Jelenleg 394 vendég és 13 tag online

FPS probléma

1 éve 9 hónapja #268004 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

nyomulos beküldte: Sziasztok!
A következő a problémám egy újonnan összerakott gépnél a WOT játék folyamán max FPS-ről (110-120) 2 óra játszás után kb. 60-90 esik vissza. :( A hőmérsékletek CPU, GPU nál is max 50c azzal szerintem nem lehet gond.Kilépek a játékból és vissza megint jó az fps :blink: vagy gép újra indítás után!!!Mi lehet a gond okozója?

A gépem:WIN10-64, Gigabyte AB350 gaming-3 alaplap, Gigabyte gtx1050-ti kártya, Ryzen 5" 1600 processzor, 1 db Hyper X 8gb RAM, FSP 550 táp és Samsung evo 850 ssd 250GB tárhely.

Semmi gond sincs. A Gtx 1050-Ti -nek a 60-70 Fps FHD-ben fullrahúzott grafikával az átlagteljesítménye.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #268020 Írta: nyomulos
Megválaszolva: nyomulos
Nem full grafikán játszom vele, hanem közepesen. Az első kb 1 órába 100 felett van és utána esik lassan körről-körre.

1 éve 9 hónapja #268029 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

nyomulos beküldte: Nem full grafikán játszom vele, hanem közepesen. Az első kb 1 órába 100 felett van és utána esik lassan körről-körre.

Miért nem játszol full grafikán? :ohmy: Simán bírja a gép. Csak egy két idegesítő dolgot kell lehúzni a grafikai beállításokban.
Régen volt nálam a wotnak egy igen idegesítő tulajdonsága (igaz akkor még gyengébb gépen játszottam) Nevezetesen a Ping emelkedése hatással volt az fps re.
Meg pálya függő is az fps mértéke.
Kapcsolj Vsyncet és stabil 60fps. Én csak akkor tördelném a markom ha egy 240 Hz monitor előtt csinálná.

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #275950 Írta: zsömi
Megválaszolva: zsömi
Sziasztok! Szolgáltató váltás előtt állok ezért kérdezem a következőt, mekkora MB internet kell minimum hogy megfelelően fusson a WOT? Jelenleg 38 MB van a Ping 20-50 között van de mégis csata közben főleg ha pl. több lövés van egyszerre megakad a kép.Nem tudom van -e köze de jelenleg micro netem van, amely eléggé időjárás függő. Ha felraktam az xvm-t teljesen akad. Köszönöm a segítséget! Azt sokszor látom, hogy lag lámpa piros, hol csak felvillan, hol folyamatosan világit.

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #275958 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

zsömi beküldte: Sziasztok! Szolgáltató váltás előtt állok ezért kérdezem a következőt, mekkora MB internet kell minimum hogy megfelelően fusson a WOT? Jelenleg 38 MB van a Ping 20-50 között van de mégis csata közben főleg ha pl. több lövés van egyszerre megakad a kép.Nem tudom van -e köze de jelenleg micro netem van, amely eléggé időjárás függő. Ha felraktam az xvm-t teljesen akad. Köszönöm a segítséget! Azt sokszor látom, hogy lag lámpa piros, hol csak felvillan, hol folyamatosan világit.

A WoT-nak nem nagy sávszélesség kell, hanem folyamatos kapcsolat.Ha ez megvan, akkor egy 2 megás nettel is fut akadás nélkül.

1 éve 6 hónapja #275960 Írta: SzivacsRobot
Megválaszolva: SzivacsRobot

zsömi beküldte: Sziasztok! Szolgáltató váltás előtt állok ezért kérdezem a következőt, mekkora MB internet kell minimum hogy megfelelően fusson a WOT? Jelenleg 38 MB van a Ping 20-50 között van de mégis csata közben főleg ha pl. több lövés van egyszerre megakad a kép.Nem tudom van -e köze de jelenleg micro netem van, amely eléggé időjárás függő. Ha felraktam az xvm-t teljesen akad. Köszönöm a segítséget! Azt sokszor látom, hogy lag lámpa piros, hol csak felvillan, hol folyamatosan világit.

Szia!

A kérdésedre addig értelmes, érdemleges választ nem fogsz kapni, amíg nem tudjuk a hardver szekcióid. Valamint az sem mellékes, hogy melyik szolgáltatótól váltasz másikra. Amúgy a plusz xvm-nél jelentkező fps esés a játékhoz gyenge hardverekre utal, de csak találgatás mivel nem tudunk semmit a gépedről.

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #276028 Írta: zsömi
Megválaszolva: zsömi
Sziasztok! Az adatok: AMD A8-6600K APU Radeon HD Graphics 3,90 Ghz, Memoria:8 GB,Videokártya: AMD Radeon R9 200, Windows 7,. Jelenleg Micro internetem van 30 Mb, és a Tarr kft. -z fogok váltani ami 30Mb-s csomagra gondoltam,optikai kábelen jön nem mint a micro net ami parabolán sugároz.

1 éve 6 hónapja #276032 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
Discordal probáltad már? :applause:

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #277345 Írta: ttocra
Megválaszolva: ttocra
Üdv!
Kb 4 hónapja nem játszottam a játékkal. Akkor még Hd-n közepes beállításokkal kb 60-70fps-em volt. Tegnap újra beléptem és most meg akármit csinálok 5-10fps-em van, mégha leveszem az SD klienset is nullára.
Ennyit fejlődött a játék azóta?

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #277351 Írta: MarktheHero
Megválaszolva: MarktheHero

ttocra beküldte: Üdv!
Kb 4 hónapja nem játszottam a játékkal. Akkor még Hd-n közepes beállításokkal kb 60-70fps-em volt. Tegnap újra beléptem és most meg akármit csinálok 5-10fps-em van, mégha leveszem az SD klienset is nullára.
Ennyit fejlődött a játék azóta?

Először is bejött az 1.0-ás patch, ami már más motort használ, ez új grafikát eredményez. Másodszor, frissíteni kell a videokártya drivert, ha ez megvan, akkor jöhet a beállítások variálása. Nekem ugyanúgy, sőt még jobban telsesít a játék a patch után. De azért jó lenne tudni, milyen hardverrel csapatod :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttocra

1 éve 6 hónapja #277364 Írta: ttocra
Laptop
Intel Core i7-4500U / 1,8-3GHz
8GB RAM, 1TB HDD
nVidia GF GT740/2GB VGA

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #277365 Írta: ttocra
/quote]
Először is bejött az 1.0-ás patch, ami már más motort használ, ez új grafikát eredményez. Másodszor, frissíteni kell a videokártya drivert, ha ez megvan, akkor jöhet a beállítások variálása. Nekem ugyanúgy, sőt még jobban telsesít a játék a patch után. De azért jó lenne tudni, milyen hardverrel csapatod :lol:[/quote]

Laptop
Intel Core i7-4500U / 1,8-3GHz
8GB RAM, 1TB HDD
nVidia GF GT740M /2GB VGA

1 éve 6 hónapja #277370 Írta: MarktheHero
Megválaszolva: MarktheHero
Ilyen géppel lazán menni kellene 60 fps-sel, mivel laptopon játszol (egyébként én is), akkor nézd meg az eszközkezelőben, hogy megfelelően működik-e az nvidia kártyád, illetve mikori az illesztőprogram.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttocra

1 éve 6 hónapja #277372 Írta: ttocra
Ezért nem értem én se. Köszi a választ, ezeknek utánajárok.

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #277591 Írta: Ordgar
Megválaszolva: Ordgar
Sziasztok!
Nekem is ez a problémám,mint a kollégának.4 magos AMD proci(4 ghz),Fx 460 vga,8 giga ram
10-15 fps sd-ben ,minimum beállítással.Más,hasonló játékok(wows,WT, AW) közepes beállítással 60-70fps.A legfrissebb driver van fent a gépen.Mi lehet a gond?

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.