Jelenleg 595 vendég és 7 tag online

FPS probléma

1 hónapja 4 hete #284548 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Durván laggol, diafilm a játék, a játszhatóság határán.
Mintha beesne az FPS, de csak a piros lámpa villog, és a ping ugrál.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 4 hete #284550 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
Nálam is laggol, de ilyen apró laggok formájában. Főként irányváltáskor, meg harc közben. Volt olyan, hogy nem engedte célra emelni a célkeresztemet, mintha ellőtték volna a lövegemet (külön figyeltem, nem volt sem sárga, sem piros a löveg, vagy a torony).

1 hónapja 4 hete #284551 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Ynnegaf beküldte: Nálam is laggol, de ilyen apró laggok formájában. Főként irányváltáskor, meg harc közben. Volt olyan, hogy nem engedte célra emelni a célkeresztemet, mintha ellőtték volna a lövegemet (külön figyeltem, nem volt sem sárga, sem piros a löveg, vagy a torony).

EU2 most jó

1 hónapja 4 hete #284553 Írta: BigBadWolf
Megválaszolva: BigBadWolf

Black_Sheep_01 beküldte:

Ynnegaf beküldte: Nálam is laggol, de ilyen apró laggok formájában. Főként irányváltáskor, meg harc közben. Volt olyan, hogy nem engedte célra emelni a célkeresztemet, mintha ellőtték volna a lövegemet (külön figyeltem, nem volt sem sárga, sem piros a löveg, vagy a torony).

EU2 most jó

Igen, én is átmentem EU2-re és ott jó volt a játék szerencsére.

1 hónapja 4 hete #284554 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf

BigBadWolf beküldte:

Black_Sheep_01 beküldte:

EU2 most jó

Igen, én is átmentem EU2-re és ott jó volt a játék szerencsére.

Ezek szerint a takarítók rugdossák a szervereket, vagy ugyanarra a konnektorra kötötték a porszívót. :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Zoli8713

1 hónapja 4 hete #284557 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Kiléptem, elindítottam a játékot, a WOT felület beállítások - suport menüben lefuttattam egy ellenőrzést. Gép újraindít, EU 2 n és igen, most rendben van.
Lassan már minden frissítést követően van valami malőr.

1 hónapja 4 hete #284560 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Megy a tesztszerver,az EU1 azóta laggol.Nem kell több EU szerver,elég ez a kettő.Nem futja rá az eladott több százezer prémtank árából.:applause:

1 hónapja 4 hete #284561 Írta: Kiwi058
Megválaszolva: Kiwi058
Nekem még rosszabb. Megjeleníti az fps számlálót de az adatokat hibásan írja ki. Amikor szaggatás nélkül megy akkor azt írja hogy 5 fps-em van.

2 hete 2 napja #285928 Írta: ttocra
Megválaszolva: ttocra
Üdv! Néhány hétig fut a játék 60 fps-el a laptopomon, most meg visszaesett 30 alá, pedig az Nvidia Geforce 940M 2gb kártya már full teljesítményre van állítva.
Most inkább egy asztali gép beszerzését tervezem, csak a wot-ot játszom.
Elég ehhez az Nvidia GFX 1050 TI 4gb videókártya?

2 hete 1 napja #285948 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo

ttocra beküldte: Üdv! Néhány hétig fut a játék 60 fps-el a laptopomon, most meg visszaesett 30 alá, pedig az Nvidia Geforce 940M 2gb kártya már full teljesítményre van állítva.
Most inkább egy asztali gép beszerzését tervezem, csak a wot-ot játszom.
Elég ehhez az Nvidia GFX 1050 TI 4gb videókártya?

Nem hiszem hogy gondot jelentene , még a régi HD6950 2GB-em is hozta a HD klienset Vsync-el 60 fps-el. :)
( Haverom azóta is használja egy FX6350-el WoT-ra az új motorral HD kliensel 1080p-én ;) ! )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttocra

2 hete 1 napja #285951 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419

Balista1 beküldte: Hetekig kínlódtam hasonló, fokozatos FPS esés problémával. Cak nálam kb. 6 óra alatt ment le 120-ról 20 alá és lejjebb. Újra lett telepítve minden- WIN 10 is, helyzet ugyan az. Videokártyám döglődött vettem újat, probléma maradt. / a játék SSD ről megy./
A videokártya driver többször lett konfigurálva, de minden kezdődött elölről.
Egyik - számítógépekhez nálam jobban értő barátom megszánt és elvitte a gépemet. Kicserélte a tápot ő is újra telepített mindent, és most rendben van. Ma sem tudom pontosan mi volt az ok, a barátom is napokig tesztelt mindent. / Nem volt vírus a gépen, nem találtak meg bitcoint vadászok. / Ami változott mikor visszakaptam a gépet: Már nem a game centeren keresztül indul a játék. AVG helyett más vírusirtó, de nem hiszen, hogy tényleg ez lett volna a gond. Új, nagyobb táp - talán. Újratelepítés után csak a legszükségesebb programok lettek feltéve. Azt mondta, fokozatosan - több nap eltolással - pakoljam vissza ami kell és közben figyeljem a játékot. De a game center is gyanús.

Nekem is van ez a szaggatás probléma mesterlövész üzemmódban. Viszont nem tudom, mi az a gamecenter? :) Nekem a WOT ikonra kattintva indul. :) Win10-et használok, 1.0 előtt nem volt gond. A videókártya mondjuk sovány, ezt tudom, de majd ha lesz kedvem, cserélem :)

#FINOALLAFINE

2 hete 1 napja #285954 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

A gamecenter a WG játék indító programja, amiből el lehet indítani a Wot-ot, a Wows-t vagy a Wowp-t. A játék működése szempontjából lényegtelen, hogy fent van-e.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pepe0419

2 hete 1 napja #285955 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419

matyiabagoly beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

A gamecenter a WG játék indító programja, amiből el lehet indítani a Wot-ot, a Wows-t vagy a Wowp-t. A játék működése szempontjából lényegtelen, hogy fent van-e.

Akkor nekem nincs is fent, mert csak WOT van. Akkor nem tudom mitől szaggat :(

#FINOALLAFINE

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.