Jelenleg 501 vendég és 7 tag online

Csak egy-két kérdés!

3 éve 2 hete #201396 Írta: Flanker
Megválaszolva: Flanker
Kharkov és Sztálingrád mióta olyan ritka hogy max. havi 1-szer dob ezekre a pályákra? Tudom hülye kérdés, csak hiányzik a változatosság és nem jó folyton 1-2 pályán játszani. Miután újrakezdtem azt hittem kivették, mígnem bedobott 1-szer erre a 2 pályára ami azóta sem ismétlődött, pedig több száz csatát játszottam.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hete #201397 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN
Sokan utálták, ezért alacsonyra vették a gyakoriságát.

Salt mines
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Flanker, MacAulish

3 éve 2 hete #201416 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

Dodge94HUN beküldte: Sokan utálták, ezért alacsonyra vették a gyakoriságát.

Én meg azt utálom, hogy sokszor vagyok a vesztes csapatban, annak is alacsonyra vehetnék a gyakoriságát :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #201418 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

Nemrég ez eszebe jutott, amikor a pályákról volt szó. Konkrétan egy vagy több pálya gyakori ismétlődésére keresik a játékosok a magyarázatot. Valalki írta, hogy bug a gyakori pályaismétlődés.
De volt szavazás, hogy melyek a legkevésbé kedvelt pályák és ezek lettek megszavazva. Nyilatkozta valaki a wG-től, hogy nem veszik ki, viszont beállítják, hogy kevesebbszer dobja a gép. No ha ezt sikerült megoldani, a másik problémát miért nem? Elég érdekes...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 2 hete #201463 Írta: INFARKTUS
Megválaszolva: INFARKTUS
Sziasztok.
Játék közben ha sok ellenség rám esik vagy én esek bele sokba akkor a játék belaggol kb0,5 sec-re és ez a jelenség jelentkezik akkor is amikor előre megyek pl spotolni és zoomolok.Mi lehet a probléma?Megköszönném építő jellegü tanácsotokat.min grafikán játszok.net 30-as

3 éve 2 hete #201470 Írta: Medden_EU
Megválaszolva: Medden_EU

INFARKTUS beküldte: Sziasztok.
Játék közben ha sok ellenség rám esik vagy én esek bele sokba akkor a játék belaggol kb0,5 sec-re és ez a jelenség jelentkezik akkor is amikor előre megyek pl spotolni és zoomolok.Mi lehet a probléma?Megköszönném építő jellegü tanácsotokat.min grafikán játszok.net 30-as

Gyenge a géped. Ha már minimum grafikán játszol nem igen lehet mit tanácsolni.

"Ha három madár lehetnék, felülről láthatnám, ahogy magam alatt repülök!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: INFARKTUS

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #201490 Írta: Kopasz0721
Megválaszolva: Kopasz0721
Tudok jókat is ha akarok csak elfogyott a kedv...

Cogito ergo Bumm... :-)
Mellékletek:

3 éve 2 hete #201491 Írta: Kopasz0721
Megválaszolva: Kopasz0721

dobilaci beküldte:

Kopasz0721 beküldte: Hi!
Érdeklődnék tudja-e valaki?
Hogyan tudnám minél gyorsabban a lehető legjobban lerontani a statomat?

Ugyanez a jatekbeli neved is? Mert akkor nem ertem miert akarnad tovabb rontani.

Hi!

Úgy értem teljesen gatyára feketére ill. amennyire lehet lerontani mert kíváncsi vagyok mikor kezd jobb csatákat adni... Egy ideje már általában nagyrészt eleve bukó csatákat ad ezért nem is erőlködöm ,megyek úszni vagy átrongyolok középen lövés nélkül :) ritkán meg olyan ,hogy akármit csinálok nyerek,
szinte minden kapáslövés talál ,átüt,én majd mindent pattintok ... ,
vicces csak így nem szeretek játszani.
Gondoltam megpróbálom bot szintre tenni az accot, hogy változik-e valami?
Egy darabig próbáltam odafigyelve a legtöbbet kihozni magamból de akkor is szépen ment le a winrate.
(nem vagyok túl jó de nem is veszek véresen komolyan egy játékot... :-) )
Gyakran 15:0, vagy hasonló letaroltak bennünket 3 perc alatt, lemmingek egy oldalra stb.
Beleuntam már jó ideje sza*ok bele szinten szórakozom csak a játékkal azért nem hagytam abba mert sokban van.
Köszi.

Cogito ergo Bumm... :-)

3 éve 2 hete #201492 Írta: rezsi70
Megválaszolva: rezsi70

Medden_EU beküldte:

Jahm, nem a net, a gép teljesítménye a hibás.

Ha nem akarsz sokat belefektetni, és megelégszel az alap grafikával, akkor egy pici memória bővítés és egy nem túl drága videó kártya megoldás lehet.

3 éve 2 hete #201495 Írta: rezsi70
Megválaszolva: rezsi70

Kopasz0721 beküldte:

dobilaci beküldte:

Kopasz0721 beküldte: Hi!
Érdeklődnék tudja-e valaki?
Hogyan tudnám minél gyorsabban a lehető legjobban lerontani a statomat?

Ugyanez a jatekbeli neved is? Mert akkor nem ertem miert akarnad tovabb rontani.

Hi!

Úgy értem teljesen gatyára feketére ill. amennyire lehet lerontani mert kíváncsi vagyok mikor kezd jobb csatákat adni... Egy ideje már általában nagyrészt eleve bukó csatákat ad ezért nem is erőlködöm ,megyek úszni vagy átrongyolok középen lövés nélkül :) ritkán meg olyan ,hogy akármit csinálok nyerek,
szinte minden kapáslövés talál ,átüt,én majd mindent pattintok ... ,
vicces csak így nem szeretek játszani.
Gondoltam megpróbálom bot szintre tenni az accot, hogy változik-e valami?
Egy darabig próbáltam odafigyelve a legtöbbet kihozni magamból de akkor is szépen ment le a winrate.
(nem vagyok túl jó de nem is veszek véresen komolyan egy játékot... :-) )
Gyakran 15:0, vagy hasonló letaroltak bennünket 3 perc alatt, lemmingek egy oldalra stb.
Beleuntam már jó ideje sza*ok bele szinten szórakozom csak a játékkal azért nem hagytam abba mert sokban van.
Köszi.

A winrate akár ellentétesen is változhat a WN8 értékeddel szemben. Összekapcsolódnak vitathatatlanul, de a "tudásodat" az Effi és WN8 mutatja pontosabban.

Jól értem? : Azért nem hagytad abba a játékot, mert sokban van? :)

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #201501 Írta: uuee
Megválaszolva: uuee

rezsi70 beküldte:
Ha nem akarsz sokat belefektetni, és megelégszel az alap grafikával, akkor egy pici memória bővítés és egy nem túl drága videó kártya megoldás lehet.

Full minimumon a wot nem használ 1gb ramot sem. A sok ellenfél esetén akadás inkább arra utal, hogy a CPU a kevés (amiből viszont bármilyen grafon jól jön legalább egy ~2.5GHz-es c2d)

3 éve 2 hete #201503 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Tanácsot mindig lehet adni csak nem biztos,hogy kivitelezhető a megvalósítása.Nálam is pont ugyan ez a gond a 2 számú tartalék,kurblis gépemen.De pl. amit rezsi írt,ezen már az sem kivitelezhető.Na ilyenkor szoktam elővenni az én saját memórianövelőmet (sör),amikor ezt a vackot kell,hogy használjam.Videó kártya bővítés híján meg felveszem a szemüvegem,de akkor nagyon laggol a játék,úgyhogy inkább nem szoktam használni és így természetes 25%-os butításon megy a grafika.

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74

3 éve 2 hete #201504 Írta: Paxton84
Megválaszolva: Paxton84

Medden_EU beküldte:

Sajnos gyenge gépekkel szenvedés a wot. Ezt azért mondom , mert én is így játszom . Intel Pentium cpu 2127 4 gb. ram és egy izmos intel hd 3000 :whistle: . Mondjuk ki bátran egy kalap Sz@ar :) Min. grafikai beállítások után is van még mit tenni . Tömörített textúra csomagok használatával lehet nagyon picit orvosolni a problémát . Igaz gusztustalanul csúnya a játék .

3 éve 2 hete #201505 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

PanzerGunter beküldte:

Nemrég ez eszebe jutott, amikor a pályákról volt szó. Konkrétan egy vagy több pálya gyakori ismétlődésére keresik a játékosok a magyarázatot. Valalki írta, hogy bug a gyakori pályaismétlődés.
De volt szavazás, hogy melyek a legkevésbé kedvelt pályák és ezek lettek megszavazva. Nyilatkozta valaki a wG-től, hogy nem veszik ki, viszont beállítják, hogy kevesebbszer dobja a gép. No ha ezt sikerült megoldani, a másik problémát miért nem? Elég érdekes...

Ha úgy képzeljük el a map poolt, mint egy nagy "kalapot", amibe bedobáljuk a pályákat tartalmazó fecniket X, Y alkalommal, akkor könnyen belátható, hogy egyszerűbb megoldani azt, hogy egy pályát kevesebbszer dobjon, mint hogy ne hasonló pályákat dobjon egymás után.
Szerintem a map pool is változik, lehet hogy mindig van pár favorizált pálya, azért kapunk többször ugyanolyat. Ha viszont egy pálya mondjuk 100x kisebb valószínűséggel szerepel, akkor egyértelműen ritkábban dobja.

Salt mines
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Diarmand

3 éve 2 hete #201511 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Mondjuk azért jobb lenne mindenkinek ha abban a kalapban minden pálya bent lenne, a kevésbé kedvelt pályák ritkábban jönnének , és nem lenne olyan sem vagy legalábbis ritkábban hogy ugyanazon mész egy más után: Amikor 4 évvel ezelött elkezdtem ilyen szinte nem is volt.

Egy baráti vállveregetésre mindig jó vagy nálam !! :)

www.youtube.com...tfthsg

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.