wotinfo

5 éve 3 hónapja #51200 Írta: Norby_King_Of_The_HUNS
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Ezt igazából az oldal szerkesztöinek szeretném küldeni.

Külföldön élek és kurva lassan tölti be az oldalakat a net.Minimum 10-15 sec,van amikor be se tölti akkor frissiteni kell.Nem tudom másnak van e ilyen problémája?A kérdés az lenne hogy lehet e valamit csinálni?
Nem igazán értek hozzá.Mennyivel kéne megtámogatni az oldalt a probléma megoldásáért?Esetleg a külföldön élök mint én,összedobhatnánk az árát.

Köszi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #51212 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Én is tapasztalom néha Norby_King_Of_The_HUNS, főleg mikor túlterhelt. Mondjuk jobb mint régen volt. Itt Németországban viszont ahogy hallottam a szolgáltatótól is függ milyen gyorsan tölti a külföldi oldalakat.
Mellesleg ilyesmivel itt szoktuk Jacktort zaklatni:
wotinfo.hu/inde...#50660

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

5 éve 3 hónapja #51232 Írta: zactam
Megválaszolva: zactam
Más ország által üzemeltetett oldalak estében nem csak az oldalt kiszolgáló szerver okozhat lassulás a betöltésben, hanem a cél ország és a kiinduló ország közötti sávszélesség is.
Ezen adományokkal sokat nem tudsz segíteni. Magyarországon a BIX szolgálja ki a be és kimenő forgalmat, ugyan ilyen szervezet minden országban van.

Nincs lehetetlen csak tehetetlen!

5 éve 3 hónapja #51257 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Azért szerintem ha saját szerverről menne a dolog az segíthetne a dolgon!
Tehát gazdag wotos emberek adományokra fel Jactornak egy saját profi szervere! B)

5 éve 3 hónapja #51259 Írta: zactam
Megválaszolva: zactam

RAZERXX beküldte: Azért szerintem ha saját szerverről menne a dolog az segíthetne a dolgon!
Tehát gazdag wotos emberek adományokra fel Jactornak egy saját profi szervere! B)

Részben segítene egy saját dedikált vagy bérelt szerver, de a külföld irányába a BIX-et nem tudod megkerülni és viszont.

Nincs lehetetlen csak tehetetlen!

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.