Jelenleg 315 vendég és 3 tag online

Csak egy-két kérdés!

3 éve 2 hónapja #192619 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

szekkernyak beküldte: Srácok ez valami újítás hogy ha foglal az ellenség de valamelyik csapattársad beáll a bázisotokra akkor se áll le?mert emlékeim szerint régen nem ment tovább a csík ha ti is bent álltatok

Csak ütközet módban van az ha beállsz a cap körre megáll a foglalás.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szekkernyak

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #192621 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
basszus ezt 17k csata alatt nem vettem észre........

3 éve 2 hónapja #192759 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Sziasztok.

Elkezdtem az amerikai M4 sherment.De melyik legyen a következő?Az E8 vagy az E2?

3 éve 2 hónapja #192762 Írta: bodogzus
Megválaszolva: bodogzus

eddi11 beküldte: Sziasztok.

Elkezdtem az amerikai M4 sherment.De melyik legyen a következő?Az E8 vagy az E2?

E2
Egy lenézett tank, szemből saját tierjében nehezen sebezhető, gyakorlatilag nehéz tankként kell vele játszani, pontos ágyú nem magas alfa de jó DPM és mehetsz két irányba is vele. A T29 az egyik legélvezhetőbb tank a játékban a T20 is jól játszható.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eddi11

3 éve 2 hónapja #192764 Írta: eddi11

bodogzus beküldte:

eddi11 beküldte: Sziasztok.

E2
Egy lenézett tank, szemből saját tierjében nehezen sebezhető, gyakorlatilag nehéz tankként kell vele játszani, pontos ágyú nem magas alfa de jó DPM és mehetsz két irányba is vele. A T29 az egyik legélvezhetőbb tank a játékban a T20 is jól játszható.

Köszi!

A T29 meg van egész 9.-ig.Azt az ágat szerettem.Bár a T29 nem volt az erősségem de a T32 nagyon szerethető tank.

Szóval E2.

Köszi.

3 éve 2 hónapja #192765 Írta: lipi76
Megválaszolva: lipi76
Sziasztok!

Ma játszok először a 9,15 patch érkezése óta és nagyon lassan lép be a szerverre illetve többször kidobott. Nincs fönt semmilyen mod. Más is tapasztal ilyet?

3 éve 2 hónapja #192775 Írta: eddi11
Próbálj másik szervert választani.A fellépést tapasztaltam én is de le nemdobált.

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #192776 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

lipi76 beküldte: Sziasztok!

Ma játszok először a 9,15 patch érkezése óta és nagyon lassan lép be a szerverre illetve többször kidobott. Nincs fönt semmilyen mod. Más is tapasztal ilyet?

Nekem azóta működik rendesen, hogy kitöröltem a
C:\Users\<a te neved>\AppData\Roaming\wargaming.net\WorldOfTanks\
mappa tartalmát. A beállítások ilyenkor visszaállnak alapértékekre.

szerk:
A WG oldláról letölthető egy program, ami elvégzi a törlést helyetted:
dl-support.warg...ef.zip

3 éve 2 hónapja #192780 Írta: NightShadow
Megválaszolva: NightShadow
Mi van ezzel a sz@rral minden csatából egy év míg ki tudok lépni meg ledobál....
És nem néha hanem folyamatosan ezt csinálja

3 éve 2 hónapja #192784 Írta: Gilgarat
Megválaszolva: Gilgarat
Sajnos én is ezt tapasztalom a mai nap folyamán :(
Egy csatából sem tudok kilépni :izmena:

3 éve 2 hónapja #192796 Írta: vasasocsi
Megválaszolva: vasasocsi
Sziasztok!
Eltűntek a kláncímerek a tankjaimról és a klán összes tagjának a tankjairól! Tud erről valaki valami infót? Előre is köszi! :)

3 éve 2 hónapja #192799 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
Par héttel ezelottig telefonrol total jol elerheto volt az oldal.
pont idealis meretre nagyitotta az oldalakat. Ha nagyitani akartam nagyitottam.

Minden topicot megnyitva az utolso bejegyzes jott be . Most pedig az amit meg nem olvastam..ami azt jelenti h van h 10 oldallal korabbi kommentet dob be.

Android 5.1.1

Gondolom masoknak is androidon pengébb volna az elozo konfig . Mert most olyan mint ha asztali verzio jönne be alapból. Van mod ra ujra igy beloni a dolgot?

3 éve 2 hónapja #192810 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144

phurges00 beküldte: Par héttel ezelottig telefonrol total jol elerheto volt az oldal.
pont idealis meretre nagyitotta az oldalakat. Ha nagyitani akartam nagyitottam.

Minden topicot megnyitva az utolso bejegyzes jott be . Most pedig az amit meg nem olvastam..ami azt jelenti h van h 10 oldallal korabbi kommentet dob be.

Android 5.1.1

Gondolom masoknak is androidon pengébb volna az elozo konfig . Mert most olyan mint ha asztali verzio jönne be alapból. Van mod ra ujra igy beloni a dolgot?

Jacktor megszüntette a mobilbarát verziót mert valami gond volt vele! Kérdezd meg tőle,h mi volt a gond :)

3 éve 2 hónapja #192814 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
Szomorú, mert annak akinek gondja volt vele, átváltott asztali nézetre a böngészőjében...

A többi mobilon ami fut arról nem tudok nyilatkozni. De androidon (gondolom azért az esetek többségében ilyen telefonok vannak a zsebekben) jól ment. :)

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #192830 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz

itzmyl3g3nd beküldte: hiába a 3,4 GHZ(turbo-játék esetén automatikusan bekapcsol) i7 proci és a 7200-as fordulatszámú vinyó én is úgy töltöttem be, hogy már elindult a visszaszámlálás. Miután beraktam az SSD-t elsők között töltök be és még várnom is kell bőséggel mire számolni kezd :D FPS-be nem dob semmit mert azt a Proci és a vidikari határozza meg jórészt. A win10 8 sec alatt feláll mindenestől...

Tehát a játékon semmit nem gyorsit, hanem annyi az előny h 5-10 seccel kevesebbet nézed a betöltőképernyőt s ugyanannyival többet az álló tankokat. A csatakezdésen sem gyorsit semmit, ugyanannyi időt kell kivárni :P . S ezért kidobtad a DVD olvasót. Komolyan ugy érzed h megérte? :trollol: :evil: :lol:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.