Jelenleg 455 vendég és 7 tag online

Kilép a játék

2 éve 8 hónapja #221044 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

FinntrollHun beküldte: Sziasztok.

Én Lassan egy éve nem játszottam, most a téli hónapokra gondoltam kicsit vissza térek.

Mi ez a kidobálás a játékból?
Kétszer ujra tettem már az egészet,megpróbáltam jópár grafikai beállitást, mod-okkal s a nélkül is.
30 fps körül mozog folyton, mintha nem is variálnék semmit!
De probléma az hogy 1 max 2 csata és lefagy a kép pár másodperc mulva pedig bezáródik a wot!

I7-es proc, Ge-Force 1060, 6G, 16g ram , eredeti win 10 , ssd hard disc, stabil net, vagyis nem szarral gurigázok.

Valami ötlet valakinek?

Üdv: Finn

Valószínű, hogy a beállításokat tartalmazó mappa elavult, mert egy évig nem frissült a játék.
Ezt a mappát töröld ki:
%appdata%/wargaming.net/worldoftanks
Így minden a gyári beállításon lesz, amit célszerű lesz átállítani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 8 hónapja #221049 Írta: FinntrollHun
Megválaszolva: FinntrollHun
Nah probléma megoldva,"elvileg", figyelmetlenség volt részemről.
A monitorom VGA kábelét nem a vieokártyába csatlakoztattam hanem az alaplaphoz, és igy az alaplapban lévő beépitett videokártyát használta. :D Egy nyamvadt átalakitó ...
Most már fut Ultra maxon, 80 fps körül, igy már mindj más :)

És ha már igy itt vagyunk csatlakoznék valami társasághoz.

2 éve 8 hónapja #221902 Írta: csacsi77
Megválaszolva: csacsi77
Sziasztok. Segítség kellene. Lefagy a gép mostanság és nem tudom miért. Mi lehet a probléma? Videókártya? Memória? Alaplap? Köszönöm a válaszokat. Kép csatolva.
Mellékletek:

1 éve 6 hónapja #265543 Írta: pekog
Megválaszolva: pekog
Sziasztok!

Nem tudom van e még valaki aki ezt a témát olvassa de van egy nagy problémám! Csata közben ha kilőnek megnyomom az esc-t, hogy a főmenübe lépjek egyszerűen kidob a játék. Most már olyat is csinál ha nyerünk, nem tölti be a kezdő képernyőt, hanem megint csak kidob. Esetleg valakinek ötlete? A gép teljesen rendben van....

1 éve 6 hónapja #265544 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31

pekog beküldte: Sziasztok!

Nem tudom van e még valaki aki ezt a témát olvassa de van egy nagy problémám! Csata közben ha kilőnek megnyomom az esc-t, hogy a főmenübe lépjek egyszerűen kidob a játék. Most már olyat is csinál ha nyerünk, nem tölti be a kezdő képernyőt, hanem megint csak kidob. Esetleg valakinek ötlete? A gép teljesen rendben van....

Modot használsz?
Ha igen, az a legegyszerűbb, ha lepucolod az egész játékot és újra rakod. Kipróbálod, hogy megszűnt-e a problémád. Utána kívánt modok egyenként vissza. Ez az én tippem.

Üdv!

1 éve 6 hónapja #265628 Írta: gigazo
Megválaszolva: gigazo
A mai nap nekem is többször lefagyott és nem a játék végén hanem közben :(
Eddig nem csinálta nem hinném, hogy mod probléma lenne.
Most újra rakom meglátjuk megoldódik-e.

1 éve 6 hónapja #265645 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215

gigazo beküldte: A mai nap nekem is többször lefagyott és nem a játék végén hanem közben :(

Szia!
Én csak a jactor módot használom, soha semmilyen probléma nem merült még fel a 6 év alatt, amióta játszom... Ez a modpack biztosan jó, az amit használsz nem tudom, hogy ez e. De nem feltétlenül mód probléma okozhat.. Sokszor írogatnak mostanában problémákat, mely konkrétan a játék hibája, lehet hogy az újra telepítés nem fogja megoldani.

1 éve 6 hónapja #265646 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

gigazo beküldte: A mai nap nekem is többször lefagyott és nem a játék végén hanem közben :(

Többen írták már, hogy van most valami kifagyás, a csata előtti képernyőn is sokan fagynak ki.
Szóval nem biztos, hogy a hiba nálad van, elvileg a WG kezeli az ügyet, vagy talán már kezelte is, nem követtem szóval nem tudom pontosan.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.