Jelenleg 276 vendég és nincs tag online

FPS probléma

9 hónapja 1 hete #277977 Írta: dudi10
Megválaszolva: dudi10

pap32 beküldte:

dudi10 beküldte:

pap32 beküldte: Háttértároló gondolom már SSD van minden, fentebb "problémázónál", ugye? Esetleg, ha nincs, ki hogyan oldja meg azt az istentelen lassú pályabetöltést? :dry: (Mert már szó szerint minden grafika minimumon vagy kikapcsolva van, és így is csak 10 mp-cel érek be kezdés előtt...ami kicsit röhejes egy 200k-es gépnél... :pinch:

Helló!Nekem nincs SSD-m és ha nem is villám gyors a kliens szerintem nem is fogok venni mert annyira nem zavaró a lassúság.Ami pedig a csatákat illeti az első kicsit nyögvenyelős de a többinél már bent vagyok úgy,hogy még simán számol vissza vagy 15-20 másodpercet.

Ha megkérdezhetem, milyen beállításokkal működsz így? Meg gondolom normál grafikán, nem? :dry:

Gyakorlatilag minden maxon van.A lánctalpnyomok meg a fű mesterlövész módban ki van kapcsolva,a kirajzolási távot vettem egyel lejjebb mint a maximum de ennyi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 hónapja 1 hete #277992 Írta: ttocra
Megválaszolva: ttocra
Egy érdekesség számomra, hogy a HD klienst használva minimum, közepes és maximum beállításoknál is 20-25 az fps (nem változik jelentősen), viszont a képminőség javul. Az ultránál már szaggat a játék.

9 hónapja 1 hete #277995 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

ttocra beküldte: Egy érdekesség számomra, hogy a HD klienst használva minimum, közepes és maximum beállításoknál is 20-25 az fps (nem változik jelentősen), viszont a képminőség javul. Az ultránál már szaggat a játék.

Szerintem a 20-25 fps is kevés, jobban járnál az SD klienssel maximum beállításokkal.

9 hónapja 1 hete #278000 Írta: ttocra

matyiabagoly beküldte:

ttocra beküldte: Egy érdekesség számomra, hogy a HD klienst használva minimum, közepes és maximum beállításoknál is 20-25 az fps (nem változik jelentősen), viszont a képminőség javul. Az ultránál már szaggat a játék.

Szerintem a 20-25 fps is kevés, jobban járnál az SD klienssel maximum beállításokkal.

Ez rendben is van. De nem kéne reagálnia az fps-nek a grafikai beállítások változtatására?

9 hónapja 1 hete #278001 Írta: dudi10
De kéne.Viszont vannak olyan beállítások amik kevésbé és vannak amik jobban eszik az FPS-t.

9 hónapja 1 hete #278008 Írta: ttocra

dudi10 beküldte: De kéne.Viszont vannak olyan beállítások amik kevésbé és vannak amik jobban eszik az FPS-t.

Levettem SD kliensre, annak is az ultrájára, majd a minimumára, erre leesett 10 fps-re.
Nem lehet valami kompatiblitási probléma?
Megnéztem a laptopban a dedikált NVIDIA kártyát, 50%-on működik.

9 hónapja 1 hete #278013 Írta: ttocra
Átállítgattam néhány beállítást az NVIDIA vezérlőpult 3D-s beállításaiban, többek között a maximális teljesítményt is, így a HD kliens Alacsony grafikáján 90-110fps-t ad.
Játék közben nézem a hőmérsékletet is, nehogy fellforjon a gép..

9 hónapja 1 hete #278015 Írta: dudi10
Biztos,hogy nem az integrált videókártyán fut a játék?

9 hónapja 1 hete #278018 Írta: Guth27
Megválaszolva: Guth27
Integrált kártyán biztos, hogy nem fog annyi fps-t adni. Amit még érdekes lehetne megnézni, hogy a processzor hány %-on fut, azon belül is külön magokra megnézni ezt.
Valamint laptopoknál ami keményen vissza tudja fogni a dolgokat az a energiatakarékos üzemmód. Ennek is több szintje van ugye.

9 hónapja 1 hete #278027 Írta: bela455
Megválaszolva: bela455

dudi10 beküldte: Biztos,hogy nem az integrált videókártyán fut a játék?

Bocs de,hogy tudom megnezni?
Nalam is egyszer megy 80-100 fps maskor csak 20-25 fps. Gyanitom hogy olykor az integralt videokartyat hasznalja.

9 hónapja 1 hete #278030 Írta: Guth27
Megválaszolva: Guth27

bela455 beküldte:

dudi10 beküldte: Biztos,hogy nem az integrált videókártyán fut a játék?

Bocs de,hogy tudom megnezni?
Nalam is egyszer megy 80-100 fps maskor csak 20-25 fps. Gyanitom hogy olykor az integralt videokartyat hasznalja.

nvidia controll panelben be tudod állítani melyik legyen a preferált kártya, ha jól tudom még külön alkalmazásokra is egyenként. Ezt a 3d beállításokon belül lehet megtenni.
Azt hogy menet közben megnézni melyiken fut nem igazán van ötletem. Talán msi afterburner overlay-ével meg lehetne nézni menyire használja a kártyát, ha alacsony %-on van akkor valószínű, hogy az integráltat. Van még egy olyan opció, hogy az nvidiának valahogy be lehet állítani egy kis ikont a tálcára ami mutatja, hogy milyen programok használják a kártyát. Viszont ezt nem tudom, hogy lehet beállítani.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bela455

9 hónapja 6 napja #278093 Írta: ttocra

ttocra beküldte: Átállítgattam néhány beállítást az NVIDIA vezérlőpult 3D-s beállításaiban, többek között a maximális teljesítményt is, így a HD kliens Alacsony grafikáján 90-110fps-t ad.

Namost az következett be, hogy semmihez nem nyúltam tegnap óta, erre meg leeseik megint 25fps-re.
A kliens nem tud módosítani a gépbeállításon?

9 hónapja 6 napja #278094 Írta: dudi10

ttocra beküldte:

ttocra beküldte: Átállítgattam néhány beállítást az NVIDIA vezérlőpult 3D-s beállításaiban, többek között a maximális teljesítményt is, így a HD kliens Alacsony grafikáján 90-110fps-t ad.

Namost az következett be, hogy semmihez nem nyúltam tegnap óta, erre meg leeseik megint 25fps-re.

Hardver oldalon minden rendben van a gépeddel?

9 hónapja 6 napja #278096 Írta: ttocra

dudi10 beküldte:

ttocra beküldte:

Mire gondolsz?

9 hónapja 6 napja #278098 Írta: dudi10

ttocra beküldte:

dudi10 beküldte:

ttocra beküldte:

Mire gondolsz?

Processzor VGA hűtők.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.