Jelenleg 288 vendég és 7 tag online

FPS probléma

1 éve 1 hónapja #279032 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

ttocra beküldte: Az utolsó néhány napi tapasztalat: full beállításon fut a videókártyám.
Mégis kb 3 nap alatt leért 110-ről 20fps-re, miközben minden beállítás maradt a helyén. A feladatkezelőben néztem, hogy majd 100%-os teljesítményről szépen learaszolt 30-40%-ra.
Ez nekem kínai

A videókártya drivere valószínűleg leállt, egy újraindítás talán segít rajta.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 4 napja #281713 Írta: Acorp614
Megválaszolva: Acorp614
Sziasztok!

Azzal az érdekes problémával találkoztam, hogy felraktam egy új drivert a kártyához. Az első party 100-115 fps között megy. A következő party-k már a szokott 70-80 fps között mennek. Ez persze pálya függő és a memória is telhet, de pár nap játék után rohamosan kezd esni az fps. Ezt addig engedem, amíg 30fps környékére esik és akkor driver újra rakás következik. Ekkor kezdődik megint minden az elejétől.
Valaki tapasztalt ilyet, vagy hasonlót? Mi volt a megoldás?

A Win10-ben az automatikus frissítés ki van kapcsolva.

Köszi az ötleteket előre is!

1 éve 4 napja #281714 Írta: peterszegvari
Megválaszolva: peterszegvari
Szia!

Külön le kell tiltani a driverek frissítését is a linkelt leírás alapján: www.laptopmag.c...ows-10

Nekem ugyanez volt a gondom és úgy tűnik, hogy megoldotta.

1 éve 4 napja - 1 éve 4 napja #281715 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana

Acorp614 beküldte: Sziasztok!

Azzal az érdekes problémával találkoztam, hogy felraktam egy új drivert a kártyához. Az első party 100-115 fps között megy. A következő party-k már a szokott 70-80 fps között mennek. Ez persze pálya függő és a memória is telhet, de pár nap játék után rohamosan kezd esni az fps. Ezt addig engedem, amíg 30fps környékére esik és akkor driver újra rakás következik. Ekkor kezdődik megint minden az elejétől.

Szia!

ASUS Strix GL502VS notiról játszom full grafikán. Átlagban az FPS-em 120-145 intervallumok között szokott ingadozni, pályától függően.
1. eset: 20-30-al több az FPS-em mikor sniper nézetben vagyok, vissza tank külső nézet & az FPS lejjebb esik.
2. SSD-ről míg betölt a játék, tálcára le szoktam tenni & addig böngészgetek, (de nem youtube) e-mailek, origo, stb. & mikor felvillan a WOT-ikon vissza a játékba. Az FPS-em ilyenkor max. 30-45 szokott lenni. Ilyenkor vissza böngésző & újra WOT. Érdekes mód visszaáll az eredeti 120-145 közzé.
3. Ha csak aksiról játszok, akkor ugyan úgy max. 30-45. (Utóbbi mondjuk lehet, hogy az eszközteljesítmény miatt veszi visszább, hogy ne szívja le olyan gyorsan az aksit... Nem tudom)

Én pl. ezeket tapasztaltam FPS ügyben!

1 éve 4 napja #281716 Írta: Acorp614
Megválaszolva: Acorp614
Köszönöm ezen már túl vagyok. Ezért nem értem hol veszik el az fps-em pár nap alatt.

1 éve 3 napja #281721 Írta: matyiabagoly

Acorp614 beküldte: Sziasztok!

A gépedet milyen sűrűn szoktad teljesen kikapcsolni? Ha csak hibernálod, az okozhat gondot hosszú távon. Mennyire lehet gond a melegedés?

11 hónapja 3 hete #282097 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
kb a frissítés óta én is tapasztalok FPS-esést illetve BÁRMIT módosítok a beállításokon (csökkentek) nem változik az fps...

11 hónapja 2 hete #282376 Írta: Babraguba
Megválaszolva: Babraguba
1.1 óta mesterlövész módban vissza esik 20 alá az fps. Másnál is van ez a gond. Most lett újra húzva a gép, ráadásul hdd helyett ssd lett bele rakva.

9 hónapja 4 hete #283690 Írta: TheCompass
Megválaszolva: TheCompass
Sziasztok, nekem is hasonló bajom van, de én azóta észlelem hogy a 1.0 ás patch bejött, azóta egyre rosszabbak a meccssek, amikor valaki megmozdul már szaggatok is. 1.0 előtt ment tökéletesen, nemrég újraraktam a játékot. Mi változott hogy már nme elég a videókártyám hozzá. Geforce gt 740 em van benne 2gb rammal. Aki tud valamit segíteni akár privibe is. Előre is köszi.

9 hónapja 4 hete - 9 hónapja 4 hete #283691 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Hetekig kínlódtam hasonló, fokozatos FPS esés problémával. Cak nálam kb. 6 óra alatt ment le 120-ról 20 alá és lejjebb. Újra lett telepítve minden- WIN 10 is, helyzet ugyan az. Videokártyám döglődött vettem újat, probléma maradt. / a játék SSD ről megy./
A videokártya driver többször lett konfigurálva, de minden kezdődött elölről.
Egyik - számítógépekhez nálam jobban értő barátom megszánt és elvitte a gépemet. Kicserélte a tápot ő is újra telepített mindent, és most rendben van. Ma sem tudom pontosan mi volt az ok, a barátom is napokig tesztelt mindent. / Nem volt vírus a gépen, nem találtak meg bitcoint vadászok. / Ami változott mikor visszakaptam a gépet: Már nem a game centeren keresztül indul a játék. AVG helyett más vírusirtó, de nem hiszen, hogy tényleg ez lett volna a gond. Új, nagyobb táp - talán. Újratelepítés után csak a legszükségesebb programok lettek feltéve. Azt mondta, fokozatosan - több nap eltolással - pakoljam vissza ami kell és közben figyeljem a játékot. De a game center is gyanús.

9 hónapja 4 hete #283695 Írta: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Lehet, hogy simán csak a táp volt gyenge és nem bírta elég magas fordulaton pörgetni a hűtést.
A gamecenterbe be kell állítani, hogy ne legyen feltöltés, és azt, hogy csak manuálisan frissítsen mindent.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

9 hónapja 1 napja #284542 Írta: Balista1
Nálatok rendben van az FPS?
Nálam a szokásos 90-100 ról mára leeset 20 körülire.

9 hónapja 1 napja #284543 Írta: BigBadWolf
Megválaszolva: BigBadWolf

Balista1 beküldte: Nálatok rendben van az FPS?
Nálam a szokásos 90-100 ról mára leeset 20 körülire.

FPS nincs, de nagyon lagolok, a ping is néha felszökik, szakaszosan fordul a harckocsi meg a löveg fél másodperccel követi a kurzort. Nem telekomos vagy véletlenül?

9 hónapja 1 napja - 9 hónapja 1 napja #284544 Írta: Balista1
Nálunk Digi a szolgáltató. Az "FPS nics" azt jelenti, hogy nálad is alacsony, vagy nincs probléma?
Ma volt valami mikropach, dehogy ilyenkor mi a teendő nem tudom?

9 hónapja 1 napja - 9 hónapja 1 napja #284545 Írta: BigBadWolf
Megválaszolva: BigBadWolf

Balista1 beküldte: Nálunk Digi a szolgáltató. Az "FPS nics" azt jelenti, hogy nálad is alacsony, vagy nincs probléma?
Ma volt valami mikropach, dehogy ilyenkor mi a teendő nem tudom?

Az fps-el nincs probléma, nekem a ping rossz, két csatát mentem ilyen akadozó célkereszttel aztán abba hagytam, a második játékban valaki beírta, hogy nem jó a ping, és laggol ő is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.