most úgy megérett, kikívánkozott: sok régi (és VIP) tag ezen akad fent: engedd el, segíts, majd a VIP vagy az Adminok topikban lehet őket nógatni, ha esetleg nem tennék a dolgukat :)

Üdv.:

Lord

Igazad van :beer2: , de nem igérek semmit :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga

3 éve 3 hete #210453 Írta: Fakika
Megválaszolva: Fakika
Sziasztok,

a frissítés óta nagyon gyenge a grafikai minőség,a gépemen. Előtte élvezhető volt, minimum grafikai beállításon.
A videókártyám nagyon alap intel hd graphics 3000.
Van valakinek tapasztalata, ez a kártya már alkalmatlan játszásra, vagy valami más lehet a hiba?

Köszönöm előre is a válaszokat

3 éve 3 hete #210492 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Fakika beküldte: Sziasztok,

a frissítés óta nagyon gyenge a grafikai minőség,a gépemen. Előtte élvezhető volt, minimum grafikai beállításon.
Van valakinek tapasztalata, ez a kártya már alkalmatlan játszásra, vagy valami más lehet a hiba?

Ez a vezérló mindig is alkalmatlan volt a játékra. 10-20e Huf körül találsz már használt karikat amik talán már alkalmasabbak
Itt egy példa: hardverapro.hu/...256bit

3 éve 3 hete - 3 éve 3 hete #210494 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender

Szia!

Az Intel HD széria egy integrált, játékra csak visszafogottan alkalmas videokártyacsalád. Mindenesetre egy illesztőprogram frissítés segíthet (ha laptop, adnál egy modellszámot?). A grafikai beállítások "részletek" pontjánál szedj le minden a minimumra (a megjelenítés távolságát maxra), elsimítás ki. Nekem így akadozás/melegedés nélkül fut szintén integrált videokártyával. :)

The enemy's gate is down!
Melléklet:

3. GM: Pz. III/IV, Chi-Nu, Chi-Nu Kai, Pz. IV H, T-34, M4, Pz. T 25, Crusader, T67, Chaffe, StuG III G, Strv m/42, Leopard, M4A3E2, M4A3E8, T37, Type 64, KV-85, T-34-85M, Cromwell, VK 28.01, Comet, T20, T71 DA, T71 CMCD, LTG, Leo, E 25, Panther/M10, T25/2, T25 Pilot Number 1

3 éve 3 hete #210502 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Ender beküldte:

Szia!

Az Intel HD széria egy integrált, játékra csak visszafogottan alkalmas videokártyacsalád. Mindenesetre egy illesztőprogram frissítés segíthet (ha laptop, adnál egy modellszámot?). A grafikai beállítások "részletek" pontjánál szedj le minden a minimumra (a megjelenítés távolságát maxra), elsimítás ki. Nekem így akadozás/melegedés nélkül fut szintén integrált videokártyával. :)

Ugyanott a lehet választani normál és fejlesztett mód között, gyengébb gépekre a normál javasolt.
A 3D gyorsítás viszont legyen maximumon, különben élvezhetetlen a játék.

3 éve 3 hete - 3 éve 3 hete #210581 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Egy kis vitaindító.
Gondoltam, hogy nyitok új topikot, de mivel tudom, hogy sokan nem szeretitek az új topikokat, ezért ide biggyesztem be.
Szóval a téma:KIÉ A KILL?
Tegnap egyik csatában Pataky kolléga belém lőtt, mert szerinte Őt illette volna a kill. Gondoltam visszalövök, de ezzel likvidáltam volna, amit meg nem akartam. A szakasztársától megtudtam, hogy mivel az ellenfél Őt lőtte meg, ezért Ővé a kill. Hát ez is egy nézet . bár szerintem egy kicsit érdekes. Ha mondjuk engem egész csata alatt nem sebeznek, mert nem találnak el, lepattannak, stb. ,akkor Én nem lőhetek ki senkit? Vagy nézhetjük az Én oldalamról is, a Torta 2000 HP-jából leszedtem 1253-at, akkor engem illet a kill? Szerintem azé a kill, aki lelövi.
Ti hogy látjátok?
KIÉ A KILL?

Ja a végén még azt is megkaptam, hogy örüljek a kárpótlásnak, mert sebzésem úgy sem lesz sok. Top sebzőként, top xp szerzőként végeztem, mindkét csapatban. :lol:

Replaj, ha valakit érdekel az egész történet:

wotreplays.com/...#stats
Mellékletek:

3 éve 3 hete #210584 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW
Azé a kill aki hamarabb be tölt,ennyi ezen nincs mit agyalni ;)

MaximusAquila
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, bandras32, Szete58, Sics, Tomat

3 éve 3 hete #210598 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

bandras32 beküldte: Egy kis vitaindító.
Gondoltam, hogy nyitok új topikot, de mivel tudom, hogy sokan nem szeretitek az új topikokat, ezért ide biggyesztem be.
Szóval a téma:KIÉ A KILL?
Tegnap egyik csatában Pataky kolléga belém lőtt, mert szerinte Őt illette volna a kill. Gondoltam visszalövök, de ezzel likvidáltam volna, amit meg nem akartam. A szakasztársától megtudtam, hogy mivel az ellenfél Őt lőtte meg, ezért Ővé a kill. Hát ez is egy nézet . bár szerintem egy kicsit érdekes. Ha mondjuk engem egész csata alatt nem sebeznek, mert nem találnak el, lepattannak, stb. ,akkor Én nem lőhetek ki senkit? Vagy nézhetjük az Én oldalamról is, a Torta 2000 HP-jából leszedtem 1253-at, akkor engem illet a kill? Szerintem azé a kill, aki lelövi.
Ti hogy látjátok?
KIÉ A KILL?

Ja a végén még azt is megkaptam, hogy örüljek a kárpótlásnak, mert sebzésem úgy sem lesz sok. Top sebzőként, top xp szerzőként végeztem, mindkét csapatban. :lol:

Replaj, ha valakit érdekel az egész történet:

wotreplays.com/...#stats

A T44 küldi miatt sok a debil... Én nem is válaszoltam volna a barmának.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, Szete58, Sics

3 éve 3 hete #210600 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

bandras32 beküldte: Szerintem azé a kill, aki lelövi.

Szerintem is.

Még sohasem láttam, hogy valaki befizette/letette volna a foglalót, hogy az a tank ott, az az övé... :whistle:

Nem vagy Te tehenész, hogy a barmokkal foglalkozz! Naugyehogyugye?!

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, Sics

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.